آیا PLAYSTATION 4 خواهید خرید یا نه؟

آیا PlayStation 4 می خرید؟

• بله

رای‌ها: 0 0.0%
  • خیر

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    0
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
اگه جفتش کپی خور بشه یا جفتش اورجینال بمونه، به هر حال Xbox ONE می خرم. PS4 ارزش نداره. پول حروم کردنه.

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
باید یه 10 ساعته کرایه کنیم درجا بازی رو تموم کنیم:D
در غیر اینصورت نمیشه:|

نه بابا خوب بالاخره باید یه قابلیتی باشه که بتونیم سیو بازی رو تو یه فلش مموری چیزی بریزیم دیگه:d

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
اگه جفتش کپی خور بشه یا جفتش اورجینال بمونه، به هر حال Xbox ONE می خرم. PS4 ارزش نداره. پول حروم کردنه.

دوست عزیز نزار یه بار دیگه تخلف کنم او بیام تاپیکاتونو صاف کنم پس توهین نکن عزیزم این برامن یه جور توهین به psهست پس عزیز دل حواست جمع باشه ممنون بابت همکاری شما دوست عزیز و گرامی(لحن صحبتم واسه اینه که دیگه تخلف نکنم:d)

- - -ویرایش - - -

دوستان الان شی سیسی اعلام کرد تحریم گوشی و کامپیوتر و کلن دیجیتال آمریکا لقو میشه پس احتمالا تاثیر زیادی روی کنسول بازی های اوریج خواهد داشت به سلامتی:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
بنده شخصا PS4 میخرم...و این دفعه اگه کپی خور بشه هم کپی خور نمیکنم...من به Xbox One فقط به چشم یه اسباب بازی نیگا میکنم که شبیه تخته گوشته...

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
دوست عزیز نزار یه بار دیگه تخلف کنم او بیام تاپیکاتونو صاف کنم پس توهین نکن عزیزم این برامن یه جور توهین به psهست پس عزیز دل حواست جمع باشه ممنون بابت همکاری شما دوست عزیز و گرامی(لحن صحبتم واسه اینه که دیگه تخلف نکنم:d)

- - -ویرایش - - -

دوستان الان شی سیسی اعلام کرد تحریم گوشی و کتپیوتر و کلن دیجیتال آمریکا لقو میشه پس احتمالا تاثیر زیادی روی کنسول بازی های اوریج خواهد داشت به سلامتی:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

من عاشق فن های ps ام پس عاشق خودم هم هستم:>

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN

- - -ویرایش - - -

دوستان الان شی سیسی اعلام کرد تحریم گوشی و کامپیوتر و کلن دیجیتال آمریکا لقو میشه پس احتمالا تاثیر زیادی روی کنسول بازی های اوریج خواهد داشت به سلامتی:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

ویرایش....
شما درست می گی...

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
حوصله ی بن شدم ندارم ولی اینو داشته باش. تو مقایسه ی سخت افزاری که بین این دو کنسول انجام شد مشخص شد که PS4 از سیستم قوی تری بهره میبره. تا اینجا هم که 6-7 تا انحصاری برای PS4 معرفی شده. در صورتی که مایکرو تا الان 2 تا انحصاری برای X1 معرفی کرده. اونوقت از چه لحاظ پول حروم کردنه؟

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
حوصله ی بن شدم ندارم ولی اینو داشته باش. تو مقایسه ی سخت افزاری که بین این دو کنسول انجام شد مشخص شد که PS4 از سیستم قوی تری بهره میبره. تا اینجا هم که 6-7 تا انحصاری برای PS4 معرفی شده. در صورتی که مایکرو تا الان 2 تا انحصاری برای X1 معرفی کرده. اونوقت از چه لحاظ پول حروم کردنه؟

مگه نمیدونی دوست عزیز واسشون پیتزا میخره پوشک بچه رو عوض میکنه نون میخره واسشون واسه همین Ps4 پول حروم کردنه:))

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
من که 100% میخرم...
ولی فعلا نه 2-3 سال صبر میکنم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر