The Witcher 3: Wild Hunt [پست اول حتماً خوانده شود]

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط .sandman., ‏May 8, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    Armin

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
    سازنده:CD Project Red
    ناشر:Warner Bros
    تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های rpg تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
    همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
    بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
    بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
    شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

آپدیت:

*هیچ اموزشی از ابتدا در بازی وجود ندارد و شخصیت اصلی در طی زمان انها را کسب خواد کرد

*داستان اصلی بازی در حدود 40 تا 50 ساعت خواهد بود وهمین 50 ساعت open worldدر انتظار شما خواهد بود

GERALT*در شرایط گوناگون قادر خواهد بود تصمیم خود را عوض کند برای نمونه اگر در میان چندین غول(باس ) قرار گرفته باشید می توانید تغییر موضع یا تصمیم دهید

*از fedex questsخبری نیست

*نسخه کنسولی بازی بر روی 30 فریم قفل شده

*GERALTدارای قابلیت های مختلفی هست برای مثال شما می توانید راه زن باشید

*قابلیت پریدن از روی اسب و همچنین حرکات مختلف به GERALTاضافه شده

*شما خواهید توانست مانند بتمن توانای ها و نقاط ضعف دشمن خود را بررسی کنید

*انتخاب و تصمیم های شما بر روی بازی اثر خواد داشت

تصاویری از بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
    بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
    GamePlanet 10/10
    Digital Spy 10/10
    Guardian 10/10
    Eurogamer Poland 10/10
    ...
    تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
    GameSpot

ناظم بخش:

به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2016
    Octienne, stanley, MOEIN MPM و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    چه ربطی داشت به اسپویل نفهم تازه به بازی سنتر رسیده

3. کاربر سایت

نام:
    Parsa
    توی همون عرشه ، یه دکل (ستون) هست وسط کشتی
    موقعی که مبارزه شروع میشه دقیق برو پشتش تا اثر ضربات جن رو خنثی کنه وقتی حملش تموم شد بعدش با سرعت برو طرف جن بهش دو تا ضربه بزن دوباره برگرد پشت دکل و این کارو تکرار کن تا شکستش بدی
    فقط یادت باشه که حتما quen رو همیشه شارژ نگه داری و موقعی که داره دور دکل میچرخه تا بهت برسه دقیقا خلاف جهت حرکتش ، دور ستون بچرخ ، خیلی راحت میشه زدش

yar_66 و Jack cooper این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

دوستان این بازی قراره برای 4k xbox x بشه ؟

5. کاربر سایت

نام:
    عرفان
    تو همين E3 تاييد شد پچ ارتقا گرافيك ... اما هيچ جزئياتي اعلام نشد از ارتقا ... نه رزولوشن نه بخش هاي ديگه و نه تاريخ انتشار

ففط ب تاييد كردن خبر ارتقا برا كنسول هاي ميان نسلي بسنده شد

اما ب احتمال زياد بعد از عرضه One X اين پچ در دسترس قرار ميكيره

Jack cooper این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

خب من این بازی رو حدود دو سال بعد انتشار بازی کردم و دلم نیومد از این شاهکار ننویسم

داستان و گیمپلی و گرافیک و طراحی مراحل و ... که دیگه نیازی به تحسین من نداره... ولی اگه بگن یه مورد رو که این بازی به شدت تو رو مجذوب خودش کرده انتخاب کن، سریع میگم طراحی محیط . بعضی وقتا اشکم در میومد از بس محیطاش قشنگ بود. در مرتبه ی بعد طراحی مراحل...

بازی رو تموم کردم. با این که سعی کردم همیشه فکر کنم و بهترین تصمیم ها رو بگیرم ولی باز هم یکی از تلخ ترین پایان های بازی نصیبم شد... مرگ سیری و از دست دادن هر دو معشوقه !! بقدری پایان بازی برام ناراحت کننده بود که تا یه ماه با بازی قهر بودم و هربار بهش فکر میکردم بدجور حالم گرفته میشد . بعد از پایان بازی که دوباره به "کایرمورهن" میری و میبینی هییییییچ خبری نیست و سوت و کور....و دیگه نه سیری هست و نه ینیفر و نه تریس. تازه این خو خوبه ولی ظاهرا حتی اگه پایان خوبش رو هم ببینی سیری سریع ازت جدا میشه ، چقدر مسخره !!
    HoS رو بازی کردم. قشنگ تونسته بود از لحاظ روایت داستان و طراحی مراحل رو دست بازی بلند بشه و این فوق الععاده ـست. ولی خیلی اتمسفر تاریک و سیاهی داشت که ارتباط برقرار کردن باهاش رو سخت کرد.
    BaW رو الان دارم بازی میکنم. چققققققدر عالیه این! تا حالا که از همه لحاظ از بازی اصلی بهتر بوده ( شاید تو ارائه شخصیت های باحال یکم ضعیفتر باشه) . محیط ها که دیگه نگو.
    در تعجبم چطور سازندگان تونستن انقدر مراحل متفاوت و جذاب تو این مکانیسم های نسبتا محدود بازی بگونجونن؟؟ این dlc که از این لحاظ دیگه شاهکار بودن رو رد کرده. مثلا مرحله ای که تو بانک میخواید یه پولی برداشت کنید و لی کارمندان بانک میپیچوننتون رو نگاه کنید! طنز و نقد اجتماعی رو چقدر خلاقانه تو گیمپلی گونجوندن!!

واقعا سی دی پراجکت لایق این همه تحسین بوده، چه بسا بیشتر...

آخرین ویرایش: ‏Jul 4, 2017
    Milad_HW و stanley این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    منصور
    من خودم چند باری اومدن بازی شروع کنم ولی دیگه کشش ۱۰۰ ساعت نداریم واقعا احساس پیری میکنیم کم کم D

king of north و stanley این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

معذرت، درست شد

stanley این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

خواهش ميكنم. خب شما اخر بازى رو كاملا لو دادى ، ديگه يكمى هم اسپويل نيست شديدا اسپويله:D مخصوصا براى بازى اى مثل ويچر كه خودتون هم بهتر ميدونيد چقدر به داستان متكى يه.
    من خودم براى بار اول زمانى كه بازى منتشر شد خريدم خوشم نيومد فروختمش تا اينكه پارسال نسخه كاملش رو گرفتم و فهميدم كه شاهكارى يه بازى:D براى من بازى چيزى كه بيشتر از همه جذب ميكرد دنياى شخصيت ها بود. يعنى اينقدر اين شخصيت ها كه نه همه قهرمان و ، روابطشون ، نوع پرداختشون ، ديالوگاشون ، بك گراند هر كدومشون عالى و بى نقص بود كه با سيستم انتخاب ديالوگ و عواقبى كه گاهى بايد بين بد و بدتر يكى رو انتخاب كنيم، منو به وجد مياورد!
    اخه چجورى رفتى كه همچون پايانى نصيبت شد:D اينا كه شخصيت اصلى ها بودن احتمال ميدم اون فرعى ها هم زدى تاروپود كردى:D براى من اون پايان رقم خورد كه همه زنده موندن ، اما ينفر رو انتخاب كردم بعنوان معشوقه ى اينده ( تو بازى هم اصلا بى بندو بار نبودم و فقط عشق اول و اخرم ايشون بودند:D) با تريس هم بصورت كاملا مصالمت اميزى كات كردم و بنظرم ميرسيد شروع دوباره ى يك رابطه اى كه خاتمه داده شده صحيح نيست:D اما بهرحال تريس ادم خوش قلب ترى بود ولى ينيفر ثابت قدم تر كه به تايپ گرالت بيشتر ميخورد. از اينكه بگذريم سيرى قصه مون ميره پيش باباش و كنارش تو كار سياست دخالت ميكنه و ويچرى رو ميذاره كنار كه با توجه به اوضاع نابسامان و استبداد پدر كه به مردمانش داره بنظرم اتفاق درستى بود. توجه داشته باش اواخر بازى باباش كه اسمش يادم نيست مياد به گرالت ميگه دخترم رو بيار كه موضوع مهمى ميخوام بهش بگم اگه به سيرى اين موضوع رو اطلاع بدى ميره پيش باباش و بهش پيشنهاد جايگاه در قدرت رو ميده و اون قبول ميكنه در غيراينصورت اون ميمونه كنار گرالت و ويچر باقى ميمونه مگر اينكه اونقدر نااميدش كنى توى تصميم گيرى در طول بازى كه پايان سوم رقم ميخوره ، همون پايان شما، و وقتى با دشمن اصلى ميجنگه( اسمش يادم نيست، همون سرما و اخر زمانه) اون با اعتماد كامل مبارزه نميكنه و كشته ميشه. بنظرم همون كه بتونه در قدرت باشه و در امور مملكت كاره اى باشه بهترين پايانه. هرچند كه يكى از دوستان معتقد بود اينطور نيست:D
    بين داستان اصلى و دوتا دى ال سى ها من داستان اصلى ترجيح ميدم. بنظرم جذاب تره. داستان جنبه ى شخصى ترى براى كاركتر اصلى داره در نتيجه عواقب هر نتيجه و عمل مستقيم به خود شخصيت اصلى داستانمون برميگرده كه بازى رو براى من جذاب تر ميكرد.
    اقا اون بانكه عالييه عالى. چقدر همذات پندارى ميكردم باهاش توى اون موقعيت :D.
    پ.ن: اروم بازى كن زود تموم نشه:D
    پ.ن٢: اخر بازى BaW دوتا انتخاب دارى هر كدومش كه انتخاب كنى وارد دنياى متفاوتى ميشى. قبلش سيو كن كه از هر دو راه برى تا هيچكدوم رو از دست ندى چون جالبه حيفه نبينى.
    من اصلا نميتونم يك بازى رو دوبار انجام بدم. همينكه از قبل ميدونم قراره چه اتفاقى بيفته هيچ رغبتى نميكنم. ديگه ويچر كه بماند:D

آخرین ویرایش: ‏Jul 4, 2017
    SHANSER این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    دوستان راجع به blood and win
    دوستان این خوناشامه خیلی سخته.قسمت اول رو راحت میرم ولی اونجا که شبیه خفاش میشه خیلی سخته با دو ضربه میمیرم.بدبختی اذوقه هم هیچی ندارم.

11. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    از بس مردم بیخیالش شدم

12. کاربر سایت

بي
    يعنى چى بى خيال شدى؟؟ ديگه تا اصل كارش رفتى. براى منم خيلى سخت بود اگه مهمات درستو درمون ندارى از يكم قبلترش لود كن ، اذوقه و مهمات جمع اورى كن و دوباره برو سمتش

mohsen2012 این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    تصمیم دوم رو گرفتم وگذاشتم خوناشامه بره.انتخاب اول رو همین الان از یوتوب دیدم.

stanley این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    همین الان بازی تمام شد.واقعا بازی زیبا و خاطره انگیزی بود.هم داستان اصلی هم دی ال سی ها عالی بودن.مخصوصا heart of stone.
    فقط اخر dlc blood and win
    اونجا که
    سیریلا میاد خونه گرالت چقدر خوشحال شدم.مخصوصا اونجا که میشینن زیر درخت وبا هم صحبت میکنن.عالی بود

آخرین ویرایش: ‏Jul 5, 2017
  15. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    یک چیز جالب
    یک چیز جالب.بعد ملاقات با سریلا زیر درخت یک چند روز بعد دیدم سریلا توخانه خودم بالا تو اتاق خواب خوابیده.جالب بود

16. کاربر سایت

تو بازى BaW ؟! سيرى رو منظورته؟؟
    ويرايش:
    چه جالب؟! بازى اصلى سيرى پيشت مونده حتما، چون براى من كه رفت پيش باباش، ديگه نديدم كه نديدمش!

mohsen2012 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید