همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

emadtava

کاربر سایت
May 23, 2009
3
سلام دوستان من به تازگی xbox one fat یک ترا با ۲۰ تا بازی نصب شده روی هاردش خریدم
حالا من چطوری میتونم بازی ها رو اپدیت کنم ؟
اگر به اینترنت وصل بشه بدون اکانت لایو باز هم امکان بن شدن هست ؟
یا راهی برای اپدیت بازی به صورت افلاین هست ؟
یعنی دانلود اپدیت بازی فقط نه کل بازی از اول
و اینکه اگر کل بازی آپدیت شده رو دانلود کنم میشه به جای دیتای همان بازی با همان اکانتی که ست شده رو دستگاه مچ کرد و بازی کرد ؟
چون ۲۰ تا بازی هدیه نصب شد توسط فروشنده صد در صد هک شده ان
دوستان جواب این سوال های منم اگر بدین ممنون میشم

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان جواب این سوال های منم اگر بدین ممنون میشم
نخیر شما هیچ راهی نداری به محض اینکه کنسول رو به نت وصل کنی بازیا میپره بازی هایی که هوم میشن بیست تا بیستا شرط موندنشون رو دستگاه همینه که به هیچ عنوان به نت وصل نشن

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام دوستان من تازگی یه ایکس باکس وان فت کارکرده گرفتم٬ هنگام بازی یه صدایی از کنسول میاد که نمیدونم صدای هارده یا فن٬جالبه که هنگامی که کات سین بازیها رو نشون میده این صدا قطع میشه یا تو منوی اصلی کنسول هم اصلا صدا نمیاد٬دوستان این صدا طبیعیه؟دوستانی که کنسول فت دارن منون میشم جواب بدن
کنسول فت هر دو سه ساعت در حد پنج ثانیه فنش صدا میده کلا وگرنه صدایی نداره

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام دوستان من تازگی یه ایکس باکس وان فت کارکرده گرفتم٬ هنگام بازی یه صدایی از کنسول میاد که نمیدونم صدای هارده یا فن٬جالبه که هنگامی که کات سین بازیها رو نشون میده این صدا قطع میشه یا تو منوی اصلی کنسول هم اصلا صدا نمیاد٬دوستان این صدا طبیعیه؟دوستانی که کنسول فت دارن منون میشم جواب بدن
والله من خودم 2 تا فت دارم
مشکلی این جوری ندارم
منظور شما از صدا چی هستش؟
صدا از آداپتور یا خود کنسول
گوشت رو نزدیک کن ببین صدای هارد هستش ؟ یا صدای فن؟
صدا هاشون متفاوت هستش

کنسول فت هر دو سه ساعت در حد پنج ثانیه فنش صدا میده کلا وگرنه صدایی نداره
والله تا الان به این نکته توجه نکردم

البته این نکته رو بگم خدایی کنسول XBOX ONE از لحاظ طراحی حرف نداره
عالی هستش
من الان 2 ساله هر شب کنسولم تا صبح روشنه و از اینترنت داره دانلود میکنه
بازی هم هر روز، روزی 1-3 ساعت بازی میکنم
صدای خاصی نشنیدم !!!

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,617
نام
محسن
مشکلی این جوری ندارم
صدا هاشون متفاوت هستش

عالی هستش
صدای خاصی نشنیدم !!!
صدا از خود کنسول میاد و آداپتور هیچ صدایی نداره٬همین که کنسول رو روشن میکنم و یه بازی رو اجرا میکنم اون صدا شروع میشه و به احتمال زیاد مربوط به هارده و ربطی به کار کردن فن نداره چون اون موقع اصلا کنسول داغ نمیشه که فن بخاد تند کار کنه ٬خیلی هم عجیبه فقط تو خود بازی اینجوریه چون موقع پخش کات سین های داخل بازی اون صدا بلافاصله قطع میشه٬تو منو اصلی هم که اصلا صدایی نمیاد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
مشکلی این جوری ندارم
صدا هاشون متفاوت هستش

عالی هستش
صدای خاصی نشنیدم !!!
یک تا سه ساعت احتمالش کمه صدا بده بعد از پنج شش ساعت بازی مدوام فن برای چند ثانیه با دور خیلی بالا کار میکنه هر دو سه ساعت

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
صدا از خود کنسول میاد و آداپتور هیچ صدایی نداره٬همین که کنسول رو روشن میکنم و یه بازی رو اجرا میکنم اون صدا شروع میشه و به احتمال زیاد مربوط به هارده و ربطی به کار کردن فن نداره چون اون موقع اصلا کنسول داغ نمیشه که فن بخاد تند کار کنه ٬خیلی هم عجیبه فقط تو خود بازی اینجوریه چون موقع پخش کات سین های داخل بازی اون صدا بلافاصله قطع میشه٬تو منو اصلی هم که اصلا صدایی نمیاد.
احتمالا صدای سی دی رام دستگاه باشه . داره چک میکنه سی دی داخلش هست یا نه . یبار سی دی بزار و ریست کن ببین وقتی میاد بالا همون صداها رو داره یا عوض شده

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
سلام دوستان

من بین ps4 و xbox one تصمیم گرفتم xbox one بخرم ( هم بخاطر طراحی کنسول , هم بازی هاش , هم دست هاش و ......... )
چنتا سوال دارم

1- من xbox one سری اول fat دیدم خیلی خوشم اومد
بنظرتون xbox one بخرم یا xbox one s ؟ فرقشون چیه؟

2- قیمت xbox one سری اول و xbox one s چنده؟ 500 گیگ باشن
باندل باشه خیلی بهتره

3- هک شده یا نه؟

4-بازی هاش چنده؟ ( فیزیکی )

5- غیر از بازی ها معمول مولتی که رو همه کنسول ها میان , بازی ها شاد و فانتزی و جالب برای xbox one هست؟

6- این xbox one x جدید اومده و قیمتش بالاست برای منی که تلویزیونم 22 اینچ led هست فرقی میکنه خریدنش؟
و یه سوالی ذهنمو درگیر کرده
الان xbox one بازیا xbox 360 و xbox original اجرا میکنه

حالا سوالم اینه وقتی xbox one x اومده آیا امکان داره وقتی نسل 9 شروع شد بخاطر سخت افزار جدیدش و قوییش , بازی هایی که برای کنسول ها نسل 9 فقط میان یه نسخه هم برای xbox one x بیاد؟

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دوستان

من بین ps4 و xbox one تصمیم گرفتم xbox one بخرم ( هم بخاطر طراحی کنسول , هم بازی هاش , هم دست هاش و ......... )
چنتا سوال دارم

1- من xbox one سری اول fat دیدم خیلی خوشم اومد
بنظرتون xbox one بخرم یا xbox one s ؟ فرقشون چیه؟

2- قیمت xbox one سری اول و xbox one s چنده؟ 500 گیگ باشن
باندل باشه خیلی بهتره

3- هک شده یا نه؟

4-بازی هاش چنده؟ ( فیزیکی )

5- غیر از بازی ها معمول مولتی که رو همه کنسول ها میان , بازی ها شاد و فانتزی و جالب برای xbox one هست؟

6- این xbox one x جدید اومده و قیمتش بالاست برای منی که تلویزیونم 22 اینچ led هست فرقی میکنه خریدنش؟
و یه سوالی ذهنمو درگیر کرده
الان xbox one بازیا xbox 360 و xbox original اجرا میکنه

حالا سوالم اینه وقتی xbox one x اومده آیا امکان داره وقتی نسل 9 شروع شد بخاطر سخت افزار جدیدش و قوییش , بازی هایی که برای کنسول ها نسل 9 فقط میان یه نسخه هم برای xbox one x بیاد؟

1 - وان اس بخر بهتره
2- یک ترابایت بخر بهتره . قیمت وان اس بین 900 تا یک تومن
3-ایکس باکس هک شده نداریم . برات اکانت هکی میریزن
4-گرونه . از هشتاد تومن دسته دوم تا دویست و سیصد تومن . ولی اکانت بریزی . سی تا بازی میریزه 200تا 300تومن
5- همه بازی ها روش اجرا میشه و مختلفه ( غیر بازی مخصوص پلی فور)
6-وان ایکس بدرد همه نمیخوره . کلا فرق خاصی نداره . فقط کیفیت 4کا

تا نسل جدید بیاد و بخاد بازی هاش قدیمی بشه و اینحرفا راحت 5 سال زمان میبره

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
1 - وان اس بخر بهتره
2- یک ترابایت بخر بهتره . قیمت وان اس بین 900 تا یک تومن
3-ایکس باکس هک شده نداریم . برات اکانت هکی میریزن
4-گرونه . از هشتاد تومن دسته دوم تا دویست و سیصد تومن . ولی اکانت بریزی . سی تا بازی میریزه 200تا 300تومن
5- همه بازی ها روش اجرا میشه و مختلفه ( غیر بازی مخصوص پلی فور)
6-وان ایکس بدرد همه نمیخوره . کلا فرق خاصی نداره . فقط کیفیت 4کا

تا نسل جدید بیاد و بخاد بازی هاش قدیمی بشه و اینحرفا راحت 5 سال زمان میبره

ممنون از وقتی که گذاشتی

1- خودم رو همین موندم
آخه xbox one سری وای خیلی بزرگ و با ابهته منو یادت xbox original ی که سال ها داشتم میندازه
از اون ور مدل s جدیدیتر و حتما هیب ها سری اول نداره مثلا دیگه آداپتور نداره
پس توصیه شما توصیه میکنید s بخرم

2- آخه من دیجیتالی نمیخوام بازی کنی - لذت داشتن دیسک یه چیز دیگه اس :love:
هارد اخلی هم میمونه برای آپدیت ها بازی و کنسول

کنسول هارد ایکسترنال میخوره که بازیا روش ریخت؟ من هارد 500 گیگ ایکسترنال دارم

3- اکانت هکی ردردسر نداره؟

4- ممنون

5- جالبه و عالی
مثلا بازی Voodoo Vince رو xbox original خیلی دوست داشتم و یکی از انحصاری ها xbox original بود
فهمیدم رو xbox one تو استورش ریمستر شده اس هست - مطمعن باش این بازی 100 درصد میخرم بازی میکنم
منظورم از بازی طنز این بازیاش

Voodoo_Vince_US_front.jpg

6- کنسول one x من با خودم یه فکری کردم , گفتم کنسول xbox one بکوارد بازی ها xbox 360 و xbox original دارم و مطمعنا خودم ایکس باکس وان بخرم از بکوارد استفاده میکنم
چون هم xbox original داشتم هم 360 ( البته 360 ام زود سه چراغ شد )

با خودم فکر کردم وقتی نسل 9 شروع میشه یه سری بازی مولیتی میان که هم برای کنسول ها نسل 8 میان هم نسل 9 _ درست مثل نسل 8 که بازیا میومدن برای کنسول ها نسل 7 هم میومدن )

بعضی بازیا فقط برای کنسول ها نسل 9 میان - ولی چون xbox one x خیلی قدرتمنده آیا امکان داره بازی هایی که فقط برای نسل 9 میان برای xbox one x هم یه نسخه بیاد؟
( مثلا بازی half life 2 هم برای 360 اومد هم ایکس باکس اورجینال چون چندین برابر قویتر از ps2 بود و چنتا نمونه دیگه )

اگر واقعا برا one x بازیا نسل 9 هم بیاد اینطوری 4 تا کنسول میشه ( xbox original - xbox 360 - xbox one - و ایکس باکس نسل 9 ) اون موقع ارزش داره 1 میلیون خورده ای بیشتر بدم one x بخرم
اما اگر نیاد بنظرم ارزش نداره 1 میلیون خورده ای بیشتر بدم one x بخرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: nimaprince

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
ممنون از وقتی که گذاشتی

1- خودم رو همین موندم
آخه xbox one سری وای خیلی بزرگ و با ابهته منو یادت xbox original ی که سال ها داشتم میندازه
از اون ور مدل s جدیدیتر و حتما هیب ها سری اول نداره مثلا دیگه آداپتور نداره
پس توصیه شما توصیه میکنید s بخرم

2- آخه من دیجیتالی نمیخوام بازی کنی - لذت داشتن دیسک یه چیز دیگه اس :love:
هارد اخلی هم میمونه برای آپدیت ها بازی و کنسول

کنسول هارد ایکسترنال میخوره که بازیا روش ریخت؟ من هارد 500 گیگ ایکسترنال دارم

3- اکانت هکی ردردسر نداره؟

4- ممنون

5- جالبه و عالی
مثلا بازی Voodoo Vince رو xbox original خیلی دوست داشتم و یکی از انحصاری ها xbox original بود
فهمیدم رو xbox one تو استورش ریمستر شده اس هست - مطمعن باش این بازی 100 درصد میخرم بازی میکنم
منظورم از بازی طنز این بازیاش

Voodoo_Vince_US_front.jpg

6- کنسول one x من با خودم یه فکری کردم , گفتم کنسول xbox one بکوارد بازی ها xbox 360 و xbox original دارم و مطمعنا خودم ایکس باکس وان بخرم از بکوارد استفاده میکنم

با خودم فکر کردم وقتی نسل 9 شروع میشه یه سری بازی مولیتی میان که هم برای کنسول ها نسل 8 میان هم نسل 9 _ درست مثل نسل 8 که بازیا میومدن برای کنسول ها نسل 7 هم میومدن )

بعضی بازیا فقط برای کنسول ها نسل 9 میان - ولی چون xbox one x خیلی قدرتمنده آیا امکان داره بازی هایی که فقط برای نسل 9 میان برای xbox one x هم یه نسخه بیاد؟
( مثلا بازی half life 2 هم برای 360 اومد هم ایکس باکس اورجینال چون چندین برابر قویتر از ps2 بود و چنتا نمونه دیگه )

اگر واقعا برا one x بازیا نسل 9 هم بیاد اینطوری 4 تا کنسول میشه ( xbox original - xbox 360 - xbox one - و ایکس باکس نسل 9 ) اون موقع ارزش داره 1 میلیون خورده ای بیشتر بدم one x بخرم
وان ایکس اگر تلویزیون فورکی داری حتما بخر و اگرنداری بستگی به خودت داره
بازیهارو به صورت دیسک هم بخری باید کامل رو هارد نصب کنی
هارد اکسترنال هم وصل میشه و از روش میشه بازی هم کرد ولی دیگه فقط میشه بازی ریخت

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
وان ایکس اگر تلویزیون فورکی داری حتما بخر و اگرنداری بستگی به خودت داره
بازیهارو به صورت دیسک هم بخری باید کامل رو هارد نصب کنی
هارد اکسترنال هم وصل میشه و از روش میشه بازی هم کرد ولی دیگه فقط میشه بازی ریخت

نه بابا 4k ام کجا بود :Cheesygrin: تلویزیونم 22 اینچ led هستش
ااا واقعا اگر دیسکم بگیرم باید نصب شه رو هارد؟ مگه pc ه؟
آها درسته

این one x خریدن فقط به یه چیزی بستگی داره بخرم
همونطور که تو پست قبل گفتم :

کنسول one x من با خودم یه فکری کردم , گفتم کنسول xbox one بکوارد بازی ها xbox 360 و xbox original دارم و مطمعنا خودم ایکس باکس وان بخرم از بکوارد استفاده میکنم

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
آها درسته

کنسول one x من با خودم یه فکری کردم , گفتم کنسول xbox one بکوارد بازی ها xbox 360 و xbox original دارم و مطمعنا خودم ایکس باکس وان بخرم از بکوارد استفاده میکنم

بر عکس من تلویزیون 4K دارم . و ایکس باکس وان معمولی :(:(
ولی باید بگم انصافا همین بازی ها و همین ایکس وان معمولی . کیفیت تصویرش روی تلویزیون 4k وحشتناک بالا میره . و تو بازی مثل جی تی ا . اگر کسی ندونه دستگاه روشنه . فکر میکنه داره تلویزیون فیلم پخش میکنه. خیلی عالی است تصویرش . حالا نمیدونم اگر ایکس باکس ایکس میداشتم چه تصویری می دیدم .8->:x

• Like

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
آها درسته

شما طرفدار المان نازی هم هستی ؟ باهم اشتراک عقیده داریم . چون تو امضا گذاشتی
منم تو امضام لینک گروه ام هست . حتما بیا . خوشحال میشم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر