Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,996
نام
آریا
خبر خوشی بود :x
احتمالش هست که یه دمو برای PS4 منتشر کنن از GT7 در قالب GT Academy 2015 دقیقا مثل GT6 ولی خب با شناختی که من از استاد یامائوچی دارم تا همه ی ملت رو سکته نده و 50 بار بازی تاخیر و تایید نشه GT7 رو منتشر نمیکنه برا PS4 !
به هر حال منتظریم
دقیقاً منطقی ترین حالتش همینه. :D اگه استودیو فقط از 20 نفر هم تشکیل شده باشه، باید تا امروز به جایی رسیده باشن که 2 تا دونه پیست و 2،3 تا ماشین برای PS4 طراحی کرده باشن به همراه فیزیک جدید. GT Academy هم چیزی بیشتر از این نمیخواد و واقعاً عرضه GT Academy 2015 برای PS4 نباید کار سختی باشه. هم حکم یه دموی اولیه برای GT7 رو داره، هم اوایل تابستون میتونه ملت رو مشغول کل کل و رکوردزنی کنه.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دقیقاً منطقی ترین حالتش همینه. :D اگه استودیو فقط از 20 نفر هم تشکیل شده باشه، باید تا امروز به جایی رسیده باشن که 2 تا دونه پیست و 2،3 تا ماشین برای PS4 طراحی کرده باشن به همراه فیزیک جدید. GT Academy هم چیزی بیشتر از این نمیخواد و واقعاً عرضه GT Academy 2015 برای PS4 نباید کار سختی باشه. هم حکم یه دموی اولیه برای GT7 رو داره، هم اوایل تابستون میتونه ملت رو مشغول کل کل و رکوردزنی کنه.
البته من یه چیز دیگم احتمال میدم , اینکه GT Academy 2015 برای هر دو کنسول PS3 و PS4 منتشر بشه با این تفاوت که نسخه PS4 در واقع دمویی از GT7 باشه و فیزیک و موتور GT7 روی دمو پیاده شده باشه ولی برای PS3 در همون قالب GT6 منتشر بشه
به نظرم احتمال دور از ذهنی نباشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,996
نام
آریا
خب به سلامتی مشخص شد که GT Academy 2015 برای PS3 هست. البته شاید برای PS4 هم بیاد ولی اگه نیاد، بنده لقب احمق ترین استودیوی 2015 رو به راحتی به PD تقدیم میکنم! :x
توی آپدیتی که اومده و GT Academy رو هم اضافه کرده (البته هنوز نمیشه داخلش رفت و چند وقت دیگه باز میشه) ماشین VW GTI Supersport VGT هم به بازی اضافه میشه:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خب به سلامتی مشخص شد که GT Academy 2015 برای PS3 هست. البته شاید برای PS4 هم بیاد ولی اگه نیاد، بنده لقب احمق ترین استودیوی 2015 رو به راحتی به PD تقدیم میکنم! :x
توی آپدیتی که اومده و GT Academy رو هم اضافه کرده (البته هنوز نمیشه داخلش رفت و چند وقت دیگه باز میشه) ماشین VW GTI Supersport VGT هم به بازی اضافه میشه:

آریا ضرر کردی PS3 رو رد کردی رفت.:d

الان Last Guardian هم برای PS3 تایید شه. جالب میشه:d

البته شاید این GT Academy یه ربطایی به اون قضیه مسابقات آنلاین فیا داشته باشه.
از قبل هم اعلام کرده بودن که مستقیم میرن سراغ GT7. فقط امیدوارم ساخت اون خیلی طولانی نشه

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
شاید برای PS4 هم بیاد ولی اگه نیاد، بنده لقب احمق ترین استودیوی 2015 رو به راحتی به PD تقدیم میکنم! :x

72597613915183861834.jpg

راحت باش :(

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام
من کلمو الان نمیدونم به کجا باید بکوبم...
بابا این نسل اونقدر پر از بازیهای قدرتمند بوده تا الان اینا احتمالا از تک تک موقعیت ها برای فروش رفتن کنسولها استفاده میکنن. با خودشون میگن پروجکت بیاد ملت یه سری برن برا این بازی کنسول بخرن ما هم ببینیم چی تو چنته دارن، بعدشم که پتانسیل P C تموم شد کم کم خبرای جی تی نسل جدیدو میاریم بالا تا یه موج فروشم اونجا داشته باشیم...

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
خب همونطور که فهمیدید از هفته دیگه GT Academy سال 2015 روی PS3 و برای GT6 قابل بازی هست :x
ولی واقعا اشتباه استراتژیکی :d کرد استدیوی بازی که برای PS4 نداد !
الانم دارم با استاد یامائوچی تلفنی حرف میزنم مراتب اعتراض شما رو بهش رسوندم میگم چرا GT Academy رو برا PS4 ندادی ؟!
در اومده میگه : 出会い. 一つがいい その一つもロクに出来ずに 二つや三つになっ :-o
خیلی بد دهنه بد فشی داد ! :d

s1vwbtzlpafydg13xq5h.jpg
kdis018vdqmwdvlbfac2.jpg
xhgviyxojgskcdhbf7ez.jpg
g5yueww4iu10w2d200x.jpg

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
والا من که از آپدیت 1.08 به اینور دیگه نتونستم بزنم و وسطش ارور میده پیرم در اومد سر این قضیه:d
ولی میگن تو یکی از آپدیتای جدیدتر بازی مشکل صدا تا حدود زیادی حل شده

نکته جالب برای من تو آپدیت جدید اینه

• Improved the engine sounds for the Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo

نمیدونم چه خبره ولی دلم برای یه صدای هیولا از GT خیلی تنگ شده

این ویدئو مقایسه ی بین Project cars و GT6 هست این مقایسه ی صدا رو گوش بدید میفهمید چی میگم

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
خب همونطور که فهمیدید از هفته دیگه GT Academy سال 2015 روی PS3 و برای GT6 قابل بازی هست :x
ولی واقعا اشتباه استراتژیکی :d کرد استدیوی بازی که برای PS4 نداد !
الانم دارم با استاد یامائوچی تلفنی حرف میزنم مراتب اعتراض شما رو بهش رسوندم میگم چرا GT Academy رو برا PS4 ندادی ؟!
در اومده میگه : 出会い. 一つがいい その一つもロクに出来ずに 二つや三つになっ :-o
خیلی بد دهنه بد فشی داد ! :d
میدونی چرا واسه ps4 ندادن ؟ دلیلش اینه : خیلی از یوزر ها هنوز حتی ps4 هم ندارن و الان هم هنوز GT نسل 8 نیومده که بخوان رو 4 بدن بیرون . اگه الان آکادمی رو ps4 میدان ممکن بود خیلیا نتونن شرکت کنن. فکرشو میکنم ممکنه دلیل این باشه چون من خودم هم خیلی هارو میشناسم صبح تا شب فقط و فقط GT میرن و بجز GT هم تو عمرشون هیچ بازی رو تجربه نکردن و هنوز هم ps4 تهیه نکردن شاید تعداشون 40 50 نفری بشه. قطعا بدون شک 100 ها یا شایدم بیشتر کسانی مثل اینا هستن که به عشق GT نسل 8 نرفتن. من خودم هم 4 دارم ولی چه فایده الان فک کنم 3 ماهه روشنش نکردم داره هی خاک میخوره.... و دوس داشتم حداقل واسه یه بهونه ای روشنش کنم:d 100% PD هم دلیل محکمی داشته که واسه ps4 ندادن. وگرنه هرکسی میدونه که هی نساخته باشن از بازی حداقل 30 40 % بازی رو ساختن. آکادمی 2012 هم بیشترین تعداد شرکت کننده رو داشت 13 میلیونو خورده ای پلیر داشت نشون میده GT5 چقدر خاطر خواه داشت:x

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
چند روزی هست در GTPlanet یه فروم ایجاد کردن تحت عنوان

?What Does GT7 Need To Be The "Best" Gran Turismo

همه میتونن نظراشون رو بگن و به دست مدیران PD و استاد یامائوچی هم میرسه نظرات

https://www.gtplanet.net/forum/threads/what-does-gt7-need-to-be-the-best-gran-turismo.326811/

95mh4ebl29iqws4oh3m.jpg

به نظرم الان که GTPlanet این خط خبری رو داره پیگیری میکنه احتمال اینکه در E3 امسال یه خبری از GT7 داشته باشیم خیلی زیاده
من که هیچ خواسته ای ندارم فقط داخل کابین زانتیا رو طراحی کنن :d

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
PD یک طراح ارشد صدای بسیار با سابقه استخدام کرده ، که این امید رو میده که یکی از مشکلات GT یعنی طراحی صدا رو در GT7 نبینیم.
Mike Caviezel الان به عنوان Senior Audio Lead در PD فعالیت میکنه و قبلا به عنوان طراح ارشد صدا بر روی سری فورتزا (2، 3 و 4) و و تعدادی دیگه از بازی های 1st party مایکروسافت کار کرده.

c4d6dec1cf1f07f61.bmp

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
چند روزی هست در GTPlanet یه فروم ایجاد کردن تحت عنوان

?What Does GT7 Need To Be The "Best" Gran Turismo

همه میتونن نظراشون رو بگن و به دست مدیران PD و استاد یامائوچی هم میرسه نظرات

https://www.gtplanet.net/forum/threads/what-does-gt7-need-to-be-the-best-gran-turismo.326811/

95mh4ebl29iqws4oh3m.jpg

به نظرم الان که GTPlanet این خط خبری رو داره پیگیری میکنه احتمال اینکه در E3 امسال یه خبری از GT7 داشته باشیم خیلی زیاده
من که هیچ خواسته ای ندارم فقط داخل کابین زانتیا رو طراحی کنن :d
این عکسی که تو اینجا هست قضیه اش چیه؟ گرافیک نسخه های قبل که نیست. کلا ارتباطی به بازی نداره ها؟
یا حتی همون 350 zی که بالا تر هست. نکنه اول دارن نا محسوس رو میکنن؟...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,996
نام
آریا
PD یک طراح ارشد صدای بسیار با سابقه استخدام کرده ، که این امید رو میده که یکی از مشکلات GT یعنی طراحی صدا رو در GT7 نبینیم.
Mike Caviezel الان به عنوان Senior Audio Lead در PD فعالیت میکنه و قبلا به عنوان طراح ارشد صدا بر روی سری فورتزا (2، 3 و 4) و و تعدادی دیگه از بازی های 1st party مایکروسافت کار کرده.

c4d6dec1cf1f07f61.bmp

بالاخره یه اقدام مثبتی دیدیم! البته باید خیلی زودتر از این ها سراغ همچین افرادی میرفتن، ولی همین که دنبال برطرف کردن مشکلات بازی هستن خیلی خوبه.
امیدوارم اون ماشین های استاندارد لعنتی هم از بازی حذف بشن. (زانتیا رو هم به خاطر علی پریمیوم کنن! lol :D) حدود 460 تا ماشین پریمیوم از نسل قبل هست که اکثرشون کیفیت مناسبی دارن. در بدترین حالت 100 الی 150 تا ماشین جدید هم طراحی کنن، یه لیست خیلی خوب و عظیم 550 تا 600 ماشینی بدست میاد که واقعاً کافیه. اون استانداردها فقط گند میزنن به کیفیت بازی...

این عکسی که تو اینجا هست قضیه اش چیه؟ گرافیک نسخه های قبل که نیست. کلا ارتباطی به بازی نداره ها؟
یا حتی همون 350 zی که بالا تر هست. نکنه اول دارن نا محسوس رو میکنن؟...
عکس ها واقعی هستن! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر