همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69
سلام دوستان
من یک ایکس باکس نو خریدم اما متاسفانه شماره سریال کارتن با پشت دستگاه همخوانی نداره . احتمال داره که ریفر باشه ؟ پشت دستگاه ریفر بودن دستگاه رو مینویسن؟ به جز کارتن ، جای دیگه ای هست که ریفر بودن رو مشخص کنه؟
دستگاه کاملا سالم و ظاهرش واقعا نو و دست نخورده است و کوچکترین خش هم نداره اما نمیدونم عدم تطابق شماره سریال ها چه داستانیه ...
ممنون از راهنمایی تون

آخرین ویرایش:

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دوستان
من یک ایکس باکس نو خریدم اما متاسفانه شماره سریال کارتن با پشت دستگاه همخوانی نداره . احتمال داره که ریفر باشه ؟ پشت دستگاه ریفر بودن دستگاه رو مینویسن؟ به جز کارتن ، جای دیگه ای هست که ریفر بودن رو مشخص کنه؟
دستگاه کاملا سالم و ظاهرش واقعا نو و دست نخورده است و کوچکترین خش هم نداره اما نمیدونم عدم تطابق شماره سریال ها چه داستانیه ...
ممنون از راهنمایی تون

زیاد ناراحت نباش . احتمال زیاد یه جایی که دزدان محترم سرگرم غارت دستگاه بودند . دستگاهها رو اشتباه تو کارتن کردن . معمولا هندزفری رو میدزدن و کینکت ها و ترانس ها رو عوض میکنن
تو این پروسه دستگاه ها رو اشتباه کارتن کردن . ببین سریال کینکت با کارتن هماهنگ هست یا نه ؟ کنسول من شماره سریال دستگاه و کینکت روی کارتن بود و مطابقت داشت . دسته رو نمینویسن
مال من هندزفری رو بردشته بودن .
یه راهی دیگر هم ممکنه باشه . پس از اپدیت و ساخت اکانت میتونی تو اکانتت در سایت مایکرو در مورد دستگاه تحقیق کنید

• Like
Reactions: alavi1992

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دوستان بنده قصد خرید وان داشتم.. یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید

۱. بنده که برام گرافیک بازی مهم نیست به نظرتون صبر کنم scorpio بیاد؟ تلوزیون 4K هم دارم ولی خب بازم برام گرافیک بازی اهمیتی نداره. رو همین تلویزیون PS1 هم بازی میکنم.
۲. one s به غیر از کوچیک تر شدن فرق دیگه ای با معمولی نداره؟ یعنی مدل معمولی مشکل خاصی نداشت که رفع شده باشه.. چیزی تو مایه های autoeject توی ps4. اگر نه همون معمولی بگیرم بقیشو بازی بگیرم
۳. برای من خیلی مهمه که همه بازی هامو روی دیسک داشته باشم. با توجه به این که بازی های X1 توی ایران کمتر طرفدار دارن و بازی هایی که خودمم جذبشون میشم کلا کم طرفدارن و خیلی بعید میدونم دیسکشون گیر بیاد.. سایتی جایی هست که سفارش بدم که بازی رو برام بیاره؟ طوری که از سفارش دادن از امازون ارزون تر گیر بیاد. حاضرم در مواردی دو برابر پول بازی هزینه کنم ولی دیسک داشته باشم.
۴. برای گلد مهمه که کارتی که میخرم مال امریکا باشه یا اروپا؟ یعنی باید با اکانتم مچ باشه یا هرچی گرفتم مهم نیست؟
۵. این اپدیت اولیه هنوز هم نیازه؟ حجمش حدودا چقدره؟
۶. دسته xbox360 به دستگاه وصل نمیشه درسته؟

پیشاپیش ممنونم
شما هرچی بیشتر وایستی دستگاه جدیدتر و قیمت مناسب تر گیرت میاد
وان اس بدرد نمیخوره چون بعدا برا کینکت اش به مشکل برمیخوری چون درگاه اش فرق داره و مبدل و داستان داره . ایکس باکس بدون کینکت که دیگه بهتره پی اس فور بخری
تمام سر بودن ایکس باکس به پی اس فور کینکت اش است . هرکی کینکت نمیخاد توصیه میکنم پی اس فور بخره .
به نظرم بازی دیجیتالی خیلی به صرف تره مخصوصا با این قیمت های بازار سیاه ایران . بازی رو اکانت مجزا بخر تا بعد راحت بتونی بفروشی
گلد هم که هرچی تو فروشگاه های اینترنتی هست عین هم هستند و فرقی ندارن . همشون لایو میکروسافت هستند . اسمی از اروپا و امریکا توش نیست . کارت های ویزا و مستر این داستانها رو دارن . که اون هم من ویزا روسیه گرفتم و قبول کرد کارت ام رو و لایو شارز شد . البته خودت قبلش تحقیق کن و رو حساب حرف من چیزی نخری اخوی
اپدیت همیشه هست . حتی برا ps4 هم مرتب اپدیت میاد (اونایی که میگن ps4 اپدیت نمیخاد الکی شعار میدن . همین ماه برای ایکس باکس اپدیت اومد 600 مگ . برا پی اس اومد 300مگ . تا پی اس فور هم اپدیت اولیه نشه هیچ اپشنی باز نمیشه . استور و خیلی چیزای دیگش بسته میباشه تا اپدیت بشه . فقط سی دی رو میخونه و بازی میکنه )
دسته 360هم به وان نمیخوره
موفق باشی

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69
زیاد ناراحت نباش . احتمال زیاد یه جایی که دزدان محترم سرگرم غارت دستگاه بودند . دستگاهها رو اشتباه تو کارتن کردن . معمولا هندزفری رو میدزدن و کینکت ها و ترانس ها رو عوض میکنن
تو این پروسه دستگاه ها رو اشتباه کارتن کردن . ببین سریال کینکت با کارتن هماهنگ هست یا نه ؟ کنسول من شماره سریال دستگاه و کینکت روی کارتن بود و مطابقت داشت . دسته رو نمینویسن
مال من هندزفری رو بردشته بودن .
یه راهی دیگر هم ممکنه باشه . پس از اپدیت و ساخت اکانت میتونی تو اکانتت در سایت مایکرو در مورد دستگاه تحقیق کنید
ممنون از پاسخ تون
همه وسایل هست داخل کارتن ... من بدون کینکت خریدم و حتی یک گلد یک ماهه هم داخل کارتن هست .. مشکل من بیشتر ریفر بودن ، میخام بدونم به جز کارتن ، زیر دستگاه مینویسن ریفر هست یا نه ؟
من از ریفر بودن بیشتر میترسم .
ممنون

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
سلام دوستان

من دیروز ۱ xbox one S گرفتم الان چند تا سوال در موردش دارم!

۱. چرا نصب بازی حتی تو حالت Go Offline از روی دیسک انقدر طول میکشه؟! در صورتی که روی ps4 تو ۱ دقیقه بازی روی هارد نصب میشه؟!

۲. چرا آپدیتهای بازی روی xbox انقدر زیاد هستش!؟ الان بازی Gears of war 4 حدودأ ۱7 گیگ آپدیت داره و Halo 5 بیشتر از 46گیگ!!!

۳. چجوری میشه دستگاه با دسته روشن کرد و اینکه دیسک بازی با کنترل xbox خارج کرد ؟! (مثل xbox 360)

4.چجوری میشه بدون اینکه دیسک بازی تو دستگاه باشه بازی آپدیت کرد؟! (مثل PS4) چون بعضی وقتا میگه باید برای ادامه آپدیت دیسک بازی تو دستگاه باشه!!!

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام دوستان

من دیروز ۱ xbox one S گرفتم الان چند تا سوال در موردش دارم!

۱. چرا نصب بازی حتی تو حالت Go Offline از روی دیسک انقدر طول میکشه؟! در صورتی که روی ps4 تو ۱ دقیقه بازی روی هارد نصب میشه؟!

۲. چرا آپدیتهای بازی روی xbox انقدر زیاد هستش!؟ الان بازی Gears of war 4 حدودأ ۱7 گیگ آپدیت داره و Halo 5 بیشتر از 46گیگ!!!

۳. چجوری میشه دستگاه با دسته روشن کرد و اینکه دیسک بازی با کنترل xbox خارج کرد ؟! (مثل xbox 360)

4.چجوری میشه بدون اینکه دیسک بازی تو دستگاه باشه بازی آپدیت کرد؟! (مثل PS4) چون بعضی وقتا میگه باید برای ادامه آپدیت دیسک بازی تو دستگاه باشه!!!

1- روی Xbox1 بازی تا حد قابل قبولی نصب می شه و بعد اجرا می شه و در ادامه نصب از روی دیسک انجام می شه، به هیچ وجه بازی از روی دیسک اجرا نمی شه
بر روی PS4 فقط فایل های اجرایی اصلی بازی روی هارد قرار می گیرن و بعد بازی قابل اجرا هست و در طول زمان بازی روی هارد نصب می شه، در این مدت اگر شما بازی رو اجرا کنید، دیتا هایی که روی هارد نصب نشده از روی دیسک خونده می شه
در ضمن سرعت درایو PS4 دو برابر Xbox1 هست

2- کلا ساختار آپدیت ها به این صورت هست

3- دکمه Xbox روی دسته رو نگه دارید دستگاه روشن می شه، دیسک رو نمی شه با کنترلر خارج کرد

4- زمانی که بازی می خواد شروع به آپدیت جدید بکنه دیسک نیاز هست، بعد از اون می تونید آپدیت رو Pause و Resume کنید

• Like
Reactions: Farhad1363

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
1- روی Xbox1 بازی تا حد قابل قبولی نصب می شه و بعد اجرا می شه و در ادامه نصب از روی دیسک انجام می شه، به هیچ وجه بازی از روی دیسک اجرا نمی شه
بر روی PS4 فقط فایل های اجرایی اصلی بازی روی هارد قرار می گیرن و بعد بازی قابل اجرا هست و در طول زمان بازی روی هارد نصب می شه، در این مدت اگر شما بازی رو اجرا کنید، دیتا هایی که روی هارد نصب نشده از روی دیسک خونده می شه
در زمن سرعت درایو PS4 دو برابر Xbox1 هست

2- کلا ساختار آپدیت ها به این صورت هست

3- دکمه Xbox روی دسته رو نگه دارید دستگاه روشن می شه، دیسک رو نمی شه با کنترلر خارج کرد

4- زمانی که بازی می خواد شروع به آپدیت جدید بکنه دیسک نیاز هست، بعد از اون می تونید آپدیت رو Pause و Resume کنید
ممنون دوست عزیز بابت پاسخگویی.
یعنی من میتونم دیسک بازی X بزارم وقتی شروع به آپدیت کرد دیسک در بیارم و بازی Y دیسکش بزارم و شروع به بازی کنم و بازی X همچنان به آپدیت شدن ادامه بده؟
و اینکه در مورد آپدیت بازی های انحصاری xbox قضیه اینجوری هستش که انقدر حجمش زیاده یا بازی های multi platform هم که مثلآ روی ps4 حجم آپدیت 2 گیگ هستش روی xbox بیشتره؟؟؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
ممنون دوست عزیز بابت پاسخگویی.
یعنی من میتونم دیسک بازی X بزارم وقتی شروع به آپدیت کرد دیسک در بیارم و بازی Y دیسکش بزارم و شروع به بازی کنم و بازی X همچنان به آپدیت شدن ادامه بده؟
و اینکه در مورد آپدیت بازی های انحصاری xbox قضیه اینجوری هستش که انقدر حجمش زیاده یا بازی های multi platform هم که مثلآ روی ps4 حجم آپدیت 2 گیگ هستش روی xbox بیشتره؟؟؟

ادامه می ده
توی مولتی ها تفاوت به این صورت نیست اما خوب یکی هم نیست
ممکنه برای یک سری عناوین Xbox1 حجمش بیشتر باشه برای یک سری دیگه PS4 اما معمولا برای X1 بیشتره

• Like
Reactions: Farhad1363

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
ادامه می ده
توی مولتی ها تفاوت به این صورت نیست اما خوب یکی هم نیست
ممکنه برای یک سری عناوین Xbox1 حجمش بیشتر باشه برای یک سری دیگه PS4 اما معمولا برای X1 بیشتره
آقا بسیار . بسیار ممنون.
فقط 1 سوال دیگه هم دارم اینکه به نظر شما حالت instant on mode بهتره یا energy saving ?!!

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستانی که از اسیا تک سرویس دارین و مولتی میزنید حالا هر شهری که هستین فرقی نداره جدیدا اسیا تک مثل پارس انلاین و شاتل سرویس گیمینگ کاهش پینگ را داره ارائه میکنه هر کسی که انلاین بازی میکنه میتوننه با تماس با 1544 این سرویس کاهش پینگ فعال براش فعال کنند برای من که خوب جواب داد قبلا پینگم با گوگل بین 130تا 170 بود الان بین 100 تا 110 گفتم اطلاع رسانی کنم شاید بدرد دوستان بخوره در ضمن فعال کردن این سرویس مجانی هست و بابتش نیاز به پرداخت اضافه نیست

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
با سلام خدمت دوستان،من قصد خريد ايكس باكس رو دارم،منتها به دليل شرايط سني و مشغله كاري زياد نميتونم دنبال خريد يا تعويض بازي باشم،لطفا راهنمايي كنيد كه به چه روشهايي ميتونم بازي تهيه كنم از داخل خونه يا ديتاي بازيهارو و كلا بي دردسر بازي كنم،بيشتر از يكي دو تا بازي هم انجام نميدم،سوال ديگم اينه كه ايا نياز هست مدام انلاين باشم؟ البته از لحاظ اينترنت مشكلي ندارم اما ميگن آپديت بازيها خيلي حجيمه،واسه همين بصورت افلاين راحت تر ميشه بازي كرد

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
سلام دوستان....من قصد خرید xbox one را دارم...این داستان بازیهای ظرفیت افلاین که بازی رو بدون نت نصب و اجرا می کنند چیه؟ به نظرتون به ضرفه هست؟

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
با سلام خدمت دوستان،من قصد خريد ايكس باكس رو دارم،منتها به دليل شرايط سني و مشغله كاري زياد نميتونم دنبال خريد يا تعويض بازي باشم،لطفا راهنمايي كنيد كه به چه روشهايي ميتونم بازي تهيه كنم از داخل خونه يا ديتاي بازيهارو و كلا بي دردسر بازي كنم،بيشتر از يكي دو تا بازي هم انجام نميدم،سوال ديگم اينه كه ايا نياز هست مدام انلاين باشم؟ البته از لحاظ اينترنت مشكلي ندارم اما ميگن آپديت بازيها خيلي حجيمه،واسه همين بصورت افلاين راحت تر ميشه بازي كرد
سلام . بهترین راه تهیه بازی خرید از داخل دستگاه میباشد . مخصوصا مواقعی که تخفیفاتی هم میدن مثل کریسمس که پیش رو است
از داخل فروشگاه ایکس باکس خرید و میزنی دانلود میکنی اگر مشکل دانلود نداری
تهیه سی دی بازی ها سخت و خیلی گرون و ناصرف است . متاسفانه دولا پهنا حساب میکنن . و اگر سی دی دست دوم یا به اصطلاح باز بخری هم ممکنه خراب باشه
من هرد روش بالا رو امتحان کردم یه بار سی دی اصلی دادن خیلی گرون و یبار هم سی دی دست دو خریدم نصب نشد
اپدیت بازی هم دست خودتون است . بازی بدون اپدیت هم اجرا میشه . فقط تو حالت انلاین چند نفره شاید اپدیت بخاد

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دوستان....من قصد خرید xbox one را دارم...این داستان بازیهای ظرفیت افلاین که بازی رو بدون نت نصب و اجرا می کنند چیه؟ به نظرتون به ضرفه هست؟

این داستان ظرفیت ها کلا یه جوری کلاهبرداری هستن مگر اینکه طرفتون رو بشناسید و بتونید اعتماد کنید وگرنه بهتون اکانت میفروشه بعد هفته بعد میفروشه به یه نفر دیگه و شما دستتون کوتاه میمانه . خیلی از این سایت های فروش اکانت شریکی تلاس داران نماد عماد بگیرن ولی نتونستن چون ماهیت کارشون جوری که راحت میشه تقلب کرد و کنترل اش سخته . هیچ وقت اکانت شریکی نخرید . اگر میخاهید بخرید اکانت کامل بگیرین جوری که بتوانید یوزر و پس اش رو خودتون بعد خرید عوض کنید . و کاری کنید طرف فروشنده نتونه مجدد هک کنه و اکانت رو تصرف کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر