Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

StoneCold.

کاربر سایت
Jan 2, 2015
14
بله دوست عزیز خیلی زیاده لبته وقت زیادی گذاشتم . خلاضه رفتم havana بعد یکسری کارها رفتم Forbidden-Oasis بدبختی یکجا رفتم عنکبوتای بزرگی داشت سم میپاشن 4 نفری از عهده یکیش برنیومدیم:d البته جون 3 نفرمون 1 درصده معجون هم تموم شده . من میخواستم warrior بگیرم مگا ملحق شد به تیم کارکتر خودم هم mage هست و solas هم کنارم هست :d
یه casandra دارم هنوز خیلی ضعیفه جوابگو نیست varric هم بدرد نمیخوره بجاش باید warrior جایگزین کنم . اونوقت که تیم تانک میشه.

این warrior کی به تیم ملحق میشه به کمکش نیاز دارم :d

این اسکای هولد توی نقشه هنوز نیست:d

آخه اسکای هولد همینطوری که توی نقشه نمیاد...باید خودت کشفش کنی..اونم فقط با انجام دادن مراحل اصلی :D
کاساندرا هم قویه...البته اگه تو قدرتها و تلنت هاش، شاخهای مربوط به تمپلار بودنشو پر کنی...
من تیمم، خودم(واریور) کاساندرا و سولاس و دوریانه....لامصب هیچ بشری نمیتونه تو حالت سختشم یه تار مو ازمون بگیره...البته به غیر از اژدها...اژدهایی که توبازی هستن پدرمونو در میارن :D

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
آخه اسکای هولد همینطوری که توی نقشه نمیاد...باید خودت کشفش کنی..اونم فقط با انجام دادن مراحل اصلی :D
کاساندرا هم قویه...البته اگه تو قدرتها و تلنت هاش، شاخهای مربوط به تمپلار بودنشو پر کنی...
من تیمم، خودم(واریور) کاساندرا و سولاس و دوریانه....لامصب هیچ بشری نمیتونه تو حالت سختشم یه تار مو ازمون بگیره...البته به غیر از اژدها...اژدهایی که توبازی هستن پدرمونو در میارن :D
ممنون از جوابت
من که دیگه بازی پاک کردم
و 2 بار هم تمومش کردم و سومین بار هم 20 درصدی رفتم بعد پاکش کردم .

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
آپدیت 5 بتا برای, DragonAge رلیز شد :

Here's a list of a few new features that will show up in the patch:

• [*=left]A special underground market run by an undying shopkeeper called the Black Emporium that offers a host of special items and weapons
    [*=left]Players can also change their character's appearance using a magic mirror found only in the Black Emporium
    [*=left]A new key binding system that supports additional mouse buttons
    [*=left]A auto-attack binding for single player
    [*=left]The ability to adjust the size of subtitles
    [*=left]The ability to adjust shader quality for more precise optimization
    [*=left]Party storage is being added to the Undercroft in Skyhold
    [*=left]The ability to change the color of items through the crafting system

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
با این که بازی پر از نکات مثبت است ولی نمدونم چرا به دل من نمیشینه بازی گرافیکی فوق العاده داره، شخصیت پردازی هم خیلی خوبه ولی گیم پلی بازی خیلی محدوده نسبت به اسکرایم مپ دراگون با این که بزرگه ولی محدوده نمیشه مثل اسکرایم از هر راه رفت مثل اسکرایم اپگرید ها هم خیلی محدوده خدایی با این که اسکاریم مال 4 سال پیشه گیم پلی اش 4 برابر این بهتره من قصد مقایسه این دو بازی رو نداشتم خودمم عاشق این سبکم ولی کما کان اسکرایم فعلا پادشاه این سبکه بعد ویچر البته از نظر من.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
یکی به ما میگه تفاوتهای Mage و Templar چیه؟:dقسمت های قبلی رو بازی نکردم اینم تازه میخوام شروع کنم.

سلام بر شما
من این بازی رو زیاد بازی نکردم تو این بازی نمیدونم ولی تو همه بازی ها این دو هستن دو تاشون یه نوع گروهن میج میشه گروهی که تشکیل شده از جادوگرها هستن تمپلار ها فکر کنم گروهی سلطنتی هستن ولی بازم از تمپلار مطمن نیستم ............

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
سلام دوستان
میخوان اینو دانلود کنم.
علت خواب زمستونیمم اینکه که لیست دانلودم زیاده،هم اینکه نسخه خوب ابدیت و اینا بده بگذریم!
تو نت یکم گشتم نسخه های مختلف هست.الان کدوم خوب و تضمینیه؟من دلوکس دیدم.رال دی فکر کنم.3dmهم دیدم حالا اینو 3دی ام نمیدونم کرکش فقط 3دی ام هست یا نه!
فقط من دوست دارم نسخه ای که میگیرم ستآپ دار باشه!
اگه لینک هم جایز هست که صد البته بهتره
ممنونم

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
داداش کلا بازیو فقط 3dm کرک کرده اونم ستاپ نداره در ضمن بگم بدترین کرک تاریخ کل گیمریم بود هنوز با نسخه بیشتر کرک هم خوب نشده خلاصه مشکلات اساسی داره. در ضمن بلک باکس هم فکرکنم یه نسخه رو ازش با حجم 18 گیگ داده بیرون تونم نسخه کرک شده 3dm است. کلا صبر کنی بهتره.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

یه سری سوال داشتم ....

من الان بازی رو تموم کردم اما یه سری سوال برام پیش اومده ....

میخواستم بدونم این بازی مثله سری های اولش داستان های متفاوتی داره برای پایان بازی یا تو خودش ؟

مثلا اینو میدونم تو بازی دو گروه هستن میج و تمپلار که شما برای یکیش میجنگی انگار ولی این تو نتیجه بازی تاثیر داره؟

یا همش برای ماموریت های فرعی بازی میشه ؟

الان به نظر شما من که بازی رو تموم کردم دو باره بخواهم بازی کنم ایا چیزی هست که باعث تغییر در بازی بشه و من برم دنبالش؟

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر