همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
من که حتما میخرم .. چون حتما باید gta v بازی کنم کرایسیس 3 هم بخاطر گرفیک نشد بازی کنم.. پس اگه بخوام pc بخرم خیلی گرون تر میشه و باید هر از چند ماهی گرافیکشم اپدیت کنم که بنظرم به صرفه نیست..
بهترین کار برای یک گیمر کم پول همین ایکس باکس وان هست.. تا حالا کنسول نداشتم .. فقط چون بیش از 10 ساله که با کیبورد موس بازی کردم فکر میکنم یکم برام سخته.. و یک مشکلی هم که داره دسته کنترل ایکس باکسه که باتری میخوره؟ که باید هر هفته کلی پول باتری بدی.. فقط منتظرم بیاد هک بشه ... gta v هم بیاد کرک بشه برم بخرم..
اصلا هم سخت نیست مطمئن باش با دسته کلی حال میکنی
باتری هم مشکل بزرگی نیس اگه باتری صاایران! بگیری بله 2 روزه تمومه ولی من خودم panasonic - duracel - energizer (فکر کنم همرو اشتباه نوشتم!) میگیرم کلی استفاده میکنم نگران این چیزا نباش
ایشالا کپی خور شه همه دور هم یه مولتی gears4 بزنیم حالشو ببریم

akbkarimi

کاربر سایت
Sep 20, 2006
72
باتری هم مشکل بزرگی نیس اگه باتری صاایران! بگیری بله 2 روزه تمومه ولی من خودم panasonic - duracel - energizer (فکر کنم همرو اشتباه نوشتم!) میگیرم کلی استفاده میکنم نگران این چیزا نباش
فکر کنم دسته این یکی باطری نخواد

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
خب نخر مگه تو مراسم اسم شما رو اعلام کردن که حتما باید بخری

آخه دلم میخواد بگیرمش. منتها با این وضع اوشلوق :
1- دل شیر میخواد.
2- بی ادبیه ....
3- دلمونو به امید کودوم انحصاریش خوش کنیم ؟
4- اون کینکت و آنلاینش هم که قوز بالا قوز.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
آخه دلم میخواد بگیرمش. منتها با این وضع اوشلوق :
1- دل شیر میخواد.
2- بی ادبیه ....
1-گیمری که واسه کنسول و بازی خرج نکنه دیگه گیمر نیست بزرگ شده وقت زن گرفتنشه!
2-اینو نفهمیدم چی گفتی
3-alan wake - gears of war - forza - halo و ..... مگه هنوز اومده که فکر انحصاری هستی بزار بیاد 50 تا انحصاری جدید هم شاید به عنوان ip جدید اضافه بشه
4-کینکتش که با کیفیت hd و پردازش در لحظه دیگه چی میخوای ازش؟ آنلاینشم که همیشه فوق العاده بوده شاید هزینه داشته باشه ولی من تا حالا کسی رو ندیدم واسه مولتی زدن رو 360 و پرداخت هزینه پشیمون شده باشه

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
911
نام
کیوان
به قویترین سیستم آنلاین گیمینگ یعنی اکس باکس لایو میگخ قوز بالا قوز. دلشونم نمیتونن به بهترین ریسنگ و شوتر اول شخص 10 سال اخیر خوش کنن.

- - -ویرایش - - -

مگه روی XBox One تایید شده ؟
نه ولی احتمالش به نظر من زیاده

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
گفته شده (از طرف خود مایکروسافت) چیپست پردازشی این کنسول 5 میلیارد ترانسیستور داره در نظر داشته باشید Geforce 660 ti که تقریبا2,5 ترافلاپس قدرت داره حداکثر حدود 2.5 میلیارد ترانسیستور داره
یعنی با حساب سرانگشتی XBOX ONE حدود دوتاgeforc 660 ti ترانسیستور داره ویعنی بیشتر از یک جی فورس 680 .
فقط امیدوارم براش مشکل حرارتی پیش نیاد( با این همه ترانسیستور در حد گرافیک HIGH END) و قیمتش هم مناسب باشه.
اما خوب اگه قدرتش در حد ترانسیستورهاش بالا باشه ،این دستگاه به پیشرفت دنیای گیم خیلی کمک می کنه و نتیجه اش عواید پی سی هم میشه قطعا،البته چون پی سی هم پلتفرم مایکروسافته شاید به این نکته هم نظر داشته و خواسته کنسولی بده که تا مدتی پا به پای یک پی سی قدر پیش بره .
این هم یه مقایسه ابتدایی و خام بین ایکس باکس وان و سونی 4 و دوکارت گرافیک قوی از جهت تعداد ترانسیستور :
GFLOPSTransistors -MillionModel
3788.8 4313Radeon HD 7970
3090.433540GeForce GTX 680
1840 ?ps4
? 5000xbox one

GeForce GTX TITAN _1 رو یادت رفت

2_ ظاهراً unreal engine 4 خیلی‌ بهتر رو 680 GTX جواب داده تا PS4

3_ زمانی‌ که نسل بعد کنسول‌ها بیاد نسل بعد کارت‌های گرافیک هم میاد که به مراتب خیلی‌ قوی تر از این کارتها نسل حاضر هست که شما مقایسه کردید

4_ بعد شما کلّ ترانزیستر‌های یه کنسول رو با یه کارت (GPU) مقایسه کردید ولی‌ PC شامل اجزای دیگری هم هست (CPU)

5_ کلا مقایسه این دو (PC و کنسول) برای تجسم قدرت پردازشی GAME اشتباه است چون نرم افزار و طریقه اجرای بازی در کنسول و متفاوت از PC است و اینکه سیستم عامل و سخت افزار کنسول مختص به GAME طراحی شده

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
برای باتری فهمیدم چیکار کنم تا هزینه باتری نکنم.. باتری هایی هست که شارژ میشه الکتریکی ها دارند.. این بهتره. اخه برای کسی که روزی چند ساعت بازی میکنه باید باتری شارژی بگیره..
gears4 مولتیش مجانی؟؟
دوستانی که هم با pc و ایکس باکس بازی میکنن.. مثلا بازی gta اخه این بازی موس نباشه نمیتونی اصلا بازی کنی .. یعنی نگران دسته نباشم هم کیبورد هم موس.. از موس و کیبورد راحت تر ؟

- - -ویرایش - - -

مگه روی XBox One تایید شده ؟

بله برای xbox که حتما میاد ولی هنوز برای pc مشخص نشده.. watch dogs هم که به زودی میاد...

- - -ویرایش - - -

September 17, 2013 / بازی gta v میاد مگه میشه برای ایکس باکس 360 بیاد ولی برای ایکس باکس وان نیادد... برای 360 هم که بیاد با یی گرافیک اشغال میاد..

watch dogs هم رسما تایید شد
http://www.ign.com/games/watchdogs/xbox-one-169679

این دوتا بازی اصل بازی..

- - -ویرایش - - -

اینو ببنید..
http://www.product-reviews.net/2013/05/23/gta-v-shock-xbox-one-listing-before-pc/

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
eForce GTX TITAN _1 رو یادت رفت
تو این مقایسه ،فقط اونهایی رو آوردم که XBOX ON از اونها ترانزیستر بیشتری داره
تایتان با حدود 7 میلیارد ترانزیستور رکورد داره
ظاهراً unreal engine 4 خیلی‌ بهتر رو 680 GTX جواب داده تا PS4
بله درسته اما بحث من X1 بود و نه PS4 . سونی قدرتش 4 1.8 ترافلاپسه ،که کمی بیشتر از 7850 هست و طبعتا هم باید اینطور باشه چون قدرت 680 تقریبا 3 ترافلاپسه
بعد شما کلّ ترانزیستر‌های یه کنسول رو با یه کارت (GPU) مقایسه کردید ولی‌ PC شامل اجزای دیگری هم هست (CPU)
قبول دارم 5 میلیارد همه ترازیستورهای ایکس1 هست و نه گرافیکش فقط
مقایسه من فقط برای بیان کثرت ترانزیستورها بود اما خوب شما از5 میلیارد 1 مییلیارد برای پردازنده کم کن (با توجه به این که پردازنده ;کنسولها تو این نسل از سری کم مصرف ومعمولیه و لو هشت هسته ای باشه بولدوزر با عظمتش 1.2 میلیارد ترازیستور داره)
شما یه میلیاردو نیم دیگه هم برای رم و سایر قطعات کم کن اگه از 5 میلیار ترانزیستور فقط 2.5 میلیارد برای گرافیک بمونه باز به اندازه ان ویدیا 660 تی آی که اونهم با 2.5 ترافلاپس کاملا از سونی 4 قویتره ترانزیستور داره در نظر داشته باش تنها اظهار نظر
رسمی در مورد ایکس وان همین تعداد ترانزیستوره بقیه چیزها از قبیل حدس و بررسی و تا حدی براورد وتخمینه که تو سایتهای مختلف اومده
البته بعضیا می گن اینکه مایکروسافت مبهم گفته نشونه اینه که کنسولش ضعیفتر از سونی هست مثل زمانی که نینتندو WII U رو معرفی می کردو در مورد قدرتش مبهم گویی کرد.
بعضیا هم می گن سونی با نشون ندادن کنسول توپ وانداخت تو زمین مایکروسافت تا اونو مجبور به حرکت کنه ودستشو بخونه مایکرو سافت هم زرنگی کرد وبا نشون دادن یه جعبه و یه سری عناوین تکراری و صرفا اکتفا به این که کنسولش 5 بلیون ترازیستور داره
عملا چیزیو لو نداد و توپو برگدوند تو زمین سونی
کلا مقایسه این دو (PC و کنسول) برای تجسم قدرت پردازشی GAME اشتباه است چون نرم افزار و طریقه اجرای بازی در کنسول و متفاوت از PC است و اینکه سیستم عامل و سخت افزار کنسول مختص به GAME طراحی شده

این هم ازا ون حرفاست ، خیلیا اینو میگن مخصوصا علاقمندان کنسول وقتی می بینن طبق آمار قدرت کنسول ضعیفتر از چیپستهای کامپیوتریه
مگه این دوتا رم و پردازنده و گرافیک ندارند مگه هر دو متعلق به دنیای صفر ویک نیستند این فرار از مقایسه است که بگیم نمی شه اینها رو مقایسه کرد.بله کنسول امتیازاتی داره مثل سیستم عامل اختصاصی گیم .سخت افزار هماهنگ اما نهایت یه خروجی داره و یه قدرتی

که سقف قدرتشه مثلا سقف قدرت 360 X اجرای بازیها به صورت 720P , دایرکت ایکس 9 و حول و حوش 240 گیگا فلاپس پردازش گرافیکیه یعنی در حد جی فورس 9600
الا این که چه جوری بازیهای روز رو با این فریم رون راحت اجرا می کنه ،خوب به خاطر این که بازیهای روز در حد قدرت کنسول براش آماده
( بهینه)می شه و نه در حد قدرت گرافیک PC به روزآماده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر