همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام دوستان

من بین ps4 و xbox one تصمیم گرفتم xbox one بخرم ( هم بخاطر طراحی کنسول , هم بازی هاش , هم دست هاش و ......... )
چنتا سوال دارم

1- من xbox one سری اول fat دیدم خیلی خوشم اومد
بنظرتون xbox one بخرم یا xbox one s ؟ فرقشون چیه؟

2- قیمت xbox one سری اول و xbox one s چنده؟ 500 گیگ باشن
باندل باشه خیلی بهتره

3- هک شده یا نه؟

4-بازی هاش چنده؟ ( فیزیکی )

5- غیر از بازی ها معمول مولتی که رو همه کنسول ها میان , بازی ها شاد و فانتزی و جالب برای xbox one هست؟

6- این xbox one x جدید اومده و قیمتش بالاست برای منی که تلویزیونم 22 اینچ led هست فرقی میکنه خریدنش؟
و یه سوالی ذهنمو درگیر کرده
الان xbox one بازیا xbox 360 و xbox original اجرا میکنه

حالا سوالم اینه وقتی xbox one x اومده آیا امکان داره وقتی نسل 9 شروع شد بخاطر سخت افزار جدیدش و قوییش , بازی هایی که برای کنسول ها نسل 9 فقط میان یه نسخه هم برای xbox one x بیاد؟
من که میگم فقط s بخر چون تصمیماتی که برای بازیهای مولتی گر۴ته میشه اولویت با نسخه های معمولیه نه x اما توی بازیهای تک نفره داستانی فرق میکنه دست سازندها برای نسخه x بازه میتونن هر فریمی با هر کیفیت و رزولوشنی براش درنظر بگیر اما وان معمولی یا s محدودیت دارن و باید طبق استانداردش عمل کنن هک نداریم توی ایکس بامس البته جدیدا اکانت هک روسی اومده که خطر بن بسیار بالاست مایکرو رو با سونی مقایسه نکنین مثل سونی شل نمیگره همه چیزو چون از نظر نرم افزاری بسیار قوی عمل میکنه دنبال هک و این چیزا نباش اکانتهای قانونی ظرفیتی با نصف قیمت هیت فقط از جای معتبر تهیه کن هیچ مشکلی پیش نمیاد رو tv ۲۲ فقط همین وان معمولی باید بازی بشه s بخر هم خوشگله هم کوچیک و جمع و جور hdr داره که وان معمولی همون مشکی نداره دستش جک ۳.۵ میخوره درایو بلوری ۴k داره واسه فیلمهای 4k وان s بگیر اونم ۱ترا چون آپدیتها حجیمن کم میاری البته اگه کم هم بیاری یه هارد اکسترنال بزن بهش حله بازیها ۱۰ تومن گرونتر از سونی اونم فقط تپی مملکت ما اینطوریه

• Like
Reactions: alisantori

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
بر عکس من تلویزیون 4K دارم . و ایکس باکس وان معمولی :(:(
ولی باید بگم انصافا همین بازی ها و همین ایکس وان معمولی . کیفیت تصویرش روی تلویزیون 4k وحشتناک بالا میره . و تو بازی مثل جی تی ا . اگر کسی ندونه دستگاه روشنه . فکر میکنه داره تلویزیون فیلم پخش میکنه. خیلی عالی است تصویرش . حالا نمیدونم اگر ایکس باکس ایکس میداشتم چه تصویری می دیدم .8->:x

خوش بحالت :Excited: ظاهر xbox one fat خیلی شکیله بخصوص باندل هاش واقعا قشنگن
از نظر ظاهر ps4 در مقابل xbox one fat حرفی برای گفتن نداره
من تو اینترنت گشتم طرح ها مختلف one fat دیدم واقعا خیلی شیک و زیبا و لاکچرین :love:
چه جالب :Lovestruck: اگر one عادی اینطوریه دیگه one x چطوریه :Flowers:

بیشتر همون چیزی که من مطرح کردم برام مهمه , چون one x خیلی قویییه با شروع نسل 9 اگر بازیایی که برا کنسول ها نسل 9 میان برا one x هم بیان 1 میلیون خورده ای بیشتر میدم one x میخرم

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
شما طرفدار المان نازی هم هستی ؟ باهم اشتراک عقیده داریم . چون تو امضا گذاشتی
منم تو امضام لینک گروه ام هست . حتما بیا . خوشحال میشم

آره طرفدار آلمان نازی و هیتلر هستم :Angel:
امضام عکس آیدی قبلیم هستش
چشم میام :hug:

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
من که میگم فقط s بخر چون تصمیماتی که برای بازیهای مولتی گر۴ته میشه اولویت با نسخه های معمولیه نه x اما توی بازیهای تک نفره داستانی فرق میکنه دست سازندها برای نسخه x بازه میتونن هر فریمی با هر کیفیت و رزولوشنی براش درنظر بگیر اما وان معمولی یا s محدودیت دارن و باید طبق استانداردش عمل کنن هک نداریم توی ایکس بامس البته جدیدا اکانت هک روسی اومده که خطر بن بسیار بالاست مایکرو رو با سونی مقایسه نکنین مثل سونی شل نمیگره همه چیزو چون از نظر نرم افزاری بسیار قوی عمل میکنه دنبال هک و این چیزا نباش اکانتهای قانونی ظرفیتی با نصف قیمت هیت فقط از جای معتبر تهیه کن هیچ مشکلی پیش نمیاد رو tv ۲۲ فقط همین وان معمولی باید بازی بشه s بخر هم خوشگله هم کوچیک و جمع و جور hdr داره که وان معمولی همون مشکی نداره دستش جک ۳.۵ میخوره درایو بلوری ۴k داره واسه فیلمهای 4k وان s بگیر اونم ۱ترا چون آپدیتها حجیمن کم میاری البته اگه کم هم بیاری یه هارد اکسترنال بزن بهش حله بازیها ۱۰ تومن گرونتر از سونی اونم فقط تپی مملکت ما اینطوریه

مرسی داداش دمت گرم راهنمایی کردی
پس میگی سری s بخرم

من زیاد مولتی باز نیستم بیشتر تک نفره , اصلا بخوامم مولتی بزنم با کدوم نت؟ نت مخابرات نامحدود دارم همینطوری صبح تا شب همش قطعه چه برسه بخوام بازی کنم دیگه پینگ خفه ام میکنه
بدتر اعصاب بهم میریزه :Cheesygrin:

من احتمال زیاد دیسک میخرم تازه از نسخه ها کالکشن و ..... هم بگیرم احتمالا
دیگه فوق فوقش در بدترین حالت ماهی یه بازی هم بگیرم 200 بیشتر که نمیشه پول زیادی نیست
اگر بازی بیشتر نگیرم تازه - البته چنتا بازی مد نظر دارم مثل halo کالکشن که نسخه 1 تا 3 توش ریمتر شده
یادش بخیر halo 1 و halo 2 رو xbox original خودم ازی کردم پس ریمستر شده اش با گرافیک امروزی محشر میشه :Angel:

میگم تلویزیونم 22 اینچ هست led هم هست بد نمیشه توش بازی؟
خیلی عالیه که دیسک فیلم 4k ساپورت میکنه و hdr داره :love:

الان s پک 500 گیگ و 1 ترا چنده؟ از کجا بخرم مطمعن باشه؟ مهلت تست هم داشته باشه
باندل چی داره s که باحال باشه؟ البته باندل فقط فیزیکی باشه بازیش دانلودی نمیخوام

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
Solid-Gold-PS4-and-Xbox-One-by-Gatti-Luxury-Lab-image-1-672x372.jpg

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
مرسی داداش دمت گرم راهنمایی کردی
پس میگی سری s بخرم

من زیاد مولتی باز نیستم بیشتر تک نفره , اصلا بخوامم مولتی بزنم با کدوم نت؟ نت مخابرات نامحدود دارم همینطوری صبح تا شب همش قطعه چه برسه بخوام بازی کنم دیگه پینگ خفه ام میکنه
بدتر اعصاب بهم میریزه :Cheesygrin:

من احتمال زیاد دیسک میخرم تازه از نسخه ها کالکشن و ..... هم بگیرم احتمالا
دیگه فوق فوقش در بدترین حالت ماهی یه بازی هم بگیرم 200 بیشتر که نمیشه پول زیادی نیست
اگر بازی بیشتر نگیرم تازه - البته چنتا بازی مد نظر دارم مثل halo کالکشن که نسخه 1 تا 3 توش ریمتر شده
یادش بخیر halo 1 و halo 2 رو xbox original خودم ازی کردم پس ریمستر شده اش با گرافیک امروزی محشر میشه :Angel:

میگم تلویزیونم 22 اینچ هست led هم هست بد نمیشه توش بازی؟
خیلی عالیه که دیسک فیلم 4k ساپورت میکنه و hdr داره :love:

الان s پک 500 گیگ و 1 ترا چنده؟ از کجا بخرم مطمعن باشه؟ مهلت تست هم داشته باشه
باندل چی داره s که باحال باشه؟ البته باندل فقط فیزیکی باشه بازیش دانلودی نمیخوام
فقط یک ترا بخر که بعد پشیمون میشی و فکر پانصد رو نکن
بیخیال باندل شو که گرون میدن و بصرفه نیس
تو گروه ندیدمت . اگر اومدی یه اطلاعی بدی .

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
فقط یک ترا بخر که بعد پشیمون میشی و فکر پانصد رو نکن
بیخیال باندل شو که گرون میدن و بصرفه نیس
تو گروه ندیدمت . اگر اومدی یه اطلاعی بدی .

چشم داداش بازم ممنون
مثل xbox one s باندل halo که 2 تا halo داره
اومدم تو گروه همه چیز توش بود غیر از گیم - اومدم بیرون :Cheesygrin:

• Like
Reactions: mirsina1979

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان بتل ۱ رو آپدیت کردم حالا میخوام انتقالش بدم به هارد اکسترنال اما رو ۸۵ درصد استاپ میشه هاردمم فضای مناسب داره برای انتقالش هرکاری کردم نشد کپی کردم بازم رو همون ۸۵درصد ارور داد نمیخوام دوباره از اول ۶۰خورده ای گیگو دانلود کنم:-<باید چیکار کنم؟:-<

• Like

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
نه اقا کجا مولتی پلیر اولویت با وان اس هست همین الان بازی جدید پابجی رو وان ایکس صد پله بالاتر از وان هست من رو جفتش هم چک دارم همین طور بتل فیلد یک بدون اینکه اصلا اپدیت بدن برای وان ایکس روی وان رزولوشنش به شدت افت میکنه و فریم هم خیلی اذیت میکرد ولی الان رو وان ایکس فول اچ دی و شصت فریم ثابته دوباره تازه هنوز اپدیتش نیومده
کلا وان ایکس اصلا با وان قابل مقایسه نیست خصوصا برا کسایی که گیمر هستن

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
نه اقا کجا مولتی پلیر اولویت با وان اس هست همین الان بازی جدید پابجی رو وان ایکس صد پله بالاتر از وان هست من رو جفتش هم چک دارم همین طور بتل فیلد یک بدون اینکه اصلا اپدیت بدن برای وان ایکس روی وان رزولوشنش به شدت افت میکنه و فریم هم خیلی اذیت میکرد ولی الان رو وان ایکس فول اچ دی و شصت فریم ثابته دوباره تازه هنوز اپدیتش نیومده
کلا وان ایکس اصلا با وان قابل مقایسه نیست خصوصا برا کسایی که گیمر هستن
در مورد رزولوشن آره حق با شماست حتی بافتها هم بالاتره اما فریم رو نمیتونن دست بزنن توی مولتی پابجی هم رو s هم رو x ۳۰ فریمه بتل رو هر دو ۶۰

• Like
Reactions: alisantori and Mbox

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان بنظرتون از کدوم فروشگاه اینترنتی، ایکس باکس بخرم بهتره؟
بنظرم حضوری بری بخری بهتره فردا اشکال داشت بتونی عوض کنی دردسرش کمتره اما آنلاین بخری مشکل داشته باشه باید بری پست کنی تازه اگه گردن بگیرن مشکلو

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر