همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
روحم شاد شد با اومدن این نسل... فقط منتظرم ببینم سونی چیکار میکنه.
این نسل باید خیلی جذاب باشه ، مخصوصا عناوین بازیهای انحصاری که برای دو کنسول XBOX One , PS4 میاد.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
گفته شده (از طرف خود مایکروسافت) چیپست پردازشی این کنسول 5 میلیارد ترانسیستور داره در نظر داشته باشید Geforce 660 ti که تقریبا2,5 ترافلاپس قدرت داره حداکثر حدود 2.5 میلیارد ترانسیستور داره
یعنی با حساب سرانگشتی XBOX ONE حدود دوتاgeforc 660 ti ترانسیستور داره ویعنی بیشتر از یک جی فورس 680 .
فقط امیدوارم براش مشکل حرارتی پیش نیاد( با این همه ترانسیستور در حد گرافیک HIGH END) و قیمتش هم مناسب باشه.
اما خوب اگه قدرتش در حد ترانسیستورهاش بالا باشه ،این دستگاه به پیشرفت دنیای گیم خیلی کمک می کنه و نتیجه اش عواید پی سی هم میشه قطعا،البته چون پی سی هم پلتفرم مایکروسافته شاید به این نکته هم نظر داشته و خواسته کنسولی بده که تا مدتی پا به پای یک پی سی قدر پیش بره .
این هم یه مقایسه ابتدایی و خام بین ایکس باکس وان و سونی 4 و دوکارت گرافیک قوی از جهت تعداد ترانسیستور :
GFLOPSTransistors -MillionModel
3788.8 4313Radeon HD 7970
3090.433540GeForce GTX 680
1840 ?ps4
? 5000xbox one

اوه پسر عجب قدرتی داره اصلا انتظار نداشتم اولین خبر خوبی که از X1 شنیدم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
هم کینکتش هم خودش واقعا خوشگله.دسته هم خداروشکر عالیه.تنها عیب مراسم دیشب این بود که زیاد راجع به کینکت حرف زدند:D چون فرصت نشد بازیای دیگه رو نشون بدن:D من که راضیم ازش :D تا e3 تصمیم میگیرم 4بگیرمیا one چون نمایش نظرمو عوض کرد:D لایو داشتم نگاه میکردم هر 2دقیقه 10دقیقه بافر میزد:D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

mahdi_i_xxx

کاربر سایت
May 17, 2013
2
یه چیز مهم اگه همیشه دوربین ایکس باکس صدای مارو بتونه بگیره مثلا با گفتن جمله ی xbox on روشن بشه حتما تصویر رو هم میتونه بگیره پس مادرتون که داره راه میره تو خونه تصویرش رو میگیره به اینترنت هم که متصل هست اون رو میفرسته.
فقط یه نظر بود میخواستم ببینم این جور چیزی میشه.:d

artinpsp

کاربر سایت
Mar 18, 2008
101
نام
امیر حسین
پسر ایول به ماکرو سافت ترکوند جلوی سونی کم نیاورد خودمونیم هاااا
از کل کل این دو تا شرکت بیشترین حالو ما می کنیم !!!!!

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
پسر ایول به ماکرو سافت ترکوند جلوی سونی کم نیاورد خودمونیم هاااا
از کل کل این دو تا شرکت بیشترین حالو ما می کنیم !!!!!

کی گفت کم نیاورد. اونا چه بازی های مسخره ای بود بغیر از فورزا همشو که همه میدونستن مثل ac black flag,btf4 ,cod:ghosts
اما سونی بیشتر بازی هایی که معرفی کرد انحصاری بودن

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
ببخشید سخت افزار این بهتره یا پلی استیشن4
به لحاظ ، سخت افزار و قدرت پردازش تنها چیز قطعی که از طرف سونی اعلام شد قدرت سونی 4 ، معادل 1.8 ترافلاپسه و تنها چیز قطعی که از طرف ماکرو سافت اعلام شده ،همین وجود 5 میلیارد ترانسیستوره.
بقیه مطالب که تو سایتهای مختلف گفته می شه غیر رسمی و در حد تقریبا شایعه است.
مثلا بر طبق شایعات برخی میگن قدرت گرافیک ایکس باکس وان 1.2 ترافلاپسه یعنی یک سوم کمتر از سونی
اما از طرف دیگه وجود 5 بلیون ترانزیستور در x1 رقم بالاییه ،اگه دو میلیارد برای پردازنده و رم در نظر بگیریم ، وگرافیک فقط 3 میلیارد ترانزیستور هم داشته باشه اون موقع وضع فرق می کنه و احتمالا کنسول مایکرو در زمینه گرافیک قویتر می شه
باید صبر کرد تا مشخصات دقیقتری از این دو کنسول اعلان بشه
اما در هر حال هر دو کنسول به اندازه کافی قوی هستند و حتما تدابیر سخت افزاری و رم افزاری خاصی در نظر دارند گذشته اینو ثابت کرده و هر دو شرکت ،خیلی بزرگند

آخرین ویرایش:

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
343
کی گفت کم نیاورد. اونا چه بازی های مسخره ای بود بغیر از فورزا همشو که همه میدونستن مثل ac black flag,btf4 ,cod:ghosts
اما سونی بیشتر بازی هایی که معرفی کرد انحصاری بودن
15 تا بازی انحصاری رو گذاشته تو E3 بگه ;)
اگر همه رو دیشب می گفت دیگه چیزی برای E3 نمیموند b-)

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
15 تا بازی انحصاری رو گذاشته تو E3 بگه ;)
اگر همه رو دیشب می گفت دیگه چیزی برای E3 نمیموند b-)
اگه اینجوریه پس ببین سونی چقدر بازی داره که اینقدر تو کنفرانسش معرفی کرد تو E3 هم می خواد دوباره بازی و مشخصات بازی معرفی کنه

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
من که حتما میخرم .. چون حتما باید gta v بازی کنم کرایسیس 3 هم بخاطر گرفیک نشد بازی کنم.. پس اگه بخوام pc بخرم خیلی گرون تر میشه و باید هر از چند ماهی گرافیکشم اپدیت کنم که بنظرم به صرفه نیست..
بهترین کار برای یک گیمر کم پول همین ایکس باکس وان هست.. تا حالا کنسول نداشتم .. فقط چون بیش از 10 ساله که با کیبورد موس بازی کردم فکر میکنم یکم برام سخته.. و یک مشکلی هم که داره دسته کنترل ایکس باکسه که باتری میخوره؟ که باید هر هفته کلی پول باتری بدی.. فقط منتظرم بیاد هک بشه ... gta v هم بیاد کرک بشه برم بخرم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر