بحث و تبادل نظر درمورد WarCraft

به نظر شما کدام شخصیت مونث از سری وارکرفت نقش پررنگ تری

• مجموع رای دهنده‌ها
    24

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
از اونجایی که هرجا آرتاس یا ایلیدان باشه نظرسنجی مزش میره من میگم بین شخصیتهای مونث یه نظرسنجی بذاریم!!
از اونجایی که سری وارکرفت خانمها به قدر آقایون توش نقش اصلی نداشتن و اکثرا تو حاشیه بودن جالب میشه به نظرم!!!
بین جینا و سیلوانس و تیراندا و واش!
خانم دیگه ای هم نبود به خیالم!!:d
تیرانده:x

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
میدونستید پسر/فامیل Grom الان رئیس اورک هاست؟:D هی بگید Grom بده حالا!
allowing them to escape the demonic corruption. The younger Hellscream was ashamed of his father for many years until he met Thrall and learned of Grom’s heroic redemption.
حال کنید:D

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
این وقایعی که دارید در موردش بحث می کنید ، مربوط به حداقل 8 سال پیشه (به زمان وارکرفت) .

میدونستید پسر/فامیل Grom الان رئیس اورک هاست؟
biggrin1.gif
هی بگید Grom بده حالا!

با وجود خیره سری هایی گروش ، ترال قبل از سفر خودش (وقایع cataclysm) گروش رو به عنوان رهبر هورد انتخاب می کنه.
در ضمن گروش رهبر Warsong کلن ـه ،نه همه ی ارک های تو وارکرفت.

این وسط سناریوس هم فدا شد,مرگش فقط تقصیر خودشه و اشتباه خودشه!!!

سناریوس بعد ها وقتی cataclysm شروع شد ، و Ragnaros قصد به آتش کشیدن کل Azeroth رو داشت، برمیگرده و به کمک Malfurion و Averngers of hyjal رگناروس رو شکست میده .

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
این وقایعی که دارید در موردش بحث می کنید ، مربوط به حداقل 8 سال پیشه (به زمان وارکرفت) .

با وجود خیره سری هایی گروش ، ترال قبل از سفر خودش (وقایع cataclysm) گروش رو به عنوان رهبر هورد انتخاب می کنه.
در ضمن گروش رهبر Warsong کلن ـه ،نه همه ی ارک های تو وارکرفت.

سناریوس بعد ها وقتی cataclysm شروع شد ، و Ragnaros قصد به آتش کشیدن کل Azeroth رو داشت، برمیگرده و به کمک Malfurion و Averngers of hyjal رگناروس رو شکست میده .
نت WOW بازی کردن رو که نداشته باشه یه نفر, همین اتفاقی میفته که درباره وقایع 8 سال پیش صحبت میکنه:D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خب با تشکر از فردین عزیز نظرسنجی هم اضافه شد!!!
به شخصه از بین این 4 تا جینا رو خیلی دوست دارم,واقعا دختر خوبی بود و شخصیت دوست داشتنی داشت!!!
نظرسنجی رو گذاشتم تاثیر گذار ترین,به عقیده خودم از همه بیشتر تیراندا موثر بوده تو داستان و همیشه همراه مولفاریون و ایلیدان نقش تعیین کننده ای داشته ولی باز به جینا رای دادم!!!:d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
من هم Jaina رو بیشتر از بقیه دوست دارم ولی Tyrande موثرتر بود !
اگه نظرسنجی چیز دیگه ای بود بود حتما به Jaina رای میدادم
ولی فعلا کاهن اعظم رو عشقه

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
به نظرم Jaina نقش خیلی پر رنگی رو ایفا کرد.مردمی که پادشاه و رهبر پالادین هاشون رو ازدست داده بودن و شاهزاده شون تبدیل به بزرگترین دشمنشون شده بود رو سازماندهی کرد و به مدیو اعتماد کرد و باقی ماجرا:D
Tyrande Whisperwind هم کاراکتر خیلی مهمی بود ولی من به همون دلیل بالا (وکمی علاقه شخصی:-")به Jaina رای دادم:D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
به نظرم Jaina نقش خیلی پر رنگی رو ایفا کرد.مردمی که پادشاه و رهبر پالادین هاشون رو ازدست داده بودن و شاهزاده شون تبدیل به بزرگترین دشمنشون شده بود رو سازماندهی کرد و به مدیو اعتماد کرد و باقی ماجرا:D
Tyrande Whisperwind هم کاراکتر خیلی مهمی بود ولی من به همون دلیل بالا (وکمی علاقه شخصی:-")به Jaina رای دادم:D
دلتون میاد الف های جنگلی و گوگولی مگولی و 10293839489485 ساله رو ول کنید به یه دختر بی تجربه(نسبت به اون الفه البته:D)رای بدید؟:D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دیگه رسما تابستون شد شما هنوز نریختید تو تاپیک:|
کجایین پس؟:D
پ.ن: الان متوجه شدم 1000 پست رو رد کردم. به سلامتی پست 1005 ام یه کف مرتب:D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
یه شخصیت زن دیگه هم که متاسفانه اصلا بهش پرداخته نشد و معلوم نشد چرا وارد داستان شد مادر مدیو هستش . اصلا یه قدرت لایتناهی نویسنده بهش اعطا کرد و خیلی احمقانه سارگراس و نابود کرد و بعدشم به شکل یه ناظر درومد و حوادث و فقط نظاره می کرد . می تونستن خیلی بهتر ازش استفاده کنن ( البته بدون خراب کردن ابهت سارگراس ) . توی کتابای اولیه وجود خداگونه و شکست ناپذیر سارگراس باعث شده بود تا روح کلی وارکرافت تمایز زیادی با کارایی مثل ارباب حلقه ها و ... داشته باشه . ولی اومدن زدن به وسیله ی همین مامان جون مدیو ترکوندنش اونهم به احمقانه ترین شکل ممکن . کلا بلیزارد تبحر خاصی توی نابودی اساطیر به شکلی احمقانه داره . از ایلیدن و آرتاس بگیر تا دث وینگ و سارگراس و منراث و ...

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یه شخصیت زن دیگه هم که متاسفانه اصلا بهش پرداخته نشد و معلوم نشد چرا وارد داستان شد مادر مدیو هستش . اصلا یه قدرت لایتناهی نویسنده بهش اعطا کرد و خیلی احمقانه سارگراس و نابود کرد و بعدشم به شکل یه ناظر درومد و حوادث و فقط نظاره می کرد . می تونستن خیلی بهتر ازش استفاده کنن ( البته بدون خراب کردن ابهت سارگراس ) . توی کتابای اولیه وجود خداگونه و شکست ناپذیر سارگراس باعث شده بود تا روح کلی وارکرافت تمایز زیادی با کارایی مثل ارباب حلقه ها و ... داشته باشه . ولی اومدن زدن به وسیله ی همین مامان جون مدیو ترکوندنش اونهم به احمقانه ترین شکل ممکن . کلا بلیزارد تبحر خاصی توی نابودی اساطیر به شکلی احمقانه داره . از ایلیدن و آرتاس بگیر تا دث وینگ و سارگراس و منراث و ...
مخالفم. منراث و گروم به Epic ترین شکل ممکن مردن. ولی بازم اینو قبول دارم که گروم زورش به کشتن منراث یا بدتر از اون سناریوس نمیرسه. حالا چطور این دوتا رو کشت خدا میدونه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر