همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
من اگه بخوام ظرفیت هوم یا غیر هوم یه بازی xbox one رو بفروشم ، به صورت کلی چه نکاتی رو باید رعایت کنم ؟ و همچنین چه کار کنم تا طرف نتونه ازم بازی رو بدزده ؟

ممنون
حرفه ای باشه ازت میدزده . ریسک نکن . حداقل بده به سایت های اینکاره مثل گیم شرینگ برات بفروشن و ازت حمایت کنن . ولی سر اونا هم کلاه میره و اکانت ها سرقت میشه

• Like
Reactions: Arash555

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
اگر من دیسک های فیک 360 رو داخل one بزارم آیا بازی از روی این دیسک نصب میشود؟
من میخوام halo reach رو دیجیتالی بخرم ولی حوصله دانلودش رو ندارم اگر بشه از رو دیسک تقلبی فقط نصب کنه کافیه
ممکنه دستگاهت بن بشه و یا همان مسدود بشه .

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوستان به نظرتون ارزش داره كه الان وان بخرم؟

چون ساپورت كردن بازي هاي نسل قبلي و اون طرح بازي هاي EA به نظرم خيلي خوبه و البته دليل اصليشم قيمتشه كه نسبتا خوب شده و ميخوام اگه بشه يه دسته دو بخرم.

ولي به خاطر Xbox One X موندم بخرمش يا نه. چون قطعا پولم براي X نميكشه ولي نميخوام اگه One هم بخرم بعد اومدن X اين حس برام پيش بياد كه One ديگه فراموش شده.

و تفاوت گرافيكيه Xbox One X با One چقدره؟ چون تو PRO كه به اون صورت فعلا تفاوت گرافيكي خاصي با PS4 نديدم و راستي xbox one s قضيش چيه؟ شرمنده من چون زياد تو جريان اخبار نبودم الان گيج شدم كلا مايكروسافت چند تا كنسول داره.

همون وان اس نو بخر . بهتر از همه است . برای گرافیک بیشتر رو تی وی کار کن . الان تلویزون های جدید خودشون کیفیت رو بالا میبرند . مثلا اچ دی رو به 4کا ارتقا میدنپ
مگر ایکس 360که ده سال پیش اومده الان فراموش شده که بخاد وان فراموش بشه .

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوستان یه سوال داشتم با توجه به قیمت پائین one s منطقی اینه که به جای ps4 خریداری بشه ، اما با توجه به کامنت اکثر دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین :
1. واسه آنلاین بازی کردن نیاز به فیلترشکن هست؟
2. از نظرات فهمیدم واسه آنلاین باید گلداکانت بخریم...آیا واسه وارذ کردن گلد اکانتم باید فیلترشکن استفاده کنیم؟
3. بازی رو بخوای اورجینال بخری اما دیجیتالی ، دردسری توی ثبت دلار در اکانت یا... نداره؟
4. و اینکه مثلا من بیشتر واسه فیفا دارم هزینه میکنم ، آیا تو قسمت آنلاین حریفی پیدا میشه آنلاین بازی کنیم؟ چون ظرفداراش نسبت به ps4 کمتره

کلا من یخورده بخاطر این فیلتر شکن و سرد شدم...همه چی که نباید با دردسر باشه اخه!!!
سلام
1-اولا پی اس 4 از همه بهتره . بخاطر خودش و قیمت پایین بازی ها و خیلی چیزای دیگه . قبلا هم گفتم وان فقط کینکت اش خوبه . وان بدون کینکت همون بهتره پی اس بخری
2- فرقی نمیکنه تو هر دو دستگاه سونی و وان باید اشتراک انلاین بخری و مجانی نیس
3-اورجینال خوبی های داره و دیجیتال هم مزایای خودش . باید برای هر بازی بسنجی که کدوم بهتره . مثلا در بازی های دیتای پایین صرف با اکانت است و بازیهای حجم بالا دیسک
4-طرفداراش تو ایران کمتره . شما با خارجی ها بازی کن زیادن

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دوستان از هک ایکسباکس خبری نشد؟
اولای نسل یادمه C4EVA بازیcod ghost هک کرد گفتم دیگ تمومه چون اینC4EVA همونکه 360 کپی خور کرد اگه از دوستان خبرای هکشو دنبال میکنه منبع معتبر معرفی کنه ممنون میشم

الان که دیگه هک نیاز نداره . دستگاه رو ببر برات سی تا بازی میریزه 250 . یک ترابایت پر میکنه

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
نه شدنی نیس . من خیلی روش کار کردم . همش مشکل ریجن میده . حتی خارجی ها هم که مثل ما مشکل ای پی ندارند . با این خطای ریجن روبرو شدن .
یعنی من یه دونه اکانت یه ماهه رو بخرم کدش رو بزنم قبول نمیکنه؟
اخه یه سایت آورده...
یعنی نخرم؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
یعنی من یه دونه اکانت یه ماهه رو بخرم کدش رو بزنم قبول نمیکنه؟
اخه یه سایت آورده...
یعنی نخرم؟
کد مشکل ریجن نداره راحت بخر و استفاده کن
آقایون من میخوام red dead redemption رو بگیرم.
چه جوری باید بگیرم؟
کسی میتونه کمک کنه؟
باید با کردیت کارت بخری که سایت های زیادی میفروشن یا افرادی هستن کد بازی رو از آمازون برات میخرن اگه میتونی صبر کن تا تخفیف بخوره دفعه پیش تا ۷ دلار تخفیف خورده بود

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

• Like
Reactions: esemech

karamzadeh

کاربر سایت
Oct 16, 2017
2
سلام
من یه اکانت داشم و باهاش بازی دانلود کرده بودم.یه سری دمو و یه سری باندل و یه سری سی دی(که درمورد سی دی ها مشکلی وجود نداره).یه بار من دستگاهمو که آپدیت کردم دیگه sign in نشد و خیلی باهاش ور رفتم از جمله اینکه دستگاهمو ریست کردم که طبیعتا اکانتم پاک شد.....حالا به دردسر مشکلم حل شد و یه اکانت ساختم....اما بازی هارو چون با اون اکانت دانلود کرده بودم باز نمیکنه حتی دموهاشو!ایمیل و مشخصات اون اکانت رو هم نمیدونم چیه:|
حالا چیکار میتونم بکنم؟؟:-?از همه بیشتر نگران باندلام.چون دمو هارو میشه دوباره دانلود کرد.
روی بازی ها که میزنی میگه شما باید سی دی یا کدی یا چیزی داشته باشید حتی برا دمو ها!!!!@-)
بعد سه تا گزینه داره : cancel و see in storeو help
یعنی فقط میشه see in store رو زد که برا دمو ها تو استور نوشته play که وقتی روش میزنی دوباره همین ارور میاد!!!!برای باندل ها هم lunch که گزینش اصن عمل نمی کنه~X(~X(
چیکار کنم؟!!!:-?

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بدون تعارف برای دوستانی که دو دل هستند برای خرید دستگاه بین One و PS4

بنظر من اگر به اینترنت خوب که این روزها فراوان پیدا میشه دسترسی دارید
یه One S 1TB بگیرید و یه اکانت EA ACCESS دیگه فقط دانلود و بازی
خلاص
همه جور بازی برای سلایق مختلف هم داره
راحت و قانونی 50-60 تا بازی درجه 1 رو میتونید بازی کنید

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
سلام دوستان.
الان بازی red dead تخفیف خورده،شده ده دلار.
میخواستم بدونم چه جوری میشه گرفت؟
چیکار باید بکنم.
تخفیف تا کی هست؟
کمکم کنید بتونم بگیرمش.مرسی.
ویچر ها هم تخفیف خورده.
نسخه سه کمپلت شده ۲۰ دلار......

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
سلام.
میدونید این ارور برای چیه؟
میخوام گلد ۱۴ روزه رایگان یا
Xbox game pass
بگیرم این ارور رو میده.
کردیت کارت یه دلاری اضافه کردم به حسابم.
ولی جواب نمیده....

Attachments

• Screenshot_20171018-090143.png
    Screenshot_20171018-090143.png
    232 KB · مشاهده: 23

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان تو آپدیت جدید یه گزینه به نتورک ایکس باکس اضافه شده به اسم ترانسفر نتورک اگه اشتباه نکنم کسی میدونه کارش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر