امکانات جدید گروه کاربران Premium

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
امکانات جدید عالیه ؛ فقط 2 سوال در مورد امضاء ها

حجم امضاء برای پرمیوم ها رو مشخص نکردید. همون حجم قبلی 60 کیلوبایته یا بیشتر شده؟
بعد این 10 خط و 7 خط (متن) به همراه عکس میشه استفاده کرد؟! به نظرتون زیاد نیست ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
فقط اون سایتهایی که اعلام کردید که به پریموم ها تخفیف میدن ، از کجا میدونن کسی که داره ازشون چیزی میخره تو بازی سنتر پریمیوم هست ؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
واقعا ممنون خیلی عالیه همه ی موارد واقعا ممنون فقط امضا 240در640 یکم بیش از حد بزرگ نمیشه؟
من یکی ساختم فکر نکنم جالب باشه
1371716155.png

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
حجم امضاء برای پرمیوم ها رو مشخص نکردید. همون حجم قبلی 60 کیلوبایته یا بیشتر شده؟
بعد این 10 خط و 7 خط (متن) به همراه عکس میشه استفاده کرد؟! به نظرتون زیاد نیست ؟

حجمش تغییر نکرده و همان 60 کیلوبایه

نوشته و تصویر همزمان نمیشه یا تصویر یا نوشته، اگر هم قراره ترکیبی باشه خطوط باید نصف تعداد یاد شده باشن

فقط اون سایتهایی که اعلام کردید که به پریموم ها تخفیف میدن ، از کجا میدونن کسی که داره ازشون چیزی میخره تو بازی سنتر پریمیوم هست ؟
کوپن تخفیف خرید آن سایت ها در اختیار کاربران قرار میگیره

واقعا ممنون خیلی عالیه همه ی موارد واقعا ممنون فقط امضا 240در640 یکم بیش از حد بزرگ نمیشه؟

سایز امضاها اشتباه وارد شده و تصحیح میشه

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ا

خیلی خیلی زیاده !!! حتی از یه خبر هم بیشتر میشه ! به نظرم نهایتش برای پریمیوم 2 تا 3 خط باشه عالی میشه !

حداقل یه تگ بذارید که امضا تو اون تگ قرار بگیره . این طوری طرف اگر مثلا 10 خط هم داستان واسه خودش بنویسه ، با پست اصلیش قاطی نمیشه .

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
بسیار هم خوب امکانات عالی وجود داره با اینکه کمی گرون هست ولی خب بحساب کمک به بازیسنتر و حمایت ازش میزاریم .

فقط بگید کی اوکی میشه تا بریم تو کارش .

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
راستی ببخشید تو صفحات قبل اگه بوده من ندیدم . تکلیف کسایی که هنوز Premium هستند مثل خودم چی میشه ؟؟ قابل انتقال بغیر نیست ؟؟ کلا قضیه ما چطوری هست ؟؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
راستی ببخشید تو صفحات قبل اگه بوده من ندیدم . تکلیف کسایی که هنوز Premium هستند مثل خودم چی میشه ؟؟ قابل انتقال بغیر نیست ؟؟ کلا قضیه ما چطوری هست ؟؟
:arrowd:
شما یا توی همین حالت فعلی باقی میمونین تا اعتبار اکانتتون به پایان برسه یا با پرداخت تفاوت اکانتتون رو تبدیل می‌کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر