بحث و تبادل نظر درمورد WarCraft

به نظر شما کدام شخصیت مونث از سری وارکرفت نقش پررنگ تری

• مجموع رای دهنده‌ها
    24

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
ایلیدن برای مردمش میجنگید ولی با روش خودش ! ( بدست آوردن فدرت و جادو از هر طریقی ) جاه طلبیی و مسمم بودن رو دوست دارم ( مثل آرتاس )
ملفاریون با این که ازش بدم میاد و دیگه زیادی با ایلیدان مشکل داره ولی واقعا از ایلیدان بهتره,حتی وقتی فهمید ایلیدان با چشم سارگرس میخواد مشکل تو سرزمینهای شمالی ایجاد کنه جلوش رو گرفت و یجورایی باعث نجات آرتاس شد!!!
بعدا میفهمه که اشتباه کرده , چون اگه کیل جیدن به این جهان بیاد , اینا همه نابود میشن
ایلیدن در اوج پستی هنوزم قلب داشت
خداحاقظی آخرش با برادرش و تیراندا خیلی تلخ بود ( لااقل برای من )
کلا گفتنش سخته که کدوم واقعا بهتر بودن یا حق داشتن . هر کدوم یه چیزهایی دارن که دیگری نداره
از اونجاییکه من خوبیه خالص رو قبول ندارم ( مولفوریون ) نظرم به نظر ایلیدن نزدیکتره :d
رکسار به نظرم حتی از گروم هم بهتره,گروم واقعا بی منطق و کله داغ بود,به شخصه اصلا از مرگش ناراحت نشدم!!!
ولی سناریوس و مانوراف ( یا مانوراث ) رو خوب زد کشت

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
به نظرم ایلیدن موجودی بسیار جاه طلبه که برای رسیدن به هدفش از هر وسیله ای استفاده می کنه.برای مثال
برای نجات دنیا چشمانش رو به سارگرس می ده و 2 گوی آتشین جادویی از اون دریافت می کنه و حتی حاضر به خدمت به سارگرس می شه.
.ممکنه نیت و هدفش خوب باشه ولی انتخاب راه رسیدن به هدفش اغلب اشتباهه.:D
رکسار به نظرم حتی از گروم هم بهتره,گروم واقعا بی منطق و کله داغ بود,به شخصه اصلا از مرگش ناراحت نشدم!!!
به خاطر بی توجهی گروم به دستور ترال و خودسریش سناریوس مرد:(
واقعا قدرت جمجمه گولدن رو بخاطر مردمش کسب کرد؟؟؟؟؟؟؟
نه،به هر حال 10 هزار سال در زندان بودن هر کسی رو تغییر می ده:Dبه خاطر جاه طلبیش کسب کرد:D

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
ایلیدن برای مردمش میجنگید ولی با روش خودش ! ( بدست آوردن فدرت و جادو از هر طریقی ) جاه طلبیی و مسمم بودن رو دوست دارم ( مثل آرتاس )

بعدا میفهمه که اشتباه کرده , چون اگه کیل جیدن به این جهان بیاد , اینا همه نابود میشن
ایلیدن در اوج پستی هنوزم قلب داشت
خداحاقظی آخرش با برادرش و تیراندا خیلی تلخ بود ( لااقل برای من )
کلا گفتنش سخته که کدوم واقعا بهتر بودن یا حق داشتن . هر کدوم یه چیزهایی دارن که دیگری نداره
از اونجاییکه من خوبیه خالص رو قبول ندارم ( مولفوریون ) نظرم به نظر ایلیدن نزدیکتره :d

ولی سناریوس و مانوراف ( یا مانوراث ) رو خوب زد کشت

به شخصه اصلا با ایلیدان حال نمیکنم,این که بازیچه دست کل جیدن یه زمانی شده بوده اصلا قابل قبول نیست!!
این چیزیه که آرتاس هیچ وقت زیر بارش نمیره,به هیچ وجه حاضر نمیشه نوکر کسی باشه,حتی به وقتش نرزول رو هم از بین میبره و خودش به تنهایی لیچ کینگ میشه!!!
یه ضعف دیگه ایلیدان نسبت به آرتاس اینه که ایلیدان نقطه ضعفی به اسم تیراندا داره که پاش بیوفته هرکاری واسش میکنه ولی آرتاس بعد از فراست مورن میشه گفت جینا رو فراموش میکنه!
البته خودمم از اینکه عاقبت جینا و آرتاس باید اینجوری بشه خیلی ناراحتم ولی چیزی که آرتاس رو بالا میبره همین غرورشه که فقط و فقط خودش واسش مهمه!!!
در مورد ملفاریون هم نمیشه گفت که خوبی خالصه,همین رفتارش نسبت به برادرش بدیش رو میرسونه که حتی تیراندا هم باهاش مخالفه!!

به نظرم ایلیدن موجودی بسیار جاه طلبه که برای رسیدن به هدفش از هر وسیله ای استفاده می کنه.برای مثال
برای نجات دنیا چشمانش رو به سارگرس می ده و 2 گوی آتشین جادویی از اون دریافت می کنه و حتی حاضر به خدمت به سارگرس می شه.
.ممکنه نیت و هدفش خوب باشه ولی انتخاب راه رسیدن به هدفش اغلب اشتباهه.:biggrin1:

نیت و هدف ایلیدان هم دیگه آخراش خوب نبود,درسته یه زمونه به خاطر مردمش بود همه چیز ولی بعد از این که از زندان آزاد شد دیگه اون ایلیدان سابق نبود,واقعا قدرت جمجمه گولدن رو بخاطر مردمش کسب کرد؟؟؟؟؟؟؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
قبول دارم همه موارد رو
اون فسمت ایلیدن و خوب خالص ... بیشتر منظورم سلیقه ای بود

کتاباش ترجمه نشده مثل ارباب حلقه ها ؟؟؟؟
پیرم دراومد انقدر از اینور اونور خوندم

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
قبول دارم همه موارد رو
اون فسمت ایلیدن و خوب خالص ... بیشتر منظورم سلیقه ای بود

کتاباش ترجمه نشده مثل ارباب حلقه ها ؟؟؟؟
پیرم دراومد انقدر از اینور اونور خوندم

ترجمه شده ی رسمی که همون نبرد باستانیان هست به خیالم ولی یه سری سایتها ترجمه ی بعضی کتاباش رو که واسه دانلود گذاشتن!!!

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
ترجمه شده ی رسمی که همون نبرد باستانیان هست به خیالم ولی یه سری سایتها ترجمه ی بعضی کتاباش رو که واسه دانلود گذاشتن!!!

اشتباه میکنید نشر زهره خیلی از کتابای دیگرو هم ترجمه کرده.البته تعداد کتابایی که بچه ها تو نت ترجمه کردن بیشتره.
از اینجا میتونید بیشترشون رو دانلود کنید که البته باید تو سایتش عضو بشید.
اگه کسی یه وارکرافت فن واقعی باشه، باید حتما این کتابا رو بخونه که واقعا فوق العاده ان!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دلتون میاد؟ خون این یارو رو نمیخورد تا لحظه آخر به ترال وفادار بود, تنها کاراکتری بود که واسه مرگش گریم گرفت:(( واقعا Epic مرد. برعکس شخصیت منفی هایی مثل Arthas که اینهمه مرگشون مزخرف بود:|
همین یه ماه پیش Compaign اورک ها رو تموم کردم هنوز اسم این یارو ه که Grom کشتش رو یادم نیست:|

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دلتون میاد؟ خون این یارو رو نمیخورد تا لحظه آخر به ترال وفادار بود, تنها کاراکتری بود که واسه مرگش گریم گرفت:(( واقعا Epic مرد. برعکس شخصیت منفی هایی مثل Arthas که اینهمه مرگشون مزخرف بود:|
همین یه ماه پیش Compaign اورک ها رو تموم کردم هنوز اسم این یارو ه که Grom کشتش رو یادم نیست:|

وفاداری بدون مغز هیچ فایده ای نداره,بخاطر قدرت رفت و از اون چشمه نوشید به حرف هیشکی هم گوش نکرد!!!
این وسط سناریوس هم فدا شد,مرگش فقط تقصیر خودشه و اشتباه خودشه!!!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
کلا اورکها خودسر هستن ولی خب Grome هم کاراکتر خوبی بود
تمام کاراکترهای WOW جایگاه خودشون رو دارن
یه نظر سنجی بزارید برای تایپیک

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
از اونجایی که هرجا آرتاس یا ایلیدان باشه نظرسنجی مزش میره من میگم بین شخصیتهای مونث یه نظرسنجی بذاریم!!
از اونجایی که سری وارکرفت خانمها به قدر آقایون توش نقش اصلی نداشتن و اکثرا تو حاشیه بودن جالب میشه به نظرم!!!
بین جینا و سیلوانس و تیراندا و واش!
خانم دیگه ای هم نبود به خیالم!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر