The Witcher 3: Wild Hunt [پست اول حتماً خوانده شود]

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط .sandman., ‏May 8, 2013.

1. .sandman.

کاربر سایت

نام:
    Armin

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
    سازنده:CD Project Red
    ناشر:Warner Bros
    تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های rpg تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
    همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
    بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
    بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
    شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

آپدیت:

*هیچ اموزشی از ابتدا در بازی وجود ندارد و شخصیت اصلی در طی زمان انها را کسب خواد کرد

*داستان اصلی بازی در حدود 40 تا 50 ساعت خواهد بود وهمین 50 ساعت open worldدر انتظار شما خواهد بود

GERALT*در شرایط گوناگون قادر خواهد بود تصمیم خود را عوض کند برای نمونه اگر در میان چندین غول(باس ) قرار گرفته باشید می توانید تغییر موضع یا تصمیم دهید

*از fedex questsخبری نیست

*نسخه کنسولی بازی بر روی 30 فریم قفل شده

*GERALTدارای قابلیت های مختلفی هست برای مثال شما می توانید راه زن باشید

*قابلیت پریدن از روی اسب و همچنین حرکات مختلف به GERALTاضافه شده

*شما خواهید توانست مانند بتمن توانای ها و نقاط ضعف دشمن خود را بررسی کنید

*انتخاب و تصمیم های شما بر روی بازی اثر خواد داشت

تصاویری از بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
    بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
    GamePlanet 10/10
    Digital Spy 10/10
    Guardian 10/10
    Eurogamer Poland 10/10
    ...
    تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
    GameSpot

ناظم بخش:

به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

#1 .sandman., ‏May 8, 2013
    آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2016
    Octienne, stanley, MOEIN MPM و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. shahriyar_pc

کاربر سایت

آره یادمه توی یکی از ریس ها بود !
    من به قهوه ای عادت کردم
    متاسفانه دو نسخه قبل رو تجربه نکردم روچ اصلی کی بود؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

3. ce7en44

کاربر سایت

نام:
    مسلم
    این بوده

البته محض شوخی گفتم وگرنه املای اسم اسبش Roach هست به معنی سوسک (یا به قول دندلاین یه نوع ماهی) و املای اسم این شخصیت Vernon Roche هست ولی تلفظشون کاملاً به شکله که اونم فقط به خاطر ترجمه به زبان انگلیسی هست و توی زبان لهستانی به اسبش Płotka صداش میکنه

shahriyar_pc این نوشته را Like کرده است.
  4. SAGAD

کاربر سایت

تو یکی از ماموریت های اکسپنشن آخر گرالت یه دارو مصرف میکنه که باعث میشه بتونه با روچ صحبت کنه خیلی خندس .مثل یه جا گرالت میگه چطرو یه سوت میزنم اونور اقیانوس باشی میای ولی وقتی دو قدمی من هست تو فنس گیر میکنی. روچ میگه منم یه محدودیت هایی دارم دیگه... حتما برید اون ماموریت رو تو blood and wine هست

Ulfric, shahriyar_pc و mohsen2012 این نوشته را Like کرده اند.
  5. sina_unl

کاربر سایت

نام:
    سینا
    تو کتابا فکر کنم میگه اولین اسبی که خریدم اسمش روچ بود، دیگه بعد از اون هر اسبی خریدم بهش گفتم روچ. کلاً حوصله نداره به اسبش (یا هر چیز دیگه‌ای) تعلق خاطر پیدا کنه:D واسه آدمی که ممکنه چند قرن عمر کنه، تصمیم درستیه.

pedram13 و shahriyar_pc این نوشته را Like کرده اند.
  6. shahriyar_pc

کاربر سایت

بزرگترین پشیمونی این نسلم این بود که کامپلت رو نخریدم!!
    با خودم گفتم ولش کن آخرش دیگه از بازی خسته میشی حوصله دی ال سی رو نداری.الان میچرخم nest ها رو میترکونم بازی تموم نشه!!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

mohsen2012 این نوشته را Like کرده است.
  7. mohsen2012

کاربر سایت

نام:
    mohsen
    حتما نسخه کامل رو بگیر

8. 947947

کاربر سایت

نام:
    Behrooz
    دوستان من بازی رو تازه شروع کردم و اولین بارم هست ک ویچر رو دارم بازی میکنم...

جریان این اطلاعیه هایی که روی کاغذ توی تابلو توی روستاها زده چیه ؟؟

کلا توی بازی باید اون نشانه زرد رنگ رو که توی نقشه میاد دنبال کنیم ؟؟

9. ce7en44

کاربر سایت

نام:
    مسلم
    تابلوهای اعلانات محلی هستن که درشون میتونی contract ها و ماموریت های مرتبط با هر منطقه بازی رو پیدا کنی. ضمناً یه جورایی مثل مناطق viewpoint توی سری اساسین کرید هستن یعنی با سر زدن به تابلوی اعلانات هر منطقه، نقشه منطقه براتون باز میشه و یه سری علامت سوال توی نقشه ظاهر میشه که نشون دهنده محل هایی هستن که با اکتشاف در آن ها به چیزهای جالب توجهی مثل گنج یا ماموریت های فرعی و یا مغازه های مختلف دست پیدا می کنین.
    خلاصه اینکه پیشنهاد میکنم اول یه دور کامل توی نقشه بزنین و به تمام تابلوها سر بزنین. اینطوری هم یه دید جامع از محیط بازی بدست میارین و هم اینکه اکثر ماموریت های فرعی توی نقشه براتون باز میشن و میتونین با توجه به لول شخصیتتون اونا رو انجام بدین.

947947 این نوشته را Like کرده است.
  10. 947947

کاربر سایت

نام:
    Behrooz
    من توی اون روستایی که اولین جا بود که رفتم روی تابلو اعلانات هر چی بود برداشتم... :-??:D

من نسخه Complet Edition بازی رو خریدم...دی ال سی های بازی بعد اینکه بازی اصلی تمام شد باز میشن ؟؟

11. ce7en44

کاربر سایت

نام:
    مسلم
    خو فقط همون منطقه که نیست که... صبر کن، تازه شروع کاره و هنوز پی به عظمت بازی نبردی:D

الان جایی که شما هستی جزو قسمت totorial بازی محسوب میشه و بعد از اینکه وارد سرزمین اصلی شدین به محتوای اکسپنشن پک ها دسترسی پیدا میکنی که البته به خاطر لول پایین کاراکتر فعلاً بهت پیشنهاد نمیشه:D حداقل باید لول 35 باشی

947947 و J. Constantine این نوشته را Like کرده اند.
  12. 947947

کاربر سایت

نام:
    Behrooz
    لول رو چطور باید ببرم بالا ؟؟

گرگ و یه جونورای آبی رنگ هستن...اونارو اگه دیدم باید بکشمشون یا نمیخواد ؟؟

این جریان گیاهایی که تو بازی هستن چیه ؟؟ هرجا دیدم جمعشون کنم ؟؟

#5126 947947, ‏Aug 20, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Aug 20, 2017
  13. ce7en44

کاربر سایت

نام:
    مسلم
    با انجام ماموریت ها و contract ها xp میگیری و لولت بالا میره فقط ماموریتی که انجام میدی نباید سطح سختیش حیلی پایینتر یا خیلی بالاتر از لولت باشه چون اونطوری بهت xp کمی میده. معمولاً در محدوده 5 لول بالاتر یا پایینتر رو میتونی انجام بدی.

برای دشمن هایی که توی مسیر میبینی با اسب راحت میتونی از کنارشون فرار کنی ولی اگه کشتنشون بخشی از ماموریت باشه باید انجامش بدی. همچنین تخریب لونه هاشون باعث میشه که امنیت منطقه افزایش پیدا کنه و آیتم های خاصی از توی باقیمونده های لونه هاشون پیدا میکنی

جلوتر که بری یه سری فرمول برای potion های مختلف با قابلیت هایی مثل دید در شب، بازیابی HP و ...پیدا میکنی که با این گیاهان میتونی اونا رو درست کنی. بعضی از potion ها هم باعث میشن که ضربات شمشیرت روی یه گونه خاص از هیولا تاثیر بیشتری داشته باشه (البته مصرف بی رویه شون باعث میشه که خونت مسموم بشه). همینطور میتونی بمب ها و روغن های مخصوص برای شمشیرت درست کنی. من خودم چون زیاد در گیان شناسی خوب نبودم هر چی میخواستم رو از کیمیاگرها و عطاری ها میخریدم:D potion ها و بمب ها رو یه بار که درست کنی دیگه نیازی نیست دوباره درستشون کنی و با هر بار استراحت ذخیره ات خود به خود پر میشه، البته لازمه اش اینه که alcohest یا dwarven spirit و یا mahakaman spirit توی اینونتوری داشت باشی. یه مقدار که جلوتر بری فرمول های نسخه های قویتری از potion ها و بمب ها و روغن ها پیدا میکنی

#5127 ce7en44, ‏Aug 20, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Aug 20, 2017
    Sherytto و 947947 این نوشته را Like کرده اند.
  14. saeed1365

کاربر سایت

سلام.آقا یه راهنمایی میخوام
    من تو دی ال سی blood and win تو اون کویستی که باید اون خونه corvo bianco باید استبل و باغ تا دو روز به پایان برسه الان ده روزه تکمیل نمیشه.به نظرتون باید چیکار کنم کسی میدونه مرسی

15. 947947

کاربر سایت

نام:
    Behrooz
    چقدر چیزای عجیب داره بازی.... :-SS

منظورت از contract ها چیه ؟؟
    potion چیه ؟؟ یعنی چی ؟؟
    HP چیه ؟؟ همون جون هست ؟؟
    alcohest چیه ؟؟ یعنی چی ؟؟
    dwarven spirit چیه ؟؟ یعنی چی ؟؟
    mahakaman spirit ؟؟ یعنی چی ؟؟

16. aminmoradi

کاربر سایت

نام:
    امین
    شما بیخیال آر پی جی بازی کردن شو. اینجور بازیا با این سوال پرسیدن دم به دقه به نتیجه ای نمیرسه. لذتشم ازبین میره