همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
سلام دوستان
من یه وان دست دو گرفتم ریست فکتوری کردم الان موقع انجام کار های اون میگه باید اپدیت شه 3.5 گیگ نمیشه این کار رو افلاین انجام بدم

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دوستان
من یه وان دست دو گرفتم ریست فکتوری کردم الان موقع انجام کار های اون میگه باید اپدیت شه 3.5 گیگ نمیشه این کار رو افلاین انجام بدم

بتونی آنلاین اپدیت کنی بهتر و کم دردسر تره
در غیر اینصورت باید اپدیت رو دانلود و رو فلش بزاری و به روش هایی که تو همین انجمن گفته اپدیت کنید

• Like
Reactions: m_nazary2001

Pieliedie

کاربر سایت
Mar 25, 2016
84
بچه ها من نسخه فیزیکی gears of war 4 رو خریدم توش کد سه تا بازی gears of war 2 , 3 و یکی دیگه رو داشت
سوالم اینه که آیا این بازی ها کامله یا دمو هست و اینکه ارزشش رو داره اینا رو دانلود کنم البته من این سه تا رو بازی نکردم
سوال دیگم اینه که سرعت دانلود از استور چرا انقدر پایینه آیا را ه حلی هست سرعت نرمال بشه ؟

به نظر خودت ارزش نداره؟اگه نداره شماره 4 هم همونحوریه!
بستگی به نت خودت داره البته میشه Dsn رو برا بعضی اپراتورها تغییر داد تو کنسول بگردی همینجا بچه ها گذاشتن

• Like
Reactions: tpouria

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
دوستان این یکی دو روز مشکلی نداشتین تو sign in شدن به حساب ایکس باکس ؟
برای من که نه تو app xbox روی PC و نه خود کنسول لاگین نمیشه !

Pieliedie

کاربر سایت
Mar 25, 2016
84
درود
دوستان این یکی دو روز مشکلی نداشتین تو sign in شدن به حساب ایکس باکس ؟
برای من که نه تو app xbox روی PC و نه خود کنسول لاگین نمیشه !

برا من reedem فقط نمیشد بکنی که درست شد دیروز الان اوکیه

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
دیروز کلا لایو مشکل داشت که درست شد.
چیز خاصی نیست. ربطی هم به تحریم نداره. اگر بخواد مشکلی باشه همیشه مشکل از سمت فیلترینگ ایرانه. اونا اگه بخوان تحریم کنن صاف و پوست کنده میگن اقا تحریم. دیگه الکی ملتو دور خودشون نمیپیچن

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دیروز کلا لایو مشکل داشت که درست شد.
چیز خاصی نیست. ربطی هم به تحریم نداره. اگر بخواد مشکلی باشه همیشه مشکل از سمت فیلترینگ ایرانه. اونا اگه بخوان تحریم کنن صاف و پوست کنده میگن اقا تحریم. دیگه الکی ملتو دور خودشون نمیپیچن
خوش خبر باشی .
والا تا یه ربع دیگه خودم هم تست میکنم . انشالله همین طور که میگی باشه ! چون چند تا گیم جدید رو اکانتم گرفتم چند وقت پیش و تازه الان میخوام دانلود کنم که وحشتناکه با فــــیلتر شکن ...

--------------------- ویرایش 1 ---------------------
تایید میشه . app xbox ویندوز خدا رو شکر بدون مشکل و سریع لود شد :Rose:میمونه ایکس باکس ...

--------------------- ویرایش 2 ---------------------
مثل این که مشکل کنسول همچنان پا برجاست ... هیچ جوره بدون فیلتر شکن کانکت نمیشه :(

آخرین ویرایش:

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
خوش خبر باشی .
والا تا یه ربع دیگه خودم هم تست میکنم . انشالله همین طور که میگی باشه ! چون چند تا گیم جدید رو اکانتم گرفتم چند وقت پیش و تازه الان میخوام دانلود کنم که وحشتناکه با فــــیلتر شکن ...

--------------------- ویرایش 1 ---------------------
تایید میشه . app xbox ویندوز خدا رو شکر بدون مشکل و سریع لود شد :Rose:میمونه ایکس باکس ...

--------------------- ویرایش 2 ---------------------
مثل این که مشکل کنسول همچنان پا برجاست ... هیچ جوره بدون فیلتر شکن کانکت نمیشه :(
عجیبه. امروز تست نکردم ولی دیروز که میخواستم بازی کنم راحت کانکت میشد ولی سرعت گشت و گذار توی منو ها به طور محسوسی پایین بود و هرچیزی که به اینترنت وابسته بود کلی طول میکشید تا لود شه
امیدوارم به زودی حل شه مشکل

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دوستان من میخوام وان اس بخرم. اگر این تحریم که حتی ساین هم نمیشه شد باهش واقعیت داشته باشه کلا تو ایران خرید این کنسول کار عبثی هست. دوستان دیگم بگن مشکل دارن یا نه

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
عجیبه. امروز تست نکردم ولی دیروز که میخواستم بازی کنم راحت کانکت میشد ولی سرعت گشت و گذار توی منو ها به طور محسوسی پایین بود و هرچیزی که به اینترنت وابسته بود کلی طول میکشید تا لود شه
امیدوارم به زودی حل شه مشکل
واقعا عجیبه، برای منم دقیقا خیلی اذیت کرد و این در حالی بود که دوستام راحت کانکت میشدن و برای اونا عجیب بود، امیدوارم درست شده باشه برای همه ، چون واقعا میره اعصاب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر