Wolfenstein: The New Order | PC

این بازی که دنباله ای بر نام محبوب Wolfenstein است توسط MachineGames ساخته و انتشار آن طبیعتا بر عهده ی Bethesda Softworks است.
داستان بازی در سال 1960 و پس از پیروزی نازیها در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و شخصیت اصلی همان مامور دوست داشتنی B.J. Blazkowicz است و هدف وی طراحی ضد حمله ای غیر ممکن بر علیه نازیهاییست که اکنون بر جهان حکمفرمایی می کنند.
همچون عنوانهای گذشته در بازی شاهد super weaponها و تم های ماورایی خواهیم بود.

دانلود تریلر
HD
SD

ناشرBethesda
توسعه دهندهMachineGame
پلتفرمPC,PS4,XOne,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Wolfenstein: The New Order
تاریخ انتشار عرضه شده
تاپیک امتیازاتامتیازات Wolfenstein: The New Order
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازیبازگشتی مدرن به گذشته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift
بازی قشنگی بود فقط نسخه ی بازگشت به قلعه چیز دیگه ای بود ، ادم با اون نسخه واقعا حس وحشت رو بهش دست میداد و داستان هم دلهره اور بود ولی این سری بیشتر رو گرافیک حجیمش و گیم پلی کار شده بود
نمیگم داستان ضعیفی بود ولی راه بازگشت به قلعه رو باید ادامه میدادن خیلی بهتر میشد

blackj

کاربر سایت
Feb 23, 2011
199
سلام بازی عالی هست خیلی خوب رو سیستمم اجرا شد فقط نمیدونم چرا موقعی که به دشمن تیر اندازی میکنم خیلی کم فریم میاد پایین ولی بقیه جاها رو 40 فریم به بالا هست البته وقتی بازی رو میارم پایین (alt-tab) و بعد دوباره میارم بالا این مشکل تا حدودی بهتر میشه ولی بازی یه حالت صحنه اهسته میشه کلا ترفندی چیزی نیست که مشکل افت فریم لحظه ای رو درست کنه و فریم ثابت بشه یادم واسه بازی rage هم همینطور بود که با یه پچ و تایپ یه دستور تو شورت کات بازی فریم به 60 رسید اگه کسی از دوستان راه حلی برای ثبات بیشتر فریم داره ممنون میشم به ما هم بگه

blackj

کاربر سایت
Feb 23, 2011
199
نکته ای که وجود داره اینه که در تنظیمات Ultra هم متاسفانه تفاوت چندانی در کیفیت کلی و به خصوص کیفیت Texture ها نسبت به High وجود نداره، در RAGE هم همین موضوع دقیقا صادق بود و میتونستید با اضافه کردن کامندهای زیر به فایل کانفیگ بازی (rageconfig.cfg) کیفیت تکسچرها رو به مقدار ماکسیمم یعنی به 16k برسونید(در حالت High فکر میکنم کیفیت تکسچرها رو 8K هستند):
vt_pageimagesizeuniquediffuseonly2 16384
vt_pageimagesizeuniquediffuseonly 16384
vt_pageimagesizeunique 16384
vt_pageimagesizevmtr 16384

اما در نهایت اتفاقی که میوفته اینه که در VRAM های زیر 2GB به خاطر overflow شدن VRAM بازی تبدیل به اسلاید شو میشه اما همچنان فارغ از این موضوع متاسفانه افزایش کیفیت چندانی هم در تکسچرها دیده نمیشه...

یکی از دوستانم بازی رو با TITAN و 4770K اجرا کرده و طبق گفته ی ایشون هیچ تفاوت محسوسی در تنظیمات Ultra نسبت به High دیده نمیشه، فقط میزان استفاده بازی از VRAM در Ultra به حدود 2.8GB میرسه که پر واضح هست که بخش اعظم این فضا رو Megatexture های انجین پر کردند...

اما در مجموع در این بازی هم با استفاده از یکسری کامندها میشه تنظیمات کلی بازی رو tweak کرد و روی Ultra برد ولی برای VRAM های 2GB به پایین به احتمال زیاد همچنان قضیه overflow شدن صادق خواهد و حتی میزان share ـه GPU با رم هم فکر نمیکنم بتونه کمک خاصی به این موضوع بکنه چون ساختار MegaTexture ها به شدت یکپارچه هست و همین موضوع آدرس دهی چند بخشی اونها رو دشوار میکنه و درنتیجه همچنان شاهد افت پرفورمنس شدید خواهیم بود.

من متاسفانه هنوز دانلود بازی برام تموم نشده و فکر میکنم تا شنبه دانلودش طول بکشه، به همین خاطر الان بازی رو در دسترس ندارم تا همه تنظیمات رو بررسی کنم اما برای استفاده از کامندها ابتدا باید یک فایل کانفیگ با نام wolfconfig.cfg (اگر موجود نیست) در آدرس زیر بسازید:

User\Saved Games\MachineGames\Wolfenstein The New Order\base

و کامندهای زیر رو میتونید داخلش قرار بدید:

vt_useCudaTranscode “1″
vt_pageImageSizeUniqueDiffuseOnly2 “8192″
vt_pageImageSizeUniqueDiffuseOnly “8192″
vt_pageImageSizeUnique “8192″
vt_pageimagesizevmtr “8192?
vt_uncompressedPhysicalImages “1″
r_fullscreenWindowed “1″
image_anisotropy “16″
image_useCompression “0″
vt_maxPPF “128″
vt_lodbias “-2″

(این کامندها رو در حال حاضر ترجیحا دوستانی که VRAM ـشون 2GB به بالا هست امتحان کنند تا وقتی دانلود بازی به پایان رسید خودم شخصا تست کنم و میزان استفاده واقعی از VRAM رو تست بگیرم)

اکثرا از اسم کامندها مشخص هست که مربوط به چه تنظیماتی هستند ولی دوباره اینجا دونه به دونه ذکر میکنم:

vt_useCudaTranscode : این گزینه جهت استفاده از هسته های CUDA ی GPU شما (به فرض اینکه کارت NVIDIA دارید) برای تسهیل و سرعت بخشیدن به فرآیند Transcode کردن مگاتکسچرها هست، و روی کارت های AMD هم دقیق نمیدونم شک دارم ولی فعال بودنش فکر میکنم به استفاده مستقیم از Stream Processor های کارت های AMD یا حتی استفاده مستقیم از قابلیت های GPGPU ـشون بپردازه، البته مورد آخر فکر میکنم به صورت اتوماتیک (سخت افزاری یا نرم افزاری) فعال هست و ربطی به این کامند نداره. به هرحال اسم کامند CUDA هست و تنها چیزی که به قطع میشه گفت ربط مستقیمش با هسته های CUDA ی کارت های NVIDIA هست.

چهار گزینه بعدی که با مقدار 8192 مقداری دهی شده اند هم مربوط به سایز Pagefile های مگاتکسچر هست که همونطور که اینجا ملاحظه میکنید روی 8k هست که برای Ultra میتونید رو 16k بذاریدش ولی قبلش مراقب مقدار حافظه ی VRAM ـتون باشید واگر هم فقط میخواهید تست کنید، اگر بازی ـتون اسلایدشو شد و کرش کرد سریع کامند رو اصلاح کنید و برگردید به 8K یا پایینتر...

vt_uncompressedPhysicalImages و image_useCompression : این دو گزینه هم برای فعال کردن کمپرس کردن تکسچرها هست که به جهت کاهش سایز تکسچرها و استفاده بهینه تر از VRAM استفاده میشه ولی در عوض کیفیت تکسچرها یک مقداری ممکنه کاهش پیدا کنه، که در این کامندها با مقدارهایی که داده شده تاکید شده که سیستم کمپرس کردن کاملا خاموش باشه...همچنین مورد دومی اگر اشتباه نکنم همون کار VT Compress در تنظیمات بازی رو انجام میده، حالا وقتی بازی به دستم برسه دقیق تر این موضوع رو بررسی میکنم...

image_anisotropy : این گزینه هم که همون Anisotrpic ******ing معروف هست که اینجا رو 16x تنظیم شده...

vt_maxPPF: این مورد میزان Texture Streaming رو بر مبنای تعداد Page در هر فریم مشخص میکنه که داخل بازی ماکسیمم مقدار این گزینه اگر اشتباه نکنم 64 پیج در هر فریم هست که اینجا میتونید رو 128 بگذاریدش و با اینکار فکر میکنم مقدار Texture Pop-in ها هم مینیمم بشه...

vt_lodbias : این گزینه هم میزان sharp بودن تکسچرها رو مشخص میکنه و رنج ـش اگر اشتباه نکنم بین 3 تا -3 هست و هرچی منفی تر باشه تکسچرها شارپ تر خواهند بود...

فعلا تا اینجا فکر میکنم کفایت کنه، مطمئنا وقتی دانلود بازی به پایان برسه کامندها و tweak های بیشتری رو براتون عنوان میکنم تا دوستانی که احیانا سیستم های ضعیفی دارند هم بتونند از بازی لذت کافی رو ببرند...

سلام سیستمم تقریبا مینیموم مورد نیاز بازی هست و بعضی جاها 60 فریم 50 فریم موقعی که به ادما تیر میزنم 20 فریم میشه یکم عجیبه اگه ترفندی یا دستور خاصی هست که فریم ریت رو با ثباتر کنه ممنون میشم راهنمایی کنید. فریم خیلی بالا پایین میره که این یکم اذیت میکنه

dr_chop

کاربر سایت
Sep 19, 2012
26
نام
mohammad
کسی میدونه غول آخر رو چطور بکشم؟؟؟
جوا اولش میره و برقا قطع میکنم ولی بعد که میرم پایین هر چی تیر میزنم بهش نمیمیره.
همه جا هم آتیش هست

hamideb

کاربر سایت
Jun 28, 2012
23
سلام_آقا من تازه بازیو تهیه کردم-سیستمم ردیفه-همه چی هم آپدیته-منتها تا بزی رو اجرا میکنم یه صفحه سیاه میاد و بلا فاصله قطع میشه مشکل از کرک؟اگه میشه راهنماییم کنید-با تشکر

hamideb

کاربر سایت
Jun 28, 2012
23
فکر کنم زیادی دیر خریدم دیگه بچه ها ته دیگشم خوردن کسی به فکر مشکل بازی نیست:dآقا من این آپدیت 2.2 گیگی هم نصب کردم بازم هیچ فرقی نکرد-درجا صفحه سیاه میاد و میره اصلا کامپیوتر به رو خودش نمیاره که بازیو اجرا کردی-نه پیغامی نه هیچی-کمک لطفا

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
دوستان اون مرحله ای که (فکر کنم تو لندن) وقتی همکارمون با ماشین میزنه تو دل دشمن و می ترکه و خدومون باید بریم تو خرابه ها و یه سگ مکانیکی میاد، سمت چپ یه راهی هست که علامت زده رو نقشه اما نمی تونم از زیرش رد بشم. باید چکار کنم؟

اول دور خیز کن!بعدش بدو...رسیدی به اون نقطه سری کلید نشستن رو بزن...بصورت تکل از اون زیر رد میشه..چند بار دیگه هم تو همون مکان باید این کارو بکنی

hamideb

کاربر سایت
Jun 28, 2012
23
فکر کنم زیادی دیر خریدم دیگه بچه ها ته دیگشم خوردن کسی به فکر مشکل بازی نیست:dآقا من این آپدیت 2.2 گیگی هم نصب کردم بازم هیچ فرقی نکرد-درجا صفحه سیاه میاد و میره اصلا کامپیوتر به رو خودش نمیاره که بازیو اجرا کردی-نه پیغامی نه هیچی-کمک لطفا
آقا یکی نیست به داد من برسه؟:d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
تازه این بازی رو تهیه کردم و با یکی دوتا مشکل خیلی عجیب برخورد کردم :-?
1- بافت ها اصلا برای چی لود نمیشه؟ :| هیچ جای بازی من تا اینجایی که پیش رفتم (بالا رفتن از دیوار قصر) نشده یک دیوار یا محیط کاملا پردازش شده ببینم. حتی صبر هم میکنی تغییری صورت نمی گیره!
2- لودینگ های کندی داره
برای مسئله اولی کسی راه حل سراغ داره؟ خیلی محیط اینطوری گنگ و بدحالت میشه. هیچی نمیشه تشخیص داد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
برای حل مشکل Stuttering آقای MARSHAL در صفحه های قبل راه حل خوبی ارائه دادند که جوابگو بود...
یه چند صفحه رفتم قبل چیزی پیدا نکردم ... پستی که نقل شده داخل همین صفحه رو میگی؟! برای سیستم من (مشخصات توی پروفایل رو یه نگاه بندازید) هم همینکار رو باید کرد؟
کلا میشه یه توضیح واضح یک نفر بده من زیاد از سخت افزار و تنظیمات گرافیکی سر در نمیارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر