همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

night lord

کاربر سایت
Dec 8, 2017
13
با کامپیوتر و منیجر دردسرش بیشتره . یک اینترنت پرسرعت مثل همراه بخر و با دستگاه دانلود کن .
هرجا هم قطع بشه معمولا مشکلی پیش نمیاد و از انجا شروع میشه . ولی سعی کن یکجا دانلود کنی
آخه چطور یکدفعه 100 گیگ دانلود کنم؟!
به نظر نشدنیه
سعی میکنم ببینم چی میشه

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
حالا میخوام فورزا 7 رو آپدیت کنم روی xb1x چطور میشه بی درد سر با دانلود منیجر کامپیوتر روی هارد دانلود کرد بعد بریزم روی xbox?
و اگر هنگام آپدیت فورزا7 با خود کنسول فایل 100 گیگی،، خواستم کنسولو خاموش کنم یا اینترنتم قطع شد و کلا به هر دلیلی قطع شد آپدیت بعدا باید از اول انجام بشه؟ یا تا اونجایی که آپدیت کرده نگه میداره و از ادامه آپدیت میکنه؟

معمولا موقع دانلود با خود کنسول هم مشکلی نیست شما مثلا طی 10 روز دانلود کن. فقط چند نکته رو دقت کن:
بهتره قبل از نصب سیستم آپدیت در لیست دانلود چیزی نداشته باشی... (البته معمولا برای این هم مشکلی پیش نمیاد)
هر زمان که کنسول رو روشن میکنی چند دقیقه زمان بده کنسول و هارد خودشو پیدا کنه بعد استارت دانلود کن.
همیشه قبل از اینکه مودم رو یا اینترنت رو قطع کنی دانلود ها رو استاپ کن و زمان بده کاملا استاپ شه اینطوری معمولا هیچ مشکلی براش پیش نمیاد و تا جایی که دانلود کردید همیشه ذخیره میشه

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
آخه چطور یکدفعه 100 گیگ دانلود کنم؟!
به نظر نشدنیه
سعی میکنم ببینم چی میشه
داداش بهترین راه اینه که کل دیتارو با دانلود منیجر دانلود کنی بعد از طریق baylife اپدیت کنی فک کنم اخرین اپدیت فورزا۷ تو اسیا دی ال هس قبل دانلود چک کنمن gears of war 4 که حدود ۵۰ گیگ آپدیت داشت اینجوری اپدیت کردم

• Like
Reactions: alisantori

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
مشکل خرید کردن که با هیلتر شکن باید خرید بازی میکردی تو لایو تو 360 همچنان روی لایو وان هم پا برجاست ? یا میشه خرید کرد بدون مشکل?
بازی های 360 دسترسی تو لایو وان هست همش خرید کرد?
با ip ایران نمیشه خرید کرد
هر بازی ای میخوای میتونی با کامپیوتر از سایت مایکروسافت با ای پی غیر از ایران بخری

night lord

کاربر سایت
Dec 8, 2017
13
داداش بهترین راه اینه که کل دیتارو با دانلود منیجر دانلود کنی بعد از طریق baylife اپدیت کنی فک کنم اخرین اپدیت فورزا۷ تو اسیا دی ال هس قبل دانلود چک کنمن gears of war 4 که حدود ۵۰ گیگ آپدیت داشت اینجوری اپدیت کردم
روی one x هم جواب میده؟
از چه سایتایی میشه دانلود کرد؟

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
اینم xbox one s
:hug: :hug: :hug:
ایکس باکس عروس دریا
:Angel:

cvs2_%D9%81%D8%BA%D8%B9%D8%BA%D9%81%D8%B9.jpg

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سونی x900e رو کدوم بزارم؟

سونی x900e رو کدوم بزارم؟
اون گزینه بالاییش رو اخری که ۳۶ و ۱۲ بزارم؟
X900 فکر کنم رنگ 10 بیت رو هم ساپورت کنه ولی در مورد pc rgb نمیدونم
در اینکه pcrgb بهتره شکی نیست ولی اگر تی وی ات ساپورت نکنه یکسری رنگارو از دست میدی
رنگ هم اگر دوازده بیت بذاری و ساپورت نکنه همین طور

• Like
Reactions: uncharted 3

uncharted 3

کاربر سایت
Jan 25, 2011
179
نام
پویا
X900 فکر کنم رنگ 10 بیت رو هم ساپورت کنه ولی در مورد pc rgb نمیدونم
در اینکه pcrgb بهتره شکی نیست ولی اگر تی وی ات ساپورت نکنه یکسری رنگارو از دست میدی
رنگ هم اگر دوازده بیت بذاری و ساپورت نکنه همین طور
اقا ممنونم تا این جا کمک کردی
کسی نمیدونه ۱۲ بیت و rgb ساپورت می کنه یا نه؟؟
یعنی حداکثر رو standard و ۱۰ بیت بزارم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر