با استفاده از تیر و کمان به عنوان سلاح اصلی شخصیت ها موافقید؟

با استفاده از تیر و کمان به عنوان سلاح اصلی شخصیت ها موا

• مجموع رای دهنده‌ها
    146

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
آیا اصلا از کنترل تیر و کمان توی بازی ها لذت میبرید؟
به شدت!:D
اصلا فکرشم نمیتونی بکنی:D

ترجیح میدید تیر و کمان سلاح اصلی باشه یا فرعی؟
اگه بتونن یک چیزی مثل Tomb Raiderدر بیارن اصلی باشه بهتره:D
ولی مثل FARCRY 3 فرعیشم محشره!

در صورت اینکه همراه با تیر و کمان یه سلاح دیگه هم وجود داشته باشه شما ترجیح میدید با کدوم مبارزه کنید؟ مثلا تیر و کمان یا پیستول؟
کلا اگه قدرت Pistol هم زیاد تر باشه بازم اون حسی که تیر کمون به آدم میده هیچ سلاح دیگه ای نمیده!

چه نوع کنترلی رو برای تیر و کمان میپسندید؛ آرکید یا معمولی؟ یعنی ترجیح میدید به طور کامل کنترل کمان, زاویه و قدرت, رو در اختیار داشته باشید یا صرف با زدن یک دکمه تیر پرتاب بشه و مطمئن باشید به هدف میخوره؟
میزان پایین اومدن تیر توی فاصله ی زیاد و ... رعایت بشه بهتره!

به نظر شما جذابیت تیر و کمان تو چیه؟
توی اینه که از همه اسلحه ها صداش کمتره و نمیدونم چرا وقتی کش تیر کمونو میکشم یک حس عجیبی بهم دست میده
مخصوصا توی Farcry 3 که دیگه ...

مبارزه سریع و نفس گیر با تیر و کمان رو ترجیح میدید یا یک ریتم معمولی اما دقیق و حرفه ای؟
نه!
سریع و نفس گیر حال نمیده!
حال میده از پشت یک جا قایم شی و روی هد یکی بگیری بزنی بدون اینکه هیچ کس متوجه بشه و کل آدمای منطقه رو بدون هیچ سر و صدایی بکشی!

بهترین بازی که بهترین استفاده رو از تیر و کمان میکرد چی بوده؟ چرا؟
بهترین بازی بنظرم Tomb Raider هست که واقعا روی تیر کمونش کار شده
بعد از اون هم Farcry 3 که یک بازی محشر بود که بیشتر جاها همش از تیر کمون استفاده میکردم!

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
تو بعضی از بازی ها بود که سلاح اصلی کراکتر بود مثل بازی Hunted که اسلحه ی اون الفه بود که الآن اسمش یادم نیست!!!:|
Hunted-pic.jpg

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
به نظر من بستگی داره به بازیش.
در بازی ای که مثلا تو جنگله یا دوره زمانیش قدیمیه خوشم میاد کمان هم باشه.(مثلا تو دوره قبل اومدن تفنگ در assassin's creed کمان اگه میبود خیلی باحال میشد)
اما تو یک بازی مدر و یا آینده به نظرم خیلی بی معنیه که کمان بگیری دستت.(در crysis3 به نظرم خیلی بی معنیه که تو اون همه تکنولوژی بیای کمان بگیری دستت!)
این نظرم در مورد کمان در بازی ها بود ولی اگه به جاش استفاده بشه خوشم میاد از کمان.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
تیر کمون فقط طوی اسکایریم استفادش حال میده مخصوصاً وقتی که از یه فاصله ی خیلی دور به یکی تیر اندازی می کنی و تیر قوسی میخوره تو مغزش بیشتر حال میده :d

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
Yep , Totally
تیر و کمان رو به عنوان سلاح فرعی ترجیح میدهم .
در صورت اینکه همراه با تیر و کمان یه سلاح دیگه هم وجود داشته باشه شما ترجیح میدید با کدوم مبارزه کنید؟ مثلا تیر و کمان یا پیستول؟
A Desert Eagle That I Call Big Pun :d
چه نوع کنترلی رو برای تیر و کمان میپسندید؛ آرکید یا معمولی؟ یعنی ترجیح میدید به طور کامل کنترل کمان, زاویه و قدرت, رو در اختیار داشته باشید یا صرف با زدن یک دکمه تیر پرتاب بشه و مطمئن باشید به هدف میخوره؟
گزینه 2
You Eat Your Ability's Bread :d
مبارزه سریع و نفس گیر با تیر و کمان رو ترجیح میدید یا یک ریتم معمولی اما دقیق و حرفه ای؟
هر 2 نمیشه ؟ :d
موقعیتو بازی باس بهمون بده :d مثلا یه جا از پشت بوم یه ملتیو بزنیم ، یه جا لگولاس بازی در بیاریم :d
بهترین بازی که بهترین استفاده رو از تیر و کمان میکرد چی بوده؟ چرا؟
Skyrim
زیرا زاویه بندی هاش کیف میداد ! مخصوصا وقتی به عنوان Dark Brotherhood میخوای بزنی بکشی + Dragon Slaying ( الان بی دندون عصبانی میشه میاد سراغم :-s :d )

عزیزانی که این پست رو میخونید، اگه حصوله و کمی وقت بزارید و نظر شخصی خودتون رو در خصوص این سوالات بیان کنید به من کمک زیادی کردید تا بتونم مدولی رو که برای تحقیقم درست میکنم کامل کنم. بنابراین کلا خیلی خوشحال میشم که حتی شده فارق از چهارچوب این سوالات نظرتون رو درباری تیر و کمان به عنوان سلاح یک شخصیت اینجا بگید.

مرسی از همگی
استدعا دارم
به تاپیک ما هم قدم رنجه بفرمایید :d

آخرین ویرایش:

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
بله

هردو
ولی اگه اصلی باشه باید skill های زیادی داشته باشه

تیر و کمان
من زیاد از سلاح های گرم خوشم نمیاد تنها سلاح گرمی که دوست دارم کلت هستش بیشتر سلاح های سرد رو دوست دارم

فرقی نمیکنه
تو تیر و کمان بودنش:d
توضیحی ندارم دوسش دارم چون تیر و کمان هست دیگه به سلیقم میخوره و سلاح گرم نیست

هر دو , ولی بیشتر سریع و نفس گیر با تیر و کمان زدن و حرفه ای

بهترین بازی که بهترین استفاده رو از تیر و کمان میکرد چی بوده؟
Tomb Raider
Skyrim
Dragon Nest:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر