The Witcher 3: Wild Hunt [پست اول حتماً خوانده شود]

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط .sandman., ‏May 8, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    Armin

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
    سازنده:CD Project Red
    ناشر:Warner Bros
    تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های rpg تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
    همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
    بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
    بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
    شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

آپدیت:

*هیچ اموزشی از ابتدا در بازی وجود ندارد و شخصیت اصلی در طی زمان انها را کسب خواد کرد

*داستان اصلی بازی در حدود 40 تا 50 ساعت خواهد بود وهمین 50 ساعت open worldدر انتظار شما خواهد بود

GERALT*در شرایط گوناگون قادر خواهد بود تصمیم خود را عوض کند برای نمونه اگر در میان چندین غول(باس ) قرار گرفته باشید می توانید تغییر موضع یا تصمیم دهید

*از fedex questsخبری نیست

*نسخه کنسولی بازی بر روی 30 فریم قفل شده

*GERALTدارای قابلیت های مختلفی هست برای مثال شما می توانید راه زن باشید

*قابلیت پریدن از روی اسب و همچنین حرکات مختلف به GERALTاضافه شده

*شما خواهید توانست مانند بتمن توانای ها و نقاط ضعف دشمن خود را بررسی کنید

*انتخاب و تصمیم های شما بر روی بازی اثر خواد داشت

تصاویری از بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
    بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
    GamePlanet 10/10
    Digital Spy 10/10
    Guardian 10/10
    Eurogamer Poland 10/10
    ...
    تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
    GameSpot

ناظم بخش:

به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2016
    stanley, MOEIN MPM, amir code و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    بالاخره بعد از 200- الی 250 ساعت ویچر بازی,کردن بالاخره نبرد نفرین شده kaer mohren رد کردم .... نمیدونم میتونید تصور کنید الان چه لبخندی متوهمانه ای روی لبامه .

کف کردم . یعنی همین یک ساعت نبرد هزار برابر کل ۶ تا قسمت هبیت و ارباب حلقه ها بهم حال داد. کل این یک ساعت فک پایینم اویزون بود

اخرین باری که یه همچین نبرد حماسی تو ویدیو گیم دیدم ffxii بود ..با این تفاوت که اونجا نبردا رو از کات سین میدیدی .. اینجا خودت لحظه لحظه اش رو میجنگیدی

Davakineee, agent 360, Sherytto و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

شاهکار بودن این بازی در جمله ها نمیگنجه
    واقعا بالاترین نمره رو بیاد برای این بازی در نظر گرفت

4. کاربر فعال بخش تریلرها کاربر فعال

دوستانی که به موسیقی این بازی علاقه دارن. چند وقت پیش یه کنسرت از موسیقی بازی اجرا شد. تو یوتیوب فکر کنم می تونید پیداش کنید. از فروشگاه GOG هم از این لینک می تونید بخریدش.
    The Witcher 3: Wild Hunt
    00:00:30 - Geralt of Rivia
    00:01:50 - Eredin, King of the Hunt
    00:04:13 - Commanding the Fury
    00:06:23 - Wake Up, Ciri
    00:07:58 - The Wolf and the Swallow
    00:10:30 - Fate Calls
    00:12:29 - Farewell, Old Friend
    00:15:25 - Ladies of the Woods
    00:17:52 - Spikeroog
    00:20:56 - Bonny at Morn
    00:23:28 - On Thin Ice
    00:25:51 - Witch Hunters
    00:28:29 - The Tree We Sat Once
    00:31:05 - I Name Thee Dea and Embrace Thee as My Daughter
    00:32:23 - King's Bran Final Voyage
    00:34:35 - Welcome, Imlerith
    00:37:21 - The Hunt is Coming
    00:39:25 - Kaer Morhen
    00:41:57 - Aen Seidhe
    00:45:11 - Silver for Monsters
    00:47:22 - Geralt of Rivia (reprise)
    The Witcher 3: Wild Hunt — Hearts of Stone Suite
    00:50:05 - Hearts of Stone
    00:53:03 - Mystery Man
    00:55:40 - The Temple of Lilvani
    00:58:00 - A Gifted Man Brings Gifts Galore
    The Witcher 3: Wild Hunt — Blood and Wine Suite
    01:02:20 - Blood and Wine
    01:05:20 - The Banks of the Sansretour
    01:09:18 - Fanfares and Flowers
    01:12:30 - Lady of the Lake
    01:13:42 - The Slopes of the Blessure
    01:15:58 - Beyond Hill and Dale...
    01:19:02 - The Moon Over Mount Gorgon
    01:21:04 - Tesham Mutna
    01:23:15 - Lullaby of Woe

stanley, saphire, Sherytto و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

سلام دوستان . اين سنگ هايي كه روش طرح هايي به رنگ آبي و سبز و قرمز هست كه ما اونارو به شمشيرامون ميندازيم و هر كدوم يه قابليت و قدرتي بهش اضافه ميكنن.فكر ميكنم بشه رو لباسوو كفش هم گذاشت. سوالم اينه كه وقتي اينارو رو يه شمشير ميزاري و بعد از مدتي ميخواي شميشير رو عوض كني يا بفروشي راهي نيست كه اون سنگ ها بر گردن به وسايلت ؟؟؟؟آخه قيمتشون خيلي بالاست حيفه.

Sherytto این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نه متاسفانه
    وقتی میری پیشه این یارو شمشیرسازه میتونی بدی اینا رو از شمشیرت حذف کنه ولی دیگه واسه تو نمیشه یارو برمیداره واسه خودش x-(

Sherytto این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    Iman
    سلام
    واقعا این نبرد kaer morhen عالی بود.تو عمرم همچین چیزی ندیده بودم@-):|از همون لحظه ای که تصمیم میگیرن برن دنبال سیری تا لحظه اخر نبرد میخکوب بودم رو صندلی.اخرش که به خودم اومدم دیدم بدنم خیس عرق شده! .حتی جنگ اخر بازی هم انقدر هیجان انگیز نبود.ا
    هرچند اخرش عمو وزمیر کشته شد خیلی ناراحت شدم ولی در ادامه رفتن انتقامشو گرفتن جیگرم حال اومد.دقیقا حس کرکتر های بازی رو داشتم=P~
    من بار اول که تموم کردم فقط انتخابای خوب رو انجام دادم ولی این دفعه فقط انتخاب بد تر رو انجام میدم ببینم چی میشه:D
    الحق که بهترین بازی نسل بوده البته بلادبورن هنوز بازی نکردم ولی witcher به معنای واقعی نسل هشت بود.دلم میخواد برم نسخه 2 رو هم بازی کنم ببینم چجوریه:D

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  8. WCW WCW

کاربر سایت

نام:
    کثافت
    بخش طراحی عنری و محیط های بازی خیلی عالی عمل شده تنوع خوب ماموریت ها حتی زیر اب! ولی مبارزاتش زیاد دلچسب نیست مخصوصا استفاده از جادو جذاب درنیومده

9. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    یعنی الان از گرالت افسرده تر و دلسرد تر خود منم ... یعنی وقتی مپای بازی رو نگاه میکردم یاد اور چند صد ساعتی که اینجا جون کندم و خون و عرق ریختم ... حس نفرت و حسرت افسوس عجیبی رو حس میکردم .. سرمایی حتی بدتر white frost.

هر چقدر کل بازی ویچر یه شاهکار بود پایان بندیش برای من یه فاجعه تکرار نشدنی بود ... هیچ وقت تو زندگیم اینطور حس نکردم که زحماتم به هدر رفته ....

10. کاربر سایت

کدوم یکی از پایانهای بازی رو رفتی ؟ :D
    خوب بود که پایانش :-?

11. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    بی معنی بود ... ما این همه جادوگر جمع کردیم .. اخرش همشون نقش مترسک رو داشتن و همه منحصر به قهرمان بازی ciri و گرالت شد و خوب اگه کشتن اردین انقدر راحت بود که ما تو همون kaer mohren هم با اون اکیپ قدرتمند تری که جمع کردیم میتونستیم این کار رو بکنیم ... سرنوشت و ماجرای 95 درصد کارگترا هم مشخص نشد و به سه چهار تا کارکتر خلاصه شد .
    اما چه پایانی نصیب من شد .
    Ciri رفت تو تلپورت که جلوی وایت فراست رو بگیره و دروازه بسته شد و تموم .... زمستون , چرت و پرت گفتن دندلاین ... و زلتان
    بعد میریم شکار و سیری اونجاست و اخرشم میره به نفلگارد ... بیشتر از همه بدم میاد اون قسمتی که سیری میگه نیازی نیست خداحافظی کنیم .. در حالی که بازی قرار نیست دیدار مجددی رو برامون رقم بزنه ...
    و منم مثل احمقا میام sure not رو بزنم . و خب بازی تموم ...
    Triss چی شد ؟ اوالاخ چی خاکی بر سرش مد ..اصلا واقعا دنبال چی بود .
    Ciri چطور از اون دنیای وایت فراست برگشت.
    .....
    حالا اینا هیچی بازی تموم شد .. بدو بدو کل kaer mohren رو گشتم دنبال یه دونه ادم . خالیه خالی , کل نویگراد, ولن, ویزیمیا ... همه همه رو گشتم دنبال یه چهره اشنا ... نبود که نبود ... حس گند تر از این نبود ... تازه از دروازه نویگراد که رد شی هنوز میگن زنده باد رادودید و هنوز ویچ هانترا در حال سوزوندنن .. بابا ما وسط بازی راید رو کشتیم رفت ... حداقل یه اثری روی محیط بازی نباید بزاره

12. کاربر سایت

چندماهی میشه زیاد جزئیات داستانی یادم نیست اما خودمم وقتی بازی کردم داستان بازی با اینکه خیلی خوب بود اما مشکلاتیم داشت اگه ناراضیم باشی نمیشه ایراد گرفت .
    در مورد داستان جادوگرا قوی بودن اما نه اونقدر که اردین رو شکست بدن بعد ما اکثر زمان بازی دنبال پیدا کردن سیری هستیم بعدشم که آماده مقابله با دشمن میشیم اینکه بقیه نقش مترسک داشتن و ... تو اکثر کارای غربی مشابه همه کارا توسط قهرمان انجام میشه نهایت یکی دو نفر دیگه هم تاثیر داشته باشن یکیم همیشه میمیره این وسط :D تو این زمینه بازیای شرقی خیلی بهتر عمل میکنن .
    اینکه سیری چجوری برگشت از وایت فراست برمیگرده به تصمیماتی که گرفتیم اگه بهش انگیزه نداده باشیم و ساپورتش نکرده باشیم و اعتماد بنفس نداده باشیم بهش اونجا میمیره تو یکی از پایان ها تو دوتای دیگه زنده میمونه البته به سبک فیلم هندی و با مرور خاطرات :D
    پایان های بازی سه تا هستن اولی سیرین میمیره
    دومی سیرین زنده میمونه به پدرش میگیم مرده و گرالت یه شمشیر بهش میده و اون راه خودش رو به عنوان یه ویچر شروع میکنه که بهترین پایانه
    بعدیم به پدرش میگیم سیرین زندس و ملکه میشه و از هم جدا میشیم .
    در مورد تریس تو طول داستان میتونی با تریس باشی آخرش گرالت باهاش زندگی میکنه خوش و خرم یا میتونی با ینیفر باشی همین اتفاق میفته و اگه با هردو باشی به هیچکدوم نمیرسی خب طبیعتا اگه با ینیفر بوده باشی تریسم دیگه لزومی نداره نشونش بده خب بعد پایان ماجرا رفته پی زندگیش ;)
    اینکه بعد پایان بازی همه جا خالیه اره خیلی تو ذوق میزد .
    توصیم اینه dlc ها رو حتما بازی کن حرف ندارن خصوصا blood and wine داستانشون برای من از داستان اصلی سری بهتر بودن !

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    رضا
    اینطور که من شنیدم و فهمیدم تو کتاب چیزی به عنوان اینکه سیری با وایت فراست مبارزه کنه و باعث متوقف شدنش بشه وجود نداره در حقیقت وایت فراست یه نیرویه طبیعیه که داره دنیاها رو یکی یکی فرامیگیره و راهی برایه متوقف کردنش وجود نداره که پیش بینی شده 3000سال دیگه رخ بده و قدرت الدر بلاد فقط برای باز کردن پرتال به دنیایی دیگه و نقل مکان به اونجاست ولی سی دی پراجکت تغییراتی به وجود اورده و نتونسته درست توجیهش کنه و اینطور که من دیدم خیلیا با پایان تا حدی به مشکل خوردن. از قرار معلوم دنیای Aen Elle داره تحت تاثیر وایت فراست قرار میگیره و این میتونه قصد اصلی اردین و اوالاخ برای سیری باشه برای مهاجرت به دنیایی دیگه، هم چنین اوالاخ قبلا سیری رو به زور با شاهشون همبستر کرده تا فرزندی با الدر بلاد بدنیا بیاره که معلوم نیست چرا موفق نمیشدن از طرفی هم ممکنه اوالاخ چون لارا دوران جد سیری رو دوست داشته قصدهایی هم در این زمینه داشته باشه یا حداقل دلیل کمکاش بهش باشه ولی در کل نیتش معلوم نی و مخلوطی از ایناس و در آخر هم احتمالا برمیگرده به دنیایه خودشون.تریس هم به بازیتون بستگی داره اگه در آخر باهاش باشین که با هم میرین kovir اگر نباشین هم احتمالا خودش تنها بعد از پایان میره اونجا تا ادوایزر بشه. kaer mohren هم دیگه خالی باید باشه البته درست یادم نیس فک کنم چون یکیشون که با keira metz میره یکی دیگه هم که میگه دیگه اینجا خالیه نمیتونم تنها بمونم میرم به یه جایی که من یادم نیس!البته درباره دنیایه بازی بعد از پایان تا حدی درست میگین اما به نظرم نباید در این حد توقع داشته باشیم که وقت زیادی رو صرف تاثیرات عملکردایه ما بعد از پایان بکنن.البته دنیایه بازی بعد از پایان برمیگرده به قبل از فاینال بتل.

Sherytto, mehdi88 و vaan 2 این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

تقریبا درسته تو کتاب اشاره میشه قدرت سیری رو برای باز کردن یک درب یا پورتال میخوان اما دقیق نمیگه پشت پرتال چی هست یه قدرت بی نهایت؟یا دنیای که تحت تاثیر وایت فراست قرار نمیگیره ولی درسته هیج جای کتاب نمیگه سیری میتونه با وایت فراست مقابله میکنه فقط اشاره میکنه که سرنوشت بشریت دست اونه شاید نویسنده قصد ادامه داشته باشه که بعید نیست
    حتی یادمه نوسینده گفته بود که به عنوان ادامه داستان سری ویچر رو قبول نداره .

vaan 2, Sherytto و سگ Naughty این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

سلام دوستان من اگه بخوام اين بازيرو نسخه كامپليتش رو بخرم با توجه به اينكه من تا حالا هيچ نسخه اي از اين سري رو بازي نكردم ايا مي تونم متوجه داستان شم زبانم خوبه تقريبا و جمعا با دو تا دي ال سي و بازي اصلي چه قدر ادمو سرگرم مي كنه؟؟؟

16. کاربر سایت

داستان هم جداس هم مرتبطه ! هر قسمت برای خودش روایتی داره اما شخصیت پردازی که انجام میشه کاراکترایی که معرفی میشن و ... تو قسمتای بعد باعث میشه بیشتر از داستان لذت ببری میتونی دو نسخه اولم بازی نکنی و از نسخه سوم لذت ببری اما یه سری شخصیتا برات گنگ میمونن چون هیچی ازشون نمیدونی یه سری اتفاقات مربوط به دنیای بازیم برات ناشناخته میمونه بنظرم اگه بازیم نمیکنی حداقل داستان دو نسخه اول رو یا بخون یا از یوتیوب ببین .
    نسخه سوم با دوتا دی ال سی که داره با ماموریت فرعیاش و گشت و گذار ، بازی و گنج و ... نزدیک 150 ساعت راحت سرگرمت میکنه خودم شخصا 110 ساعت کمتر بیشتر بازی کردم

mehrdad122 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید