The Witcher 3: Wild Hunt [پست اول حتماً خوانده شود]

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط .sandman., ‏May 8, 2013.

1. .sandman.

کاربر سایت

نام:
    Armin

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
    سازنده:CD Project Red
    ناشر:Warner Bros
    تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های rpg تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
    همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
    بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
    بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
    شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

آپدیت:

*هیچ اموزشی از ابتدا در بازی وجود ندارد و شخصیت اصلی در طی زمان انها را کسب خواد کرد

*داستان اصلی بازی در حدود 40 تا 50 ساعت خواهد بود وهمین 50 ساعت open worldدر انتظار شما خواهد بود

GERALT*در شرایط گوناگون قادر خواهد بود تصمیم خود را عوض کند برای نمونه اگر در میان چندین غول(باس ) قرار گرفته باشید می توانید تغییر موضع یا تصمیم دهید

*از fedex questsخبری نیست

*نسخه کنسولی بازی بر روی 30 فریم قفل شده

*GERALTدارای قابلیت های مختلفی هست برای مثال شما می توانید راه زن باشید

*قابلیت پریدن از روی اسب و همچنین حرکات مختلف به GERALTاضافه شده

*شما خواهید توانست مانند بتمن توانای ها و نقاط ضعف دشمن خود را بررسی کنید

*انتخاب و تصمیم های شما بر روی بازی اثر خواد داشت

تصاویری از بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
    بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
    GamePlanet 10/10
    Digital Spy 10/10
    Guardian 10/10
    Eurogamer Poland 10/10
    ...
    تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
    GameSpot

ناظم بخش:

به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

#1 .sandman., ‏May 8, 2013
    آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2016
    voldmort, ehsan M, Octienne و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Paradise Lost

کاربر سایت

راه اسکایریم و ویچر از هم جدا هستن، و هر دو عنوان بدون شک بزرگترین بازی های ساخته شده تو تاریخ صعنت گیم هستن.

ویچر 3 رو نمیشه با اسکایریم مقایسه کرد... چون ویچر بیشتر یک بازی دیالوگ محور است، حالا گیم پلی داره اسکیل داره، و در این مورد هم واقعا بزرگ و کامل هست ولی اون چیزی که اسکایریم در مورد گیم پلی داره رو نمیشه باهاش مقایسه کرد، چون اسکایریم هم داستان داره، ولی به هیچ عنوان اون داستان عظیم و شخصت پردازی بزرگ و گسترده ویچر 3 رو نداره، و این که اسکایریم بیشتر یک عنوان لوت محور است و همان طور که ویچر 3 بیشتر یک عنوان داستانی و دیالوگ محور است، همون طور که میبینیم وقتی یک کویست اصلی رو تموم میکنی میبینی اندازه 3-4 تا بازی دیالوگ داره:D و در کنار اون سیستم لوت و اسکیل و لول اپ کاملی ولی نه در حد اسکایریم هم داره.:D

3. Albis

کاربر سایت

به نظرم تنها مشکل کامبت بازی آسون بودن بیش از حدش بعد یه مدت هست. مثلا اول بازی شاید باس فایت پدرتونو در بیاره و به شدت اذیت کنه (مخصوصا روی دث مارچ، مودای پایین تر ارزش بازی کردن ندارند به نظرم چون به شدت آسون هستند!) ولی مثلا توی لولای بالاتر و به خصوص اند گیم به شدت آسون میشه. باس فایتا تنوع خوبی دارن اما خب اکثرا استراتژی یکسانی دارند و باید فقط Dodge کنین. شاید سخت ترین باس :
    توی بازی اصلی Imlerith، توی Heart of Stone اون Prince Toad و توی Blood and Wine هم صد البته Dettlaff. از بین همه اینا سخت ترینشون صد البته Dettlaf هست که هم تایمینگ خوب میخواست، هم استرتاژی و هم به شدت طولانی بود نسبت به بقیشون!

صد البته نسبت به اسکایریم هم آسون تر هست. از سیستم Skill و لول آپ بازی که بسیار ساده و کارآمده (در مقایسه با اسکایریم که 100 تا شاخه و 100 تا اسکیل هست و تا بخوای اکثرشو یاد بگیری 50% بازی رفته) و خب منکر این نیستم گیم پلی اسکایریم گسترده تره و RPG کامل تری هست از نظر گیم پلی اما چیزی که به ویچر برتری میده کاراکترپردازی، داستان و اتمسفر قوی اون هست.

(تو زمینه فیزیک جفتشون به شدت افتضاح عمل کردن و حرفی واسه گفتن ندارن :D )

Changed_Man 50 و mldqaz این نوشته را Like کرده اند.
  4. FARNOOD007

کاربر سایت

یک بار دیگه بعد از 3 سال بازی رو شروع کردم و باید بگم از تک تک لحظات دارم لذت میبرم ،دنبال complete edition هم هستم بازی کنم، چقدر این بازی و شخصیت پردازیش فوق العاده است .

voldmort این نوشته را Like کرده است.
  5. mgs4

کاربر سایت

امروز یه جا خوندم که سی دی پروجکت داره رو عنوان جدیدی از سری ویچر کار میکنه لینکشو پیدا کردم میزارم منکه واقعا خوشحال شدم وقتی خبرشو خوندم امیدوارم صحت داشته باشه.

6. soltanmasoud

کاربر سایت

نام:
    Masoud
    منم یکی دو هفته پیش با لول 56 بازی رو تموم کردم ، میخوام بزارم بعدا نیوگیم پلاس دوباره برمش ...
    فقط حواسم نبود دو تا معموریت فرعی failed شدن نفهمیدم :|
    راستی یه چیزی ، تو بازی عادی مثلا Grandmaster Wolven armor لول 40 میشه بسازی بیشترم نمیشه.
    دوستانی که نیوگیم پلاس رفتن به چه صورته؟ لولش میره بالا یا نه؟ چون تو نیوگیم پلاس فکر کنم معموریت ها لولشون با لول تو میره بالا و تو بازی عادی آخرین لول معموریت 41 یا 42 این حدود بود ...
    و این که تو dlc آخر یه شمشیری بود از زیر آب میاد بیرون (اسمشو یادم رفته) اون لولش با لول خودت میاد بالا یا نه؟

voldmort این نوشته را Like کرده است.
  7. Changed_Man 50

کاربر سایت

NINJѦ, Paradise Lost, voldmort و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. ash3424

کاربر سایت

چرا ویچر تموم نمیشه از سال 2015 هر سال میگیرم بازی میکنم امسال the goty edition گرفتم دی ال سی ها هم برم
    یه بدی ویچر داره خیلی خوب وسریع لول اپ میشی بار اول بدون رفتن اکثر ماموریت های فرعی به حدی از کمال رسیدم که باس فایت اخر با دوضربه کشتم الانم که heart of stone میخوام برم لول 32 بازی ولی armor در حد لول یک main story

. King Tiger . این نوشته را Like کرده است.
  9. db07

کاربر سایت

نام:
    مهدی
    دوستان چند سوال:
    1-ماموریتهای فرعی رو میشه بعد از پایان بازی رفت؟
    2-این راهنمایی کارت بازیش جایی هست؟
    3-با همه خواهران گرامی در یک دفعه بازی کردن نمیشه رابطه نامشروع داشت؟:>
    4-این صحنه ی که تیری سام هست :Dرو اگه انجام بدیم پایان بدی داره؟
    5-من سری اول که بازی کردم نتونستم با ینیفر بریزم رو همB-) تا اونجایی که یادم بود باید یک جایی میرفتم میدیدمش که نرفتم,میشه بگید کجای بازی هست
    این راهنمایی ها رو واسه خودم نمیخوام واسه مریض میخوام:D
    مچکر

soltanmasoud این نوشته را Like کرده است.
  10. FPS Douug

کاربر سایت

1- بعضیارو اره بعضیارو نه، اونا که با استوری لاین در ارتباطن رو نمیشه رفت
    2- اگه گوگل بکنین پیدا میکنین حتما
    3-اسپویل میشه ولی با همه نمیشه رابطه داشت به یه عده کمی میشه داشت
    4-اینم اسپویل میشه تو اسپویلر میزارم
    5-با ینفر اگه بخواین رومنس کنین باید کوئست last wish رو برین ، جز ساید کوئست هاست ، به تریس هم بی محلی کنین :D
    اون تریسام کلا یه تله اس پایانش خیلی بد و awkward ـه :D هم تریس هم ین باهات کات میکنن

soltanmasoud, Albis, . King Tiger . و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. LiFE iS 5TrAnG3

LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
    Gold User

نام:
    ∂αнмα
    پارسال همین موقع ها 10 سالگی این سری رو تو این تاپیک جشن گرفتیم چه زود گذشت !
    با تاخیر

9zCKaX9HgOdOX56snp5nIQXZZcocrYACAsaCKbZ4nko.jpg

سیری و گرالت در حال تماشا منظره زیبا Toussaint در شب :x

#5335 LiFE iS 5TrAnG3, ‏Sep 5, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Sep 5, 2018
    Romell, worm, pedram13 و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. pooriyartist

کاربر سایت

سلام دوستان!
    چند تا سوال داشتم:
    1. آیا صحنه های بد این بازی جوری هستن که توی انتخاب ها درشون کنی و یا سراغشون نری یا اینکه اصلا صحنه رو بزنی جلو؟ جوری که بشه جلو خانواده بازی کرد؟ اگه نمیشه پس لطفا بگین اگه چه نشونه هایی رو دیدم باید از بازی بیام بیرون؟
    2. صرفا جهت اطلاع می پرسم چون من تابحال بازی های تو این سبک بازی نکردم و تجربه ی اولم هست و راستش می خواستم فقط بدونم که هیولا هایی که تم ترسناک دارند یا اینکه سخت هستند توی کدوم مراحل اصلی اند یا اگه تو مراحل فرعی اند کدوم ها هستن؟ ( خواهشمندم این پست رو مسخره نکنید چون من کم تجربه هستم )
    ممنون.

13. rahyarpaul

کاربر سایت

حاد نیست
    همون اول بازی هست یه دونه و میانه های بازی هم یکی دو تا هست که خیلی حاد نیست که پریشون بشی
    مثل تو ولف قشنگ صدا و همه چی هست ولی تو ویچر اینجوری و در این حد نیست
    مگه ماد بریزی که فکر کنم میگی پیش بقیه بازی میکنی پس کنسول باز هستی.برو بازی کن ،چیز خیلی خاصی نداره
    فقط یک یا دو صحنه nudity داره که متوجه میشی کجاشه که یکیش همون اول بازی هست

14. Knigh_homi

کاربر سایت

با سلام
    دوستان من بازیو تازه گرفتم و کاملا تحت تاثیرش قرار گرفتم. اما خیلی افت فریم داره بازی . روی ps4 slim.
    بازیو اپدیت کنم بهتر میشه؟

15. . King Tiger .

Gold User

نام:
    نیما
    سلام رفیق. خوش اومدی به جادوی ویچر..

معلومه که بهتر میشه. اصلا قابل بازی هست مگه بدون آپدیت؟:|
    نزدیک 18 گیگ(شایدم 14) آپدیت داره بازی! بدون آپدیت بازی نکن که خیلی حیفه

ps34 این نوشته را Like کرده است.
  16. NaViiDii

NaViiDii God Of War
    کاربر سایت

نام:
    نـــــــویـــــــــد
    من اصن فکر نمیکردم بدون آپدیت بره داخل بازی :D
    حتما آپدیت کن چون درصد خیلی زیادی از مشکلاتش رفع شدن

ps34 و . King Tiger . این نوشته را Like کرده اند.