همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
اقا ممنونم تا این جا کمک کردی
کسی نمیدونه ۱۲ بیت و rgb ساپورت می کنه یا نه؟؟
یعنی حداکثر رو standard و ۱۰ بیت بزارم؟
سلام
RGB رو برای مانیتور کامپیوتر گذاشتن. هرچند مانیتور ها هم اکثرا از همون چیزی که به عنوان استاندارد نوشته ساپورت میکنن ولی در کل استاندارد به خصوص برای فیلم دیدن بهتره (البته بازم تغییر محصوصی نداره)
شما همون 10 بیت بزاری کفایت میکنه. اونقدری تغییری ایجاد نمیکنه که بخوای فرقشو متوجه بشی. خود فیلم و بازی هم باید از اون مقدار رنگ پشتیبانی کنن که بعید میدونم بازی یا فیلمی پیدا بشه که 12 بیت باشه. فیلم های 4K hdr که دیگه high end به حساب میان 10 بیت هستن

• Like
Reactions: uncharted 3

uncharted 3

کاربر سایت
Jan 25, 2011
179
نام
پویا
سلام
RGB رو برای مانیتور کامپیوتر گذاشتن. هرچند مانیتور ها هم اکثرا از همون چیزی که به عنوان استاندارد نوشته ساپورت میکنن ولی در کل استاندارد به خصوص برای فیلم دیدن بهتره (البته بازم تغییر محصوصی نداره)
شما همون 10 بیت بزاری کفایت میکنه. اونقدری تغییری ایجاد نمیکنه که بخوای فرقشو متوجه بشی. خود فیلم و بازی هم باید از اون مقدار رنگ پشتیبانی کنن که بعید میدونم بازی یا فیلمی پیدا بشه که 12 بیت باشه. فیلم های 4K hdr که دیگه high end به حساب میان 10 بیت هستن
سلام ممنونم بابت این پاسخ کاملتون

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
دوستان ببخشید راهنمایی میخواستم برای خرید xbox one s
1.آیا اصلا انواع مختلف داره مثل ساخت سه ماهه جهارم 2017 که با کد خاصی نشونش بدن یا نشونه خاصی کلا؟
2.فرقی بین جعبه نو و کار کرده هست یا مدل اصل یا تقلبی داره که باید بفهمیم؟
3.کلا برای کسی که تازه کاره توضیح میدید درباره خرید
با تشکر

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
دوستان ببخشید راهنمایی میخواستم برای خرید xbox one s
1.آیا اصلا انواع مختلف داره مثل ساخت سه ماهه جهارم 2017 که با کد خاصی نشونش بدن یا نشونه خاصی کلا؟
2.فرقی بین جعبه نو و کار کرده هست یا مدل اصل یا تقلبی داره که باید بفهمیم؟
3.کلا برای کسی که تازه کاره توضیح میدید درباره خرید
با تشکر
زیر جعبه کنار سریال مینویسه ولی فرقی ندارن که بخواد مهم باشه
تقلبی که نداره جعبه هم که معلومه دیگه اگه کهنه و درب و داغون بود نشون میده که دست دومه. سریال روی جعبه رو با سریال پشت کنسول میتونی چک کنی که جعبه اش عوض نشده باشه
کنسول وان خرابی نداره. از یه فروشنده منصف خریداری کنید که براتون کنسول رو بزنه به برق و روشنش کنه و دسته هم امتحان کنه. هرچند راه اندازی کامل کنسول یه دانلود طولانی داره و توی مغازه نمیشه. با یه مهلت تست بگیرید بیارید خونه و استفاده کنید

• Like
Reactions: khatibzadeh

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
من چند روز پیش assassin's creed origins از یه سایتی که قبلا ازش کنسولم گرفته بودم به قیمت 179 تومن با پست رایگان گرفتم امروزم به دستم رسید
خواستم اینجا هم بگه هر کسی خواست براش لینکشو بفرستم

LEON.M

کاربر سایت
Mar 25, 2011
185
از دوستان کسی سرویس 6 ماهه گیم پس گرفته؟ این سایتهای گیفت کارت ایرانی از کجا کدهارو میگیرن؟ چون امازون و خود ماکروسافت فقط 1 ماهه میدن.

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
با سلام خدمت دوستان،یه سوالی داشتم،این بازی هایی که میریزن روی هارد ایکس وان و بصورت آفلاین میشه بازی کرد،دستگاه رو باز میکنن یا بصورت نرم افزاری هست؟ سوال دوم اینکه فرضا این بازی هارو انجام بدی بعد میشه کنسول به حالت اول برگرده؟ یا باید با همون روال سابق فقط بازی ریخت روش؟فرضا شما هم بازیهای کپی داری هم میخوای دیسک تهیه کنی میشه هم زمان بازی کرد اینهارو؟

night lord

کاربر سایت
Dec 8, 2017
13
من چند روز پیش assassin's creed origins از یه سایتی که قبلا ازش کنسولم گرفته بودم به قیمت 179 تومن با پست رایگان گرفتم امروزم به دستم رسید
خواستم اینجا هم بگه هر کسی خواست براش لینکشو بفرستم
میشه اگر مطمئن هستش برای من پیام خصوصی کنید لینکش رو؟

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
با سلام خدمت دوستان،یه سوالی داشتم،این بازی هایی که میریزن روی هارد ایکس وان و بصورت آفلاین میشه بازی کرد،دستگاه رو باز میکنن یا بصورت نرم افزاری هست؟ سوال دوم اینکه فرضا این بازی هارو انجام بدی بعد میشه کنسول به حالت اول برگرده؟ یا باید با همون روال سابق فقط بازی ریخت روش؟فرضا شما هم بازیهای کپی داری هم میخوای دیسک تهیه کنی میشه هم زمان بازی کرد اینهارو؟

تاپیک خشکیده کلا،میشه یکی پاسخ بده! شاید یکی خواست خرید کنه،گیر باشه کارش...

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
تاپیک خشکیده کلا،میشه یکی پاسخ بده! شاید یکی خواست خرید کنه،گیر باشه کارش...
دوست عزیز دستگاه باز نمیشه و به صورت نرم افزاری هست شما هر وقت بخای میتونی اکانت و بازیها رو حذف کنی و به حالت اول برگردونی٬دیسک هم همزمان میتوتی بازی کنی و هیچ مشکلی نیست

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
دوست عزیز دستگاه باز نمیشه و به صورت نرم افزاری هست شما هر وقت بخای میتونی اکانت و بازیها رو حذف کنی و به حالت اول برگردونی٬دیسک هم همزمان میتوتی بازی کنی و هیچ مشکلی نیست
سپاس بیکران رفیق،ممنون بابت پاسخگویی،یک سوال دیگه دارم،میشه دیسک بازی رو تهیه کنم،دیتا رو روی هارد کنسول یا هارد اکسترنال بریزم و بعدا کد بازی رو با گیفت یا بصورت شیرینگ،بخرم و با همون دیتا اجراش کنم؟ در واقع دیگه دیتا رو دانلود نکنم یا نخرم،امکان این کار هست؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سپاس بیکران رفیق،ممنون بابت پاسخگویی،یک سوال دیگه دارم،میشه دیسک بازی رو تهیه کنم،دیتا رو روی هارد کنسول یا هارد اکسترنال بریزم و بعدا کد بازی رو با گیفت یا بصورت شیرینگ،بخرم و با همون دیتا اجراش کنم؟ در واقع دیگه دیتا رو دانلود نکنم یا نخرم،امکان این کار هست؟
میتونی بازی رو نصب کنی بعد برای اجرا اکانتت که روش بازی رو خریدی یا اکانتی که شیرینگ میخری باید هوم کنی و افلاین مود بازی کنی با همون دیتا قبلی در صورتی که انلاین بازی رو اجرا کنی اگر اپدیت داشته باشه اپدیت میشه اگر نداشته باشه هم که اجرا میشه در ضمن تقریبا تمام بازیای این نسل دیتای دیسکشون نیاز به اپدیت داره مگر اینکه افلاین مود کنی کنسول رو و بازی کنی

Vengence_13

کاربر سایت
Nov 7, 2016
11
سلام به همه دوستان
بنده میخواستم xbox one بگیرم به همین خاطر یه سوالی داشتم.
اگه بازی مثل halo 5 رو بصورت فیزیکی بگیریم و بازی مال امارات باشه(نوشته های عربی داشته باشه)ولی اکانتم مال آمریکا باشه حالا اگه بخوام dlc های این بازی رو از استور آمریکا خرید کنم و نصب کنم ارور نمیده؟چون بازی با dlc مال یه جا نیست؟؟
برای آنلاین بازی کردن چطور؟یعنی باید خود بازی و اکانتم مال یه منطقه باشن یا نه؟
ممنون

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام به همه دوستان
بنده میخواستم xbox one بگیرم به همین خاطر یه سوالی داشتم.
اگه بازی مثل halo 5 رو بصورت فیزیکی بگیریم و بازی مال امارات باشه(نوشته های عربی داشته باشه)ولی اکانتم مال آمریکا باشه حالا اگه بخوام dlc های این بازی رو از استور آمریکا خرید کنم و نصب کنم ارور نمیده؟چون بازی با dlc مال یه جا نیست؟؟
برای آنلاین بازی کردن چطور؟یعنی باید خود بازی و اکانتم مال یه منطقه باشن یا نه؟
ممنون
سلام
خیر
اکس باکس ریجن بندی نداره

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
سلام.
حقیقتش من تا الان همیشه با کامپیوتر بازی می کردم و اولین باره که قصد خرید کنسول دارم. با توجه به اینکه فقط میخوام فیفا بازی کنم فکر کنم ایکس باکس وان اس گزینه ی خوبیه. فقط چند تا سوال داشتم:
1- ماکسیموم مدت زمان بازی با کنسول چقدر هست؟ (روزانه چند ساعت) منظورم زمانی که به دستگاه صدمه نزنه.
2- عمر مفید ایکس باکس وان اس چند سال هستش با استفاده ی معمولی روزی یکی دو ساعت؟
3- باید اکانت پولی داشته باشم برای بازی کردن؟
4- مثلا اگه یه بازیکی از یه تیمی به تیم دیگه بره؛ تو بازی آپدیت میشه؟

خیلی ممنون میشم جواب سوالهامو بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر