The Witcher 3: Wild Hunt [پست اول حتماً خوانده شود]

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط .sandman., ‏May 8, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    Armin

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
    سازنده:CD Project Red
    ناشر:Warner Bros
    تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های rpg تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
    همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
    بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
    بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
    شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

آپدیت:

*هیچ اموزشی از ابتدا در بازی وجود ندارد و شخصیت اصلی در طی زمان انها را کسب خواد کرد

*داستان اصلی بازی در حدود 40 تا 50 ساعت خواهد بود وهمین 50 ساعت open worldدر انتظار شما خواهد بود

GERALT*در شرایط گوناگون قادر خواهد بود تصمیم خود را عوض کند برای نمونه اگر در میان چندین غول(باس ) قرار گرفته باشید می توانید تغییر موضع یا تصمیم دهید

*از fedex questsخبری نیست

*نسخه کنسولی بازی بر روی 30 فریم قفل شده

*GERALTدارای قابلیت های مختلفی هست برای مثال شما می توانید راه زن باشید

*قابلیت پریدن از روی اسب و همچنین حرکات مختلف به GERALTاضافه شده

*شما خواهید توانست مانند بتمن توانای ها و نقاط ضعف دشمن خود را بررسی کنید

*انتخاب و تصمیم های شما بر روی بازی اثر خواد داشت

تصاویری از بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
    بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
    GamePlanet 10/10
    Digital Spy 10/10
    Guardian 10/10
    Eurogamer Poland 10/10
    ...
    تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
    GameSpot

ناظم بخش:

به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2016
    stanley, MOEIN MPM, amir code و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    منصور
    CDP مگه ناشره ؟! ناشر بازی هاشون خارجی ان قبلی اروپا وانر بود و اسیا نامکو باندای

3. کاربر سایت

منم جز اونایی هستم که ویچر رو روی pc با gameworks بازی کردم. 2 بار wildhunt رو تموم کردم و 1 بار هم dlc هاشو.
    اما هفته پیش که horizon رو دیدم، شاید باورتون نشه اما میخام ps4 بخرم......
    درسته فاصله زمانی انتشار این 2 عنوان یکم زیاده ولی فراموش نکنید که فقط کارت گرافیک titan p تونسته 4k 60فریم بگیره ویچر رو (یعنی هنوز از لحاظ بنچمارک و امتیاز پر گرافیک ترینه)
    ولی اگر بخای پایبند این چیزا باشی اصل قضیه (بازی کردن و لذت بردن) از بین میره.

mohsen2012 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

یه ناشر داریم یه توزیع کننده
    توزیع کنندش همین نامکو هست مثلا برای gta v هست t2
    ولی برای gta v ناشر همون راک استار هست
    توزیع کننده اروپای بازی نامکو هست
    NAMCO BANDAI GAMES to distribute The Witcher 3: Wild Hunt in Europe - CD PROJEKT RED

5. کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα
    من گفتم استدیو نه ناشر بعدشم بودجه ی 81 میلیون دلاری برای یـ بازی مالتی AAA + 250 نفر کارمند اصلا کم محسوب نمیشه!
    اونا فقط وظیفه ی نشر بازی رو داشتن (نسخه ی فیزیکی) وگرنه CDP یـ استدیوی مستقل بوده و هست ....
    مقایسه این دو از نظر گرافیکی اصلا درست نیست اولا که همونجور که خودت گفتی فاصله زمانی 1.5 ساله بینشونه که خوب 100 درصد این وسط انواع و اقسام پیشرفتای گرافیکی تو بازیا صورت گرفته ، DevKits ها آپدیت شده و بهینه گی های زیادی صورت گرفته رو بازیا دوما عنوان فرست پارتی رو داریم با مالتی مقایسه میکنیم که باز این به شدت اشتباهه اونم فرست پارتی AAA که 100 درصد ابزار لازمه رو واسه بالاترین سطح خروجی گرفتن از بازی رو سونی در اختیارش حتما گذاشته یعنی جدای بهینه کردن واسه فقط یـ پلتفورم ممکنه یـ سری ابزار خاص رو سونی انحصارا در اختیارشون گذاشته باشه ! بحث 4K و رزولویشن نیست بحث اینه که مقایسه کردن این دو عنوان (از نظر گرافیکی) کاملا اشتباه وگرنه هردو لذت خاص خودشونو موقع بازی کردن داردن ....

pbgame و mohsen2012 این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

من هم در قیاس گفتم
    اینم بزار کنار 270 کارمند گوریلا برا یه بازی تک پلتفرمی انحصاری فرست پارتی 47 میلیون دلاری
    حالا زیاده به نظرت.
    اینم بزار در کنار سی دی پراجکت تنها ولی گوریلا با سونی
    حالا کدوم طرف ترازو سنگینتره

pbgame این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    منصور
    استاد مگه من چیز دیگه گفتم حتما باید نقل قول کنی ؟

8. کاربر سایت

نام:
    منصور
    خیر تو اروپا هم وارنر بوده خودشون فقط بازی ساختن همین

9. کاربر سایت

این سایت سی دی پراجکت هست توی استیم هم برو اونجا ناشر رو زده هم
    اگه شما بهتر از خودشون میدونی که کی ناشره و کی توزیع کننده،من حرفی ندارم

10. کاربر سایت

نام:
    منصور
    عزیز بازی دو تا توزیع کننده داشته یکی بخش اسیا بود که نامکو بود بخش اروپا و امریکا هم وارنر بود من خودم خبرش تو بازیسنتر بچه ها کار کرده بودن

11. کاربر سایت

سایت خود سی دی پراجکت که راضیت نکرد اینم یه لینک از destructoid که میگه وظیفه توزیع در استرالیا و نیوزلند همراه با اروپا برعهده نامکو هست
    امیدوارم این یکی راضیت کنه
    https://www.vg247.com/2013/10/28/the-witcher-3-wild-hunt-signs-namco-bandai-as-european-distributor/
    Namco Bandai to publish The Witcher 3 in Australia

12. کاربر سایت

نام:
    منصور
    باشه بیخیال شما درست میگی چه منبع معتبری VG247 !!!

13. Better be careful The killer might be near Gold User

آمریکای شمالی برادران وارنر:
    https://www.warnerbros.com/studio/news/cd-projekt-red-partners-warner-bros-interactive-entertainment-bring-%E2%80%9C-witcher-3-wild
    https://www.gamespot.com/articles/warner-bros-bringing-the-witcher-3-to-north-america/1100-6412056/
    اروپا نامکو :
    NAMCO BANDAI GAMES to distribute The Witcher 3: Wild Hunt in Europe
    http://en.cdprojektred.com/press/namco-bandai-games-to-distribute-the-witcher-3-wild-hunt-in-europe/
    https://www.gamespot.com/articles/namco-to-distribute-the-witcher-3-in-europe/1100-6415811/
    https://www.polygon.com/2013/10/28/5038062/the-witcher-3-will-be-published-by-namco-bandai-in-europe
    http://gamingbolt.com/namco-bandai-games-to-distribute-the-witcher-3-wild-hunt-in-europe

شما سایت خود سازنده رو قبول نداری،سایت VG247 هم قبول نداری،کجا رو قبول داری؟

آخرین ویرایش: ‏Jul 12, 2017
  14. کاربر سایت

نام:
    منصور
    برادر ایشون میگه کلا نامکو بوده که منم گفتم نه وارنر هم بوده حالا شما تصدیق کردین حرف من و ایشون و دیگه حرفی نیست حرف حق جواب نداره

15. Better be careful The killer might be near Gold User

شما خودت هم اشتباه گفتی !پستت هنوز اون بالاست! خودت حداقل پست خودت بخون که گفتی آسیا نامکو در صورتی که اروپا نامکو هست و همچنین گفتی اروپا وارنر ! در صورتی که آمریکای شمالی فقط وارنر بوده !
    جفتتون با پافشاری زیاد دارید اشتباه میکنید
    ------------------------------
    اینم پست خودت دیگه واقعا نمیدونم چی بگم....-_-:
    بازی دو تا توزیع کننده داشته یکی بخش اسیا بود که نامکو بود بخش اروپا و امریکا هم وارنر بود من خودم خبرش تو بازیسنتر بچه ها کار کرده بودن
    نوشته شده توسط SHANSER:
    خیر تو اروپا هم وارنر بوده خودشون فقط بازی ساختن همین

16. کاربر سایت

نام:
    منصور
    بله منم اشتباه کردم دقت نکردی گفتم حرف منو تصدیق کردی حالا میخوای مچ بگیری ی بحث دیگست

این صفحه را به اشتراک بگذارید