Call of Duty: Ghosts | PC

بلاخره بعد از شایعات فراوان نسخه جدید بازی به نام Call of Duty: Ghost تایید شده
بازی در تاریخ 5 نوامبر 2013 عرضه میشود و سازنده بازی نیز Infinity Ward خواهد بود
به محض اطلاعات ازاز سوی Activision و Infinity Ward سمت تاپیک به روز خواهد شد

پس از شایعات فراوان، شرکت Activision نسخه ی بعدی فرانچایز بیلیون دلاری خود یعنی Call of Duty را معرفی نمود، عنوان Call of Duty: Ghosts، سری بعدی آن است که برای Xbox 360 ،PS3 و PC، به همراه کنسول های نسل
بعدی در تاریخ 5 November امسال عرضه خواهد شد. خبری از تایید نسخه ی Wii U نیست.

نسخه ی نسل بعدی این بازی از یک موتور کاملا جدید بهره می برد، در حالی که موتور تمامی نسخه های این بازی از سال 2005 تاکنون فقط شاهد تغییرات اندک و سالانه بوده است.

اذعان دارند که نسخه ی چهارم Modern Warfare در دستان Infinity Ward باقی است.
آقای Mark Rubin، تهیه کننده ی Infinity Ward می گوید: تیم ما کنسول های نسل بعدی را دیده اند که به عنوان یک فرصتی مناسب، برای شروع یک قسمت جدید شروع می کنیم."
وی افزود: "ما یک نام تجاری ، یک موتور بازی سازی، و ایده هایی جدید به همراه تجربه های نو برای طرفدارانمان می سازیم."

Activision نسخه ی نسل بعدی این بازی بعلاوه ی موتور جدید شرکت خود را در طی مراسم رونمایی کنسول بعدی شرکت Microsoft، یعنی در تاریخ 21 May معرفی خواهد کرد
با تشکر از ɑidɐn عزیز

آخرین ویرایش:

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
آقا این Rorke از این God of War هم خرکی تر بود:d
از اینکه صحنه ی آخر یه جورایی افسانه ای بود، با این حال که تیر خورده بود و زیر آب داشت غرق میشد و نفس و اینا بازم اومد سراغ اون دو تا برادر. بعد هم Logan رو برد !
ولی حواسم نبود داشتم با گوشی حرف میزدم، نفهمیدم دیالوگ های آخر چی شد. آخرش هم دیدیم Logan توی یه چاله ی سر بسته هست و بارون شروع به باریدن کرد! فقط اون دیالوگ ها رو اگه کسی میدونه به ما همبگه حسش نیست دوباره مرحله آخر رو برم:(

KNPS

کاربر سایت
Dec 12, 2013
66
آقا این Rorke از این God of War هم خرکی تر بود:d
از اینکه صحنه ی آخر یه جورایی افسانه ای بود، با این حال که تیر خورده بود و زیر آب داشت غرق میشد و نفس و اینا بازم اومد سراغ اون دو تا برادر. بعد هم Logan رو برد !
ولی حواسم نبود داشتم با گوشی حرف میزدم، نفهمیدم دیالوگ های آخر چی شد. آخرش هم دیدیم Logan توی یه چاله ی سر بسته هست و بارون شروع به باریدن کرد! فقط اون دیالوگ ها رو اگه کسی میدونه به ما همبگه حسش نیست دوباره مرحله آخر رو برم:(

Were Gonna Destroy Ghosts Together

- - -ویرایش - - -

خب بازی رو تموم کردم
بازی خوبی بود ولی به عنوان یه بازی نسل بعدی پذیرشش سخته.
یه جاهایی کیفیت تکسچر ها دیوانه کننده اس یه جاهایی حتی تو مایه های بازی های ps3/xbox هم نیست.
موتور بازی که اصلا به نظر نمیرسه بهینه باشه چون احساس میکنید که بازی کاملا داره سنگین اجرا میشه.
داستان بازی هم کاملا روتین هست .
اسکی رفتن از روی فیلم و حتی سری های پیش MW هم که به وضوح تو بازی دیده میشه !
کلا من بهش امتیازه 7.5 میدم.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
از نظر من بهترین شماره از این سری دقیقا همین نسخه از بازی بود ! به قدری با کارگردانی مراحل و اکشن بی نقصش ارتباط برقرار کردم که دارم خودمو ملامت می کنم چرا اینقدر دیر رفتم سراغ این شاهکار ! واقعا در زمینه سینگل پلیر cod سلطان بازی های اول شخص هست . مشخصا بیشترین ضربه رو هم از بابت کسب نمرات ضعیف از گرافیک و مولتی خورده .

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
از نظر من بهترین شماره از این سری دقیقا همین نسخه از بازی بود ! به قدری با کارگردانی مراحل و اکشن بی نقصش ارتباط برقرار کردم که دارم خودمو ملامت می کنم چرا اینقدر دیر رفتم سراغ این شاهکار ! واقعا در زمینه سینگل پلیر cod سلطان بازی های اول شخص هست . مشخصا بیشترین ضربه رو هم از بابت کسب نمرات ضعیف از گرافیک و مولتی خورده .

نمیدونم من دارم یه چیز دیگه بازی می کنم یا شما؟!
گرافیک بازی در مقایسه با نسخه های قبل بسیار بسیار فوق العاده بود حتی در مقایسه با بازی های روز هم به هیچ عنوان چیزی کم نداشت!
عکس های UHD بازی رو ببینید تا متوجه گرافیک فوق العاده بازی بشید.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
نمیدونم من دارم یه چیز دیگه بازی می کنم یا شما؟!
گرافیک بازی در مقایسه با نسخه های قبل بسیار بسیار فوق العاده بود حتی در مقایسه با بازی های روز هم به هیچ عنوان چیزی کم نداشت!
عکس های UHD بازی رو ببینید تا متوجه گرافیک فوق العاده بازی بشید.

خبر ندارم تکلیفتو مشخص کن ببین جریان چیه !
ولی در کل گرافیک بازی اصلا بالانس نیست . یه قسمت هایی از بازی تکسچر های افتضاحی می بینیم که اصلا و ابدا در سطح بازی نیست . از نظر افکت و موشن بلور و ... هم در قیاس با بازی هایی مثل بتلفید مقایسه کاملا خنده دار می شه . من خودم بین این دو شوتر هنوز cod رو ترجیح می دم در زمینه سینگل ، ولی دلیلی نداره واقعیت رو نپذیرم که گرافیک نسبت به بتلفیلد ضعیف تره ! همینم رو نمرات تاثیر می ذاره . جدای از اون بحث مولتی پلیر هم هست .

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
قرار نیست واسه این بازی DLC بیاد؟
سال های پیش واسش اومد؟
Season Passـش که تایید شده توی استیم موجوده!
یه DLC هم برای اومده که سگ های همراه رو تبدیل به گرگ می کنه! MeH ...
اولین map pack به اسم onslaught هم قراره 28 ژانویه برای xbox بیاد. تاریخ عرضش برای PC رو نمی دونم.
اولین DLC قراره 4 تا مپ ـه جدید (یکیشون Remakeـه یکی از مپ های MW2ـه), یه level دید برای Extinction و یه سلاح جدید داشته باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر