The Witcher 3: Wild Hunt [پست اول حتماً خوانده شود]

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط .sandman., ‏May 8, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    Armin

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
    سازنده:CD Project Red
    ناشر:Warner Bros
    تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های rpg تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
    همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
    بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
    بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
    شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

آپدیت:

*هیچ اموزشی از ابتدا در بازی وجود ندارد و شخصیت اصلی در طی زمان انها را کسب خواد کرد

*داستان اصلی بازی در حدود 40 تا 50 ساعت خواهد بود وهمین 50 ساعت open worldدر انتظار شما خواهد بود

GERALT*در شرایط گوناگون قادر خواهد بود تصمیم خود را عوض کند برای نمونه اگر در میان چندین غول(باس ) قرار گرفته باشید می توانید تغییر موضع یا تصمیم دهید

*از fedex questsخبری نیست

*نسخه کنسولی بازی بر روی 30 فریم قفل شده

*GERALTدارای قابلیت های مختلفی هست برای مثال شما می توانید راه زن باشید

*قابلیت پریدن از روی اسب و همچنین حرکات مختلف به GERALTاضافه شده

*شما خواهید توانست مانند بتمن توانای ها و نقاط ضعف دشمن خود را بررسی کنید

*انتخاب و تصمیم های شما بر روی بازی اثر خواد داشت

تصاویری از بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
    بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
    GamePlanet 10/10
    Digital Spy 10/10
    Guardian 10/10
    Eurogamer Poland 10/10
    ...
    تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
    GameSpot

ناظم بخش:

به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2016
    Octienne, stanley, MOEIN MPM و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

بعد از مشخص شدن ناشر بازى(:D) نظر شما رو جلب ميكنم به سمت ويچر ٢...
    اقا من ويچر ٢ رو بازى نكرده بودم ، براى منى كه با قسمت سوم كلى كيف كردم الان ويچر ٢ خيلى داره بهم ميچسبه و يه زكى بزرگ به بازى هاى اين نسل گفتم و با ايكس باكس دارم ويچر ٢ ميزنم:D (چپتر يك رو تموم كردم اواسط چپتر دومم).
    داستانش قبل از ويچر ٣ هست و زمانيه كه گرالت حافظه اش رو از دست داده و نه ميدونه ينيفر كيه، خودش دقيقا كيه ، سيرى كيه و دنبال اينه حافظه اش رو بدست بياره و از طرفى متهم به قتل پادشاه هم هست. نشون ميده كه گرالت ، روچ و تريس چه گذشته اى باهم داشتن و چطورى باهم وارد يك ماجرا شدند. براى من خيلى جالبه كه گرالت چه ماجراهايى به او گذشته تا به موقعيتى كه تو قسمت سوم داشت رسيد. همينطور كه ميدونيد قسمت سوم اوايل بازى بدنبال ينيفر ميگرده و وايلد هانت ها ذهن اون رو مشغول كردند و اينا همش هى اشاره بهش ميشه تو قسمت دوم، به سيرى هم اشاراتى ميشه. خود داستان قسمت دوم هم داستان خيلى جذابي داره، گرالت كه از گذشته اش هيچ نميدونه بطور تصادفى متهم به كشتن پادشاهى ميشه كه خودش يكى از ياراى نزديك اون پادشاه بوده! روايت بدست اوردن حافظه و گذشته ى خودش و همينطور از طرفى كشمكش براى رفع اتهام از قتلى كه انجام نداده و جستجو براى پيدا كردن قاتل پادشاه (پادشاهان) كه اونم يك راز بزرگى پشتش پنهانه. براى منى كه از دنيا و شخصيت هاى ويچر خوشش مياد خيلى كيف ميده.من واقعا پيشنهاد ميكنم كسايى كه از قسمت سوم خيلى خوششون اومده و با شخصيت ها و دنياى بازى خيلى حال كردن قسمت دوم رو اگه بازى نكردن حتما بازى كنن حتى بين اين بازار پرزرقو برق بازى هاى اين نسل ويچر ٢ بازهم گرافيك و گيم پلى يه خوبى داره و ادم رو اذيت نميكنه.
    از طرفى واقعا قابل تحسينه كه بازى چه پيشرفتى داشته تو نسخه سوم. درسته كه يك نسل فاصله است اما اونقدر پخته و كامل شده تو بازى سوم كه ادم تا نسخه دوم رو بازى نكنه كامل درك نميكنه. سى دى پروجكت مشخصه استوديو رو به رشديه واقعا تصور بازى بعديشون يعنى سايبرپانك هيجان انگيزه.
    پ.ن: ناظم انجمن دستشون درد نكنه پست من رو ويرايش كردند و گذاشتند توى اسپويلر اما قصد من اين بود كه دوستانى كه هنوز نرفتند سراغ ويچر ٢ نوشته هاى توى اسپويلر رو ببينند و بخونن:D. نميدونم چرا از ديد ايشون اينها اسپويل بوده اما اصلا اسپويل نيست. خودم خيلى رو اين موضوع حساسم و با خيال راحت اسپويل رو باز كنيد.اينارو نوشتم كه بدونيد ويچر٢ از چه قراره.

آخرین ویرایش: ‏Jul 12, 2017
    Radiance, leon kennedy, saeedtm و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    مسلم
    اگه یه طرفدار دو آتشه ویچر هستی بهت پیشنهاد میکنم The Witcher Enhanced Edition رو هم گیر بیاری و بازی کنی، البته کنار اومدن با گرافیک و گیم پلیش یکم مشکله ولی داستان مطمئنا ارزشش رو داره:>

stanley این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نسخه ی اولش؟:D تو یوتیوب گیم پلی اش رو دیدم. با گرافیکش کنار میام ولی گیم پلی اش یجوری بود فکر نکنم بتونم ، اونم یه rpg با n ساعت گیم پلی:D اینو تموم کنم دان میکنم اگه تونستم که میرم اگه نه که فقط به خوندن داستان بسنده میکنم:D

5. Better be careful The killer might be near کاربر سایت

Geralt Of ISIS Allhu Akbar EDITION:D

mamadha, stanley و Mohammad@li این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

خب قسمت دوم هم تموم شد. مثل قسمت سوم نميشد اما واقعا ارزشش رو داشت و خيلى كيف داد.
    دوستان كسى اين كتاب رو داره؟
    ميخواستم برم سراغ كتاب اصلى، اميدوار بودم ترجمه شدش پيدا بشه كه اينو پيدا كردم! نميدونم ترجمش چطوره، كسى كتاب رو گرفته؟ نظرش چيه؟
    خيلى ممنونم. چقدر هم زياده! انتظار نداشتم :D

آخرین ویرایش: ‏Jul 17, 2017
  7. کاربر سایت

نام:
    Parsa
    بعید میدونم نسخه ی چاپیش موجود باشه ، چون فقط pdf دادن که تو سایت میشه خرید ولی همه ی کتاب ها ترجمه شده نیست فقط یکی دوتاست
    ول من کل کتاب ها رو انگلیسی دارم اینم لینکش
    witcher.rar - آپلود عکس و فایل رایگان

-7- و stanley این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    دوستان من دو بار بازی رو رفتم .. تنها تروفی هاییش که گیرشونم همین گوئنت هاشه ... چه طور میتونم همشون رو بگیرم و اینکه هر دو بار به شکل تحقیر امیزی تو اون مسابقات گوئنت تو همون بازی اول باختم ! اصلا بردن ازش غیر ممکنه با اون کاراتاش .

9. !D.VA 1, Bad Guys 0 سردبیر تحریریه

نام:
    محمد
    تورنمنت هاش که چندان سخت نیست :D حالا نمیدونم چه کارتهایی داری ولی با یه دست خوب راحت میشه ردشون کرد. تو اینترنت یه سرچ بزن چند جا هست که کامل توضیح دادن کجا میشه همه کارت ها رو پیدا کرد.

10. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    Spy !!! یه دک Northenrealm میبندی، با هرچی Spy جا داره، حریف نفس نمیتونه بکشه:D
    البته فکر کنم برای فینال یا یکی دیگه از مسابقات، از مانستر استفاده کردم:D

اون تورنومنت ها هم اگر ببازی فکر کنم میپرن...سیو قبلش داری دیگه؟:D (یا بهتر بگم در صورت باخت، از سیو قبلش بازی رو ادامه دادی؟) اول باید کارت هات رو کامل کنی تقریبا، بعد بری اونجا:D

a2010 این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    من اون مسابقات رو ميگم كه اخرش پول مسابقه رو ميدزدن بعد بايد بريم دزد رو بگيريم وگرنه بقيه شون كه از دست دادني نيستن ! فقط همينه كه اينطوره

12. !D.VA 1, Bad Guys 0 سردبیر تحریریه

نام:
    محمد
    همون تورنمنت هست دیگه:D با یه دست خوب میتونی هر ۳ تا بازی رو راحت ببری. آخرش هم میتونی یکی از لحظات جذاب بازی رو مشاهده کنی lool یه دونه تورنمنت مشابه هم توی Blood & Wine وجود داره که اونجا فقط باید با Deck جدیدی که جمع میکنی بازی کنی.

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    Iman
    برای PRO پچ میاد یا نه؟اصن چیزی اعلام کردن؟

14. کاربر سایت

قبلش مسابقات ساده gwent رو برو بعد برو کارت بخر تا دستت عالی بشه یه deck رو انتخاب کن اونو ارتقا بده و برا اون کارت بخر
    بازیش خیلی خوبه
    من الان gwent the card game بازی میکنم البته هنوز بتاست و انلاینه بعدا افلاینش هم میاد از این gwent خیلی پرجزییات تر و پر کارت تره
    یکی از بهترین مینی گیمهای بازیهای کامپیوتریه

15. کاربر سایت

نام:
    شروین
    به احتمال زیاد میاد ولی تاریخی اعلام نکردن

16. کاربر سایت

نام:
    Amir
    آقا ديفيكالتي بازي يكم آنبالانس نيست؟نرمالش ادمو ياد رايز ميندازه بعضي جاها،هاردش هم يدفعه خيلي سخت ميشه و با وجود لودينگ هاي طولاني اصلا نميارزه بميري دوباره بياي،منم زياد rpg باز نيستم و سراغ بمب و اويل و ايناش نمي رم.تو dlc ها هم همينطوره ديفيكالتي؟
    به نظرم تنها مشكل بزرگ بازي حداقل براي كسايي مثل من همينه

Sent from my iPhone using Tapatalk

این صفحه را به اشتراک بگذارید