همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
متاسفانه اینجانب طمع کرده و یک کارت گیفت مبلغ بالا از سایت buycards.ir خرید کردم و متاسفانه به من کد سوخته redeem شده دادند که علیرغم پیگیری جواب درستی نداده اند و میگویند پیگیری میکنیم . به دوستان توصیه میکنم به هیچ وجه مبلغ بالا گیفت نخرید که احتمال تقلب زیاد است و ضرر زیادی میکنید
البته این سایت نماد عماد هم داره که شکایت کردم ولی نمیدونم چه خواهد شد ایا به پولم میرسم یا نه ؟ . دوستان اگر تجربه ای دارن راهنمایی کنن من باید چه کنم؟
من نتیجه این قضیه رو همینجا بیان خواهم کرد تا حقی از این سایت هم ضایع نشه درصورتی که جواب بدن

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
سلام . بهترین راه تهیه بازی خرید از داخل دستگاه میباشد . مخصوصا مواقعی که تخفیفاتی هم میدن مثل کریسمس که پیش رو است
از داخل فروشگاه ایکس باکس خرید و میزنی دانلود میکنی اگر مشکل دانلود نداری
تهیه سی دی بازی ها سخت و خیلی گرون و ناصرف است . متاسفانه دولا پهنا حساب میکنن . و اگر سی دی دست دوم یا به اصطلاح باز بخری هم ممکنه خراب باشه
من هرد روش بالا رو امتحان کردم یه بار سی دی اصلی دادن خیلی گرون و یبار هم سی دی دست دو خریدم نصب نشد
اپدیت بازی هم دست خودتون است . بازی بدون اپدیت هم اجرا میشه . فقط تو حالت انلاین چند نفره شاید اپدیت بخاد

سپاس دوست عزیز،برای دانلود بازیها باید گیفت کارت بخرم؟ من بیشتر فیفا و گیرز مد نظرم هست،حالا گاهی بازیهایی که تخفیف بخوره هم میتونم دانلود کنم،گیفت کارت چقدری بخرم که بتونم چندتا بازی دانلود کنم؟ بعد یه سوال اینکه این بازیهایی که رایگان میشه هرچند وقت و میشه دانلود و بازی کرد،فقط مخصوص اونهایی هست که اکانت گلد دارن؟ اکانت گلد رو هم مثل گیفت کارت باید فعال کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سپاس دوست عزیز،برای دانلود بازیها باید گیفت کارت بخرم؟ من بیشتر فیفا و گیرز مد نظرم هست،حالا گاهی بازیهایی که تخفیف بخوره هم میتونم دانلود کنم،گیفت کارت چقدری بخرم که بتونم چندتا بازی دانلود کنم؟ بعد یه سوال اینکه این بازیهایی که رایگان میشه هرچند وقت و میشه دانلود و بازی کرد،فقط مخصوص اونهایی هست که اکانت گلد دارن؟ اکانت گلد رو هم مثل گیفت کارت باید فعال کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز با گلد میتونین بازی ماهی چند بازی رایگان بگیرین که علاوه بر اشغال بودن فقط هنگامی که گلد هستین میتونین بازی کنین . تخفیفات یکیش چند روز پیش بلک فرایدی بود و در اینده هم کریسمس

اما تو خرید گیفت کارت حواست باشه مثل من پولت رو بالا نکشن . دیروز از بای کاردز buycards.ir خرید کردم و هنوز که هنوزه جواب درستی ندادن و میندازن گردن خودم . تازه میگه برو شکایت کن دیرنشه . معلومه میدونن که فایده ای نداره )::-s

komeil65

کاربر سایت
Feb 2, 2011
114
سلام به همه دوستان عزیز
من وقتی کنسولمو خاموش روشن میکنم پسورد اکانتم پاک میشه بعد از هر بار روشن کردن کنسول باید دوباره پسو بدم
ایا راهی هست که پس سیو بمونه ؟

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام به همه دوستان عزیز
من وقتی کنسولمو خاموش روشن میکنم پسورد اکانتم پاک میشه بعد از هر بار روشن کردن کنسول باید دوباره پسو بدم
ایا راهی هست که پس سیو بمونه ؟

نه مگر اینکه روی حالت استندبای خاموش کنید .البته یه راه دیگر هم داره که خودم رفتم یه اکانت دیگر بساز و با اکانت دوم وارد شو اینجوری کمتر میپرسه .

• Like
Reactions: komeil65

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
دوست عزیز با گلد میتونین بازی ماهی چند بازی رایگان بگیرین که علاوه بر اشغال بودن فقط هنگامی که گلد هستین میتونین بازی کنین . تخفیفات یکیش چند روز پیش بلک فرایدی بود و در اینده هم کریسمس

اما تو خرید گیفت کارت حواست باشه مثل من پولت رو بالا نکشن . دیروز از بای کاردز buycards.ir خرید کردم و هنوز که هنوزه جواب درستی ندادن و میندازن گردن خودم . تازه میگه برو شکایت کن دیرنشه . معلومه میدونن که فایده ای نداره )::-s

پس درواقع بهترین راه خرید گیفت کارت از یه سایت معتبر و بعدهم دانلود بازی هست،درسته؟ بازیهای قدیمی تر که ارزون میشن حتما واسه خرید؟،راستی این باندل ها که کد دیجیتالی دانلود بازی رو دارن خوب هست؟ یه دونه ازونا بخرم بازی رو هم دانلود کنم،واسه ساخت اکانت هم یه توضیح بدید مراحلش رو و اینکه واسه کجا باید باشه و چجوری رجیستر کنم،شرمنده سوالام زیاد شد

3824

کاربر سایت
Nov 25, 2016
14
سلام. با گیفت کارت ها میشه بازی وان و 360 رو از استور خرید یا اونم احتیاج به وارد کردن اطلاعات حساب داره؟
راستی من هنوز ننونستم بازی گلد 360 رو دان کنم. اکانتم مال امارته ویزا کارتم گرفتم ولی نمیتونم بازم دان کنم. اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام. با گیفت کارت ها میشه بازی وان و 360 رو از استور خرید یا اونم احتیاج به وارد کردن اطلاعات حساب داره؟
راستی من هنوز ننونستم بازی گلد 360 رو دان کنم. اکانتم مال امارته ویزا کارتم گرفتم ولی نمیتونم بازم دان کنم. اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

به نظرم دانلود و اجرای بازی های 360 روی وان ایراداتی داشته باشه . مثلا من دانلود کردم ولی بازی باز نشد و خطا میده (حالا خوبه رایگان بود)

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
پس درواقع بهترین راه خرید گیفت کارت از یه سایت معتبر و بعدهم دانلود بازی هست،درسته؟ بازیهای قدیمی تر که ارزون میشن حتما واسه خرید؟،راستی این باندل ها که کد دیجیتالی دانلود بازی رو دارن خوب هست؟ یه دونه ازونا بخرم بازی رو هم دانلود کنم،واسه ساخت اکانت هم یه توضیح بدید مراحلش رو و اینکه واسه کجا باید باشه و چجوری رجیستر کنم،شرمنده سوالام زیاد شد
ساخت اکانت برو سایت live.com یه ایمل بساز و بعد برو سایت ایکس باس دات کام وارد شو . هنگام ساخت اکانت یه ادرس جعلی امریکایی وارد کن و برا خودت هم یادداشت داشته باش . یه سایت هست ادرس جعلی میده
www.fakeaddressgenerator.com

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دوستان تو حالت Instant-ON اگر کنسول روشن باشه آپدیت بازی ها انجام نمیشه؟ چون تو سایت خود ماکروسافت اینو نوشته! Instant -ON :
Also, to take updates, your console needs to be turned off

wow.

کاربر سایت
Feb 12, 2012
105
کنسول باید همیشه به نت وصل باشه ؟حتی برای بازی کردن افلاین؟
چون من بازی ger4 فیزیکی رو میخوام بازی کنم گزینه sing پرفایل میاد که من هم نت ندارم کمپلت نتم قطه
یعنی راه نداره؟
بعد دیسک بازی اورجینال ger3 رو دارم گذاشتم تو درایو اجرا نشد چرا؟(چند جا خوندم که میتونم بازی کنم!)

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
چون من بازی ger4 فیزیکی رو میخوام بازی کنم گزینه sing پرفایل میاد که من هم نت ندارم کمپلت نتم قطه
یعنی راه نداره؟
بعد دیسک بازی اورجینال ger3 رو دارم گذاشتم تو درایو اجرا نشد چرا؟(چند جا خوندم که میتونم بازی کنم!)
همه چیو آفلاین میشه بازی کرد هم دیسک هم دیجیتالی
دسیک گرز ۳ رو بزار باید بازی رو دانلود کنه بعدش میتونی بازی کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
یعنی راه نداره؟

اگر دیسک رو تو حالت افلاین نصب کرده باشی .تو حالت افلاین میتونی بازی کنی . قبل نصب حتما باید افلاین باشی
واسه اکانت هم همون اولین چیزی که ایکس باکس از کارتن درمیاری ازت میخاد اکانت است . اکانت رو که ساختی و واردش شدی . بعد افلاین شو و دیسک رو بزار نصب و خودش بهت میگه کی میتونی وارد بازی بشی . خودش پیام میده معمولا رو پنجاه درصد . اگر انلاین بزنی نصب اونوقت جریان فرق میکنه و میره اپدیت و تا اپدیت نکنه نمیزاره بازی کنی

3824

کاربر سایت
Nov 25, 2016
14
به نظرم دانلود و اجرای بازی های 360 روی وان ایراداتی داشته باشه . مثلا من دانلود کردم ولی بازی باز نشد و خطا میده (حالا خوبه رایگان بود)
من مشکلم اینه که نمیتونم اطلاعات حسابم رو وارد اکانت مایکروسافتم کنه. کسی میتونه راهنماییم کنه که دقیقا چیکار باید کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر