همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دوستان من الان رفتم لایو یه بازی مثل هیتمن توی قسمت بازی های مجانی بود که من گرفتمش .حجمش هم ۱۷ گیگه
میخام ببینم این که کلکشون نیست که بازی رو بگیری بعد یه مدت بگن پول براش بده.۱۷گیگ حجمشه
چیکار کنم تا همیشه مجانیه یا سر کاریه؟؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان من الان رفتم لایو یه بازی مثل هیتمن توی قسمت بازی های مجانی بود که من گرفتمش .حجمش هم ۱۷ گیگه
میخام ببینم این که کلکشون نیست که بازی رو بگیری بعد یه مدت بگن پول براش بده.۱۷گیگ حجمشه
چیکار کنم تا همیشه مجانیه یا سر کاریه؟؟
قسمت اول بازی فقط مجانیه

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

• Like
Reactions: Ostad fariborz

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام دوستان
من یه ایکس باکس دست دوم معمولی گرفتم. میگن سری های اول ایکس باکس مشکل درایور دارن. حالا میخوام بدونم چطوری میشه این مشکل رو فهمید. در ضمن الان که اوردم و دارم تستش میکنم بازی ها طول میکشه اینستال بشه. جدا از این مثلا فیفا رو من تا ٧٠ درصد نصب کردم بعد پاس کردم و دیسک رو در اوردم، دوباره که میزنم ترای تو اینستال ادامه نمیده و نوتیفیکیشن میاد استاپد اینستال. درصورتی که مد مکسی که نصفو نیمه بود ادامه اش نصب شد. بعد مثلا همین مدکس که اومدم بار اول دیسکش رو گذاشتم اصلا بالا نیومد ، دوباره دیسک رو درو داخل کردم که شروع به نصب کرد! درکل منی که همیشه با ps4 کار کردم ایکس باکس برای نصب بازی یجوری یه احساس میکنم روون و راحت نیست. نمیدونم برای من تازگی داره یا واقعا دستگاه مشکل داره؟ اگه فکر میکنید که نباید این مشکلات پیش بیاد پس بدم دستگاه رو
ممنونم
داداش منم مثل شما از ps4 اومدم xbox
تو ps4 اولش یه قسمت از دیتارو نصب میکنه بعد وقتی شما داری بازی میکنی ادامشو نصب میکنه به خاطر همین شما زود تر می تونی یازی رو شروع کنی
تو وان اس هم من morta xl که گذاشتم برای بار او install نکرد یک بار دیسک یک بار دیکه که بیرون اوردم دیسکو از اول گذاشتم شروع به نصبش کرد
اهان! پس مشکل خاصی نیست. ممنونم.

آخرین ویرایش:

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام دوستان
من یه ایکس باکس دست دوم معمولی گرفتم. میگن سری های اول ایکس باکس مشکل درایور دارن. حالا میخوام بدونم چطوری میشه این مشکل رو فهمید. در ضمن الان که اوردم و دارم تستش میکنم بازی ها طول میکشه اینستال بشه. جدا از این مثلا فیفا رو من تا ٧٠ درصد نصب کردم بعد پاس کردم و دیسک رو در اوردم، دوباره که میزنم ترای تو اینستال ادامه نمیده و نوتیفیکیشن میاد استاپد اینستال. درصورتی که مد مکسی که نصفو نیمه بود ادامه اش نصب شد. بعد مثلا همین مدکس که اومدم بار اول دیسکش رو گذاشتم اصلا بالا نیومد ، دوباره دیسک رو درو داخل کردم که شروع به نصب کرد! درکل منی که همیشه با ps4 کار کردم ایکس باکس برای نصب بازی یجوری یه احساس میکنم روون و راحت نیست. نمیدونم برای من تازگی داره یا واقعا دستگاه مشکل داره؟ اگه فکر میکنید که نباید این مشکلات پیش بیاد پس بدم دستگاه رو
ممنونم
داداش منم مثل شما از ps4 اومدم xbox
تو ps4 اولش یه قسمت از دیتارو نصب میکنه بعد وقتی شما داری بازی میکنی ادامشو نصب میکنه به خاطر همین شما زود تر می تونی یازی رو شروع کنی
تو وان اس هم من morta xl که گذاشتم برای بار او install نکرد یک بار دیسک یک بار دیکه که بیرون اوردم دیسکو از اول گذاشتم شروع به نصبش کرد

• Like
Reactions: stanley

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
دوستان کسی اکانت xbox game passگرفته؟
خوب هس؟
به نظرم فوق العادس.
جوری که من میبینم و بازی هایی که من دیدم توش.
نظر شما چیه؟

jamshidi27403

کاربر سایت
Oct 9, 2017
3
سلام
ببخشید من نمیدونم جایی که سوالمو میپرسم درسته یا نه
من میخام گیم نت راه اندازی کنم، نزدیک 6 تا ایکس باکس وان اس تهیه کردم.الان میخام بازی بریزم داخلش.راهی است که برا یهر دستگاه یه بازی نخرم؟بازی فیزیکی نمیخام تهیه کنم.
اینایی که بیرون هزینه میگیرن و بازی میریزن چطوریه؟
خودم میتونم بریزم؟
دیتگاه ها هم همگی افلاین خواهد بود
ممنون میشم جواب بدید
مرسی

:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

iglesias

کاربر سایت
Sep 4, 2012
38
دوستان یه سوال داشتم با توجه به قیمت پائین one s منطقی اینه که به جای ps4 خریداری بشه ، اما با توجه به کامنت اکثر دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین :
1. واسه آنلاین بازی کردن نیاز به فیلترشکن هست؟
2. از نظرات فهمیدم واسه آنلاین باید گلداکانت بخریم...آیا واسه وارذ کردن گلد اکانتم باید فیلترشکن استفاده کنیم؟
3. بازی رو بخوای اورجینال بخری اما دیجیتالی ، دردسری توی ثبت دلار در اکانت یا... نداره؟
4. و اینکه مثلا من بیشتر واسه فیفا دارم هزینه میکنم ، آیا تو قسمت آنلاین حریفی پیدا میشه آنلاین بازی کنیم؟ چون ظرفداراش نسبت به ps4 کمتره

کلا من یخورده بخاطر این فیلتر شکن و سرد شدم...همه چی که نباید با دردسر باشه اخه!!!

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
دوستان یه سوال داشتم با توجه به قیمت پائین one s منطقی اینه که به جای ps4 خریداری بشه ، اما با توجه به کامنت اکثر دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین :
1. واسه آنلاین بازی کردن نیاز به فیلترشکن هست؟
2. از نظرات فهمیدم واسه آنلاین باید گلداکانت بخریم...آیا واسه وارذ کردن گلد اکانتم باید فیلترشکن استفاده کنیم؟
3. بازی رو بخوای اورجینال بخری اما دیجیتالی ، دردسری توی ثبت دلار در اکانت یا... نداره؟
4. و اینکه مثلا من بیشتر واسه فیفا دارم هزینه میکنم ، آیا تو قسمت آنلاین حریفی پیدا میشه آنلاین بازی کنیم؟ چون ظرفداراش نسبت به ps4 کمتره

کلا من یخورده بخاطر این فیلتر شکن و سرد شدم...همه چی که نباید با دردسر باشه اخه!!!
1. نه
2. نمیدونم. بهترین کار اینه که از طریق کامپیوتر وارد سایت مایکروسافت بشید و کد رو اونجا وارد بشید
3. نه. فقط بهتره اکانتی که میسازی کشورش امریکا باشه و ادرسی که میدی تو ایالت الاسکا باشه که مالیات نداشته باشه. اکثر گیفت کارت هایی که تو بازار میفروشن دلاری هستش و برای اکانت امریکا هست.
4. مشکلی نیست خیالت راحت

• Like
Reactions: iglesias

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان از هک ایکسباکس خبری نشد؟
اولای نسل یادمه C4EVA بازیcod ghost هک کرد گفتم دیگ تمومه چون اینC4EVA همونکه 360 کپی خور کرد اگه از دوستان خبرای هکشو دنبال میکنه منبع معتبر معرفی کنه ممنون میشم

iglesias

کاربر سایت
Sep 4, 2012
38
1. نه
2. نمیدونم. بهترین کار اینه که از طریق کامپیوتر وارد سایت مایکروسافت بشید و کد رو اونجا وارد بشید
3. نه. فقط بهتره اکانتی که میسازی کشورش امریکا باشه و ادرسی که میدی تو ایالت الاسکا باشه که مالیات نداشته باشه. اکثر گیفت کارت هایی که تو بازار میفروشن دلاری هستش و برای اکانت امریکا هست.
4. مشکلی نیست خیالت راحت
ممنونم دوست عزیز...به چه سایتی باید بریم واسه ساختن اکانت؟ قبل از راه اندازی کنسولم میشه اکانت ساخت؟

پس این فیلترشکن دردسر نمیشه برامون؟

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
ممنونم دوست عزیز...به چه سایتی باید بریم واسه ساختن اکانت؟ قبل از راه اندازی کنسولم میشه اکانت ساخت؟

پس این فیلترشکن دردسر نمیشه برامون؟
live.com
میشه اکانت ساخت
والا من خودم مشکلی نداشتم ولی جدیدا انگار وقتی میخواید برای اولین بار توی اکانت لاگین کنید باید با فیلترشکن وارد بشید که معلوم نیست چرا. حدس میزنم از اینترنت ایران باشه. به هر حال در بدترین حالت باید کنسول رو وصل کنید به کامپیوتر و یه وی پی ان شیر کنید تا باهاش بتونید اکانت رو روی دستگاه وارد کنید. بعد از اون دیگه نیازی به این کار نیست.
البته بازم میگم خودم شخصا مشکلی از این جهت نداشتم ولی تو این فروم بعضی ها بودن که مشکل داشتن

اها یه چیز بگم برای خریدن بازی های Xbox 360 حتما باید با فیلتر شکن وارد بشید و حتما باید کردیت کارد داشته باشید و با گیفت کارد نمیشه بازی Xbox 360 خرید. حتی بازی های گلد مجانی برای Xbox 360 رو هم نمیشه.
بازی های خود وان با گیفت و ای پی ایران مشکلی نداره

• Like
Reactions: iglesias

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوستان کسی اکانت xbox game passگرفته؟
خوب هس؟
به نظرم فوق العادس.
جوری که من میبینم و بازی هایی که من دیدم توش.
نظر شما چیه؟
نه شدنی نیس . من خیلی روش کار کردم . همش مشکل ریجن میده . حتی خارجی ها هم که مثل ما مشکل ای پی ندارند . با این خطای ریجن روبرو شدن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر