Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اگه به موسیقی علاقه دارید می تونید به این سایت مراجعه کنید و آهنگ های tavern همراه با sheet music اونها رو دانلود کنید :

Dragon Age: Inquisition

این آهنگ ها را تا 9 فبریه می تونید به صورت رایگان دانلود کنید و بعدش به صورت دیجیتالی فروخته خواهند شد.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
اگه به موسیقی علاقه دارید می تونید به این سایت مراجعه کنید و آهنگ های tavern همراه با sheet music اونها رو دانلود کنید :

Dragon Age: Inquisition

این آهنگ ها را تا 9 فبریه می تونید به صورت رایگان دانلود کنید و بعدش به صورت دیجیتالی فروخته خواهند شد.
یه دنیا ممنون داداش.

فقط Vocalـش رو نمیدونید کیه ؟ سرچ زدم چیزی نیافتم!

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یه دنیا ممنون داداش.

فقط Vocalـش رو نمیدونید کیه ؟ سرچ زدم چیزی نیافتم!

تو عکس همون سایت که نوشته:
music by raney shockne feat elizaveta and nick stoubis
additional music by inon zur

حالا خواننده کدومشون هست، احتمالا باید elizaveta باشه!:D
چون فکر نکنم raney و nick اسم خانم باشه!:D

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
تو عکس همون سایت که نوشته:
music by raney shockne feat elizaveta and nick stoubis
additional music by inon zur

حالا خواننده کدومشون هست، احتمالا باید elizaveta باشه!:D
چون فکر نکنم raney و nick اسم خانم باشه!:D
عجب، راش دادم متن رو خوندم به عکس نگاه نکردم :))

Elizaveta Khripounova

مرسی داداش.

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان چطوری میشه ایتم ها رو قسمت خرید فروش 2 برابر خرید کنم مثلا1 rune دارم میخوام 6 تاش کنم 3 تا پرک بود قسمت کانکشن برا خرید که فعال کردم .
الان ایتم میزارم تو قسمت ولیو بعد میفروشم و میخرم همون یک دونه هست ؟
تو بوتیوپ دبدم موادش رو دوبرابرکرد

آخرین ویرایش:

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
دوستان من چند روزی درام بازی میکنم میخواستم بدونم لول آپ فقط برای سلاحهاست یا جادو هاست یعنی نمیشه برای مثال استقامت و یا موارد دیگه را بالا برد ؟

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان من چند روزی درام بازی میکنم میخواستم بدونم لول آپ فقط برای سلاحهاست یا جادو هاست یعنی نمیشه برای مثال استقامت و یا موارد دیگه را بالا برد ؟
سلاحها رو باید بخری یا پیدا میکنی یا نسخه ساختش پیدا میکنی یا میخری به اسم schimatics که بهترینش تو dou lion بعد روش با rune 50 قویترش میکنی
استقا مت هم بستگی به warrior یا mage داره وقتی جادو هارو ارتقا میدی اون ویژگیها هم میرن بالا
همیشه مقاومت mage ها کمتر از warrior ها هست warrior ها جونشون و مقاومتشون بیشتره
البته با ساخت زره از مواد که constitutions دارن میتونی بیشتر کنی انگشتر و گردنبند که constitutions دارن هم هست که جون بیشتر میکنن

استقامت یا دفاع باید خود با مواد روی زره اضافه میکنی مثل magic . sprite .renge . fire .could همه رو باهم نمیتونی بکجا بزاری باید تیکه تیکه روی پا دست لباس کلاهخود خلاصه هرچی که خودت مناسب میدونی بزاری.

آخرین ویرایش:

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
اساتید سلام میخواستم بدونم نقش این power چیه و ه چه درد میخوره ؟
دوم اینکه وقتی کلید p را میزنیم در قسمت attibutes فقط به ما در مورد قدرت و دیگر گزینه های کارکتر ما توضیح میده و با لول اپ کردن قابل زیاد کردن نیستند ؟
و سوم وقتی کلید p را میزنی در قسمت behaviors بالا و پایین کردن ایتم ها چه نقشی در قدرت کارکتر ما داره ؟
ممنون

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
اساتید سلام میخواستم بدونم نقش این power چیه و ه چه درد میخوره ؟
دوم اینکه وقتی کلید p را میزنیم در قسمت attibutes فقط به ما در مورد قدرت و دیگر گزینه های کارکتر ما توضیح میده و با لول اپ کردن قابل زیاد کردن نیستند ؟
و سوم وقتی کلید p را میزنی در قسمت behaviors بالا و پایین کردن ایتم ها چه نقشی در قدرت کارکتر ما داره ؟
ممنون
نقش پاور برا ازاد کردن یک منطقه یا شهر جدید هست که تو نقشه تو اتاق جنگ نشون میده چندتا برا رفتن به اون منطقه پاور لازمه
دکمه p که 4 تا گزینه داره یکیش attibutes که قدرت نشون میده قسمت abality جادو ها رو ارتقا میدی و لول اپ میشی

قسمت tactics مهمه اونجا به یارات میگی که از چه جادو هایی بیشتر استفاده کنه و از چه جادوهای استفاده نکنه روی جادو کلیک میکنی وفلش چپ راست میاد و علامت ستاره یعنی اول و همیشه استفاده کنه و ضربدر هم استفاده نکنه روی 8 تا جادو علامت ستاره بذار اونایی که کابردشون خوبه.

قسمت behaviors هم 3 تا گزینه داره
قسمت healing potion reserve تایین میکنی که چند تا جون مصرف کنه کلا 8 تا جون داری و 4 نفرین که بهتره 2 تا بزاری
قسمت healing potion HP تایین میکنی که جونش به چند درصد رسید( وقی میمیره ) جونش پر کنه ( خودم رو 10 % گذاشتم بهتره وگرنه بیخودی جونشون هدر میره
قسمت mana هم مثل بقیه هست

آخرین ویرایش:

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
سلام اگر کسی از دوستان گیم اصلی را با اکانت Origin داره لطفاً یه World Satet برای کاراکتر من بسازه و فایل Save را آپلود کنه ... فوریه ...

کازاکتر من را میتونید از اینجا دانلود کنید >>> http://static-2.nexusmods.com/15/mods/728/images/281-1-1422617259.png

281-1-1422617259.png

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان چطوری میشه ایتم ها رو قسمت خرید فروش 2 برابر خرید کنم مثلا1 rune دارم میخوام 6 تاش کنم 3 تا پرک بود قسمت کانکشن برا خرید که فعال کردم .
الان ایتم میزارم تو قسمت ولیو بعد میفروشم و میخرم همون یک دونه هست ؟
تو بوتیوپ دبدم موادش رو دوبرابرکرد

کسی می دونه باید چکار کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر