Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
همین الان شماره 1 و 2 رو نصب شده دارم با تمام DLC ها و Expansion pack ها . دوستان سیوهاتون رو آماده کنید واسه شماره 3 .

پ.ن:من با تمام وجود از Mage ها دفاع کردم و باز هم دفاع خواهم کرد .

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
مثل اینکه یه نسخه از dao امده با نام dao ultimate edition من به شدت هوس کردم بازم origins را بازی کنم کسی لینکی چیزی داره ازش pm کنه واسه ما؟

Sent from my GT-i9100 using Tapatalk 2

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
من DA 1 رو تموم نکردم و هر بار که یکم ادامه دادم Lose Interest خور شدم ، ولی تموم کردن DA 2 واقعا یه تجربه ی فوق العاده بود برام .
امیدوارم که نسخه ی 3 یه تجربه ی حتی بهتر رو ارائه کنه . چون توی این طوفان گیم هایی که میخواد بیاد ، اگه قوی عمل نکنه به زاویه رفته .

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
من دو رو اصلا بازی نکردم...ارزش داره تابستون بازی کنم؟ولی یکشو تا اخر رفتم...امیدوارم سیوش به کار بیاد:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من که امیدی بهش ندارم:(
اگه بخواد مثل 2ش باشه که اصلاً ارزش خریدنم حتی نداره:|
وقتی ناشر بیاد سازنده رو زیر فشار بزاره بگه یا بازی رو برای نوجوان های 14 ساله میسازی که خوب بفروشه و بتونن اونا بیشتر بپسندنش تا افرادی که مخاطبان واقعی هستن (مثل COD)و گندی که به Diablo 3 و Mist of Pandaria (یه بلیزارد بود که اونم داره گند میزنه هی) زدن دیگه همین میشه ... . من که امیدم تنها به Bioware هست :d .

آخرین ویرایش:

arkimand

کاربر سایت
Jul 19, 2012
97
نام
ایمان
یکش رو نصب کردم الان دارم از اول تموم می کنم .
واقعا بازیش حال داد . 2ش ری...ن بهش ولی 1ش شاهکار بود . امید وارم اینم خوب بسازن چون ظاهرا فشاری رو bioware نیست .
پاشید ! چرا همه خوابن ؟ تاپیک داره خاک می خوره ها ! 4 تا ss و 4 تا concept art بزارید اگه امده

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
692940a3-8327-44a8-8226-1b73dce6f95f.jpg

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خب تریلر بازی نشون دهنده تاثیر زیاد شخصیتهای گذشته داستان هست و هیچی از این بهتر نمیتونه باشه!!
از راوی بودن موریگان تا نشون دادن وریک و فرماندهی سیکرها به دست کاساندرا!
با یه بازی فوق العاده روبرو هستیم!!!:bighug:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آقا یه سوال:
اگه قرار باشه بازیرو به Dragon Age 1 ربط بدن بیش از 1000 تا انتخاب تو نسخه اول بوده که باید تاثیرش بدن تو بازی. یه جورایی غیر ممکنه و کلی هزینه میخواد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه سوال فنی: داستان بازی اصلا به 2 ربطی داره؟:D
لابد باید داشته باشه. مگه اینا دنبال champion of kirkwall نبودن؟
حالا سوال اینجاست ما یه شخصیت جدید رو هدایت میکنیم یا شخصیت شماره اول یا شخصیت شماره دوم رو؟

پ.ن: فقط یه چیز. رهبر این qunari ها (آریشوک) رو وقتی میکشی، برمیگرده میگه ما میام سراغتون و جنگ شروع میشه.
از اون طرف هم توی تریلر یه دونه از همین Qunari های گنده و شاخدار رو میبینیم و صدای موریگان میاد که میگه allies یعنی متحدان. امکان داره این همون Sten شماره اول باشه؟
biggrin1.gif

البته استن توی شماره اول شاخ نداشت و توی شماره دوم یه خورده شبیه گاو شده بودن
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
لابد باید داشته باشه. مگه اینا دنبال champion of kirkwall نبودن؟
حالا سوال اینجاست ما یه شخصیت جدید رو هدایت میکنیم یا شخصیت شماره اول یا شخصیت شماره دوم رو؟

پ.ن: فقط یه چیز. رهبر این qunari ها (آریشوک) رو وقتی میکشی، برمیگرده میگه ما میام سراغتون و جنگ شروع میشه.
از اون طرف هم توی تریلر یه دونه از همین Qunari های گنده و شاخدار رو میبینیم و صدای موریگان میاد که میگه allies یعنی متحدان. امکان داره این همون Sten شماره اول باشه؟:biggrin1:
البته استن توی شماره اول شاخ نداشت و توی شماره دوم یه خورده شبیه گاو شده بودن:biggrin1:

داستان که مسلما ادامه جنگ میج ها و تمپلارها هست,شخصیتش هم 99 درصد جدیده و اون واردن نسخه اول که نمیتونه باشه چون واسه خیلیا مرده!!!:d
اگه کمیک رو هم دنبال کنین الان آریشاک همون استن نسخه اول هست که البته الان دیگه استن نیست و آریشاک هست!!!:d
شاخ هم نداره!:d
در مورد اتحاد با qunari هم احتمال زیاد به جنگشون با Tevinter اشاره داره که مسلما تو نسخه سوم بیشتر بهش پرداخته میشه!!!

آقا یه سوال:
اگه قرار باشه بازیرو به Dragon Age 1 ربط بدن بیش از 1000 تا انتخاب تو نسخه اول بوده که باید تاثیرش بدن تو بازی. یه جورایی غیر ممکنه و کلی هزینه میخواد.

داستان هم تقریبا میشه گفت ربطی به نسخه اول قرار نیست داشته باشه چون اون داستانش جدا بود و الان بلایت پنجم کامل تموم شده و اون قسمت داستان هم به اتمام رسیده!
احتمالا تنها ربطش در مورد فرزند موریگان و OGB باشه!

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
شخصیت شماره 1 بستگی به انتخابی که میکردی زنده میموند یا میمرد.
استن هم تو شماره 1 باز هم به انتخابی که میکردی ربط داشت اگه اشتب نکنم تو یه دهکده اسیر بود یا ازادش میکردی میومد تو گروه یا میزاشتی همونجا بمونه.
فقط خدا کنه سیو های شماره های قبلی رو بخواد که داستان براساس اونطوری که بازی کردم بره جلو:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر