همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
سلام دوستان من از سایت ایک باکس چندوقت پیش فیفا 17 کامل خریدم و الان میخوام کنسول بفروشم هیچ راهی نداره بتونم فیفا 17 رو هم بفروشم مثلا نمیتونم بازیو از روی پروفایل خودم ببرم روی پروفایل یکی دیگه ؟ ممنون میشم کمکم کنید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
من دیتا بازیم رو میتونم کنسول به کنسول منتقل کنم؟ (دوتا کنسول کنار هم) چون هارد خالی ندارم و نصفه پُر هست

saeedsh78

کاربر سایت
Feb 22, 2016
2
سلام دوستان
ببخشید می خواستم بدنم کسی جایی رو تو تهران میشناسه که دیتای بازی های xo داشته باشه. اگه آره میشه تو خصوصی برام بفرسته
بعد یه سوال دیگه آیا میشه آپدیت بازی هارو هم از طریق هارد ریخت تو کنسول.

aryastar

کاربر سایت
Oct 27, 2012
13
سلام.
دوستان یه سوال داشتم نمیدونم کجا مطرح کنم گفتم اینجا بپرسم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه یا اینکه بگین تو کدوم تاپیک مطرح کنم.
چند وقتیه تو بعضی از کانالای تلگرام فروشنده ها تبلیغ می کنن بازی های دیجیتالی ایکس باکس وان به انتخاب خود مشتری میریزن روی دستگاه (بصورت افلاین) دونه ای هم بین 25 تا 35 تومن. خواستم بپرسم کسی میدونه جریان چیه؟
ممنون

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
سلام
این قابلیت پشتیبانی از نسل قبل برای بازی کردن بازی هاش باید دیسک بازی اورجینال باشه یا با همینایی که تو بازار هست میشه؟

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
سلام.
دوستان یه سوال داشتم نمیدونم کجا مطرح کنم گفتم اینجا بپرسم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه یا اینکه بگین تو کدوم تاپیک مطرح کنم.
چند وقتیه تو بعضی از کانالای تلگرام فروشنده ها تبلیغ می کنن بازی های دیجیتالی ایکس باکس وان به انتخاب خود مشتری میریزن روی دستگاه (بصورت افلاین) دونه ای هم بین 25 تا 35 تومن. خواستم بپرسم کسی میدونه جریان چیه؟
ممنون
جریان از این قراره که بازی رو میریزن با یه پروفایل دیگه ولی دیگه نمیتونی انلاین شی باید همه بازی ها رو افلاین بازی کنی.
اگه انلاین شی بازی هات میپره و دوباره باید بازی رو پاک کردو دوباره ریخت.
بهش میگن هک برزیلی.
اگه برات مهم نیست با پروفایل خودت بازی کنی یا نه یا اینکه انلاین بودن برات مهم نیست میتونی از این روش استفاده کنی و فوق العاده بصرفه تره بنظرم.
ده تا بازی حدود 300تومن

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
جریان از این قراره که بازی رو میریزن با یه پروفایل دیگه ولی دیگه نمیتونی انلاین شی باید همه بازی ها رو افلاین بازی کنی.
اگه انلاین شی بازی هات میپره و دوباره باید بازی رو پاک کردو دوباره ریخت.
بهش میگن هک برزیلی.
اگه برات مهم نیست با پروفایل خودت بازی کنی یا نه یا اینکه انلاین بودن برات مهم نیست میتونی از این روش استفاده کنی و فوق العاده بصرفه تره بنظرم.
ده تا بازی حدود 300تومن
فقط با اون پروفایل نمیتونیم انلاین بشیم یا کلا دیگه نمیشه ایکس باکس رو به لایو وصل کرد؟

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان گرامی چند سوال دارم ممنون جواب بدین
کنسول وان میشه بازی دیجیتالی شریکی خرید واسش؟
و اینکه سرویس ea چقد قیمتشه؟
بازی های نسل قبل که اومدن واسه وان پولیه یا مجانی؟مرسی

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
دوستان قسمت مولتی پلیر بازیcall of duty modern warfare remastered کار میکنه؟پلیر پیدا میکنه؟اینفینیتی وارفار چطور؟اون هم کار میکنه؟

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
سلام
من میخواستم یه بازی رو با خود ایکس باکس اپدیت کنم بعد از اینکه بازی رو از روی دیسک نصب کردک خواستم بازی رو اجرا کنم گفت نیاز به اپدیت داره و منم زدم که اپدیت شه ولی هیچ چیزی دانلود نمیشد و 0 درصد باقی می موند
کسی میدونه مشکل از کجاس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر