همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
سلام.
حقیقتش من تا الان همیشه با کامپیوتر بازی می کردم و اولین باره که قصد خرید کنسول دارم. با توجه به اینکه فقط میخوام فیفا بازی کنم فکر کنم ایکس باکس وان اس گزینه ی خوبیه. فقط چند تا سوال داشتم:
1- ماکسیموم مدت زمان بازی با کنسول چقدر هست؟ (روزانه چند ساعت) منظورم زمانی که به دستگاه صدمه نزنه.
2- عمر مفید ایکس باکس وان اس چند سال هستش با استفاده ی معمولی روزی یکی دو ساعت؟
3- باید اکانت پولی داشته باشم برای بازی کردن؟
4- مثلا اگه یه بازیکی از یه تیمی به تیم دیگه بره؛ تو بازی آپدیت میشه؟

خیلی ممنون میشم جواب سوالهامو بدید.
1. روزی 24 ساعت
2. نمیشه گفت.. روی حداقل 3 سال میتونید حساب کنید. ولی خب نرمالش 5 سال باید جواب بده. البته وان s تازه یه ساله که اومده. معمولا اولین چیزی که خراب میشه دیسک درایو دستگاه هست که ممکنه قابل تعمیر باشه ولی قابل تعویض نیست. بعد از اون هارد ممکنه خراب بشه که قابل تعویض هست
3. باید بازی قانونی داشته باشید. حالا دیسک یا اکانت. اکانت در اصل اینجوریه که فقط و فقط مال شماست و قیمتش مثل دیسک در میاد. ولی مدلای مختلفی مثل اکانت شیرینگ و اکانت هکی هست که ارزونتر در میاد. پیشنهاد من دیسک هست
4. نه دیگه مثل بازی کامپیوتر میمونه.. معمولا نقل و انتقالات توی فیفا بعدی اعمال میشه که باید دوباره بخرین. البته من فوتبال بازی نمیکنم نمیدونم

• Like
Reactions: reshadgp

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام.
حقیقتش من تا الان همیشه با کامپیوتر بازی می کردم و اولین باره که قصد خرید کنسول دارم. با توجه به اینکه فقط میخوام فیفا بازی کنم فکر کنم ایکس باکس وان اس گزینه ی خوبیه. فقط چند تا سوال داشتم:
1- ماکسیموم مدت زمان بازی با کنسول چقدر هست؟ (روزانه چند ساعت) منظورم زمانی که به دستگاه صدمه نزنه.
2- عمر مفید ایکس باکس وان اس چند سال هستش با استفاده ی معمولی روزی یکی دو ساعت؟
3- باید اکانت پولی داشته باشم برای بازی کردن؟
4- مثلا اگه یه بازیکی از یه تیمی به تیم دیگه بره؛ تو بازی آپدیت میشه؟

خیلی ممنون میشم جواب سوالهامو بدید.
هرچه قدر بخوای اصولا کنسول ها خراب نمیشن بله فیفا نقل انتقالات هرسال تا قبل از فینال جام باشگاه ها انجام میشه بعد از اون دیگه باید منتظر نسخه بعدی باشید چون فصل تمام میشه

• Like

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان ببخشید راهنمایی میخواستم برای خرید xbox one s
1.آیا اصلا انواع مختلف داره مثل ساخت سه ماهه جهارم 2017 که با کد خاصی نشونش بدن یا نشونه خاصی کلا؟
2.فرقی بین جعبه نو و کار کرده هست یا مدل اصل یا تقلبی داره که باید بفهمیم؟
3.کلا برای کسی که تازه کاره توضیح میدید درباره خرید
با تشکر
نه هیچ فرقی نداره تقلبی هم نداره دستگاه نو کارکرده هم بستگی به انصاف فروشنده داره از یک جای معتبر بخرید گارانتی هم چرت هست و هزینه اضافه هست

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
خیلی ممنون از پاسخهای سریعتون. حقیقتش من ایران زندگی نمی کنم و به اجبار بازی اصلی میخرم. فقط الان داشتم تحقیق می کردم دیدم ایکس باکس 1 اس با ایکس باکس 1 معمولی فرق قیمتی حدود 120 یورو داره. از اونجاییکه تو قابلیتهاییکه من دیدم بین ایندو؛ قابلیت 4k و سایز کوچیکتر ورژن اس هستش؛ شما پیشنهاد می کنید با این فرق قیمتی 120 یورویی بهتر نیست ایکس باکس وان معمولی بگیرم چون تلویزیون من اصلا 4k نیست و همینطور سایز دستگاه اونقدر برام اهمیتی نداره.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خیلی ممنون از پاسخهای سریعتون. حقیقتش من ایران زندگی نمی کنم و به اجبار بازی اصلی میخرم. فقط الان داشتم تحقیق می کردم دیدم ایکس باکس 1 اس با ایکس باکس 1 معمولی فرق قیمتی حدود 120 یورو داره. از اونجاییکه تو قابلیتهاییکه من دیدم بین ایندو؛ قابلیت 4k و سایز کوچیکتر ورژن اس هستش؛ شما پیشنهاد می کنید با این فرق قیمتی 120 یورویی بهتر نیست ایکس باکس وان معمولی بگیرم چون تلویزیون من اصلا 4k نیست و همینطور سایز دستگاه اونقدر برام اهمیتی نداره.

تفاوت فقط 4K داشتن تنها نیست. HDMI روی مدل معمولی 1.4 هست و روی مدل S ورژن 2.0 هست. در کنارش وای فای ac رو هم XBox One S پشتیبانی می‌کنه. حتی بلوتوث هم روی این دستگاه ورژن 4.0 هست. اینا به کنار پردازنده گرافیکی روی XBox One S هم 1.4 TFLOP هست در صورتی که مدل معمولی 1.31 هست. قدرت دستگاه یکی نیست. بالاتر هست مقداری.
با توجه به اینکه خارج از ایران هستید. در کشوری که ساکن هستید جستجوی بیشتری کنید ممکنه آفرهای خوب پیدا کنید برای XBox One S و با قیمت مناسب بتونید بخرید.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
120 یورو پول کمی نیست صد درصد وان معمولی بگیرید اگر فورکی میخواید حتما وان ایکس بگیرید نه وان اس
وان اس بازیارو فقط اپسکیل میکنه

• Like

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634

برای وان معمولی دقت کنید که Refurbished نباشه!!!

• Like

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
بازم ممنون از پاسخهاتون. متاسفانه یا خوشبختانه نتونستم ایکس باکس وان معمولی گیر بیارم و ایکس باکس وان اس 500گیگ خریدم. ولی واقعا قیمتهای بازیها خیلی بالاست. فقط یه فیفا 18 خریدم و یه راکت لیگ هم رو خودش هدیه بود.
الان سوالم اینه که برای نصب بازی؛ باید حتما بازی اوریجینال بخرم؟ راهی نیست که بازی رو بصورت آفلاین نصب کنم؟ در صورت نصب بازی کرک شده میتونم آفلاین بازی کنم؟
سوال بعدیم اینه که؛ روی این ایکس باکس یکماه یا سه ماه اگه اشتباه نکنم اکانت گلد دارم. فقط اگه بازیهای مجانی گلد رو نصب کنم؛ بعد از اینکه مدت مجانی اکانتم تموم بشه بازیها دیگه قابل دسترسی نیستن؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بازم ممنون از پاسخهاتون. متاسفانه یا خوشبختانه نتونستم ایکس باکس وان معمولی گیر بیارم و ایکس باکس وان اس 500گیگ خریدم. ولی واقعا قیمتهای بازیها خیلی بالاست. فقط یه فیفا 18 خریدم و یه راکت لیگ هم رو خودش هدیه بود.
الان سوالم اینه که برای نصب بازی؛ باید حتما بازی اوریجینال بخرم؟ راهی نیست که بازی رو بصورت آفلاین نصب کنم؟ در صورت نصب بازی کرک شده میتونم آفلاین بازی کنم؟
سوال بعدیم اینه که؛ روی این ایکس باکس یکماه یا سه ماه اگه اشتباه نکنم اکانت گلد دارم. فقط اگه بازیهای مجانی گلد رو نصب کنم؛ بعد از اینکه مدت مجانی اکانتم تموم بشه بازیها دیگه قابل دسترسی نیستن؟
نخیر بازیارو باید بخرید
در ضمن میتونی گیم پس یا eaacces مثلا یک ساله بخرید که بازیای زیادی بهت میده به نظرم ارزون ترین راه دسترسی به بازیای ea access هست و بعدش هم gamepass

• Like

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام این مشکل نشون دادن عکسای نامربوط تو لایو حل میشه با dns چیزی ؟
نخیر باید نتتون رو عوض کنین اکثرا با همراه اول و گاهی اوقات ایرانسل این مشکل پیش میاد اما همراه اول تقریبا همیشه این مشکل رو داره

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634

مبارکتون باشه
فعلا خیر باید اورجینال استفاده کنید. (البته بازی های اشتراکی هم میتونید تهیه کنید و یا حالت اجاره ای)
بازی های رایگان گلد که در اکانت دریافت کرده باشید همواره به شرط داشتن گلد فعال قابل استفاده هستند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر