The Evil Within

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط kaizershauze, ‏May 8, 2013.

1. AMOR CTPACTb 信念 RÊVES کاربر سایت

نام:
    امین رضا
    با درود
    من دیدم حیفه واقعاً یکی از شاهکارهایی که در آینده داره میاد تاپیک نداشته باشه ، پس با کپی برداری از 2 مطلب بخش اخبار تاپیکش رو زدم....

THE EVIL WITHIN

Developer : Tango Gameworks a division of ZeniMax Asia K.K
    Director : Shinji Mikami
    Publisher : Bethesda Softworks
    Release Date : October 14, 2014

این بازی در سال 2014 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , Xbox one & PS4 میاد
    The Evil Within announcement screenshots arrive | VG247

با تشکر از kolange_edalat & behrooz که من فقط اطلاعاتشون رو کپی کردم برداشتم آوردم :biggrin1:

تریلر جدید 28 می 2013

تصاویر The Evil Within

آخرین ویرایش: ‏Sep 4, 2014
    ps3_360_wii این نوشته را Like کرده است.
  2. Gold User

نام:
    بهزاد
    پس ارزش نداره؟! یکی از بهترین عناوین سبک ترسناک هست.

قیمتش که خیلی خوبه.دیگه میخوای چند دلار بشه؟2 دلار؟!

3. کاربر سایت

نام:
    رضا
    داداش من بازی رو دارم
    dlc هاشو شما بازی کردی ؟ چطور بودن ؟

4. Gold User

نام:
    بهزاد
    Dlc هاشم عالی هستند.از دست نده

footsoldier این نوشته را Like کرده است.
  5. Gold User

نام:
    بهزاد
    LORDofGaME, mikammi, uriel و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

فوق العاده بود، بی نظیر.
    جدا بعضی اتفاقاتش رو با بار اول نمیشد فهمید که توی این مقاله کاملا تشریحش کرده، مثل همون فرضیه ای که میگه سباستین از همون ابتدا هم در دنیای حقیقی نبوده.
    واقعا جزو underrate ترین عناوین تاریخ هست، از نظر من نه تنها داستان، بلکه مولفه های وحشت هم به طرز باورنکردنی و بی مثالی توی این بازی ساخته شد که اونو فرسنگ ها از عناوین خسته کننده pure hortor امروزی جلوتر میبره. حتی به نظرم از نمونه های فوق العاده موفقی مثل dead space هم چندین گام جلوتر بود.
    واقعا احسنت به میکامی و تیم سازندش. بازی دارای کلاس ساخت و ارزش فوق العاده بالایی هست. امیدوارم بتسدا حمایتشون کنه و هر چه زودتر نسخه بعدی این شاهکار رو تجربه کنیم.

mikammi و ALBERT W3SKER این نوشته را Like کرده اند.
  7. Gold User

نام:
    بهزاد
    میکامی یک استودیو درست کرده بیا و ببین. میکامی خیلی از بتسدا و کار کردن باهاش راضی هست.
    منتظر معرفی بازی جدید در سال جاری باش

uriel این نوشته را Like کرده است.
  8. WCW WCW

کاربر سایت

نام:
    کثافت
    میکامی الان زیر نظر بتسدا کار میکنه ؟

9. Gold User

نام:
    بهزاد
    بله عزیزم:-bd

10. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    اگه میکامی میرفت زیر نظر سونی کار میکرد خیلی خوب میشد دقیقن مثل کوجیما بعضی وقتا هم ارزو میکنم دوباره برگرده کپکام با اینکه الان وضعیت re خوبه اما بر میگشت یه re خفن میداد:D ولی چجوری با وجود ناشری مثل بتسدا انقدر بد ساختن بازیو:-?؟؟؟

11. Gold User

نام:
    بهزاد
    بازیسازهایی مثل میکامی نباید انحصاری بسازن. من دوست دارم همه عناوین این نابغه را بازی کنند.
    بازی یک سری مشکلات گرافیکی داشت که ان هم یک بخشیش به تیم سازنده و یک بخشیش هم به موتور بازی برمیگرده.

حالا ان شاالله با بازی جدید جبران میکنه

jhoobin این نوشته را Like کرده است.
  12. Gold User

نام:
    بهزاد
    meysam_gamer و uriel این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر فعال

نام:
    Alireza
    خب بازیو چند روز پیش بعد از یه قرن تمومش کردم و وقتشه بخاطر بهزادم که شده بیام یکمی از بازی بگم :D
    اول از چیزایی که خوشم نیومد شروع می‌کنم چون مشکلات بازی زودتر از همه‌چیز خودشونو نشون میدن. مشکلات تکنیکی بازی خیلی مشخصه و همه میدونن ولی اگه مثل من بدشانس باشید خیلی ممکنه اذیتتون کنه. مثلا توی چپتر 6 بود که بازی 6-5 بار پشت سر هم کرش کرد و چک پوینت ها هم یجوری قرار گرفته بودن که مجبور بودم هر بار حدود نیم ساعت از بازی رو دوباره برم! اینجا بازی انقدر روی مخ رفته بود که خیلی نزدیک بود که کلا بازیو بزارم کنار ولی خوشحالم که نزاشتم :D البته مشکلات گرافیکی و افت فریم هم مشهوده ولی اگه منو میشناسید میدونید که تا وقتی وضعیت اسفناک نباشه، واسم مهم نیستش.
    یکی دیگه از چیزایی که ازش خوشم نیومد دیالوگ‌ها و کلا شخصیت‌پردازی بازی بود... البته مثل Resident Evil شخصیت‌ها استایل و ظاهر خیلی جذابی دارن ولی دوباره دقیقا مثل RE زیاد توی بازی بهشون توجه نمیشه و بعضا دیالوگ‌های عجیب‌غریبی توی بازی رد و بدل میشن که خیلی مصنوعی و تاریخ مصرف گذشته به نظر میرسن. البته در مورد Sebastian چیز جالبی که وجود داشت پیدا کردن تکه‌هایی از زندگی شخصیش بود که یکمی شخصیت بهش داده بود.
    خب بهتره از چیزای منفی بکشم بیرون :D
    وقتی از Chapterهای اولیه گذشتم بازی به یه چیز فوق‌ خفن تبدیل شد...اصلا انگار اون مشکلات رو گذاشتن که هر کسی نتونه تحملشون کنه و به بخش فوق‌العاده‌ی بازی نرسه! :D بعد از چنتا مرحله‌ی اول همه چی شروع می‌کنه به ارتباط برقرار کردن. هم مبارزات بازی که بعد از مدتی به یکی از بهترین بخشای بازی تبدیل میشه و هم داستان و روایت که خیلی راحت با ذهنت بازی می‌کنه و به اندازه‌ای جذاب میشه که نمیتونی کنترلر رو بزاری زمین. هر چیزی رو که توی بازی و از داستان بازی کشف می‌کنی متحیرکنندست. البته یه سری چیزا هستن که با یه بار بازی کردن کاملا متوجهش نشدم و احتمالا دوباره برم سراغ بازی :D دشمنا، باس‌ها، ترس‌ها، اسلحه‌ها، محیط‌ها و روایت بازی یه جوری با هم ترکیب شدن که یه Survival Horror فوق‌العاده و یه تجربه‌ی تکرارنشدنی رو رقم بزنن. کلا نکات مثبت بازی انقدر قویه که مشکلات به اون واضحی رو از یادم برده بود. مبارزات خیلی حس خوبی میدادن و تخریب‌پذیری دشمنا(! :D) فوق‌العاده بود. بهترین بخش بازی رو هم محیط‌های فوق‌العاده و روایت می‌دونم که خیلی با هم در ارتباط بودن و یه ترکیب خاص و فراموش‌نشدنی رو ساخته بودن.
    در کل تجربه‌ی نابی بود که اصلا فکرشم نمی‌کردم اینقدر خوب باشه. بزودی هم میرم سراغ DLCها <:-P

Ehsan95_76, footsoldier, LORDofGaME و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. Gold User

نام:
    بهزاد
  15. Gold User

نام:
    بهزاد
    تمامی شایعات در رابطه با بازی جدید استاد میکامی

- Kiri (GAF Insider), says Tango is working on a Survival Action game (Didn't specify whether it's New IP or TEW2)

- John Harker (Another GAF insider) says he saw "some stuff" from TEW2, confirming it's planned/in-development

- Job listings in Tango Gameworks mention experience with Unreal Engine 4, and PS4/XBO/PC development

- According to Kiri, the game just finished planning phase early 2016, and they were in Early/Mid development by then.

و

+ TEW2 concept art released by Ikumi Nakamura in Summer 2015

+TEW2 rumored by name to appear last year at BE3; it was the only rumor to prove false

این شایعه به نظر حقیقت داشته.تو نئوگف هم راجع بهش صحبت کردن.ناکامورا گذاشته بود کانسپت ارتا و سریع برداشته بود

+ TEW2 concept art released by Ikumi Nakamura in Summer 2015

Octienne, footsoldier, ps3_360_wii و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

به امید معرفی شماره 2 توی E3 . واقعا از بتسدا انتظار دارم امسال دیگه توی E3 چشم انتظارمون نزاره، باید معرفی بشه امسال دیگه.

Octienne, footsoldier و ALBERT W3SKER این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید