The Witcher 3: Wild Hunt [پست اول حتماً خوانده شود]

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط .sandman., ‏May 8, 2013.

1. .sandman.

کاربر سایت

نام:
    Armin

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
    سازنده:CD Project Red
    ناشر:Warner Bros
    تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های rpg تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
    همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
    بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
    بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
    شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

آپدیت:

*هیچ اموزشی از ابتدا در بازی وجود ندارد و شخصیت اصلی در طی زمان انها را کسب خواد کرد

*داستان اصلی بازی در حدود 40 تا 50 ساعت خواهد بود وهمین 50 ساعت open worldدر انتظار شما خواهد بود

GERALT*در شرایط گوناگون قادر خواهد بود تصمیم خود را عوض کند برای نمونه اگر در میان چندین غول(باس ) قرار گرفته باشید می توانید تغییر موضع یا تصمیم دهید

*از fedex questsخبری نیست

*نسخه کنسولی بازی بر روی 30 فریم قفل شده

*GERALTدارای قابلیت های مختلفی هست برای مثال شما می توانید راه زن باشید

*قابلیت پریدن از روی اسب و همچنین حرکات مختلف به GERALTاضافه شده

*شما خواهید توانست مانند بتمن توانای ها و نقاط ضعف دشمن خود را بررسی کنید

*انتخاب و تصمیم های شما بر روی بازی اثر خواد داشت

تصاویری از بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
    بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
    GamePlanet 10/10
    Digital Spy 10/10
    Guardian 10/10
    Eurogamer Poland 10/10
    ...
    تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
    GameSpot

ناظم بخش:

به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

#1 .sandman., ‏May 8, 2013
    آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2016
    Octienne, stanley, MOEIN MPM و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. lebron

کاربر سایت

همون اولش رو مواظب باش! بقیه اش هم معمولا قبلش متوجه میشی به خاطر شرایطی که بوجود میاد! حتی میتونی سریع ردشون کنی.

3. vaan 2

کاربر سایت

نام:
    مازیار
    من چطوری میتونم بمب دست ساز بسازم ... یه باز که از هر کدوم بسازم ... وقتی استفادشون کردم دیگه نمیسازه ... میگی خودت داری ... از کجا میتونم بمب گیر بیارم ؟

نکته دیگه از یه جایی به بعد گارلت دویدن که هیچی ..زمین گیر راه میره ... زیادی سنگینش کردم ؟

4. pegasus 2012

کاربر سایت

مدیتیشن کن خودش با استفاده از یسری مواد اولیه پر میشه که پایین تصویر بت اطلاع میده
    اگه زیادی سنگین هم شده باشی زیر نوار سلامتی یه دایره قرمز میاد که باید از اینورتری یسری وسایلو دور بندازی یا به استریج انتقال بدی

5. NINJѦ

NINJѦ Kill Em With Kindness , Go head now
    کاربر فعال

نام:
    رضـا
    میشه حجم کیفت رو تا 160 بالا ببری که زود پر نشه ، یک سرچی تو یوتوپ کنی راهش رو پیدا میکنی البته با آپدیت کردن یک سری صندوق تو بازی اضافه میشه که میتونی اضافات رو اونجا نگر داری
    یه 20 ساعت بازی کنی میفهمی بیشتر چیزایی که جمع میکنی فقط به درد فروختن میخورن

6. vaan 2

کاربر سایت

نام:
    مازیار
    بمب رو چی کار کنم ...
    تنها چیزایی که به نظرم زیادین و هنوز نگه داشتم کتابان .. هر چی گیرم میاد به قیمت خوب رد میکنم میره.
    راستی این خرجین که برای اسب گرفتم به هیچ دردی نمیخوره؟

7. Akiba

Akiba king of the majestic oceans of the world
    کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    بمب رو Meditation که بکنی، دوباره پر میشه (همینطور Oilـها )

خرجین هم همون Invertoryـت هست!
    الانم که گرالت زمین گیر شده به خاطر اینکه بیشتر از فضای Invertoryـت داری وسیله حمل میکنی! هرچیزی به درد نخور و بی ارزشی رو که داری بنداز بره، یا هر از گاهی برو و بفروششون. اگرم چیزای خفنی داری که دلت نمیاد بفروشی،بنداز تو همون صندوق هایی که بچه ها گفتن:-" (کتاب ها قبل آپدیت آخر فکر کنم وزن داشتن،بعدش وزنشون شد صفر) ، آیتم های تعمیر سلاح و زره، و همینطور سنگ هایی که میبندی به بند و بساطت وزن زیادی میگیرن:-"

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  8. magnolia2016

کاربر سایت

دوستان من به تازگی بازی رو شروع کردم چند تا سوال دارم...من نسخه complete edition گرفتم یه جای بازی در اوایل بازی یه ساید کوئست معرفی کرد که از بسته Heart of stones بود در حالی که من اول رفتم سراغ نسخه اصلی.....می خواستم بدونم بعد از تمام کردن داستان اصلی بسته های الحاقی جداگانه قابل بازی هستن یا نه؟!
    بعدش می خواستم بدونم بعد از اتمام مراحل اصلی می شه مراحل فرعی رو رفت یا این که غیر قابل استفاده می شن؟

9. NINJѦ

NINJѦ Kill Em With Kindness , Go head now
    کاربر فعال

نام:
    رضـا
    اصلا بهتره بسته الحاقی رو بعد از داستان اصلی بری
    بعد از اتمام داستان اصلی به راحتی میتونید مراحل باقیمونده جاتبی رو برید

10. pedram13

کاربر سایت

آقا یه چیزی!
    تو این تاپیک خیلیا میگن که بمب ها و oil و potion ها رو با meditate کردن دوباره میشه پر کرد! من چنتا رو استفاده کردم بعد که خواستم دوباره پرشون کنم وقتی مدیتیت کردم بهم گفت که باید الکل داشته باشی!بدون اون نمیشد،منم از مواد اولیه الکل ۳ تا رو نداشتم رفتم خریدم خرج گذاشت رو دستم.بعد که درستش کردم امتحان کردم دیدم پر شدن.ولی دوباره آزمایش کردم دیدم همون الکله هم تموم شد :D
    قضیه همینجوریه یا من بد متوجه شدم؟
    لولم الان ۸ئه.اگه قرار باشه هردفه واسه الکل درست کردن خرج کنم که بدبخت میشم :D هر چیزی هم ببینم لوت میکنم.
    ممنون میشم جواب بدین.

11. J. Constantine

کاربر سایت

نام:
    علی
    اگر هرچی دیدی لوت کردی باید الکل داشته باشی! هر دفعه نمیخواد اونو بسازی! اون الکلی که ساختنی هست برای زمانی هست که بخوای Potion و Bomb و اینارو upgrade کنی! تو بازی انواع و اقسام الکل ریخته! لیکرهایی هم که بر میداری جزو الکل حساب میشن و وقتی مدیتیت میکنی استفاده میشن برای پر کردن دوباره ی بمبها و پوشنها! حالا اگر بازم چیزی گیرت نیومده، راه موقتی اینه که بری پیشه Bartenderها و از اونها الکل ارزون بخری! ولی بازم من تعجب میکنم میگی هرچی دیدی برداشتی اما الکل نداری هنوز! منم وقتی بازی میکردم مثل خودت میروفتم و میرفتم و هیچ وقت مشکل کمبود الکلو نداشتم!:D

pedram13 این نوشته را Like کرده است.
  12. rahyarpaul

کاربر سایت

شاید مصرفت زیاده
    من تا الان که لول 26 هستم کلا5-6 بار مدیتیت کردم تو درجه سختی سوم ،فقط برا این مدیتیت میکنم که بمبام تموم میشه و نمیتونم آشیانه های جک و جونورها رو نابود کنم
    یه مود هم هست که mod auto apply oils اسمشه اونو بریز خودش oil هر کسی رو انتخاب میکنه و میریزه رو شمشیرت

pedram13 این نوشته را Like کرده است.
  13. pedram13

کاربر سایت

ممنونم دوستان
    متوجه شدم جریان چیه.من یه وسواسی پیدا کردم تو این بازی ۹۰ درصد چیزایی که لوت میکنم میبرم میذارم تو stash. واسه همین الان فهمیدم که کلی الکل دارم که توی اینونتوری نیست :D فک میکردم تنها الکل بازی همونیه که باید تو alchemy بسازیم :D
    بازم ممنون که کمک کردین.

J. Constantine این نوشته را Like کرده است.
  14. vaan 2

کاربر سایت

نام:
    مازیار
    بازی چقدر سخت لول میده .... من الان تقریبا اخرای بازیم .... و حداقل ۳۰ درصد ماموریت های جانبی هم رفتم تازه لولم شده ۱۶ ... راهی نیست بشه راحت تر لول گرفت؟
    بازی رو هم به نظرم انصدر محافظه کارانه و دارک رفتم که فکر کنم اخرش دچار sad اندینگ بشم .. بد تر از اون جوان ناکام از دنیا برم . :-<:-":D

میگم بارون و زنش به f رفتن که ...واقعا هیچ راهی نبود بشه زنش رو نجات داد یا من عروسک اشتباه رو انتخاب کردم ؟؟

15. Frobary

Frobary !D.VA 1, Bad Guys 0
    سردبیر تحریریه

نام:
    محمد
    من وقتی تمومش کردم فکر کنم لولم نزدیک 40 بود، الان کجای بازی هستی؟ احتمال داره اواخرش نباشی :D به جز Side Quest ها باید Witcher Contract و Treasure Hunts و اینا رو هم بری. کلا باید با حوصله بازی کنی :D
    چرا راه داره :D تو انتخاب های من هم بارون و هم زنش زنده موندن.

16. vaan 2

کاربر سایت

نام:
    مازیار
    من الان همین الان تازه پام رو گذاشتم kaer morhen
    کنتراکت ها هم یه ۱۰ تایی فکر کنم رفتم .

زیاد پشیمون نیستم چون اون شکی که بهم دست داد لحظهای که رفتم پشت درخت رو دیدم و اهی که کشیدم به نظرم بد نبود