Wolfenstein: The New Order | PC

این بازی که دنباله ای بر نام محبوب Wolfenstein است توسط MachineGames ساخته و انتشار آن طبیعتا بر عهده ی Bethesda Softworks است.
داستان بازی در سال 1960 و پس از پیروزی نازیها در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و شخصیت اصلی همان مامور دوست داشتنی B.J. Blazkowicz است و هدف وی طراحی ضد حمله ای غیر ممکن بر علیه نازیهاییست که اکنون بر جهان حکمفرمایی می کنند.
همچون عنوانهای گذشته در بازی شاهد super weaponها و تم های ماورایی خواهیم بود.

دانلود تریلر
HD
SD

ناشرBethesda
توسعه دهندهMachineGame
پلتفرمPC,PS4,XOne,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Wolfenstein: The New Order
تاریخ انتشار عرضه شده
تاپیک امتیازاتامتیازات Wolfenstein: The New Order
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازیبازگشتی مدرن به گذشته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
AMD Phenom II 3.2 GH
4G RAM
ATI Radeon 5670 HD

باید یکم با کارت گرافیکت مدارا کنیم.
اولا رو رزولیشن 720 اجرا کن.
تو تنظیمات کارت گرافیک روی اینها بذار:
VT Cache size:Medium
VT Compress: Enables
MAX PPF: 16
Shadow Resolution: 2048
اون سه تا گزینه همه اش روی مدیوم باشه.
Haze flare: diabled
------------------------
باز اگر مشکل داشتی گزینه Screen space reflection رو روی LOW یا خاموش بذار.
نتیجشو همینجا بگو.
موفق باشی....

آخرین ویرایش:

saman2000

کاربر سایت
Nov 18, 2006
30
با سلام
ببخشید من تو غول دو مرحله به اخر موندم اون غوله که سه پا داره و لیزر و موشک اندازه داره
موشک اندازاشو(شش تا) رو از کار میندازم اما نمیدونم چطور نابودش کنم.؟؟؟؟؟؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
با سلام
ببخشید من تو غول دو مرحله به اخر موندم اون غوله که سه پا داره و لیزر و موشک اندازه داره
موشک اندازاشو(شش تا) رو از کار میندازم اما نمیدونم چطور نابودش کنم.؟؟؟؟؟؟
بزن به چشمش بعد که گیج شد سریع برو زیرش و موتورش رو بزن ( همون وسط )

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
من که Return to Castle Wolfenstein رو بهترین بازی عمر خودم میدونم حقیقت زیاد با The New Order حال نکردم.
اول اینکه جو ماوراء الطبیعه RTCW خیلی دلچسب تر بود تا روزه خوندن دولت ناتری.
دوم تنوع سلاح ها خیلی پایینه و به شخصه انقدر با این مسلسل اول بازی شلیک کردم خسته شدم. تا الان شات گان، مسلسل، اسنایپر و کلت آزاد شده (مرحله برج داخل لندن که سردر اون رو با ماشین شخصی منفجر می کنیم) ولی ظاهرا اسلات های چندانی باقی نمونده که یک دفعه کلی اسلحه متنوع ظاهر بشه. نهایت لابد راکت لانچر مونده فقط.
سوم طراحی هنری محیط خیلی جالب و نفس گیره. تماشای یک دنیای کاملا متفاوت با دید آلمان ناتزی جالبه اما محیط های مبارزه به شدت تاریکه و کورکورانه اکثر اوقات حرکت می کنم و اصلا مانور مناسبی روی محیط مبارزه نمیشه داشت.
Wolfenstein: The New Order یک زباله نیست اما حقیقت اونطور که فکر میکردم هنوز باعث نشده لذت شوتینگ RTCW رو القا کنه. تا الان همه چیز صرفا نمونه مشابه Wolfenstein 2009 هستش با کمی قیافه مدرن برای تفنگ ها و محیط.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
برای یکی دوتا تصویر مرحله اول رو دوباره اجرا کردم ... پسر واقعا Wolfenstein با طمع جنگ جهانی یه چیز دیگه هستش! همین یه مرحله، طراحی اون و هیجانی که میده توی هیچ مرحله ای به نظرم حس نمیشه!
یاد Return To Castle Wolfenstein کبیر بخیر :)

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
سلام بچه ها یه نسخه ریپک خوب سراغ ندارین لینک بدین ؟ هرچی تو نت میگردم نسخه ریپک پیدا نکردم هر ریپکی سراغ دارید لینک مستقیم داره بدین خیلی ممنون میشم .

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
خیلی قشنگه این بازی ، دوسش دارم ، برای بار پنجم شروع کنم از اول و مرحله کره ماه رسیدم باز.
از بازیهای سگا به اینور تا حالا دو ذفعه بازی رو نکرده بودم.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
خیلی قشنگه این بازی ، دوسش دارم ، برای بار پنجم شروع کنم از اول و مرحله کره ماه رسیدم باز.
از بازیهای سگا به اینور تا حالا دو ذفعه بازی رو نکرده بودم.

خوش به حالت با وجود این که نسخه بازگشت به قلعه ولفنشتاین یکی از بهترین ها واسه من بود ولی من هنوز این یکیو بازیش نکردم.خیلی به آدم زور داره 35 تومن پول بازی کپی به اینا بدی.

ُSoap

کاربر سایت
Aug 7, 2014
52
من تازگی بازیش کردم و تمامش کردم

این نقده من از این بازیه

نکات خوب : گیم پلی روان و سریع و جذاب- صداگذاری خوب اسلحه ها- تنوع خوب اسلحه ها- طراحی خوب محیط و گرافیک روان و خوب- مراحل جذاب و تنوع بی نظیر آن، از زمین تا ماه! کات سین های باکیفیت و هیجان انگیز

نکات بد : کوتاهی مراحل-افت فریم در بعضی نقاط بازی- دیر لود شدن بافت ها که هنوز مشکل موتور گرافیکی اد تک 5 می باشد

Score : 9.5

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آقا این بازی چرا این شکلیه ؟؟!!
اصلا بافت ها افتضاح ! هیچی لود نمی شه . تکسچرها در حد بازی های 10 سال پیشه ! آپدیت 2 گیگ رو هم نصب کردم بازم درست نشد . کسی راهی بلد نیست این گرافیک بازی رو بهتر کنه ؟ خیلی افتضاحه
مشخصات سیستمم :
GTX 770
i 3
8 gig RAM

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
آقا این بازی چرا این شکلیه ؟؟!!
اصلا بافت ها افتضاح ! هیچی لود نمی شه . تکسچرها در حد بازی های 10 سال پیشه ! آپدیت 2 گیگ رو هم نصب کردم بازم درست نشد . کسی راهی بلد نیست این گرافیک بازی رو بهتر کنه ؟ خیلی افتضاحه
مشخصات سیستمم :
GTX 770
i 3
8 gig RAM
دیگه افتضاحم نیس!

pirouz3

کاربر سایت
May 29, 2009
69
نام
پیروز
باور کن کیان خیلی برای خودم عجیبه ! خیلی خیلی افتضاحه!
آقا واسه من هم گرافیک داغونه داغونه. اصلاً دیوارها هیچ تکسچری ندارن، سیاهه همه جا، توی هواپیما هیچی پیدا نیست، مرجله بعد از هواپیما تو خندق ها اصلاً هیچ افکتی وجود نداره، اصلاً زمین و دیوار هیچ افکتی ندارن.
آپدیت 2 گیگ رو هم ریختم، درایورم آپدیت.
Vga: 780
CPU: 2600k
Ram: 8 gig 1600
من خودم فکر کنم اشکال از بازیم هست، این بازی باید 40 گیگ باشه، اما واسه من همش 18 گیگه!!! این بازی گرافیکش اینطوری نیست، واسه من داغون میاد!
این هم عکسای بازی با جزئیات بالا، خیلی مسخرست.
http://oi62.tinypic.com/301eccm.jpg
http://oi60.tinypic.com/2morvav.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر