بحث و تبادل نظر درمورد WarCraft

به نظر شما کدام شخصیت مونث از سری وارکرفت نقش پررنگ تری

• مجموع رای دهنده‌ها
    24

Riverby

کاربر سایت
May 22, 2013
191
EPIC LOL واقعا سارگاس رو یه مامان کشته؟! :d کلا داستان وارکرافت فقط تا Frozen Throne! بقیش آب بستن توش با اون MMOی کذایی.

در مورد نظرسنجیم سیواناس انتخاب اول و آخر منه! همین که گفتم. :d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
EPIC LOL واقعا سارگاس رو یه مامان کشته؟! :d کلا داستان وارکرافت فقط تا Frozen Throne! بقیش آب بستن توش با اون MMOی کذایی.

در مورد نظرسنجیم سیواناس انتخاب اول و آخر منه! همین که گفتم. :d
مخصوصا WOTLK:| آخه ایلیدان نتونست آرتاس رو بکشه, یه پالادین چطور تونست؟:| نه خدایی چطور تونست؟:|

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
آخ جون بالا خره یه تاپیک در این مورد پیدا کردم.:)
آقا من فقط وارکرفت3 بازی کردم و فقط داستان اون رو میدونم. ولی بعضی دوستان گفتن که یه پالادین آرتاس رو میکشه میشه بیشتر توضیح بدید؟
همون آتر لایت برینگر میکشتش یا یکی دیگه؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آخ جون بالا خره یه تاپیک در این مورد پیدا کردم.:)
آقا من فقط وارکرفت3 بازی کردم و فقط داستان اون رو میدونم. ولی بعضی دوستان گفتن که یه پالادین آرتاس رو میکشه میشه بیشتر توضیح بدید؟
همون آتر لایت برینگر میکشتش یا یکی دیگه؟

نه Tirion Fordring بعد از این که با شمشیر Ashbringer میزنه Frostmourne رو میشکنه آرتاس رو هم میکشه!!!
آتر که تو همون وارکرفت 3 توسط آرتاس کشته میشه و دیگه نیست!!!

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
نه Tirion Fordring بعد از این که با شمشیر Ashbringer میزنه Frostmourne رو میشکنه آرتاس رو هم میکشه!!!
آتر که تو همون وارکرفت 3 توسط آرتاس کشته میشه و دیگه نیست!!!
پس یعنی به هیچ صورتی دیگه آرتاس تو شماره 4 بازی نیست؟ اگه نباشه من بازی رو نمی خرم.:((
دانلود میکنم:d

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
میشه کل داستان بازی و اون مطالبی رو که قبلا تو x vs y گذاشتی اینجا توی صفحه ی اول هم بزاری؟:d
من عاشق این بازیم یه هفته بعد از این که کامپیوتر مو خریدم بازی رو نصب کردم و همین الآنشم تو کامپیوتر نصب هستش.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
میشه کل داستان بازی و اون مطالبی رو که قبلا تو x vs y گذاشتی اینجا توی صفحه ی اول هم بزاری؟:d
من عاشق این بازیم یه هفته بعد از این که کامپیوتر مو خریدم بازی رو نصب کردم و همین الآنشم تو کامپیوتر نصب هستش.

کل داستان بازی رو از کجا بیارم آخه؟؟؟بخوام ترجمه کنم که بیچاره میشم!!!:d
اون دوتا بیوگرافی هم که نوشتم همون تاپیک موجود هست,میتونین استفاده کنین!!!

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
قانع شدم.:|
بریم سراغ نظر سنجی .رای ما Tyrande .با توجه به نظر سنجی پر رنگ ترین نقش باسه خودش بوداگه ایلیدان رو آزاد نمی کرد که اصلا ما لیدی واشجی نداشتیم. یا سیلواناس هم نقش زیاد پر رنگی نداشتش میتونیم فقط بگیم که یکی ازون افرادی بودش آرتاس کشت و بدین ترتیب خودش کم رنگ میشه:dجینا هم که فقط معشوقه آرتاس وقتیه که انسان بود وگرنه کار مهمی نمی کنه.

- - -ویرایش - - -

نمیشه فقط داستان بعد از فروزن ترون رو بزاری؟
یا فقط به صورت خلاصه اتفاقات رو برام تعریف کنی آخه من بعد از فروزن ترون به بعد از داستان خبر ندارم؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نمیشه فقط داستان بعد از فروزن ترون رو بزاری؟
یا فقط به صورت خلاصه اتفاقات رو برام تعریف کنی آخه من بعد از فروزن ترون به بعد از داستان خبر ندارم؟

اگه فرصتی شد چشم میذارم!
فعلا واسه داستان کامل بازی میتونین به ویکی سر یزنین!!!
World of Warcraft universe guide - WoWWiki

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
به به :d
هلو... اولا بگم که من توسط یه پالادین کشته نشدم! چیزی که در اصل باعث کشته شدن من شد، یه معجزه بود از سمت نور که در وجود ترون تجلی کرد (چه ادبیاتی :d) و این معجزه در هیچ جای دیگه بازی رخ نداد و نخواهد داد... خلاصه خوده بلیزارد هم مونده بود تو داستان ما :d نظرسنجی هم سیلواناس! لیدر Forsaken ملکه بنشی ها...
و در آخر... مگه تاپیک World of Warcraft چش بود که یه تاپیک دیگه زدید؟ :d بیاین اونجا خو

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
ااااااااااااااااخخخخخخ
این تاپیک مااال منه
عاشقشم
نمیدونم چرا زودتر این تاپیکو ندیدم
من عاشق وارکرفتم
اوج وارکرفت بازی کردنم هم پارسال بود
تو سه ماه هر روز هردوتاشونو تموم میکردم(region of choad va frozen throne

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
سلام . کسی می تونه یه کتاب از وارکرفت معرفی کنه که داستانش برای قبل از وارکرفت 3 باشه ؟ اگه میشه لینک دانلودش رو هم بدین . ممنون . من به تازگی وارکرفت 3 رو شروع کردم که خط داستانیش رو برم . قبلا فقط دوتا بازی می کردم ولی الان که دارم خط داستانیش رو می رم به عظمت این بازی پی بردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر