Wolfenstein: The New Order-Xbox 360

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
بچه ها به جز دیسک اول ( که خودش نصب میشه) برای شماها هم دیسک (2،3،4) رو نمیتونین رو هارد ایکس باکستون نصب کنید؟؟
مال من فقط پلی داره!! '

Sent from my C6602 using Tapatalk

بله رفيق همونجوريه

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اوف این نصب اولیه بازی چقدر طولانی هست از watch dogs هم طولانی تره!!!
نمیدونم برای این بازی چرا اینقدر هایپ زده بالا!!!
این نصب اولیه دیگه خیلی نامردیه اولین ضربه روحی که از این نصب اولیه خوردم تو gtav بود!!!
خدایا برق رو تا آخر این 100درصد از من نگیر!!!

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
نصب دیسک اول بازی یه مقدار زیاد طول میکشه ... اما مطمئن باشید که پشیمون میشید و بازی ارزش خیلی زیادی داره ..... وقتی بشینید پای بازی جدا شدن ازش خیلی سخته ....
خلاصه تو این ایام مراقب امتحاناتتون هم باشید ! از من گفتن بود .... :d

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
خب تمومش کردم (البته زودتر تموم می کردم اگه واچ داگز رو وسط اش نمی خریدم )

به نظرم در حد خودش شوتر خوبی بود و داستان زیبایی داشت . پایانش هم جذاب بود , باس فایت هاش هم نسبتا چالش برانگیز بودن . گیمپلی اکشن و سریعی داشت که بیننده رو سیراب می کرد (ولی مثل کال آف نبود که راحت بشه جلو رفت )

دوستان کسی اسم آهنگ عنوان بندی پایانی رو می دونه به ما بگه ممنون

آخرین ویرایش:

A-L-I-G-N

کاربر سایت
Apr 20, 2014
40
نام
Ali Ghaseminejad
ُلام بچه ها من الان چپتر آخر گیر افتادم اونجا که هیتلر رفته سوار ربات گنده شده و یک حفاظ دورش هست من هرچی میزنمش حفاظش نمیره کسی میدونه ؟!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
ُلام بچه ها من الان چپتر آخر گیر افتادم اونجا که هیتلر رفته سوار ربات گنده شده و یک حفاظ دورش هست من هرچی میزنمش حفاظش نمیره کسی میدونه ؟!

هیتلر که نیست باس اصلیه . ببین برو پشت اون حفاظ شیشه ایه . برگرد به سمت نرده ها با تفنگ لیزری نرده رو ببر. برو تو سمت کمد ها اسلحه رو بردار بعد یک بار برو سمت چپ تا آخر حفاظ ها از پله بری بالا یک ضد هوایی می بینی . برو روش بالن توی هوا رو بزن . یک بار دیگه هم برو سمت راست تا اخر حفاظ باز از پله برو بالا همون کارو بکن . بعد بیا پایین بهش شلیک کن (با شاتگان راحت تری ) . برای این که وقتی میری بالن رو بزنی جونتو نگیره اول به اسلحه اش شلیک کن که بخواد دوباره شارژش کنه بعد سریع برو بالا بالن هارو بزن

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
بچه ها به جز دیسک اول ( که خودش نصب میشه) برای شماها هم دیسک (2،3،4) رو نمیتونین رو هارد ایکس باکستون نصب کنید؟؟
مال من فقط پلی داره!! '

Sent from my C6602 using Tapatalk
یعنی موقع بازی دیسک دائم درحال خونده شدن و چرخش هستن؟؟!!

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
بهترين بازيه اكشن كه من رفتم به خصوص از لحاظ داستان فقط اصلا اصلا اصلا جلوي بچه بازي نكنيد! خيلي خيلي خونريزي و صحنه +١٨ هم يه جا داشت! حواستون بايد زياد جمع باشه!

Sent from iPad using Tapatalk

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
واقعا بازی خیلی گیرایی و لذت داره
واقعا ارزش این هزینه و وقت رو داره
به همه گیمر های عزیز توصیه اکید میشه

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

A-L-I-G-N

کاربر سایت
Apr 20, 2014
40
نام
Ali Ghaseminejad
هیتلر که نیست باس اصلیه . ببین برو پشت اون حفاظ شیشه ایه . برگرد به سمت نرده ها با تفنگ لیزری نرده رو ببر. برو تو سمت کمد ها اسلحه رو بردار بعد یک بار برو سمت چپ تا آخر حفاظ ها از پله بری بالا یک ضد هوایی می بینی . برو روش بالن توی هوا رو بزن . یک بار دیگه هم برو سمت راست تا اخر حفاظ باز از پله برو بالا همون کارو بکن . بعد بیا پایین بهش شلیک کن (با شاتگان راحت تری ) . برای این که وقتی میری بالن رو بزنی جونتو نگیره اول به اسلحه اش شلیک کن که بخواد دوباره شارژش کنه بعد سریع برو بالا بالن هارو بزن
مرسی داداش تمومش کردم فقط 2 تا سوال داشتم
1-هیتلر پس کیه ؟
2-من الان اولش که باید یک انتخاب بکنی من wyat رو انتخاب کردم و اون مرد بعد اگه از اول برم و fergus رو انتخاب کنم چپتر هاش فرق میکنه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر