LEGO City: Undercover

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

053485_wiiu_lego_city_undercover_-_limit.jpg

[FONT=&quot]سازنده[/FONT]:
TT Fusion
[FONT=&quot]ناشر[/FONT]:
Nintendo
[FONT=&quot]سبک[/FONT]:
Action-adventure
[FONT=&quot]پلتفرم[/FONT]:
WII U
TT Fusion پس ساخت بازی هایی همانند: LEGO BATMAN و LEGO LORD OF THE RINGS و ... که همگی اقتباسی از فیلم یا بازی بودند و با موفقیت خوبی همراه شدند تصمیم

گرفت تا بازی کاملا جدید و متفاوتی را بسازد.
LEGO CITY شهری که طرحش برگرفته از SAN FRANCISCO میزبان این عنوان می باشد.
شما در نقش Chase McCain که پلیسی خبره است قرار می گیرید.
در بازی شما برای گرفتن خلافکارن راه های زیادی را پیش رو دارید
Chase در بعضی مواقع پلیس مخفی می شود و به صورت نفوذی به باند خلافکاران وارد می شود دزد ها را تعقیب می کند برای جلو گیری از شورش به زندان می رود و ...
داستان بازی با کاتسین هایی روایت می شود که بیشتر جنبه طنز دارد از تنش هایی که او با رئیسش دارد تا مبارزاتی که دارد همگی به زیبایی طراحی شده اند.
شخصیت های زیادی نیز در بازی حضور دارد و برای تمام کردن بخش داستانی بازی حداقل 15 ساعت و حداکثر 20 ساعت وقت نیاز دارید.
Chase می تواند با توجه به لباس خود کارهای زیادی را انجام دهد.
یک لباس به او قابلیت پرواز می دهد دیگری قابلیت باز کردن در ها و ...
گیم پلی بازی بر پایه مبارزات , حرکات پلتفرمینگ ,استفاده از وسایل نقلیه و حل کردن معما ها می باشد.
Chase به خوبی بتمن در مبارزات است فنونی که او اجرا می کند کاملا جدید می باشند و انیمیشن های ساخته شده به زیبایی اجرا می شوند.
Chase قابلیت استفاده از اسب , ماشین , موتور, قایق , هلی کوپتر, موتور های مخصوص پلیس و حتی اسکلت دایناسور و برای رسیدن به مقصد خود می باشد
در بخش پلتفرمنیگ بازی شما بیاد از ساختمان ها بالا بروید و از موانع بگذرید.
با استفاده از گیم پد WII U می توانیدد از محیط بازی عکس بگیرید و یا از ان برای پیدا کردن دزد ها و ابجکت های مهم استفاده کنید, در بیشتر مواقع نیز گیم پد به عنوان نقشه استفاده می شود.
همچین بخشی به نام SUPER BUILDING در بازی وجود که دارد که می توانید به ساخت پل و کشتی و ... مشغول شوید.
همانند بازی های قبلی این استدیو قابلیت تکه کردن اشیا را دارید و می توانید با تکه های ان چیز دیگری را بسازید.
MINI GAME های زیادی رد بازی وجود دارد و ماموریت های فرعی نیز در بازی تنوع بازی را بیشتر کرده است.
گرافیک بازی بسیار زیبا تر از تمامی عناوین قبلی این استدیو طراحی شده است و بسیار روان اجرا می شود و تجربه ی یک محیط OPEN WORLD را به خوبی القا می کند.
رنگ های استفاده شده زیبایی گرافیک را بیشتر کرده است.
نسخه ی LIMITED EDTION این بازی کامل ترین نسخه می باشد که داری یک نسخه ی کپی از بازی و اشکن فیگور Chase می باشد.
این بازی بر روی WII U منتشر شده و متا بازی فعلا 80 می باشد.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
این جزو بازیهاییه که حتماً در آینده خواهم خرید.
به امید اینکه تا اون روز، قیمتش حسابی بیاد پایین تا بودجه‌مون کم نیاد یهو!:d

• Like
Reactions: xbox*360

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من عاشق سری lego هستم اما تعداد محدوی از این دست بازیارو بازی کردم
این نسخه چطوره؟ نظرتون چیه؟ ارزش بازی کردن داره؟
من نرفتم ولی طبق نظر منتقدین گویا کلا خوبه
اگه از لگو خوشتون یاد از اینم خوشتون میاد به نظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر