همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط Hamidrezatop, ‏May 22, 2013.

1. کاربر سایت

سلام
    نکته آخرش یاد بازی رزیدنت بایوهازارد افتادم
    متشکر از راهنمایی

2. کاربر سایت

الان این اکانت که ساختیم هوم میشه
    اکانت شیر چی هست؟

3. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    دوستان اگر اکانت در xbox ریجن 1 باشه میشه بازی فیزیکی از هر ریجنی را توش اجرا کرد یا خیر؟

4. کاربر سایت

نام:
    سامان
    کلا وان ریجن بندی نداره

tpouria این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام به همه دوستان . برای یک بچه 11 ساله می خوام ایکس باکش به همراه کینگت تهیه کنم چند سوال داشتم :

1- بهترین سری که الان در بازار موجوده کدوم هست ؟ و چه ریجنی داره ؟ ( منظور شماره سری ایکس باکس وان اس ها هست )
    2- 1 ترا تهیه کنم یا 2 ترا ؟ ( قیمت مهم نیست اما گفتم شاید 2 ترا خیلی زیاد باشه )
    3- در هنگام خرید به چه چیزهایی دقت کنم که ممکنه خرابی داشته باشه ؟ آیا با گارانتی شرکتی بخرم یا بدون گارانتی ؟
    4- بازی های مناسب برای سن 11 سال برای ایکس باکس وجود داره ؟ ( مثل سونیک و ... )
    5- کینکت رو هم می خوام براش تهیه کنم . آیا بازی های بدرد بخوری واسه کینکت هست یا دوره کینکت تموم شده و دیگه خریدش توصیه نمیشه ؟
    6- آیا توصیه میکنید براش دیسک بخرم یا اکانت بخرم ؟ ( آنلاین هم میشه برای بازی هایی مثل فیفا )
    7- آیا برای آنلاین بازی کردن با اینترنت مخابرات مشکلی نداره ایکس باکس ؟

ممنون اگر پاسخ بدید

6. کاربر سایت

نام:
    محمد حسین
    1الان بهترین سری سری S هستش که هم قیمتش درست شده هم طراحیش خوبه
    2 حجم بیشتر بهتره کم کم که بازی هات زیاد بشه کم کم دیگه حجم بیشتر به کارت میاد بالاخره هارد داخلی بهتر از اینه که بخوای اکسترنال به دستگاه بزنی
    3 گارانتی که واقعی کلا ندارن فقط حواست باشه رفرش بهت ندن - رفرش ها یه برچسب گنده روشون چسبونده در کل وان خرابیش خیلی خیلی ناچیزه
    4 اره هست کلا هر بازی ای که روش نوشته +3 مثل فوتبال و ماشین و بازی آرکید ، این ها همه مناسبن
    5 اصلا توصیه نمیشه نه بازی خوبی بود براش نه بازی ای دیگه براش عرضه میشه مدل اس هم بخوای بخری برای کینکت باید تبدیل جدا براش بخری که بیخود هزینتو بالا می بره و بعد یه مدت هم قطعا جداش می کنی
    6 هر جور دوست داری ولی یه سری رو اکانت شیرینگ بخر که وقتی تمومش کردی و نخواستی زیاد براش حداقل هزینه نکرده باشی ولی یه سری بازی قدیمی هم دسته دوش قیمت خوب پیدا میشه
    7 نه من خودم نا محدود 1 مگ دارم و مشکلی نیست البته لگ و پینگ بالا هست یه سری مواقع ولی این برای همه ISP ها هست

dooste.man83 و nimaprince این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    محمد
    ممنون بابت پاسخگویی

چند سوال دیگم داشتم :
    1- بازی دیگه برای کینکت نمیاد و بازی هایی هم که برای کینکت روی ایکس باکس وان اس هست کلا 3 تا 4 بازی بیشتر نیست درسته ؟ ( این مورد خیلی برام مهمه اگر دقیق جواب بدید ممنون میشم )
    2- این ایکس باکس چیزی به اسم VR نداره ؟
    3- بازی های ایکس باکس 360 رو میشه از استور بصورت آنلاین خرید و با ایکس وان اس بازی کرد ؟ ( مخصوصا بازی های کینکت مربوط به 360 )- دیسک های بازی 360 رو چطور ؟ ( منظورم اون بازی هایی هست که خود ماکروسافت اعلام کرده سازگار شدن با ایکس باکس وان اس )
    4- آیا خرابی خاصی تو این دستگاه توی سری جدید ایکس باکس وان اس وجود داشته ؟
    5- آیا این درسته که هر بازی چه آفلاین بخوای بازی کنی چه آنلاین لازمه کنسول به اینترنت وصل باشه و بازی رو چک کنه ؟

ممنون از پاسختون

آخرین ویرایش: ‏Jul 10, 2017
  8. کاربر سایت

نام:
    سامان
    ۱- برا کینکت بعیده بازی بیاد
    ۲- فعلا نداره بازی VR جذاب هم نداریم اونقدر چه رو PC چه PS4
    ۳- بازیایی که جز بکوارد هست میشه با کردیت کارت خرید تو وان بازی کرد ولی بازی های کینکت رو نداره اگه دیسک اصلی هم داشته باشین میزارین تو دستگاه بازی میکنین
    ۴- نه خرابی خاصی نداره حتی مدل معمولی هم خرابی نداشت
    ۵- خیر نیازی به اینترنت نیست فقط کنسول رو که تازه میگیرین نیاز داره به نت و آپدیت شه بعدش میتونین کاملا آفلاین استفاده کنین

dooste.man83 این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    آیا مدل های ریفر شده در مورد xbox one s هم صادق هست
    و اینکه چطور میشه نسخه ریفر شده رو تشخیص داد

10. کاربر سایت

نام:
    سامان
    روی جعبه یه برچسب یا نوار مشکی داره نوشته تو ایران فکر نکنم باشه سعی کنین از جای مطمئن بخرین

tpouria این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    محمد
    با سلام به همه دوستان
    لیست بازی های کینکت که بتونم روی xbox one S اجراش کنم می خواستم
    هرچی گشتم پیدا نکردم متاسفانه
    ممنون میشم کمک کنید

12. کاربر سایت

نام:
    محمد
    سوال دیگم اینکه هر بازی کینکتی که روی box one اجرا میشه روی xbox one S هم اجرا میشه دیگه ؟

13. کاربر سایت

دوست عزیز چندین نفر بهتون گفتن.. منم میگم. بیخیال کینکت شو
    به غیر از سه چهار تا بازی ورزشی و رقص هیچ بازی ای براش نیست. حتی اگر بود هم بازم ارزش بازی کردن نداشتن
    ارزش هزینه کردن اضافی نداره.
    به هر حال اگر واقعا دلت میخواد، بله بازی هاش توی one s هم اجرا میشه ولی برای وصل کردن کینکت به s باید تبدیل براش بخرید

dooste.man83 این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    محمد
    ممنون والا بچه اصرار میکنه بگیرم رفته کینکت دیده خوشش اومده وگرنه من که خودم ps4 pro دارم :)

15. کاربر سایت

سلام دوستان
    شیر کردن وی پی عن روی وان قلق خاصی داره؟ روی 360 مشکل خاصی نبود ولی روی وان هر کاری کردم نمیشه
    برای اکانت کاهش دهنده ی پینگ می خوام
    مشکل اینه که پرو*کسی هم نمیشه ست کرد...

آخرین ویرایش: ‏Jul 19, 2017

این صفحه را به اشتراک بگذارید