بحث و تبادل نظر درمورد WarCraft

به نظر شما کدام شخصیت مونث از سری وارکرفت نقش پررنگ تری

• مجموع رای دهنده‌ها
    24

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

دنیای وارکرفت دنیایی بسیار وسیع با شخصیتهای پرتعداد و متنوع است که هرکدام هدف و شخصیتی منحصر به فرد دارند.این دنیای عظیم داستانهای زیادی را درون خود دارد که گاه کامل به هم مرتبطند و گاه نیز ربطی آنچنان به هم ندارند.از داستان شخصیت محبوب سری,آرتاس و تقابلش با کاراکتر محبوب دیگری همچون ایلیدان گرفته تا داستان خالق Burning Legion یعنی سارگرس و ژنرالهایش آرکیماند,کل جیدن و ولن.از ایستادگی نایت الفها در برابر آرکیماند تا داستان ارکی به نام ترال که از بردگی انسانها به رهبری ارکها رسید.
اینها تنها چند مثال کوچک از داستانهای سری بود که تنها قطره ای در این دریای شخصیتها هستند.شاید عنوان دیگری را نتوان یافت که از نظر داستان و گستردگی قابل مقایسه با وارکرفت باشد,همین داستان باعث شده که این اسم طرفدان بی شمار زیادی را داشته باشد که ناامیدانه منتظر کوچکترین شایعاتی در مورد وارکرفت 4 نشته اند.
به هرحال این تاپیک جاییست که در مورد جهان وارکرفت و کاراکترهایش بحث شود و هرکس نظراتش را در مورد آنها اعلام کند.

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
فعلا همون بحث آرتاس و پدرش رو ادامه میدیم وقت واسه سارگرس و دسته اراذل و اوباشش زیاده!!!:d
به شخصه همیشه میگفتم و میگم بهترین کاراکتری که تو کل بازیها دیدک آرتاسه و فوقالعاده دوسش دارم!
فقط بشمارین ببینین چند نفر بعد از به دست اوردن فراستمورن از سر راه بر میداره,اول که مورادین و مل گانس,بعدش پدرش و آتر,بعد هم که سیلوانس رو میزنه بیچاره میکنه آخر هم که بدجور حال ایلیدان رو میگیره!!!>:):d
نظر دوستان راجع به کارهای آرتاس چیه؟به نظرتون واقعا فراست مورن ارزشش رو داشت واسه آرتاس؟؟؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
فعلا همون بحث آرتاس و پدرش رو ادامه میدیم وقت واسه سارگرس و دسته اراذل و اوباشش زیاده!!!:d
به شخصه همیشه میگفتم و میگم بهترین کاراکتری که تو کل بازیها دیدک آرتاسه و فوقالعاده دوسش دارم!
فقط بشمارین ببینین چند نفر بعد از به دست اوردن فراستمورن از سر راه بر میداره,اول که مورادین و مل گانس,بعدش پدرش و آتر,بعد هم که سیلوانس رو میزنه بیچاره میکنه آخر هم که بدجور حال ایلیدان رو میگیره!!!>:):d
نظر دوستان راجع به کارهای آرتاس چیه؟به نظرتون واقعا فراست مورن ارزشش رو داشت واسه آرتاس؟؟؟
از داشتن که داشت, ولی هنوز درک نمیکنم کار این بلیزارد رو, آخه Lich King باید توسط یه Paladin کشته بشه؟ دوست داشتم Night Elve ها میکشتنش. البته این در صورتیه که کشتن آرتاس حتمی باشه, وگرنه نمیره بهتره:D
داشتید در مورد شاه ترنس منتیل و آرتاس و اینا تو X vs Y بحث میکردید، بیاید حالا ادامه بدیدش:d
اون که دیگه تموم شد:D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
از داشتن که داشت, ولی هنوز درک نمیکنم کار این بلیزارد رو, آخه Lich King باید توسط یه Paladin کشته بشه؟ دوست داشتم Night Elve ها میکشتنش. البته این در صورتیه که کشتن آرتاس حتمی باشه, وگرنه نمیره بهتره:D
اون که دیگه تموم شد:D

کشته شدنش که مطمئنا کشته شده,فقط منم زیاد با نحوه مردنش حال نکردم,حالا هرچی هم میخواد Tirion خفن باشه!!!
به شخصه همیشه میخواستم جینا,ارتاس رو بکشه با دیگه بدترین حالت سیلوانس!!!:(
ترجیح میدم پایان Frozen throne رو پایان آرتاس بدونم نه Wrath Of The Lich King!!![-(

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
آرتاس نقس منه
دوست داشتم تمام الف ها رو میکشت >:) به غیر از ایلیدن
همونجور که کولتالاس رو نابود کرد . دوست داشتم آشینول و فلوود رو هم نابود میکرد

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
کلا Blizzard در نابود کردن شخصیت های منفی داستانش گند زده.هم سارگرس هم آرتاس:D
من دوست دارم اگر قراره Warcraft 4عرضه بشه ادامه frozen throne باشه.:D
آرتاس نقس منه
دوست داشتم تمام الف ها رو میکشت >:) به غیر از ایلیدن
همونجور که کولتالاس رو نابود کرد . دوست داشتم آشینول و فلوود رو هم نابود میکرد
مگر از روی جنازه Malfurion (دومین شخصیت محبوب من در وارکرفت) و Tyrande رد می شد>:):D

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
میخواد کیل جیدن رو به این جهان بیاره و نابودش کنه
تا انتقامش رو بگیره
من میگم سعی کنیم به عقب برگردیم و از اول شروع کنیم ( تایپیک رو میگم )
مگر از روی جنازه Malfurion (دومین شخصیت محبوب من در وارکرفت) و Tyrande رد می شد
yahoo_19.gif
biggrin1.gif
حالا تیراندا یه چیزی ولی این ملفوریون رو ازش بدم میاد >:)
همیشه لحظه آخر همه چیز رو خراب میکرد

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
کلا Blizzard در نابود کردن شخصیت های منفی داستانش گند زده.هم سارگرس هم آرتاس:D
من دوست دارم اگر قراره Warcraft 4عرضه بشه ادامه frozen throne باشه.:D

مگر از روی جنازه Malfurion (دومین شخصیت محبوب من در وارکرفت) و Tyrande رد می شد>:):D
فرض کن پچ بعدی که واسه WOW عرضه شد, یه کوئستی رو که رد کردی یهو شخصیتت از خواب بیدار بشه بگه چه خوابی دیدم=)) تنها راه به وقوع پیوستن آرزوت همین اتفاقیه که گفتم:D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این ملفاریون رو که من هیچ رقمه نتونستم ازش خوشم بیاد,موندم تیراندا از چیش خوشش اومده!!!:d
دوستان یه سوال میپرسم هر کی خواست جواب بده!
بین دعوای آرتاس و سیلوانس حق رو به کدومشون میدین؟؟؟
اختلاف ملفاریون و ایلیدان چطور؟؟؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
این ملفاریون رو که من هیچ رقمه نتونستم ازش خوشم بیاد,موندم تیراندا از چیش خوشش اومده!!!:d
دوستان یه سوال میپرسم هر کی خواست جواب بده!
بین دعوای آرتاس و سیلوانس حق رو به کدومشون میدین؟؟؟
اختلاف ملفاریون و ایلیدان چطور؟؟؟
آرتاس
ایلیدان
سوال بود آخه؟:D
نطرتون درباره Grom چیه؟ من که عاشقشم:x

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
در حق ایلیدن که خیلی جفا شده بود , 10000 سال انداختنش تو سیاهچال , اگه لازمش نداشتن باز هم میموند اونجا . من 100 % حق رو به ایلیدن میدم
اون آخر ACT 1 هم رفت تیراندا رونجات داد ( در واقع کار مولفوریون رو ساده کرد ) با اینکه از خودشون رونده بودنش
ولی سیلوانس فرق میکنه
از زمانیکه Arthas تبدیلش کرد کلا ماهیتش , هدفش , دین ایمونش فرق کرد !! در یک کلمه عوضی شد
برای همین من باز هم حق رو به Arthas میدم

جدای این بحثها من فکر میکنم Rexxxar بتونه جای Grom رو برای Thrall بگیره

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
در حق ایلیدن که خیلی جفا شده بود , 10000 سال انداختنش تو سیاهچال , اگه لازمش نداشتن باز هم میموند اونجا . من 100 % حق رو به ایلیدن میدم
اون آخر ACT 1 هم رفت تیراندا رونجات داد ( در واقع کار مولفوریون رو ساده کرد ) با اینکه از خودشون رونده بودنش
ولی سیلوانس فرق میکنه
از زمانیکه Arthas تبدیلش کرد کلا ماهیتش , هدفش , دین ایمونش فرق کرد !! در یک کلمه عوضی شد
برای همین من باز هم حق رو به Arthas میدم

جدای این بحثها من فکر میکنم Rexxxar بتونه جای Grom رو برای Thrall بگیره

ولی ایلیدان خودش هم ادم پستیه,فقط به فکر خودش و قدرته,کلا ادم شکست خورده ای هم هست!!!
ملفاریون با این که ازش بدم میاد و دیگه زیادی با ایلیدان مشکل داره ولی واقعا از ایلیدان بهتره,حتی وقتی فهمید ایلیدان با چشم سارگرس میخواد مشکل تو سرزمینهای شمالی ایجاد کنه جلوش رو گرفت و یجورایی باعث نجات آرتاس شد!!!
سیلوانس رو ولی دقیق همینجوره که میگی,از وقتی بانشی شد دیگه غیر قابل تحمل شد,ذره ای واسه هیشکی ارزش قائل نیست و فقط به انتقام فکر میکنه,حال به هم زنه این زن!!!:-&
رکسار به نظرم حتی از گروم هم بهتره,گروم واقعا بی منطق و کله داغ بود,به شخصه اصلا از مرگش ناراحت نشدم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر