همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام
دوستان من به تازگي مدل فت رو خريداري كردم چنتا سوال داشتم
اول اينكه اداپتور كنسول صدا بده طبيعيه؟
نميشه كاري كرد كنسول كامل خاموش شه چون چراغه اداپتور سفيده كلا
سوال بعدي اينكه ديسك بازي رو ك ميزارم رو ٣٠ در ١٠٠ مينويسه instalition stoped
مشكل داره كنسول؟
سلام
تو تنظیمات یک گزینه است که در بخش پاور بوده به نام فول شات داون . که دستگاه کامل خاموش میشه .
اینو بزنی چراغ اداپتور به رنگ نارنجی درمیاد و دستگاه ککامل خاموشه
دیسکت خرابه

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
سلام خوش امدی
به نظرم روش اکانت ریختن و به صلاح نبوده به نت وصل شی .
.
رو چه حسابی میگی دقیقا این حرف رو؟ :-/:)
در مورد نکته بعدی هم والا بعد حدود یک و نیم - دو گیگ از آپدیت بتل۱ وارد بازی میشه و بخش سینگل در دسترس هست. برا بخش مولتیش باید آپدیتش تموم شه

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
رو چه حسابی میگی دقیقا این حرف رو؟ :-/:)
در مورد نکته بعدی هم والا بعد حدود یک و نیم - دو گیگ از آپدیت بتل۱ وارد بازی میشه و بخش سینگل در دسترس هست. برا بخش مولتیش باید آپدیتش تموم شه
به خاطر اینکه اگر طرف با بت اون بازی ها پول داده بود که فقط قیمت همون 20 بازی بالای یک یا دو میلیون میشه . مشخصه طرف 200تومن داده و و اکانت هکی ریختن
ببین اگر شما اون دستگاه رو با 22 بازی زیر یک میلیون خریدی . حتما اکانت هکی بوده و درصورت اتصال به اینترنت ممکنه کل دستگاهت از طرف مایکروسافت قفل بشه

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام دوستان
داشتم بازی واچ داگز دو بازی میکردم یهو بازی هنگ کرد
خارج کردم تو منو کند شد سیستم بعد خودش خاموش کرد چرا اینطور شد؟
بعد یک سوال دیگ
پرز های فرش ک میاد رو دستگاه رو چ کنم؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام دوستان
داشتم بازی واچ داگز دو بازی میکردم یهو بازی هنگ کرد
خارج کردم تو منو کند شد سیستم بعد خودش خاموش کرد چرا اینطور شد؟
بعد یک سوال دیگ
پرز های فرش ک میاد رو دستگاه رو چ کنم؟
در رابطه با بازی اتفاقی بوده و چیز خاصی نیست
دستگاه رو یکبار ریستارت کنید مشکل حل میشه و نباید قاعدتا تکرار بشه
صد البته بازی رو همیشه آپدیت شده بازی کنید تا مشکلات روز لانچ بازی تکرار نشه برای شما
در رابطه با پرز قالی والله راهی پیدا کردی من یکی خیلی خوشحال میشم مطلع بشم
من فقط 1 کار میکنم
هر هفته کل این قسمت کنسول هام رو تمیز میکنم و کهنه کشی و ... لامصب جنوب هستیم حتی این زمستانی هم از دست خاک نمیدونیم چه کنیم !!!!

emadtava

کاربر سایت
May 23, 2009
3
سلام دوستان من به تازگی xbox one fat یک ترا با ۲۰ تا بازی نصب شده روی هاردش خریدم
حالا من چطوری میتونم بازی ها رو اپدیت کنم ؟
اگر به اینترنت وصل بشه بدون اکانت لایو باز هم امکان بن شدن هست ؟
یا راهی برای اپدیت بازی به صورت افلاین هست ؟
یعنی دانلود اپدیت بازی فقط نه کل بازی از اول
و اینکه اگر کل بازی آپدیت شده رو دانلود کنم میشه به جای دیتای همان بازی با همان اکانتی که ست شده رو دستگاه مچ کرد و بازی کرد ؟
چون ۲۰ تا بازی هدیه نصب شد توسط فروشنده صد در صد هک شده ان

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
به خاطر اینکه اگر طرف با بت اون بازی ها پول داده بود که فقط قیمت همون 20 بازی بالای یک یا دو میلیون میشه . مشخصه طرف 200تومن داده و و اکانت هکی ریختن
ببین اگر شما اون دستگاه رو با 22 بازی زیر یک میلیون خریدی . حتما اکانت هکی بوده و درصورت اتصال به اینترنت ممکنه کل دستگاهت از طرف مایکروسافت قفل بشه
شما فکر کنم یه دوره کلاس زبان فارسی نیاز دارید.
" نکته خوبی که داشت این بود که صاحب قبلیش خودش روش گلد و EA Access داشت و دیتا ۲۲ بازی روش بود. مثلا فیفا۱۷ و بتل ۱ (که این دیدم ۲۱ گیگ آپدیت میخواد) برا ea access ، یا سانست و رایز و the crew برا گلد. تست هم کردم اوکی بود " الان دقیقا کجاش گفتم بازیها رو خریده بوده؟ فقط نوشتم دیتاشون هست همین. مثال ها هم مشخصه برای گلد و ea access هست. دومی که بازیهاش در دسترسن و هر وقت اکانتش رو بگیری میتونی استفاده کنی. اما گلد، صاحب قبلیش اکانت اکس باکس لایوش گلد بوده و مایکروسافت هم ماهی دو تا بازی رایگان میده و اینم مواقعی که اون بازیهایی که اسم بردم رایگان شدن گلد داشته و دانلود کرده.
حالا خوبه نوشتم اکانت اکس باکس لایوش هنوز رو دستگاه هست.
میشه لطف کنی وقتی به خودت زحمت نمیدی جمله کسی رو درست بخونی، نیای الکی جواب بدی

• Like
Reactions: kimsungbabak

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
در رابطه با بازی اتفاقی بوده و چیز خاصی نیست
دستگاه رو یکبار ریستارت کنید مشکل حل میشه و نباید قاعدتا تکرار بشه
صد البته بازی رو همیشه آپدیت شده بازی کنید تا مشکلات روز لانچ بازی تکرار نشه برای شما
در رابطه با پرز قالی والله راهی پیدا کردی من یکی خیلی خوشحال میشم مطلع بشم
من فقط 1 کار میکنم
هر هفته کل این قسمت کنسول هام رو تمیز میکنم و کهنه کشی و ... لامصب جنوب هستیم حتی این زمستانی هم از دست خاک نمیدونیم چه کنیم !!!!
ممنون
نظرت چیه با دستگاه باد تمیز کنم؟

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
شما فکر کنم یه دوره کلاس زبان فارسی نیاز دارید.
" نکته خوبی که داشت این بود که صاحب قبلیش خودش روش گلد و EA Access داشت و دیتا ۲۲ بازی روش بود. مثلا فیفا۱۷ و بتل ۱ (که این دیدم ۲۱ گیگ آپدیت میخواد) برا ea access ، یا سانست و رایز و the crew برا گلد. تست هم کردم اوکی بود " الان دقیقا کجاش گفتم بازیها رو خریده بوده؟ فقط نوشتم دیتاشون هست همین. مثال ها هم مشخصه برای گلد و ea access هست. دومی که بازیهاش در دسترسن و هر وقت اکانتش رو بگیری میتونی استفاده کنی. اما گلد، صاحب قبلیش اکانت اکس باکس لایوش گلد بوده و مایکروسافت هم ماهی دو تا بازی رایگان میده و اینم مواقعی که اون بازیهایی که اسم بردم رایگان شدن گلد داشته و دانلود کرده.
حالا خوبه نوشتم اکانت اکس باکس لایوش هنوز رو دستگاه هست.
میشه لطف کنی وقتی به خودت زحمت نمیدی جمله کسی رو درست بخونی، نیای الکی جواب بدی

چهارتا مثل شما بیان اینجوری جواب بدن . دیگه کسی جرات نمیکنه حرف بزنه چون میترسه اشتباه راهنمایی کرده باشه و یا بقیه فکر کن چیزی بارش نیست و هزار علت دیگه . که اینجوری انجمن سوت و کور میشه و وقتی یه نفر بیاد سوال بپرسه .کسی نیاد جواب سلامش روبده چه رسه جواب
من که به شخصه سوالی پرسیدم . اگر کسی (به ظن من) جواب اشتباه هم داده . باز ازش تشکر کردم چون وقت گذاشته و برام جواب نوشته
شما اینجوری پیش بری . فردا هر سوالی بپرسی کسی جوابت رو نمیده . چون حوصله غرغر شنیدن نخواهد داشت.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
چهارتا مثل شما بیان اینجوری جواب بدن . دیگه کسی جرات نمیکنه حرف بزنه چون میترسه اشتباه راهنمایی کرده باشه و یا بقیه فکر کن چیزی بارش نیست و هزار علت دیگه . که اینجوری انجمن سوت و کور میشه و وقتی یه نفر بیاد سوال بپرسه .کسی نیاد جواب سلامش روبده چه رسه جواب
من که به شخصه سوالی پرسیدم . اگر کسی (به ظن من) جواب اشتباه هم داده . باز ازش تشکر کردم چون وقت گذاشته و برام جواب نوشته
شما اینجوری پیش بری . فردا هر سوالی بپرسی کسی جوابت رو نمیده . چون حوصله غرغر شنیدن نخواهد داشت.
من ازت عذر میخوام که شما اطلاعات و جواب اشتباه دادی. :)
پسر خوب من خودم به شخصه اگه جواب سوالی رو ندونم یا در مورد موضوعی اطلاعات کافی نداشته باشم نظر نمیدم در موردش. سوالی که پرسیدم چیز دیگه ای بود و جوابش رو هم دوستان دادن. شما اومدی بدون اینکه با دقت بخونید من چی نوشتم جواب دادی منم بهت بی احترامی نکردم که بهت برخورده! در ضمن جنابعالی اصلا جواب سوال من رو ندادی که غلط گفته باشی یا درست. یه موضوع دیگه گفتی که خب اشتباه بود حرفت همین.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ممنون
نظرت چیه با دستگاه باد تمیز کنم؟
خواهش میکنم
به اون دستگاه دمنده یا بلوور میگند Blower
885911387842lg.jpg

توصیه نمیکنم
از بلوور برای تمیز کردن هیت سینک ها استفاده میکنند و سیستم های کولینگ مثل فن FAN
از یکی شنیدم با دستگاه باد بگیری . خاک میره تو چشم سی دی
ببنید اینی که شنیدید هم درست هست هم غلط
چون دیسک درایو داخل کنسول داخل محفظه ای بسته هستش و فقط از طریق 2 تا کابل (یکی دیتا و یکی برق) با کنسول ارتباط برقرار میکنه

در کل استفاده از بلوور فقط در زمانی توصیه میشه که کنسول کامل باز شده باشه و دسترسی یه متعلقات داخل امکان پذیر باشه
در غیر اینصورت اصلاً توصیه نمیشه

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
سلام
بچه ها من یه مشکل دارم تو بازی هورایزن ٣
وقتی تنظیمات تلویزیون میزارم رو حالت hdr game فریم میاد رو ٣٠ ولی وقتی روی hdr vivd هست بازی انگار روی ۶٠ فریم اجرا میشه
کنسولمم ایکسه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
سلام دوستان من تازگی یه ایکس باکس وان فت کارکرده گرفتم٬ هنگام بازی یه صدایی از کنسول میاد که نمیدونم صدای هارده یا فن٬جالبه که هنگامی که کات سین بازیها رو نشون میده این صدا قطع میشه یا تو منوی اصلی کنسول هم اصلا صدا نمیاد٬دوستان این صدا طبیعیه؟دوستانی که کنسول فت دارن منون میشم جواب بدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر