همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
متوجه منظورت نمیشم

آپدیت رسمی هست موقع دانلود فقط این ارور میده یک بار تا 50 درصد ک میره اینطور میشه ی بار هم 90 درصد!!!

نمیدونم علتش چیه برا کسی این مشکل ب وجود نیامده تا حالا؟؟

ورژن هم

source OS: 10.0.16299.3031

Target os: 10.0.16299.3036

خب مشکل حل شد
DNS گوگل را ست کردم بعدم هم از اکانتم خارج شدم، آپدیت انجام شد.

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام دوستان من یه سوال داشتم من میخوام یه کارت گرافیک بخرم جی تی ایک 1080 11 گیگ میخواستم ببنیم این قدرتمند هست یا ایک باکس ایکس

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
دوستان عزیز ، نمیدونم جدیدا بعد از این آپدیت آخریه که برا ایکس باکس اومد چرا اینقدر سرعت دانلود بازی ها روی کنسول کَم شده ؟!!!!!!!
یعنی قبلا یه صبح تا ظهر حداقل 10 15 گیگ دانلود میکردم اما الآن یه صبح تا ظهر نهایتا 2 یا 3 گیگ ، همش قطع و وصل میشه در صورتی که اصلا نتم تایم اوتی چیزی نداره و روی PC هم شِیر هست و هیچ مشکلی نداره ، با PC راحت یکی 2 مگگ بر ثانیه میزنم ولی روی ایکس باکس شدیدا افت پیدا کرده 200kb/s اینا شده.
دی ان اس چند بار عوض کردم فایده ای نداشت که نداشت

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان عزیز ، نمیدونم جدیدا بعد از این آپدیت آخریه که برا ایکس باکس اومد چرا اینقدر سرعت دانلود بازی ها روی کنسول کَم شده ؟!!!!!!!
یعنی قبلا یه صبح تا ظهر حداقل 10 15 گیگ دانلود میکردم اما الآن یه صبح تا ظهر نهایتا 2 یا 3 گیگ ، همش قطع و وصل میشه در صورتی که اصلا نتم تایم اوتی چیزی نداره و روی PC هم شِیر هست و هیچ مشکلی نداره ، با PC راحت یکی 2 مگگ بر ثانیه میزنم ولی روی ایکس باکس شدیدا افت پیدا کرده 200kb/s اینا شده.
دی ان اس چند بار عوض کردم فایده ای نداشت که نداشت
دقیقا من هم همین مشکل رو دارم
برا آبدیت بازی ها مدام قطع وصل میشه در صورتی ک سرعتم بالا هست

• Like
Reactions: stryk3r

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
سلام به دوستای عزیز، راستش بعد از 3 چراغ شدن 360 ذیگه سراغ xbox نرفتم، تا اینکه تصمیم گرفتم واسه خرید one x صبر کنم.
با توجه به تاریخ عرضه کی وقت خریدشه ؟ قیمتا چجوریه الان ؟ به نظرتون می تونه در کنار ps4 سرگرم کننده باشه ؟
سرویس هایی که واسه ایکس باکس هست، کلی بازی در اختیارت میزاره درسته ؟

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سلام به دوستای عزیز، راستش بعد از 3 چراغ شدن 360 ذیگه سراغ xbox نرفتم، تا اینکه تصمیم گرفتم واسه خرید one x صبر کنم.
با توجه به تاریخ عرضه کی وقت خریدشه ؟ قیمتا چجوریه الان ؟ به نظرتون می تونه در کنار ps4 سرگرم کننده باشه ؟
سرویس هایی که واسه ایکس باکس هست، کلی بازی در اختیارت میزاره درسته ؟
الان موجوده تو سايت pspro منم ميخواستم بگيرم طبق تحقيقاتي كه كردم اگه تلويزيونت 4k هست حتمن بگير ولي اگه نه زياد تغييري نمي بيني البته تو فول hd هم شايد اونم شايد بافت ها بهتر بشن ،خيلي دوست داشتم بگيرم تلويزيونم 4k نيست متاسفانه

• Like
Reactions: 'EsiNs

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
الان موجوده تو سايت pspro منم ميخواستم بگيرم طبق تحقيقاتي كه كردم اگه تلويزيونت 4k هست حتمن بگير ولي اگه نه زياد تغييري نمي بيني البته تو فول hd هم شايد اونم شايد بافت ها بهتر بشن ،خيلي دوست داشتم بگيرم تلويزيونم 4k نيست متاسفانه
فكر مي كنم اساسين جديد رو 4k رندر مي كنه ولي خوب قوي ترين كنسوله الان ،بايد كم كم يه تلويزيون 4k بگيريم

reynolds

کاربر سایت
Jun 10, 2010
11
سلام دوستان
من اکانت شیر بازی کال آف رو خریدم که در ظرفیت هوم ارايه شد . اکانت وارد کردم دیتا بازی رو ریختم و اجرا کردم و اکانت رو هوم کردم که زد هوم شده (This isn’t my home Xbox) بعد رفتم در اکانت اصلی خودم اونو اجرا کردم اما فردای اون روز هر کار کردم اجرا نشد و پیغام میداد که سی دی بزار با از استور بخر رفتم رو اکانتی که خریده بودم طرف مقابلم رو لاگ اف کرد وارد شدم توی بخش هوم اکانت دیدم توی هوم زده make this my home xbox یعنی انگار هوم نباشه روش زدم نوشت که شما ۵ بار هوم شدید و تا فلان تاریخ امکان هوم ندارید یا همچین چیزی .طبق قوانین نمیتونم لاگین کنم دوباره روی اکانت هوم هم نمیشه ... اولین بار هم هست که از ظرفیت هوم استفاده کردم بجز این نداشتم
دوستان کسی اطلاع دقیق و کاملی داره مشکل از چیه ؟.... تا الان به همچین مشکلی بر خوردید ؟؟

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام دوستان
من اکانت شیر بازی کال آف رو خریدم که در ظرفیت هوم ارايه شد . اکانت وارد کردم دیتا بازی رو ریختم و اجرا کردم و اکانت رو هوم کردم که زد هوم شده (This isn’t my home Xbox) بعد رفتم در اکانت اصلی خودم اونو اجرا کردم اما فردای اون روز هر کار کردم اجرا نشد و پیغام میداد که سی دی بزار با از استور بخر رفتم رو اکانتی که خریده بودم طرف مقابلم رو لاگ اف کرد وارد شدم توی بخش هوم اکانت دیدم توی هوم زده make this my home xbox یعنی انگار هوم نباشه روش زدم نوشت که شما ۵ بار هوم شدید و تا فلان تاریخ امکان هوم ندارید یا همچین چیزی .طبق قوانین نمیتونم لاگین کنم دوباره روی اکانت هوم هم نمیشه ... اولین بار هم هست که از ظرفیت هوم استفاده کردم بجز این نداشتم
دوستان کسی اطلاع دقیق و کاملی داره مشکل از چیه ؟.... تا الان به همچین مشکلی بر خوردید ؟؟

سلام
اگه قرار بوده که ظرفیت هوم بدن خوب شما مراحل رو درست انجام دادید که هوم کنسول شما شده (البته اگه پروفایل رو اشتباه چک نکرده باشید) و بعد از اینکه هوم شده بوده نباید مشکلی پیش میومد
(به احتمال زیاد فروشنده دوباره هوم کرده روی کنسول دیگه! یعنی به چند نفر فروخته!!!)
ولی اگه قرار بوده ظرفیت آفلاین برای شما باشه، در این حالت مشکل از سمت شماست و بعد از هوم کردن نباید آنلاین میشدید!
بله هوم کردن محدودیت سالانه داره!

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان کسی با نت ایرانسل آنلاین بازی کرده یا نه؟؟
من نت ایرانسل دارم و مخابرات ( که مخابرات اصلا فایده نداره) می خواستم آنلاین بازی کنم گفتم بپرسم ک ایرانسل مشکلی داره یا نه؟
وضعیت nat هم میزنه strict
پینگم هم بین 140 تا 160 هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر