Call of Duty: Ghosts | Xbox 360

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
سرور های کال یکی از بهترین و سریعترین سرور هایی هست که من تا بحال بازی کردم
شده نصف روز بدون قطعی بازی کردم حتی داخل بازی لگ هم نداره دیگه چی میخوای
از نظر واقع گرایانه بودن هم تنها شوتری هست که به واقعیت اینقدر نزدیک شده
شما اگه از بخش داستانی بازی خوشت نماید حتما مولتی رو امتحان کن
من هم رو هوا صحبت نمیکنم ازهشت سال پیش تا بحال همه بازی ها رو دارم و تجربه کردم چه بتل چه کال شما هم تجربه کن بعد نظر بده
شما یک بار مولتی BF بزن ....اونموقع میفهمی کدوم واقعیه و کدوم تخیلی ...COD شوتر خوبیه اما هرگز به واقعیت شبیه نیست ...

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بنده prestig master هستم تو بازی ولی قبول کن سرور هاش ضعیفه نسبت به black ops1 یا Mw3

از سرورهای ۳۶۰ خبر ندارم ولی تویه نسخه ps3 بهترین سرورها رو داره و به نظرم با سرورهای ea تویه بتل برابری میکنه.
با این پینگی که من داشتم تویه mw3 , بلک آپس ۱ اکثر مواقع ۲ آنتنه بودم(زرد)ولی با وجود گوست و سرورهای اختصاصی که بهش اضافه کردن ، مولتی بازی لگی نداره
و به نظرم بهترین کاری که تویه این بازی شده اینه که اون سنجش پینگ رو برداشتن (حداقل دیگه نمیبینیش که حرص بخوری)ولی همونطور که گفتم اونقدر سروراهای خوبی داره که اصلا لگی تویه مولتی نداره

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
به خدا بتل رو هم بازی میکنم
ولی مطمئنم هستم که کال واقعی تر ه

من با نظر دوستمون موافقم و از اونجایی که اکثر سری های کال آف و بتل رو بازی کردم ،مولتی پلیر بتل فیلد خیلی بیشتر به جنگ واقعی نزدیکه.

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
به خدا بتل رو هم بازی میکنم
ولی مطمئنم هستم که کال واقعی تر ه

شما المان های واقع گرایی یه شوتر رو چه چیز هایی میدونی ؟؟ نگاه کن در درجه ی اول یه بازی شوتر باید تخریب پذیری بالایی داشته باشه ....تو cod طرف با ار پی جی میزنه به cover کمپر اما هیچ اتفاقی نمیافته ....اما تو BF با ار پی جی به راحتی میشه دیوار و ساختمون های کوچیک رو روی سر اون کمپر خراب کرد ...توی BF هیچ جایی امن نیست هر لحظه ممکنه اون جایی که توش کمپ کردی رو سرت خراب شه اما cod ......

مورد دوم هم اینکه تو cod شما فقط مجبوری با یه اپشن یعنی پیاده نظام بری جلو و این به شدت از واقعیت دوره ....اما تو BF شما میتونی با انواع وسیله ی نقلیه ونفر بر و هلیکوپتر و تانک و .... کار کنی و همین باعث واقع گرایی بیشتر میشه

مورد سوم اینکه شما تو BF باید یه استراتژی خاص داشته باشی تا بتونی kill بگیری و برنده بشی ...وگرنه اگه بدون برنامه فقط running کنی یا کمپ کنی نمیتونی حتی یه kill هم بگیری ....

تو cod یه ادم نوب هم میتونه با کمپ کردن به راحتی یه 5-6 تا kill تو هر راند بگیره اما تو BF اصلا هیچ نوبی نمیتونه دووم بیاره به خاطر مردن های پیاپی از بازی زده میشه.....!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
البته من همین روح شوتر برم مهمه و اینکه آدم ها تو اندازه واقعی باشن
بتل برای اینکه امکانات زمینی و هوایی رو وارد بازی کنه مجبور بوده تا این بخش شوتر رو کم رنگ تر کنه
ولی در هر دو مورد لذت بخش هست چه سیما بخوای به جنگ تمام عیار رو حس کنی و از زمین و هوا به دشمن حمله کنی
یا اینکه به اصل کانتر برگردی و از تیراندازی لذت ببری

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوسةان من دیسک یک رو ک اینستال دیسک بود نصب کردم

فایل های مورد نظر نصب شد... و خودش گفت ک دیسک ۱ رو بزار و وارد کمپین شو

ولی همچنان دیسک با سرعت بالا میچرخه و لنز اطلاعات میگیره
جریانش چیه؟
من اجکت رو زدم و از بازی پرید بیرون... دیسک ۲ رو گذاشتم برا اینستال

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوسةان من دیسک یک رو ک اینستال دیسک بود نصب کردم

فایل های مورد نظر نصب شد... و خودش گفت ک دیسک ۱ رو بزار و وارد کمپین شو

ولی همچنان دیسک با سرعت بالا میچرخه و لنز اطلاعات میگیره
جریانش چیه؟
من اجکت رو زدم و از بازی پرید بیرون... دیسک ۲ رو گذاشتم برا اینستال

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

دیسک دو برای گرافیک نصب نکن

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دیسک دو برای گرافیک نصب نکن

من نصبش کردم ... وقتی وارد بازی شدم یه آپدیت 162 مگی خواست ...
گذاشتم برا آپدیت ... بعد پست شما دوست عزیز رو دیدم ... سریع کنسل کردم ... رفتم از تو هارد اون اینستال کانتنت رو با حجم 2 گیگ پاک کردم ...

باز وارد بازی که میشم ... اون آپدیت 162 مگی رو میخواد ... بزارم دانلود یا اینکه کنسل بزنم؟
بدون آپدیت هم وارد Xbix live نمیشه از تو بازی

چرا دیسک گرافیک رو نصب نکنم سعید خان؟ گرافیک واقعا افتضاحه ... چه مشکلی پیش میاد؟؟

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,891
نام
U-N-3-S
گذاشتم برا آپدیت ... بعد پست شما دوست عزیز رو دیدم ... سریع کنسل کردم ... رفتم از تو هارد اون اینستال کانتنت رو با حجم 2 گیگ پاک کردم ...

باز وارد بازی که میشم ... اون آپدیت 162 مگی رو میخواد ... بزارم دانلود یا اینکه کنسل بزنم؟

ا
چرا دیسک گرافیک رو نصب نکنم سعید خان؟ گرافیک واقعا افتضاحه ... چه مشکلی پیش میاد؟؟

اگه میخوای افلاین بزنی .شما اتصال اینترنت رو از 360 قطع کن .

اگه میخوای انلاین بزنی بزار 162 مگ دان بشه . دیسک گرافیک هم حتما نصب کن

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

ببین یه اشتباه لپی پیش اومد
شما خودت دستی نباید دیسک دو رو نصب کنی منظور من این بود
بازی برای اجرا از شما میخواد تا دیسک دوم رو وارد دستگاه کنید تا گرافیک بازی نصب بشه محتویات دیسک دو رو هارد کپی میشه و دیگه شما به دیسک دو احتیاج نداری
حالا وقتی میخوای مولتی رو انجام بدی یا وارد داستان بازی بشی دیسک یک رو میزاری و بازی میکنی که نصب کردن اون هم میل خودت
آپدیت که پرسیدی هم برای مولتی لازمه وگرنه نمیشه بازی کرد

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
سلام
خواستم بدونم dlc جدید برا این بازیه اومده ، البته مطمئن نیستم
خواستم بدونم اصلا DLC یعنی چی؟؟؟؟؟
با تشکر

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام
خواستم بدونم dlc جدید برا این بازیه اومده ، البته مطمئن نیستم
خواستم بدونم اصلا DLC یعنی چی؟؟؟؟؟
با تشکر
dlc شامل یه پک میشه که محتویاتی داره.حالا اون محتویات میتونه در قالب چند ساعت بازی داستانی باشه یا اینکه واسه مولتی بازی ،چندتا تجهیزات یا مپ به مولتی بازی اضافه کنه
آره اومده

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
هم bf4 میزنم رنکینگ 110 ام هم 9 شماره قبلی cod توی همه بخش ها زامبی و دفاع و ستاره گیری و کشتن موجودات فضایی ghosts و... :d اگه دوست داشتید add ام کنید.

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان من اگه بخوام این بازیو بازی کنم چی نیاز دارم؟پینگم باید چند باشه؟چی نیاز دارم؟بعد اگه بخوام اخرین آپدیت رو برا آنلاین استفاده کنم باید چه کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر