The Sims 4 | PC

The Sims™ 4 | PC

91639013082671881006.png

استودیو سازنده سری سیمز Maxis در سایت EA اعلام کرد که The Sims 4 برای سال آینده براب پلتفرمهای PC و Mac در حال ساخت است.
فرانچایز سیمز بخاطر علاقه و خلاقیت میلیون ها طرفدار در سرتاسر دنیا در حال پیشرفت است. وفاداری دنباله دار آنها سبب ایجاد روشن کردن آتش خلاقیت در تیم سیمز شده و آنها را وادار کرده که همیشه ابتکار و پیشرفت را در یکی از موفقترین بازی های شبیه ساز که در سرتاسر جهان 150 میلیون نسخه فروخته بگنجانند.

Q&A یکی از سازندگان:
Sul Sul! Maxis and Electronic Arts today announced that The Sims 4 is currently in development at The Sims Studio for release on PC and Mac in 2014. The Sims 4 celebrates the heart and soul of the Sims themselves, giving players a deeper connection with the most expressive, surprising and charming Sims ever in this single-player offline experience. The Sims 4 encourages players to personalize their world with new and intuitive tools while offering them the ability to effortlessly share their creativity with friends and fans.

We know you all have many questions and we’re listening. Send them through to this post and we’ll do our best to respond as often as we can. Just know that we’re not quite ready to spoil all surprises yet, so keep an eye out for more information to come.

For now, here’s a list of some commonly asked questions that we wanted to share with you today.

Q: What can you tell us about The Sims 4?

A: The Sims 4 celebrates the heart and soul of the Sims themselves, giving players a deeper connection with the most expressive, surprising and charming Sims ever in this single-player offline experience. The Sims 4 encourages players to personalize their world with new and intuitive tools while offering them the ability to effortlessly share their creativity with friends and fans.

Q: How do I stay up to date with the latest info on The Sims 4?

A: Head on over to www.TheSims.com/TheSims4 and sign up for our newsletter to learn more!

Q: When will The Sims 4 be available?

A: The Sims 4 will be available worldwide in 2014.

Q: What platforms will the game be available on?

A: The Sims 4 will be available for PC and Mac.

Q: What will The Sims 4 be rated?

A: The Sims 4 is not yet rated by the ESRB, PEGI or other rating systems. We will update the website once we’ve received our rating.

Q: Will there be an online component for The Sims 4?

A:There will be additional fun and social gameplay elements for players who choose to go online (more to come on that later on) but the core game is designed to be played offline. It’s up to the player to choose how they want to play.

Q: Will The Sims 4 require a persistent online connection?

A: You will not require a persistent online connection to play The Sims 4.

Q: We noticed that the fans were amongst the first to receive this announcement, why did you go that route?

A: The Sims has always been about the fans. There are millions of them across social networks and it’s passion that keeps The Sims alive. It’s their creativity and devotion to The Sims that fuels our creativity, so it’s natural that we’d come to them first with the big news.

This is just the beginning for our fans. We’re bringing a select few into our inner circle and they’ll get special access to the development team and will have visibility into key parts of the game as it develops.

Q: Who are some of the people that are making The Sims 4?

A: The Sims 4 is currently in development at The Sims Studio in Redwood City, and the team making the game is comprised by veterans whose experience dates back to the inception of the franchise. We have folks like Robi Kauker, Lyndsay Pearson and Kevin Gibson who have been with the series since the beginning. Others such as Ray Mazza and Samantha Miceli have been with the team since The Sims 2. We can’t wait to introduce you to more of the team.

Q: What do the eyes in the image mean?

A: They say that the eyes are the window into the soul. Let’s just say that these eyes are a window into the future of The Sims 4. Stay tuned for more!

Q: What are the minimum hardware requirements for The Sims 4?

A: We are working to make the game accessible to as many players as possible. We will let you know once we’ve locked in the specs.

Q: Are you still developing content for The Sims 3?

A: Yes. We have a brand new world, Dragon Valley, coming out at the end of May. We have The Sims 3 Island Paradise shipping on June 25 and we have a Future-themed expansion arriving in Fall 2013. Beyond that, we continue to create content for The Sims 3 Store​

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
یوزرها بهش 4.5 دادن و معمولا میگن از نظر گرافیک پایینتر از سیمز 3 هست
به نظر میاد ضعیفه این نسخه
البته از سیستم اعلامی با گرافیک 128 میشد حدس زد
و خیلیها اونو نسخه الفا اعلام کردن چون ایتمهاش بسیار محدوده احتمالا سیمز اینبار 4 تا پک ایتم میخواد بده از لوازم منزل گرفته تا استخر و ....

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
یعنی چی اخه ؟ یوزرها همینطور دارن از بازی انتقاد میکنن و نمره پایین میدن به بازی . مگه چش شده این بازی . من Sims3 رو کلا پاکش کردم و امیدوار بودم به این یکی . اینم اینطوری شد ؟ اصلا دوست ندارم به نسخه قبل برگردم .

اما اینطور که از نقد کاربرا مشخص شده مث اینکه باید دوباره برگردیم به همون سیمز 3 !

چون اکثر قریب به اتفاق گفتن گرافیک بازی شبیه سیمز 2 هستش و بازی هیچ محتوایی نداره !

رسما نا امیدمون کردن

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
چرا اینقدر از بازی بد میگید؟! من خودم تعدادی از نظرات مردمی سایت متا رو خوندم. درسته که اکثرا راضی نبودن ولی یه تعدادی هم نقدهای مثبتی از بازی نوشتن. مثل سبک تر شدن اجرای بازی به نسبت سیمز 3. گرافیکش درسته خیلی بهتر نشده ولی با توجه به دمویی که بازی کردم و از روی عکسها, حداقل یه کمی هم که شده از سیمز 3 بیشتره انصافا. ولی چیزی که تقریبا همه ناراضی بودن کمبود وسایل خونه هستش که مشخصه EA خوشش اومده از خالی کردن جیب مشتریها و اینبار میخواد با 50 تا exapnsion pack تا چند سال آینده سود عظیمی بزنه به جیب!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
چرا اینقدر از بازی بد میگید؟! من خودم تعدادی از نظرات مردمی سایت متا رو خوندم. درسته که اکثرا راضی نبودن ولی یه تعدادی هم نقدهای مثبتی از بازی نوشتن. مثل سبک تر شدن اجرای بازی به نسبت سیمز 3. گرافیکش درسته خیلی بهتر نشده ولی با توجه به دمویی که بازی کردم و از روی عکسها, حداقل یه کمی هم که شده از سیمز 3 بیشتره انصافا. ولی چیزی که تقریبا همه ناراضی بودن کمبود وسایل خونه هستش که مشخصه EA خوشش اومده از خالی کردن جیب مشتریها و اینبار میخواد با 50 تا exapnsion pack تا چند سال آینده سود عظیمی بزنه به جیب!
بابا خود شما هم که داری بد میگی:
1.اولیش همون وسایل
2.سیمز 3 ماله 2009 هست و الان 2014 ،پنج سال رفته یعنی یه نسل عوض شده اونموقع یکم بهتر شده ،تفاوتهای دیگر شبیه سازها رو ببین ،تفاوت همین فیفا شبیه ساز فوتبال رو ببین تو این 5 سال
پس واقعا حق دارن
ea باز هم امسال منفورترین شرکت میشه برا اینکه هر کامپیوتری بازی رو بکشه گرافیک بازی رو تا سر حد مرگ اوردن پایین.
فقط برای فروش نه به خاطر هواداراش و پلیرهاش

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
خب دوستان کرک باری عرضه شده و تا چندین ساعت لینک معتبر تورنت بازی همراه با کرک میاد اگه آنلاین بودم لینک مستقیمشو اینجا میزارم اگه آنلاین نبودم خودتون میتونید از اینجا اخبارشو دنبال کنید: https://www.facebook.com/pages/Games4theworld-Downloads/110924105707074

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
بازی کرک شده برای دانلود موجوده یا نه ؟

هر وقت اومد لطفا اعلام کنین و بگین از کدوم سایت هم می تونیم با سرعت بالا دانلود کنیم

مرسی

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
من تا اینجا که بازی کردم بنظرم بازی خوبیه و امکانات جدید و جذابی داره(مخصوصا این قابلیت Multi Task) بازی خیلی روون تر از نسخه قبلیه و راحت ذخیره و اجرا میشه. Sim ها احساساتشون خیلی پیشرفت کرده و هر اتفاقی یه تاثیر خاص روشون میزاره و کلی امکانات جدید برای برقراری رابطه هست که بازی رو جذاب تر کرده. پول اولیه که بازی در اختیارتون میذاره برای خرید یه خونه آماده با وسایل نسبتا معمولی کافیه ولی من ترجیح دادم یه زمین با قیمت 5000 تا بخرم و خودم خونم رو بنا کردم و با قرار دادن یه سری وسایل تکمیلش کردم و درنهایت این چیزی که توی عکس می بینید پس از ساختش برام 70-80 واحد پول بیشتر نموند و مجبور شدم سریع Simهام رو بفرستم سر کار و الان هم دارم پول جمع میکنم که یه کامپیوتر براشون بخرم:d

یه نکته جالب هم اینه که با این کرکی که 3DM عرضه کرده الان میتونید راحت وارد بخش آنلاین بشید و خونه هایی که مردم ساختن رو ببینید و دانلود کنید. پس بدویید تا از کار نیافتاده این قسمت های بازی رو هم تجربه کنید.

این اسکرین شات هارو هم با استفاده از خود بازی گرفتم، امکان ضبط ویدئو هم هست.

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
من تا اینجا که بازی کردم بنظرم بازی خوبیه و امکانات جدید و جذابی داره(مخصوصا این قابلیت Multi Task) بازی خیلی روون تر از نسخه قبلیه و راحت ذخیره و اجرا میشه. Sim ها احساساتشون خیلی پیشرفت کرده و هر اتفاقی یه تاثیر خاص روشون میزاره و کلی امکانات جدید برای برقراری رابطه هست که بازی رو جذاب تر کرده. پول اولیه که بازی در اختیارتون میذاره برای خرید یه خونه آماده با وسایل نسبتا معمولی کافیه ولی من ترجیح دادم یه زمین با قیمت 5000 تا بخرم و خودم خونم رو بنا کردم و با قرار دادن یه سری وسایل تکمیلش کردم و درنهایت این چیزی که توی عکس می بینید پس از ساختش برام 70-80 واحد پول بیشتر نموند و مجبور شدم سریع Simهام رو بفرستم سر کار و الان هم دارم پول جمع میکنم که یه کامپیوتر براشون بخرم:d

یه نکته جالب هم اینه که با این کرکی که 3DM عرضه کرده الان میتونید راحت وارد بخش آنلاین بشید و خونه هایی که مردم ساختن رو ببینید و دانلود کنید. پس بدویید تا از کار نیافتاده این قسمت های بازی رو هم تجربه کنید.

این اسکرین شات هارو هم با استفاده از خود بازی گرفتم، امکان ضبط ویدئو هم هست.

اون چیت کدهای قبلی هنوزم کار می کنه؟ من که هیچ وقت سیم هام رو سر کار نمی فرستادم. همیشه با چیت کد جزو بچه مایه های شهر بودیم :d امیدوارم هر چه زودتر یه کرک درت و حسابی برای بازی بیاد که بریم سراغش.

پ.ن: این خونه ای که ساختی من رو یاد سیمز یک انداخت. منم تو شماره اول خونه هام رو همینجوری میساختم. بعد تا اونجا که جا داشت توش آدم می ریختم. یادش بخیر.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
اون چیت کدهای قبلی هنوزم کار می کنه؟ من که هیچ وقت سیم هام رو سر کار نمی فرستادم. همیشه با چیت کد جزو بچه مایه های شهر بودیم :d امیدوارم هر چه زودتر یه کرک درت و حسابی برای بازی بیاد که بریم سراغش.

پ.ن: این خونه ای که ساختی من رو یاد سیمز یک انداخت. منم تو شماره اول خونه هام رو همینجوری میساختم. بعد تا اونجا که جا داشت توش آدم می ریختم. یادش بخیر.

وبسایت Kotaku یه چیت برای پول بی نهایت گذاشته بود ولی بنظرم چیت بازی رو خیلی لوس و بی معنا میکنه حداقل برای یه بارم که شده سعی میکنم یه خانواده رو بطور صحیح پیشرفت بدم:d توی Sims های قبلی هم من همیشه اینکارو میکردم فقط یکم صبر و حوصله نیازه ولی وقتی به درآمد و دستاوردهای خوبی می رسید خیلی لذت بخش میشه بازی. این خونه هم قرار نیست اینطوری بمونه هروقت پول دار بشم حسابی تغییرش میدم.

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
یه سوال این بازی مجانیه؟ چطوره؟
مثه sims 2 قشنگ هست؟ یا چرت و پرته؟
اگه کسی لینک دانلود داره بده
آخه شنیدم گویا DRM داره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر