Xbox Quantum Break

l0i3_jhvdo_uvqi.jpg

qvje_جزئیات.jpg

- بازی دارای دو شخصیت اصلی می باشد که نام آنها Jack Joyce و Paul Serene می باشد.
- شخصیت Paul دارای قدرتی بیشتر از Jack می باشد و آن هم دیدن آینده است.
- به جز Jack ، شخصیت دیگر هم قابل کنترل است اما برای مدتی محدود و در پایان مراحل.
- گیم پلی بازی بر اساس شوتر سوم شخص است.
- کاورگیری در بازی وجود دارد اما وابستگی به آن ندارد و شما همیشه مجبور به استفاده از آن نیستید.
- شما می توانید زمان را کنترل کنید اما به صورت محدود. (
عکس)
- کنترل کردن زمان به شما یک قابلیت شش گانه می دهد که آنها شامل Time Stop ، Time Dodge ، Time Rush ، Time Shield ، Time Blast می باشند.شرح در زیر:
» Time Stop: توقف زمان.همه چیز از حرکت می ایستد و تنها کسی که حرکت می کند ، شما هستید.
» Time Dodge: تکنیک انتقال.شما برای صدم ثانیه ای به چند متر دور تر از خود انتقال پیدا می کنید.
» Time Rush: سرعت نور.زمان می ایستد و شما با سرعتی بالا می توانید حرکت کنید.
» Time Shield: سپر محافظ.در مقابل خود یا دشمنتان حبابی به منزله حفاظت از خود می سازید.
» Time Blast: شکست زمان.نقطه ای را انتخاب می کنید و با شکست زمان آن نقطه را تخریب می کنید.
» Time Vison: مانند Detective Mode بتمن، می توانید به محیط اطراف خود مسلط باشید/
- تمام این قدرت ها از ابتدا قابل دسترسی نیست.
- مبارزات تن به تن در بازی وجود دارد ولی تنوع آن هنوز مشخص نیست.
- تخریب پذیری در کیفیت بالایی قرار دارد و برای از بین بردن دشمنان کارگشا هستند. نام سیستم استفاده شده برای تخریب پذیری DMM نام دارد که در فیلم آواتار مانند آن را دیدیم.توضیحات بیشتر در مورد DMM در اسپویلر ...

DMM is a deformation-based fracture system that simulates the physical properties of any material using finite element analysis. If a structure exists - big or small, dense or thin, floppy or rigid - DMM causes it to react in the same way as dictated by reality. For example, wood doesn't simply break along a predetermined seam every time - rather, it bends and splinters into pieces from the point of impact. The same rules apply to any substance imaginable: rubber bends and snaps back into place. Glass shatters. Steel dents and bends. Plastic deforms. DMM can even simulate plants and organic objects through the adjustment of 14 different material physics settings ranging from toughness to volume preservation

DMM has been incorporated into a Maya plugin that can be used to author very high-end destruction scenes. To date, over 20 feature films, commercials and even TV series have had key destruction sequences created using DMM technology

The DMM Playback system allows 3-dimensional animations produced with the DMM plugin to be played back in-game with real-time performance. DMM Playback makes use of GPU-acceleration to minimize CPU overhead

DMM has played a key role in shaping Quantum Break, our vision of next-gen entertainment. We have been able to simulate complex scenarios on a scale that hasn't been possible before and then allow players experience them in real time. "Can't wait to show the world more of what we're able to do!", said Mikko Uromo, Tech Team Lead at Remedy Entertainment

- صدا گذاری به لطف تکنولوژِی Umbra به صورت سه بعدی ساخته شده است که نظیر آن را در عنوان Witcher 3 تجربه کردیم.
- برای پیاده سازی هر چه بهتر قوانین کوانتوم از دانشمندان علم فیزیک کمک گرفته شده است.
- تمام کات سین های بازی بصورت In-Game می باشد.

اطلاعاتی در رابطه با لایو اکشن

- این مینی سریال دارای 4 اپیزود است.
- مدت زمان هر اپیزود 22 دقیقه می باشد.
- هر اپیزود در پایان هر مرحله نشان داده می شود.
- شما با شخصیت Paul در پایان هر مرحله تصمیمی می گیرید که در بازی و نحوه نمایش لایو اکشن تاثیر خواهد گذاشت.
- لایو اکشن بیانگر اتفاقات از دید Paul می باشد که تماشا نکردن آن لطمه ای به درک داستان نمی زند.
- در آخر ، این مینی سریال همراه با بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

kdph_بازیگران.jpg

نام بازیگر نقش در بازی
Shawn AshmoreJack Joyce
Dominic MonaghanWilliam Joyce
Aiden GillenPaul Serene
Courtney HopeBeth Wilder
Marshall AllmanCharlie Wincott
Lance ReddickMartin Hatch
Patrick HeusingerLiam Burke
Mimi MichaelsFiona Miller
Amelia Rose BlaireAmy Ferraro
Brooke NevinEmily Burke
Jacqueline PinolSofia Amaral
Jeannie BoletKate Ogawa
Sean DurrieNick Marsters

ycfq_تصاویر.jpg

بازی :

لایو اکشن:

iljq_تریلر_ها.jpg

میانگین نمرات بازی در سایت Metacritic:

9ow7_gvb1.jpg

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
رزولوشن بازی روی PC مثل ایکس باکس وان از ری کنستراکت کردن 4 تا فریم قبلش ساخته میشه و داخل یه فریم بافر Native ذخیره میشه یعنی وقتی رزولوشن بازی 1080p انتخاب میشه هیچ فرقی با ایکس باکس وان وجود نداره.
از رزولوشنم منظور رزولوشن جئومتریهای داخل بازی هست وگرنه چه روی ایکس باکس وان چه روی PC خروجی 1080p هست.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستانی که از اون ترفند برای اجرای بازی استفاده کردند و مشکل حرکت کرکتر بازی رو دارن ، فایل زیر رو توی فولدر بازی کپی کنند :
quantum
======
درمورد Exit نداشتن بازی هم منطقی هست الان که میبینم ، فلسفه Borderless اجرا شدن و دسترسی آسان به نرم افزار حین اجرای بازی همینه ، که برای خروج ماوس رو به بالای صفحه ببریم و مثل یه پنجره عمومی ویندوز ببندیم بازی ـرو .

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
QB به شدت بی نیاز به دفاع کردن هست و من در طول بازی خیلی گشتم تا ببینم علت امتیازای پایین چی بوده حتی هشت هم براش امتیاز خیلی کمی به حساب میاد در هر صورت من علت امتیازدهی اینجوری رو نفهمیدم
در مورد مقایسه اش با الن ویک باید بگم با اینکه الن ویک رو خیلی دوست داشتم اما اکشن خوبی نداشت ولی این به راحتی الن ویک رو صد قدم جا میذاره حتی نحوه روایت داستان هم فوق العاده جذاب و نفس گیره فیزیک و گرافیک و موسیقی از همه مهم تر این هست که این بازی نوآوری مطلق در همه ضمینه هاست شما چیزی مثل این تا حالا تو صنعت بازی نداشتین اونم امروز که بازی نو دیگه پیدا نمیشه برای من که دیگه پریدن و اویزون شدن به لبه ها و دویدن روی دیوارها پریدن رو کله سربازا از بالا و چندتا دکمه رو تو صحنه های اکشن و وقتی دیوار داره میریزه رو سرتون به موقع زدن، اویزون شدن از طناب و تاب خوردن،جستجوی معابد و در نهایت هم چپوندن یه تعقیب و گریز با ماشین دیگه خیلی تکراری شده نمیدونم چه طور به اینا میشه 9 داد چیزی که از سال 94 شروع شد و سال 2001 با sand of time به تکامل رسید ولی به این همه نواوری که خیلی عالی پیاده سازی شدن نمیشه.

• Like
Reactions: m3rdak

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
QB به شدت بی نیاز به دفاع کردن هست و من در طول بازی خیلی گشتم تا ببینم علت امتیازای پایین چی بوده حتی هشت هم براش امتیاز خیلی کمی به حساب میاد در هر صورت من علت امتیازدهی اینجوری رو نفهمیدم
در مورد مقایسه اش با الن ویک باید بگم با اینکه الن ویک رو خیلی دوست داشتم اما اکشن خوبی نداشت ولی این به راحتی الن ویک رو صد قدم جا میذاره حتی نحوه روایت داستان هم فوق العاده جذاب و نفس گیره فیزیک و گرافیک و موسیقی از همه مهم تر این هست که این بازی نوآوری مطلق در همه ضمینه هاست شما چیزی مثل این تا حالا تو صنعت بازی نداشتین اونم امروز که بازی نو دیگه پیدا نمیشه برای من که دیگه پریدن و اویزون شدن به لبه ها و دویدن روی دیوارها پریدن رو کله سربازا از بالا و چندتا دکمه رو تو صحنه های اکشن و وقتی دیوار داره میریزه رو سرتون به موقع زدن، اویزون شدن از طناب و تاب خوردن،جستجوی معابد و در نهایت هم چپوندن یه تعقیب و گریز با ماشین دیگه خیلی تکراری شده نمیدونم چه طور به اینا میشه 9 داد چیزی که از سال 94 شروع شد و سال 2001 با sand of time به تکامل رسید ولی به این همه نواوری که خیلی عالی پیاده سازی شدن نمیشه.
الان شما با مقایسه کردن و وسط کشیدن انچارتد میخوای از کوانتوم دفاع کنی؟
خوب بودن کوانتوم چه دخلی به انچارتد داره؟
برای اثبات خوب بودن کوانتوم باید یکی ازشاهکارای صنعتو زیر سوال ببری؟
ول کنید تو رو خدا این مقایسه های توخالی و بحثای الکی رو.

سم لیک و نیل دراکمن تو توییتر دارن قربون صدقه هم میرن اونوقت مصرف کننده ها دارن تو سر و کله هم میزنن

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
الان شما با مقایسه کردن و وسط کشیدن انچارتد میخوای از کوانتوم دفاع کنی؟
خوب بودن کوانتوم چه دخلی به انچارتد داره؟
برای اثبات خوب بودن کوانتوم باید یکی ازشاهکارای صنعتو زیر سوال ببری؟
ول کنید تو رو خدا این مقایسه های توخالی و بحثای الکی رو.

سم لیک و نیل دراکمن تو توییتر دارن قربون صدقه هم میرن اونوقت مصرف کننده ها دارن تو سر و کله هم میزنن
الان شما خودت چرا دنبال هچین بحثی هستی؟من اصلا حرفی از انچارتد زدم!!؟؟ کلا الان 99 درصد بازی های سوم شخص اکشن و ادونچر این چیزی هستن که من گفتم اساسین و تام رایدر و..... یک بیس مشخص و فقط تعویض قالب من کلا سبکی رو گفتم که همش تقلیده محضه و الان حداقل 15 ساله داره شدیدا تکرار میشه من گفتم این سبک از 2001 تقلیدی شده و خوب اینکه بازار پسنده از نظر من این هست که نواوری کم شده حالا شما دوست داری یه برداشت خاص داشته باشی داشته باش ولی حرف تو دهن دیگران نذار من هیچ جا تو صحبتام این چیزی که میگی نبود
واقعا کاش دیدمون رو یکم باز کنیم

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
هیچی دیگه همین مونده بود انچارتد بره زیر سوال.اگه اینطوره کوانتوم بریک هم یک اسلحه میده دستت یا علی مدد. بکش برو جلو.میگه انچارتد تکراریه.اگه انچارتد تکراریه پس بازیای دیگه چی هستن؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
بازی چند ساعت قبل تموم کردم. نظری نمی دم در خصوص بازی و سعی می کنم تو نقد توضیح بدم. اما یک چیزی که تقریبا هیچ کس بهش توجه نکرد، شخصیت Liam Burke که دقیقا شخصیتی مثل مکس پین و الن ویک. هدفی هم که داره تقریبا مثل مکس و الن. کلا شخصیت جالبی بود در نوع خودش و البته شخصیت اصلی و قهرمان لایو اکشن ها هم هست و کاملا یک شخصیت که توسط رمدی خلق شده :d
کلا خیلی حرف ها راجع به داستان و شخصیت ها میشه گفت. مخصوصا پایان بازی و ...

پ.ن: بازی که تموم کردم خیلی اعصابم خورد شد. بعد از این همه مدت انتظار واقعا دوست نداشتم بازی تموم بشه. :(

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
یک چیز دیگه در خصوص DLC احتمالی بازی که تو اسپویلر توضیح میدم اگه بازی تموم نکردین، اسپویلر باز نکنید:
این Beth خیلی پتانسیل DLC داره. شخصیت مرموزی هم هست در کل و با توجه به این که تو زمان هم سفر کرده و با serene هم مواجع شده بود تو سفر در زمانش، کلا پتانسیل DLC داره. اخر بازی هم که جک لاو می ترکونه براش :d . فقط تنها مشکلش همون نداشتن قدرت های توفق زمان که اونم برای DLC می تونن یک حرکتی بزنن

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دوست عزیز ناراحت نشو خودت داری حرفتو میپیچونی هر بنی بشری کامنت تو رو بخونه قشنگ میفهمه منظورت انچارتده بهتره فقط بیایی از بازی کوانتوم تو این تاپیک تعریف کنی انچارتد فنایی داره که پاش بیوفته منطق رو زیر سوال میبرن از جمله خوده من:D...
من خودم کوانتوم رو تموم کردم و واقعا ازش لذت بردم بهتره کامنتا قبلی منو بخونی همه چیز تو این بازی عالیه خودم بهش بالا 85 میدم اما نگاه دوست عزیز هر بازی طرفدارا خودشو داره و فن هایه مخصوصشو که حاضرن ار اون بازی 10 نسخه بیاد و بازیش کنن پس بهتره هیچ وقت هیچ بازی رو مقایسه نکنی اینو من از تجربه گیمیری بعده 16 سال دارم بهت میگم:D...دیگه نمی خوام وارد بحث بشم یا علی

• Like
Reactions: reach usa

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
یک چیز دیگه در خصوص DLC احتمالی بازی که تو اسپویلر توضیح میدم اگه بازی تموم نکردین، اسپویلر باز نکنید:
این Beth خیلی پتانسیل DLC داره. شخصیت مرموزی هم هست در کل و با توجه به این که تو زمان هم سفر کرده و با serene هم مواجع شده بود تو سفر در زمانش، کلا پتانسیل DLC داره. اخر بازی هم که جک لاو می ترکونه براش :d . فقط تنها مشکلش همون نداشتن قدرت های توفق زمان که اونم برای DLC می تونن یک حرکتی بزنن
دقیقا آخر بازی که اون صحنه رو نشون داد با خودم گفتم اگه این حرفی که زد رو تو نسخه ی دوم عملی نکنه میذارنش تو DLC. :D

• Like
Reactions: Bahram

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,188
نام
سامان
بهتون پيشنهاد ميكنم بازى رو براى بار دوم و انتخاباى مخالف انجام بدين اصن يه داستان ديگه ميشه :دى

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر