Xbox Quantum Break

l0i3_jhvdo_uvqi.jpg

qvje_جزئیات.jpg

- بازی دارای دو شخصیت اصلی می باشد که نام آنها Jack Joyce و Paul Serene می باشد.
- شخصیت Paul دارای قدرتی بیشتر از Jack می باشد و آن هم دیدن آینده است.
- به جز Jack ، شخصیت دیگر هم قابل کنترل است اما برای مدتی محدود و در پایان مراحل.
- گیم پلی بازی بر اساس شوتر سوم شخص است.
- کاورگیری در بازی وجود دارد اما وابستگی به آن ندارد و شما همیشه مجبور به استفاده از آن نیستید.
- شما می توانید زمان را کنترل کنید اما به صورت محدود. (
عکس)
- کنترل کردن زمان به شما یک قابلیت شش گانه می دهد که آنها شامل Time Stop ، Time Dodge ، Time Rush ، Time Shield ، Time Blast می باشند.شرح در زیر:
» Time Stop: توقف زمان.همه چیز از حرکت می ایستد و تنها کسی که حرکت می کند ، شما هستید.
» Time Dodge: تکنیک انتقال.شما برای صدم ثانیه ای به چند متر دور تر از خود انتقال پیدا می کنید.
» Time Rush: سرعت نور.زمان می ایستد و شما با سرعتی بالا می توانید حرکت کنید.
» Time Shield: سپر محافظ.در مقابل خود یا دشمنتان حبابی به منزله حفاظت از خود می سازید.
» Time Blast: شکست زمان.نقطه ای را انتخاب می کنید و با شکست زمان آن نقطه را تخریب می کنید.
» Time Vison: مانند Detective Mode بتمن، می توانید به محیط اطراف خود مسلط باشید/
- تمام این قدرت ها از ابتدا قابل دسترسی نیست.
- مبارزات تن به تن در بازی وجود دارد ولی تنوع آن هنوز مشخص نیست.
- تخریب پذیری در کیفیت بالایی قرار دارد و برای از بین بردن دشمنان کارگشا هستند. نام سیستم استفاده شده برای تخریب پذیری DMM نام دارد که در فیلم آواتار مانند آن را دیدیم.توضیحات بیشتر در مورد DMM در اسپویلر ...

DMM is a deformation-based fracture system that simulates the physical properties of any material using finite element analysis. If a structure exists - big or small, dense or thin, floppy or rigid - DMM causes it to react in the same way as dictated by reality. For example, wood doesn't simply break along a predetermined seam every time - rather, it bends and splinters into pieces from the point of impact. The same rules apply to any substance imaginable: rubber bends and snaps back into place. Glass shatters. Steel dents and bends. Plastic deforms. DMM can even simulate plants and organic objects through the adjustment of 14 different material physics settings ranging from toughness to volume preservation

DMM has been incorporated into a Maya plugin that can be used to author very high-end destruction scenes. To date, over 20 feature films, commercials and even TV series have had key destruction sequences created using DMM technology

The DMM Playback system allows 3-dimensional animations produced with the DMM plugin to be played back in-game with real-time performance. DMM Playback makes use of GPU-acceleration to minimize CPU overhead

DMM has played a key role in shaping Quantum Break, our vision of next-gen entertainment. We have been able to simulate complex scenarios on a scale that hasn't been possible before and then allow players experience them in real time. "Can't wait to show the world more of what we're able to do!", said Mikko Uromo, Tech Team Lead at Remedy Entertainment

- صدا گذاری به لطف تکنولوژِی Umbra به صورت سه بعدی ساخته شده است که نظیر آن را در عنوان Witcher 3 تجربه کردیم.
- برای پیاده سازی هر چه بهتر قوانین کوانتوم از دانشمندان علم فیزیک کمک گرفته شده است.
- تمام کات سین های بازی بصورت In-Game می باشد.

اطلاعاتی در رابطه با لایو اکشن

- این مینی سریال دارای 4 اپیزود است.
- مدت زمان هر اپیزود 22 دقیقه می باشد.
- هر اپیزود در پایان هر مرحله نشان داده می شود.
- شما با شخصیت Paul در پایان هر مرحله تصمیمی می گیرید که در بازی و نحوه نمایش لایو اکشن تاثیر خواهد گذاشت.
- لایو اکشن بیانگر اتفاقات از دید Paul می باشد که تماشا نکردن آن لطمه ای به درک داستان نمی زند.
- در آخر ، این مینی سریال همراه با بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

kdph_بازیگران.jpg

نام بازیگر نقش در بازی
Shawn AshmoreJack Joyce
Dominic MonaghanWilliam Joyce
Aiden GillenPaul Serene
Courtney HopeBeth Wilder
Marshall AllmanCharlie Wincott
Lance ReddickMartin Hatch
Patrick HeusingerLiam Burke
Mimi MichaelsFiona Miller
Amelia Rose BlaireAmy Ferraro
Brooke NevinEmily Burke
Jacqueline PinolSofia Amaral
Jeannie BoletKate Ogawa
Sean DurrieNick Marsters

ycfq_تصاویر.jpg

بازی :

لایو اکشن:

iljq_تریلر_ها.jpg

میانگین نمرات بازی در سایت Metacritic:

9ow7_gvb1.jpg

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
خوب DRM ـم دیگه Easter Egg دار شد ، تو بازی اگه شما آنلاین نباشید یا به دلیلی ارتباط ـتون با سرور استور ویندوز قطع بشه ، شما با عکس زیر مواجه خواهید شد و یه جورایی شما رو Pirate معرفی میکنه و مادامی که آفلاین هستید این چشم بند رو دارید :

قابل توجه کسانی که میخوان اشتراکی تهیه کنند ، اسم بازی دیگه براشون میشه Quantum Break JackSparrow Nightmare :))
ترکیدم از خنده.چه کارایی که مایکروسافت نمیکنه=))
یاد یه بازی افتادم توی پلی استیشن 1 که اگه چیت میزدی و جونتو بی نهایت میکردی نینجات تبدیل میشد به اسکلت!!:))

• Like
Reactions: sadegh93

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
الان يكي از سايت ها داره لينك هاي دانلود رو آماده مي كنه.
به نظرتون دانلود كنيم؟ سي دي كي اون مياد بالاخره و ميشه تهيه كنيم از همين ايران بدون ويزا كارت و ...؟ منظورم اشتراكي نيستا.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
کدهای pc برای کسانی که pre order کرده بودن ارسال شده؟؟؟
کسی خبر نداره؟
امروز صفحه لایو کوانتوم اعلام کرد از امروز تا 7 الی 10 روز اینده به مرور کد های پی سی و الن ویک ارسال میشه

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
برای من روی 60 درصد ready start شد
من چند مرحله اولش رو رفتم، به نظرم screen tearing خیلی زیاده تو بازی و همین طور کیفیت بافت های صورت برادره هم اصلا به خوبیه بقیه نیست!:D
4 گیگ اپدیت هم که ندادش به من، احتمالا سورس بازی رو عوض کرده بودن

• Like
Reactions: sadegh93

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
خوب DRM ـم دیگه Easter Egg دار شد ، تو بازی اگه شما آنلاین نباشید یا به دلیلی ارتباط ـتون با سرور استور ویندوز قطع بشه ، شما با عکس زیر مواجه خواهید شد و یه جورایی شما رو Pirate معرفی میکنه و مادامی که آفلاین هستید این چشم بند رو دارید :

قابل توجه کسانی که میخوان اشتراکی تهیه کنند ، اسم بازی دیگه براشون میشه Quantum Break JackSparrow Nightmare :))

این قضیه تو Alan Wake هم بود، کلا از حرکات Remedy ـیه...

o8osgkpxdotm8g86ge8m.jpg
ظاهرا جدای از مشکلات اسف بار استور Win 10 بازی در حال حاضر مشکلات شدید پرفورمنس و دیلی در کنترل داره... واقعا درک نمیکنم مایکروسافت با این سیاست ها و نحوه برخورد با PC Gamer ها به کجا میخواد برسه و کلا PC Gamer هارو چی فرض کرده، و شواهد تا به امروز نشون میده که ظاهرا بخش گیمینگ مایکروسافت نه تنها از فاجعه ی GFWL هیچ درسی نگرفته بلکه اشتباهات مضحک تری رو در راستای استور Windows 10 داره تکرار میکنه و با اعمال انواع محدودیت های کنسولی هدفی جز کنسولیزه کردن این پلتفرم ( به خیال خودش!) نداره...

شخصا احترام خیلی زیادی برای Remedy و عناوینش قائلم و این عنوان رو هم حتما تهیه خواهم کرد، ولی واقعا اصلا نمیدونم با این سیرک بی مزه ای که بخش گیمینگ مایکروسافت به راه انداخته چجوری باید تا کرد...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
دیگه شاید سایتها و منتقدین حال نکنن ولی منو برد هوا ! اکشن بازی خیلی خوبه بازی کاملا روان و شوتینگش عالیه خیلی لذت بخشه.
گرافیکش را هم دیگه صحبت نکنم بهتره بدون هیچ شکی از لحاظ تکنیکی بازی به صورت باور نکردنی عالی هست فیزیک بازی ماورای تصور هست. بازی را باید تموم کنم نظر نهایی را بگم .

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
دیگه شاید سایتها و منتقدین حال نکنن ولی منو برد هوا ! اکشن بازی خیلی خوبه بازی کاملا روان و شوتینگش عالیه خیلی لذت بخشه.
گرافیکش را هم دیگه صحبت نکنم بهتره بدون هیچ شکی از لحاظ تکنیکی بازی به صورت باور نکردنی عالی هست فیزیک بازی ماورای تصور هست. بازی را باید تموم کنم نظر نهایی را بگم .
این منتقدا کلا حرف زیاد میزنن
دیویژنی که واقعا خوب کار شده بود رو بهش نمره پایین دادن در صورتی که خیلی لیاقاتش بیشتر از این حرفا بود .
این قضیه برای کوانتوم هم صدق میکنه

mirad

کاربر سایت
May 3, 2011
1
دوستان کمک من بازی رو فیزیکی گرفتم نصب شد ولی اپديت 4 گيگ رو انجام نمیده هی میزنه stop instalicon نت من دو مگه مخابراته لطفا راهنمایی کنید ممنون

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
با توجه به جدید بودن استور ماکروسافت و کرک نشدن عناوین انحصاری این شرکت بروی PC ( تا این لحظه البته ) تصمیم به ایجاد تاپیک مجزا در رابطه با مشکلات احتمالی کاربران در مورد ( دانلود / خرید / نحوه ی ساخت اکانت ماکروسافت و ... ) بصورت کلی در تاپیک مشکلات گرفتیم تا هم این بخش سر و شکل بهتری بگیره و هم دوستان در این تاپیک به تجربه شون در مورد داستان و موسیقی و گیم پلی و نکات اصلی بازی به گفتگو و بحث بپردازن . ممنون از همکاریتون

میتونید تمامی مشکلات فوق رو تو تاپیک زیر ادامه بدید ... ;)

Microsoft Windows 10 Store ( مشکلات / دانلود / خرید / ساختن اکانت و ... )

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
منم به لطف دوستان تونستم بازی کنم هرچند کوتاه چون دسته رو زیاد به من نمیدادن :D ولی تا الان تقریبا 3 تا ACT رو دیدم، راستش با کانسپت بازی از اول مشکل داشتم و الان فهمیدم بی دلیل مشکل نداشتم به نظر من هم داستان بازی معمولیه و هم روایت داستان بازی و چیز خاصی نمیشه توش پیدا کرد هرچند یه سرنخ هایی تو بازی هست که جالب به نظر میاد و داستانها و مطالبی که از توی داکیومنتهای بازی به دست میاد بعضا جالب هستن و آدرسهای خوبی به آدم میده ولی خوب دوستان زیاد اجازه خوندن ندادن شاید بعدا فرصتی پیش بیاد و بیشتر تونستم بخونم ... در مورد گیم پلی بازی قشنگ ژن اکشنهای رمدی رو داره ولی ایراداتیم داره هرچند در مجموع خوب و خوش ساخت به حساب میاد و نقطه اوجهای خیلی خوبی داره که واقعا حال میده ولی به نظر من جک یکم بیش از حد سوپر هیرو هست البته ما درجه سختی بازی رو تغییر ندادیم و یه ضرب رفتیم تو بازی حتی لایو اکشنهارو هم زدیم رفته 8-> پازلهای نه چندان زیاد بازیم حول و حوش استفاده درست جک از همین قدرتهای کنترل زمان و ... قابل حل هستن که زیاد چالش برانگیز نیستن ولی خوب برای تنوعم که شده جالب هستن.
گرافیک بازیم به جرات میتونم بگم یکی از بی ثبات ترین بازیهایی هست که من توی چند سال اخیر بازی کردم همه بازیها از لحاظ گرافیکی جاهای خوب و جاهای بد دارن ولی بازم میگم به جرات تا به حال بازی ای ندیده بودم اینهمه بین جاهای خوب و بدش اختلاف باشه هرچند همون جاهای بدشم نسبت به خیلی از بازیها خوب به حساب میاد ولی در قیاس با اون تصوری که لحظاتی از بازی براتون ایجاد میکنه یکم مایوس کننده هست!
یه جاهایی از بازی اصلا آدم دیوانه میشه و چشماش از حدقه میزنه بیرون ولی یک دفعه یه چیزایی تو بازی دیده میشه که اصلا با اون استانداردی که بازی چند لحظه قبل برات ساخته جور در نمیاد! مثلا بعضی آبجکتها به نظر من بیش از حد لو پلی طراحی شدن طوری که تو ذوق آدم میخوره و اصلا با بقیه چیزای محیط قابل قیاس نیستن نقطه قوت بازی به نظر من کاراکتر مدلهای بازی مخصوصا توی کات سینها هست که توی اکثر جاها اگه نگیم با فیلم اشتباه گرفته میشه ولی واقعا با یه CG خیلی خوب قابل قیاس هست و اگر اون اسکرین تیرینگ گاه و بیگاه وسط بعضی کات سینها نبود من قسم میخوردم اینا ریل تایم رندر نمیشن ولی خوب به لطف اسکرین تیرینگ :D میشه مطمئن بود که از قبل رندر شده نیستن.
از نظر تکنیکی:
به نظرم رزولوشن بازی واقعا خوب پیاده سازی شده و اصلا اون جریان 720p بودن تو بازی احساس نمیشه ما روی یه تی وی 48 اینچ سامسونگ ال ای دی بازی کردیم و بازی از نظر رزولوشن واقعا خوبه و باید بگم ریکنستراکشن تصویر واقعا کار میکنه و نتیجه نهایی عالیه هر چند ساید افکتم داره مثل ایجاد سایه روی اشیاء متحرک زمانی که شما ثابت وایسادین ولی واقعا قابل گذشت هست و شاید اصلا به چشم کسایی که اطلاعاتی در این مورد ندارن نیاد.
فریم ریت بازی واقعا خوبه و به جز یک مورد عجیب و غریب که به باگ بیشتر شبیه بود کاملا خوب به نطر میرسه (تا اینجایی که من دیدم) و حتی توی صحنه های خیلی شلوغ هم نمیشه با چشم و بدون ابزار مشکلی حس کرد.
اسکرین تیرینگ گاه و بیگاه دیده میشه، جاهای شلوغ و بعضی کات سینها که فشار به انجین زیاد میشه برای جلو گیری از کند شدن تصویر V Sync خاموش میشه که خوشبختانه تعدادشون خیلی زیاد نیست هرچند به هر حالا وجودش حس میشه.
سایه ها اکثر مواقع لرزش دارن که نمیدونم دلیلش از چی هست شاید به انجین بازی و پایپ لاین تصویر سازی انجین بر میگرده ولی به هر حال حس خوبی نمیده.
بعضی سایه ها کیفیت پایینی دارن و پیکسل پیکسل دیده میشن.
LOD اجسامی که از شما فاصله دارن هم تو فاصله تقریبا کوتاهی تغییر میکنه که نکته منفی دیگه ای به حساب میاد که نباید از قلم بیوفته.

از نقاط قوتم میشه به نور پردازی واقع گرایانه و کاراکتر مدلینگ واقعا عالی اکثر کاراکترهای بازی اشاره کرد و انیمیشنهایی که به لحاظ طبیعی بودن شاید کمتر نمونش رو توی یه بازی کامپیوتری دیده باشین و اگر هم دیده باشین بعید میدونم ریل تایم بوده باشن.
محیطهای پرجزیئات و رفلکشهای نور و اجسام روی کف و سطوح براق به علاوه GI واقعا عالی ای که توی این بازی پیاده کردن و AO خوب همشون بازی رو فیلم لایک و گرافیک بازی رو عمیق کردن بعضی صحنه ها تو بازی مثل کنستراکت و دی کنستراکت و ریکنستراکت شدن محیط اطراف به صورت ریل تایم خارق العاده هست و همینطور پارتیکل افکتهای بازی در کنار فیزیک غالبا خوب بازی از نقطه قوتهای عالی بازی به حساب میان البته نمیشه از بعضی باگها تو فیزیک بازی هم چشم پوشی کرد ولی به هر حال باگ هستن و فکر میکنم خیلی راحت قابل رفع و رجوع باشن.
یه نکته قابل قبول دیگه توی بازی هوش مصنوعی دشمنها هست که اکثرا عکس العملهای خوبی انجام میدن مخصوصا وقتی که نخواین از قابلیتهای کنترل زمان جک برای مغلوب کردنشون استفاده کنید که ضعیف کشی به حساب میاد مغلوب کردن دشمنها کار زیاد ساده ای نیست و اکثر موارد خوب از خودشون دفاع کنن.
متریالهای بازی هم واقعا عالی پیاده سازی شدن مقدار درخشش و بازتاب نوری که متریالهای مختلف دارن واقعا واقع گرایانه هست و ترکیب متریالهای مختلف با رفتار فیزیکی ای که خاص خود همون مواد هست واقعا جالبه مثلا توی بازی متریال پلاستیک از یه فلز رنگ شده کاملا قابل تفکیک هست و چیزهایی حتی مثل کت خود جک توی بعضی زوایا رفلکش ایجاد میکنن که نشون میده کاملا به پیاده کردن شیدرهای فیزیکی وفادار بودن و مثل اکثر بازیها به اعمال این شیدرها روی آبجکتهای گزینشی رو نیاوردن و تقریبا سرتاسر بازی حتی روی ریزترین آبجکتها متریال شیدرهای فیزیکال رو پیاده کردن.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
کجا گفته؟ خود رمدی گفته که دسته گل مایکروسافت از sli پشتیبانی نمیکنه:
Quantum Break Windows 10 FAQ - Remedy Community Forums

این مشکل بازیه، پس همین جا بگم بهتره فک کنم:
Quantum Break PC performance: Running fine, Windows Store flaws aside

But the game runs fine!

[Update, 9:30 PT: Again, worth reiterating that SLI/CrossFire should work provided Remedy coded for it. It's not a limitation of the Windows Store. Gears of War was just a shoddy port. Still, I have no way of testing.

More of note: It looks like the game is potentially upscaling from 720p instead of running natively at higher resolutions, which is a much bigger issue. We'll keep an eye on things.]

حتی یه بار دیگه هم یکی از کارمندان مایکروسافت گفته بود که استور چنین محدودیتی نداره و بازیهایی که SLI ساپورت می کنن از این نظر فرقی با بازیهای عادی ندارن، یعنی خود بازی باید ساپورت کنه.

• Like
Reactions: DieDie

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر