The Witcher 3: Wild Hunt [پست اول حتماً خوانده شود]

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط .sandman., ‏May 8, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    Armin

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
    سازنده:CD Project Red
    ناشر:Warner Bros
    تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های rpg تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
    همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
    بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
    بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
    شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

آپدیت:

*هیچ اموزشی از ابتدا در بازی وجود ندارد و شخصیت اصلی در طی زمان انها را کسب خواد کرد

*داستان اصلی بازی در حدود 40 تا 50 ساعت خواهد بود وهمین 50 ساعت open worldدر انتظار شما خواهد بود

GERALT*در شرایط گوناگون قادر خواهد بود تصمیم خود را عوض کند برای نمونه اگر در میان چندین غول(باس ) قرار گرفته باشید می توانید تغییر موضع یا تصمیم دهید

*از fedex questsخبری نیست

*نسخه کنسولی بازی بر روی 30 فریم قفل شده

*GERALTدارای قابلیت های مختلفی هست برای مثال شما می توانید راه زن باشید

*قابلیت پریدن از روی اسب و همچنین حرکات مختلف به GERALTاضافه شده

*شما خواهید توانست مانند بتمن توانای ها و نقاط ضعف دشمن خود را بررسی کنید

*انتخاب و تصمیم های شما بر روی بازی اثر خواد داشت

تصاویری از بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
    بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
    GamePlanet 10/10
    Digital Spy 10/10
    Guardian 10/10
    Eurogamer Poland 10/10
    ...
    تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
    GameSpot

ناظم بخش:

به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2016
    MOEIN MPM, amir code, Ƥ.s.Y.c.H.o و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    منصور
    این چه جادویی این لهستانی ها تو این بازی گذاشتن کسایی که با RPG ارتباط نگرفتن با این بازی حال کردن یکی تو تایپک nioh نوشته من نه با سولز حال کردم نه بلودبرن نه زیاد rpg ولی ویچر 3 رفتم
    من خودم از نسخه 2 اش خوشم نیومد

Davakineee و pooyan8683 این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    فراز
    دوستان merchant با انصافي كه اجناس رو به قيمت خوب بخره كيه ؟؟ بعد اپديت اخر

4. کاربر سایت

نام:
    منصور
    زبان سطح بالا میخواد بازی درسته؟ چون احتمالا متوجه نشدی چیکار کنی

5. کاربر سایت

دوستان میخواستم بدونم بعد از اپدیت ، فریم بازی چقدر تغیر میکنه ؟

6. کاربر سایت

نام:
    شروین
    حتما آپدیت کن بازی رو چون از لذت تجربه بازی کم میشه
    افت فریم و کلی مشکلات دیگه با آپدیت برطرف میشه

7. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    دقیقا از کجای مطلب متوجه مشکل زبان شدی . خوبه دقیقا دارم تعریف میکنم چه گندی بالا اوردم و دارم چی کار میکنم . دلیل گند زدنم چیز دیگه جز متوجه نشدن بود .. دوستان که ویچر زدن کاملا متوجهن دلیلش چی بوده

8. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    من جات بودم اصلا راهنمایی نمی گرفتم و بار اول می زاشتم به صورت طبیعی پیش بره. بعدش یه بار دیگه برو انتخاب های خوب رو انجام بده(اگه انتخاب بدی انجام داده باشی).
    پ.ن: کوئست لاین بلودی بارون چطور بود؟ کاش می تونستم یه بار دیگه از اول بازیش کنم:(

9. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    خو بلودی بارون رو هم گند زدم و زنش و بالطبع خودش رو به کشتن دادم ... حالا بار دوم که دارم میرم زدم روح جنگل رو کشتم به امید به اینکه این بار آنا رو نفرین نکنن چون اون دفعه که زدم روح رو احیا کردم ..رفت و بچه ها رو نجات داد و به همین خاطر عجوزه ها انا رو نفرین کردن و عروسکی که از روی سکو برداشتم نفرین رو از بسن برد .. ولی جون انا رو گرفت و بعدشم بارون خودکشی کرد.
    دفعه دوم که دارم میرم فقط انگیزم ciri هست و هر کس و هر چیزی رو شده به خاطرش قربانی میکنم

saphire این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    داداش یکم رو مهارت تصمیم گیریت کار کن:)) هرچند تصمیم های ویچر 3 خیلی خاکستری تر از چیزین که فکر می کنی و فکر نکن الان انتخاب "بد" رو کردی، کلا همش بده:D یه سری حالا کمتر بدن.

11. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    دوباره دارم بازی رو میرم ... ولی یه چیزی گند زده به اعصابم .. تمام مراحل اصلی و بعضی مراحل فرعی که قبلا ۵۰۰-۶۰۰ تا xp میدادن .. الا همشون فقط ۲ تا میدن ..فقط ۲ تا ... یعنی چی این .. هیچ راهی نیست درستش کنم ...?

12. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    کوئست اگه از لولی که هستی پایین تر باشه در همین حدود بهت XP می ده. ولی اگه NG+ رفته باشی نباید مشکلی باشه.

13. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    Gwent و ریسینگ ها و غیره رو همون طور درست میده ... قبلا اینطور نبود ... الان یه ماموریت لول بالاتر میرم ببینم چطور میشه
    کلا اگه میدونستم اپدیت این همه بازی رو میریزه به هم هیچوقت این کار رو نمیکردم .. الان هر فروشگاهی میرم این چیزایی که جمع میکنم رو بفروشم هیچ کدوم پول ندارن ... مسخره است ... و مثلا یه هفته به زمان بازی باید صبر کنم تا مثلا فلان فروشنده که با قیمت خوب میخره اجناسم رو پول بیاد تو دست و بالش

14. کاربر سایت

نام:
    حامد
    دوستانی که رو کنسول ps4 بازی کردن کمک کنن ، من قبلا با یه اکانت بازی رو رفتم بعد پاکش کردم ، الان یه اکانت دیگه خریدم که DLC ها هم توش هست ، حالا می خوام ببینم میتونم از ادامه بازی قبلی برم یا نه؟؟؟
    ریجن هر دو اکانت 1 هستش

15. کاربر سایت

سلام دوستان
    مسابقات بوکس و اسب دوانی رو کجا میتونم پیدا کنم؟

16. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    quest هاشون تو لیستت هستن باید پیدا و انتخابشون کنی ... البته ییشتر اسب دوانی ها تصادفی پیش میاد

IMANOKA این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید