همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
دوستان قسمت مولتی پلیر بازیcall of duty modern warfare remastered کار میکنه؟پلیر پیدا میکنه؟اینفینیتی وارفار چطور؟اون هم کار میکنه؟
سلام وقت بخیر
بله عالی کار میکنند
فوق العاده زیبا و جذاب تر از قبل هستش
واقعای حیف این بازی رو تکی نمیفروشه وگرنه IW منو اصلا جذب نکرد ولی به ناچار دلوکس خریدم
سلام
من میخواستم یه بازی رو با خود ایکس باکس اپدیت کنم بعد از اینکه بازی رو از روی دیسک نصب کردک خواستم بازی رو اجرا کنم گفت نیاز به اپدیت داره و منم زدم که اپدیت شه ولی هیچ چیزی دانلود نمیشد و 0 درصد باقی می موند
کسی میدونه مشکل از کجاس؟
یکم صبر کنی حل میشه
گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی
مشکلی نیست
اولش به حجم بازی روی هارد کنسولت فضا اشغال میکنه سپس شروع به دانلود میکنه
البته اگر اینترنت قوی نداری یکم این مدت زمان طولانی تر میشه

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستان عزیز همین الان متوجه شدم که از فردا اسیا تک میخواد اپلود فری بر داره و اپلود را هم مثل دانلود محاسبه کنه که این برای ماهایی که بازی انلاین انجام میدیدم یعنی دوبرابر شدن هزینه لطفا سریعا اعتراض کنید هم کانال هم بخش انتقادات یا هر راه دیگه که میتونید ادرس تلگرام من میدارم کسی خواست سایت خود اسیا تک یا تلفن 1544 هم هست
ایمیل
social@asiatech.ir
تلگرام
asiatechpr@
سایت «
آسیاتک | خدمات اینترنت پرسرعت ADSL در تهران و شهرستان ها

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
دوستان تو ویدیو های انباکسینگ بازی call of duty infinite warfare legacy edition برای xbox one دیدم کدی برای دانلود بازی کالاف ریمستر شده نبود ولی برای ps4 بود
میخواستم بدونم تو xboxoneبازی کالاف ریمستر رو چطور باید دریافت کرد چون کدی تو جعبه بازی نیست؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,984
نام
محمد امین
من میخوام بازی که روی کنسولم هست بریزم تو هارد اکسترنال و بعد بریزمش رو یک کنسول دیگه
اینکارو چه جوری انجام بدم
وحتما باید هارد usb3 باشه؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
من میخوام بازی که روی کنسولم هست بریزم تو هارد اکسترنال و بعد بریزمش رو یک کنسول دیگه
اینکارو چه جوری انجام بدم
وحتما باید هارد usb3 باشه؟
آره حتما USB 3 و ظرفیتشم از ۲۵۶ گیگ بیشتر باشه
هارد رو که وصل میکنی فرمت میکنه پس اگه اطلاعاتی داری بکاپ بگیر
میری روی بازی دکمه منو رو میزنی manage game رو میزنی copy all بعد هارد رو انتخاب میکنی میریزه رو هارد

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like
Reactions: Terova

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,984
نام
محمد امین
آره حتما USB 3 و ظرفیتشم از ۲۵۶ گیگ بیشتر باشه
هارد رو که وصل میکنی فرمت میکنه پس اگه اطلاعاتی داری بکاپ بگیر
میری روی بازی دکمه منو رو میزنی manage game رو میزنی copy all بعد هارد رو انتخاب میکنی میریزه رو هارد

ممنون
بعد چه جوری انتقالش بدم رو هارد طرف؟

jaber2013

کاربر سایت
Jul 8, 2014
42
نام
جابر يوسف زاده
دوستان سلام
من xbox one s گرفتم درمورد بازی های اکانتی سوال داشتم
۱-اگه میشه در مورد ریختن بازی یه توضیح بدید چون برا ps4 ریختم اما xbox به کلی فرق داره
بازم ممنون

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان سلام
من xbox one s گرفتم درمورد بازی های اکانتی سوال داشتم
۱-اگه میشه در مورد ریختن بازی یه توضیح بدید چون برا ps4 ریختم اما xbox به کلی فرق داره
بازم ممنون
اگه منظورت اکانت هکی هست ایکس باکس نداره

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
اگه منظورت اکانت هکی هست ایکس باکس نداره

چرا اتفاقا داره، اکانت های مایکروسافت هم خیلی هک میشن. ولی فروشنده های ایرانی به خاطر استقبال نکردن کاربرا نمیارن! جاهای دیگه که اسم نمیبرم خیلی میبینم میفروشن...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,984
نام
محمد امین
الان هارد اکسترنال رو با ایکس باکس فرمت کردم حالا میخوام برش گردونم به هارد معمولی ولی رو پی سی اصلا هارد رو نمی خونه

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
الان هارد اکسترنال رو با ایکس باکس فرمت کردم حالا میخوام برش گردونم به هارد معمولی ولی رو پی سی اصلا هارد رو نمی خونه
توی disk management ویندوز باید MBR هارد رو تغییر بدی بعد فرمتش کنی
روی my computer کلیک راست کن بعد manage رو بزن بعد برو از سمت چپ رو دیسک منیجمنت

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,984
نام
محمد امین
توی disk management ویندوز باید MBR هارد رو تغییر بدی بعد فرمتش کنی
روی my computer کلیک راست کن بعد manage رو بزن بعد برو از سمت چپ رو دیسک منیجمنت

نرم افزار Xbox One External USB Storage Device Converter رو نصب کردم بعد اومد pc mode یزنم کامپیوتر رفت تو حالت صفحه آبی و الان هر وقت هارد رو نصب میکنم صفحه آبی میاد
ولی هارد رو رو pc دیگه میزنم اوکی هست و فرمت ntfs زدم ولی همچنان رو pc خودم به مهز اتصال میره صفحه آبی

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
دوستان من یه xbox one s خریدم امروز . هر کاری میکنم همون اولش مودمم رو نمیشناسه . با کابل میخوام وصل بشم
یا هی میشناسه هی میپره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر