Lords of the Fallen

LordsOfTheFallen610.jpg

مدتی قبل شایعاتی درباره این بازی به گوش میخورد و بالاخره این بازی تایید شد.
این بازی برای PS4 ,Next Xbox و PC عرضه میشود.
سازنده این بازی City Interactive می باشد.
سبک این بازی RPG سوم-شخص می باشد.
داستان بازی درباره ی یکی از خدایان به نام the Fallen God می باشد.
اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده اما تایید کردن که این بازی در E3 2013 رونمایی میشه و اطلاعات بیشتری درباره این بازی به نمایش درمیاد.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
خیلی مسخره اس اینجوری!! که چی بشه همون میزدن تو دیسک دیگه، این جنگولک بازیا دیگه چیه
میخواستم بخرم اما بیخیالش شدم

دقیقا . اینطوری باشه که من به شخصه عمرا نمیخرم اما بعید میدونم اینطور باشه . به احتمال زیاد حجم بازی مثل WOLFENSTIEN حدودا 50 گیگ هست بعد اومدن بقیشو کردن پچ . این بازی واسه نسل 8 ساخته شده عمرا زیر 30 گیگ نباید باشه !

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دقیقا . اینطوری باشه که من به شخصه عمرا نمیخرم اما بعید میدونم اینطور باشه . به احتمال زیاد حجم بازی مثل WOLFENSTIEN حدودا 50 گیگ هست بعد اومدن بقیشو کردن پچ . این بازی واسه نسل 8 ساخته شده عمرا زیر 30 گیگ نباید باشه !
رضا 5.1 گیگه بیخیال شو :d منم فکر کردم اشتباهه ولی حجم کاملا از اولی که زده شد درست بوده . اونموقع چند تا چپتره ؟؟؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
رضا 5.1 گیگه بیخیال شو :d منم فکر کردم اشتباهه ولی حجم کاملا از اولی که زده شد درست بوده . اونموقع چند تا چپتره ؟؟؟

من حالا توی اینستاگرام از اونایی که خریدن پرسیدم چند گیگه بزار ج بدن ببینم چند گیگه ولی بعید میدونم . شانس هم نداریم . توی این بی بازی و تعطیلات فقط همین 1 دونه بازی هست :| نه به الان که بازی نیست نه به اخرای ابان که 3 تا بازی توی 1 روز میاد ای خدا :|:|

- - -ویرایش - - -

اپدیت :

خب از بچه ها توی اینساتگرام که بازی دستشون رسیده بود پرسیدم گفت 26 گیگ حجم بازیه 5 گیگم اپدیت داره . کلا 31 گیگ بعله :D
دیدین گفتم ؟ :D
البته نسخه X1 :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یکی از کسایی که داشتم stream میکرد لابلای چت گفتم بازی حجمش حوالی 30 گیگه .... پچشم 4718 مگ مثل اینکه D:
بازی دقیقه دقیق نمیدونم ×_× انقدر کامنتهای الکی مینویسن ....
اما فکر کنم همونی که گفتی باید احتمالا درست باشه.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
خب بچه هایی که بازی کردن همگی گفتن بازی خیلی خوبه . یه سری مشکل داشته ولی با پچ رفع میشه و بازی واقعا خوب ساخته شده . متاش هم اوکی هست احتمالا . به هر حال من که بازی رو سعی میکنم بخرم چون فعلا بازی دیگ ای هم نیست

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
شما هم مثل من هستي ولي من دارم سعيم رو ميكنم،يبازي بود چند سال پيشا بنام لورد اف ورد نميدونم اونم همين سبك بود يا نه ولي از اون بازي خيلي خوشم اومد و تمومش كردم.
يجورايي بنظرم بايد زبان انگليسيمون هم خوب باشه تا بيشتر ارتباط برقرار كنيم

زبان انگلیسی یکی از اوجب واجبات هست تو بازی های RPG :d
نه اینکه بدون اون نتونی بازیو بری ولی اصولا بازی های RPG داستان های قوی ای دارن و اگه زبانت خوب نباشه راحت میشه گفت نصف لذت بازیو از دست میدی :d

من هم با بازیهای rpg مشکل دارم. خیلی دوست دارم بازی کنم چون مدت زمان گیم پلی زیادی دارند. زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم. یادمه روی xbox 360 بازی withcher 2 را میخواستم انجام بدم. این سری از بازی ها action خیلی بدی دارند. برای من سواله که گیمر ها با کدوم بخش از بازی های rpg حال می کنند. کلی دارو و جادو باید درست کرد. توی منو اینقدر این تعداد زیاد می شوند که آدم نمیتونه کاربرد همه را حفظ کنه.
دمویی که بازی lord of fallen هم دیدم اکشن و گیم پلی ضعیفی داشت. مبارزات با شمشیر و کند. واسه همینه که نمی تونم rpg را درک کنم. مخصوصاً final fantacy و از این دست قبیل بازی ها.

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
من هم با بازیهای rpg مشکل دارم. خیلی دوست دارم بازی کنم چون مدت زمان گیم پلی زیادی دارند. زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم. یادمه روی xbox 360 بازی withcher 2 را میخواستم انجام بدم. این سری از بازی ها action خیلی بدی دارند. برای من سواله که گیمر ها با کدوم بخش از بازی های rpg حال می کنند. کلی دارو و جادو باید درست کرد. توی منو اینقدر این تعداد زیاد می شوند که آدم نمیتونه کاربرد همه را حفظ کنه.
دمویی که بازی lord of fallen هم دیدم اکشن و گیم پلی ضعیفی داشت. مبارزات با شمشیر و کند. واسه همینه که نمی تونم rpg را درک کنم. مخصوصاً final fantacy و از این دست قبیل بازی ها.
منم دوست دارم بفهمم چه حسی داره این سبک که این همه حال میکنن باهاش
ولی هیچ وقت نتونستم درکش کنم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دومین نمره بازی اومد gamekult داده 5 از 10!

از سیستم مبارزه و باسها با ایتماای موجود در بازی تعریف کرده از سیستم تنظیمات بازی بد گفته همچنین دوربین بازی رو تهوع اور خونده و صدای زبان فرانسوی رو مسخره خونده(سایتش فرانسوی هست)!!!!!
_____
فکر کنم بازی سلیقه ای باشه و از اون دست بازیاس که تا خودت تست نکنی نمیفهمی چیه.اخه به گوینده فرانسوی ایراد گرفته اینم شد نکته منفی؟؟!!!!!:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دومین نمره بازی اومد gamekult داده 5 از 10!

از سیستم مبارزه و باسها با ایتماای موجود در بازی تعریف کرده از سیستم تنظیمات بازی بد گفته همچنین دوربین بازی رو تهوع اور خونده و صدای زبان فرانسوی رو مسخره خونده(سایتش فرانسوی هست)!!!!!
_____
فکر کنم بازی سلیقه ای باشه و از اون دست بازیاس که تا خودت تست نکنی نمیفهمی چیه.اخه به گوینده فرانسوی ایراد گرفته اینم شد نکته منفی؟؟!!!!!:|
نمره همه سایتها به نظرم مهم نیست... حالا هرچی میخوان بدن بدن D:
من خودم یه سری سایت مثل Gamespot - ign - edge - eurogamer - gameinformer اینا رو قبول دارم واسه خوندن review . خیلی ایراداتی که میگیرن اصلا make sense نمیکنه ...

- - -ویرایش - - -

منم دوست دارم بفهمم چه حسی داره این سبک که این همه حال میکنن باهاش
ولی هیچ وقت نتونستم درکش کنم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
اینکه وقتی از پسه یه نبرده سخت بر میای حسه پیروزی بهت میده که توی اندکی از بازیهای امروز این حس وجود داره .... به نظرم خاطره طبیعت old school بودنش هست یه جورایی اما به نظرم میرسه Lords Of Fallen به نسبت DS اینا بازیه سخت گیرانه ای خیلی نیست. یعنی جنبه fun هم در نظر گرفته شده و مخاطبهای بیشتر روی هدف قرار دادن فکر کنم... البته نمیدونم توی این بازی چقدر موفق شدن این حس رو پیاده کنن . ولی سری From Software بدون شک توی این کار بی رقیبن به نظره من.

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
چرا تاپیک بازی پایینه !؟:|

• GameSpot:80/100
  • Reader’s Gambit:70/100
  • Gamekult:50/100
  • GameZone:70/100
  • Game Informer:85/100
  • IGN:74/100
مبارزات بازی به شدت سرگرم کنندس ظبق گفته اکثر سایت ها .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظر میرسه که بازی خوبی از اب در اومد D:
کاشکی زودتر میدادن ×_× داره میخوره توی عرضه Dragon Age Inquisition خیلی نافرمه . اما به نظرم باید بازیش کرد همچین تا عرضه BlooDBOrn . یه سری از نقدها اشاره کردن بعضی قسمتهای بازی ظاهرا خیلی منصفانه نیست و سخت میشه اما در کل نبردهای رو fun - satisfying - rewarding گفتن .
ظاهرا طراحی دنیای بازی هم خیلی جذاب و متنوع و عالی در اومده ... از نظره هنری خیلی خوب به نظر میاد.

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
به نظر میرسه که بازی خوبی از اب در اومد D:
کاشکی زودتر میدادن ×_× داره میخوره توی عرضه Dragon Age Inquisition خیلی نافرمه . اما به نظرم باید بازیش کرد همچین تا عرضه BlooDBOrn . یه سری از نقدها اشاره کردن بعضی قسمتهای بازی ظاهرا خیلی منصفانه نیست و سخت میشه اما در کل نبردهای رو fun - satisfying - rewarding گفتن .
ظاهرا طراحی دنیای بازی هم خیلی جذاب و متنوع و عالی در اومده ... از نظره هنری خیلی خوب به نظر میاد.
مگه این بازی هم سبک دراگون ایج هست؟
ما انگلیسی قوی نداریم اگه همون سبکه بگید تا نخریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر