همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
برای دوستانی که کلا کنفرانس رو ندیدن(هر صفحه رو از پایین به بالا بخونید)
www.live.narenji.ir/xbox-2013/8

با اینکه ایکس باکسو چندماهه گرفتم,ولی نمیدونم چرا از بعد از کنفرانس یه جوره دیگه نگاش میکنم.تو مایه های نو و کهنه و دل ازار و اینا!:d
ولی خداییش این نسل هم فعلا توپش پره و قراره خیلی هیجانمونو ببره بالا.با جی تی ای و سینت رو و بتمن و و و ....

پس بیایید این دمه آخر با 360 مهربان باشیم:d

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خیلی سعی کردم این پستو بدون تعصب بزارم چند تا نکته
1. واقعا یعنی این دستگاه خوشگله برعکس نظر خیلی از دوستان. البته این سونی نامرد همیشه باید بلاخره سر یه چیزی آدمو تو کف بزاره شاید اونم که رونمایی بشه شبیه گوشکوب طلا باشه منو باقی فنای سونی ضایع شیم.
2. واقعا یعنی مایکروسافت چه مکانیزمی برای نام گذاری داره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! این سومین ایکس باکس شده یک؟؟؟؟؟؟!!!!!!! اون قبلی 360 بود لابد بعدی میخواد بشه 214 حالا سر چی خدا میدونه.
3. واقعا یعنی من برم برم 2 3 ملیون پولی که با عرق جبین سر ملتو کلاه گذاشتم بدم مایکروسافت کل آو دیوتی بازی کنم اونو که دیگه رو همه کنسولای عالم منتشر میکنن یا اینکه برم مسابقات هاکی روی یخ جام رمضان آمریکا رو ببینم؟
4. واقعا یعنی این سیستم صوتی هم شد نو آوری؟! یه پسر خاله ولد چموش دارم بیاد خونه ما انقدر اینو با فرمان صوتی خاموش روشن میکنه تا بسوزه البته منم یه بهانه گیرم میاد بزنم حشترش کنم دق و دلی سرش خالی کنم لول و دی و اصلا همه چی.
5. واقعا یعنی سخت افزار فکر نکنم اونقدرا هم مهم باشه بازیا مهمن که فعلا مایکروسافت چیزه خاصی نشون نداده تا آینده ببینیم حضرت آقا چی میخواد
6. واقعا یعنی یه در صد شما احتمال میدید که تو e3 قراره معجزه بشه؟ همیشه اولین دیدار مهمترین دیداره مایکروسافتم اینو خوب میدونه. اگه خبری بود همین امشب اعلام میکرد.
7. واقعا یعنی من نمیدونم که این مایکرو میخواد بشه سونی پیکچرز؟! به من چه آخه فیلم ساختید؟! من پول نمیدم کنسول بخرم باهاش سریال هیلو نگا کنم
فعلا که از ps4 خبری نیست جهت شادی روح میاموتو شب چهارشنبه ای برید یه wii u علل الحساب بخرید تا ps4 هم بیاید

آخرین ویرایش:

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
گفته شده (از طرف خود مایکروسافت) چیپست پردازشی این کنسول 5 میلیارد ترانسیستور داره در نظر داشته باشید Geforce 660 ti که تقریبا2,5 ترافلاپس قدرت داره حداکثر حدود 2.5 میلیارد ترانسیستور داره
یعنی با حساب سرانگشتی XBOX ONE حدود دوتاgeforc 660 ti ترانسیستور داره ویعنی بیشتر از یک جی فورس 680 .
فقط امیدوارم براش مشکل حرارتی پیش نیاد( با این همه ترانسیستور در حد گرافیک HIGH END) و قیمتش هم مناسب باشه.
اما خوب اگه قدرتش در حد ترانسیستورهاش بالا باشه ،این دستگاه به پیشرفت دنیای گیم خیلی کمک می کنه و نتیجه اش عواید پی سی هم میشه قطعا،البته چون پی سی هم پلتفرم مایکروسافته شاید به این نکته هم نظر داشته و خواسته کنسولی بده که تا مدتی پا به پای یک پی سی قدر پیش بره .
این هم یه مقایسه ابتدایی و خام بین ایکس باکس وان و سونی 4 و دوکارت گرافیک قوی از جهت تعداد ترانسیستور :
GFLOPSTransistors -MillionModel
3788.8 4313Radeon HD 7970
3090.433540GeForce GTX 680
1840 ?ps4
? 5000xbox one

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کنسول نیاز داره هر 24 ساعت یک بار Online بشه.
عدم استفاده بازی دست دوم بصورت عادی و نرمال.
بدون کینکت نمیشه از استفاده کرد.
ماکروسافت گفته ما به دنبال گرافیک بالا نیسیتیم.

Building Xbox One: An inside look at Microsoft's play for the next generation of gaming
"EN-OS_XBOX-v3_1" - Videos - Viddler
Xbox One hardware and specs: 8-core CPU, 8GB RAM, 500GB hard drive and more
Xbox One is REQUIRED to be online at least once every 24 hours

ekt

کاربر سایت
Apr 5, 2013
127
نام
علیرضا
قبول كنيد حد اقل 4 تا نو آوري داري داره ps كه هيچ نو آوري نداشت 15 تا انحصاري كه معرفي شه اونقت قدرت xbox رو ميفهميد..
يكيش هم رايز هست مال كرايتك
پس مثلما گرافيك هم بالاست!

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
والا چی بگم...قیافس ساده ولی سنگینه من خوشم اومد
سخت افزارشم مثل سونیه من مطمئنم اینا قبل از ساخت باهم سر سخت افزار جلسه میزارن نمیشه که الان 3 نسله سخت افزاراشون تقریبا یکی شده فقط تو پردازش اونم خیلی کم فرق دارن
این وصل شدن به اینترنت مشکوکه میترسم کپی خور شدنشو به تاخیر بندازه یا زبونم لال...!
بدجور منتظر alan wake 2 بودم ولی نشد خدا کنه رو بازیا مخصوصا انحصاری بیشتر کار کنن
من نسل فعلی رو هر 2 کنسول گرفتم چون هم باید gears میزدم هم heavy rain ولی این نسل رو شرمنده هرکسی که زودتر برام بصرفه(بخونید کپی خور بشه!) میگیرم
اونم نه از فروشنده های دزد خودمون از کشور دوست و همسایه دبی! یا سواحل مدیترانه(آنتالیا!) اونم با دلار چون همین 2 تا کنسولو بدجور تو پاچم....
امیدوارم این نسل هم واسمون خاطره بشه من با نسل فعلی کلی حال کردم...
فعلا

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
پـــست اول اپدیت شد...

ایکس باکس وان دائماً در حال گوش کردن است

مقایسه سخت افزار ایکس باکس وان . ایکس باکس 360 و پلی استیشن 4

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
به این تصویر دقت کنید !
xxbox-one-t-heverge7_1020_verge_super_wide.jpg.pagespeed.ic.P5AwHxjUUj.jpg

باز جا یباطری در دار هست ! یعنی باز هم باید باطری انداخت توش !!!!!!!!!!!اگه اینطور باشه که رسما مسخرشو در اوردن !

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
هم گوش میده هم میبینه ؟
والا من اهل گیر نیستم ولی خوشم نمیاد وقتی با شرتک میچرخم یه دوربین هی نیگام کنه
اینجور مواقع فکر کنم روی کنسولو برگردونم به دیوار حوصله ندارم فردا فیلمم در بیاد!!!:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر