آیا PLAYSTATION 4 خواهید خرید یا نه؟

آیا PlayStation 4 می خرید؟

• بله

رای‌ها: 0 0.0%
  • خیر

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    0
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
به چند علت مخالفم
1. کی گفته که کامپوتر از کنسول ارزونتر در میاد؟:-/ تو خبرا خوندم که گارت گرافیکی معادل ps4 الان حدود 1000 پوند قیمت داره حالا دقیق قیمت ps4 رو ندارم ولی بعید میدونم بیشتر از 500 پوند باشه تا حالا نصف قیمت. برای اجرای بازیهای معادل ps4 احتیاج به حداقل 32 گیگ رم با سرعت کلاک فوق سریع دارید که البته برای اجرای بهتر تا 64 گیگ هم لازمه. بعد قیمت بلو ری درایو یه سی پی یوی خفن هارد و ماوس و کیبرد و بعد هم یه گیم پد به خوبی dualshock4 هم اضافه کنید حالا کاری ندارم که مونیتور هم هست. حالا خودتون حساب کنید کدوم ارزونتره.
2. بازیهای اختصاصی رو نمیشه ازش گذشت شما اگه میگذری من که نمیتونم.
3. اگه کنسول نباشه با کی آدم کل کل کنه؟ باید فن بوی های هر برند با هم کل بندازن به نظر من این بخشش بهتر از بازی کردن نباشه کمتر هم نیست.
4. فرض کنید یه غذای خوشمزه رو بزارن تو قابلمه بیارن سر سفره بگن با دست بخور یا اینکه همون غذا رو بزارن تو بشقاب چینی شیک روی میز با نور شمع یه بانوی زیبا رو هم بزارن سر غذا باهات چت کنه. فرق بازی کردن یه بازی مشترک روی کامپیوتر و کنسول از نظر من دقیقا همینه.

اما یه جاهایی هم کامپوتر خیلی خوبه من خودم عشق ادونچر ای pc هستم خیلی باهاشون حال میکنم اما فقط در همین حد.
البته عزیز ! من هم امیدوارم ، با توجه به شباهت ساختار کنسولهای این نسل به ، پی سی ؛ خیلی زود هک بشن و همونطور که سونی وعده داده ، خیلی گرون هم نباشن و راحت همه علاقمندان دنیای زیبا و اقیانوس پر رمز

و راز گیم ، از باران انواع بازیهای زیبای کنسولی سیراب بشن.
اما ممکن هم هست به این راحتی حالا حالا هک نشن ( چون شباهت ساختار کنسول به پی سی ، شاید باعث بشه راحتتر به هم دیگه ایمپورت بشن اما لزوما شاید باعث نشه راحت تر هک بشن )
اما اگه هک نشن ،هر بازی حد اقل 60در 3700 تومان یعنی تقریبا 220 هزار تومان بدون سود فروشنده آب می خوره ،در حالی که معادلش در پی سی معمولا بیشتر از 10 تومان نمی شه
معمولا دوستان گیمر (یا به قولی بازیبازها) پی سی های قوی دارند وبا یه ارتقاء گرافیک و با یه کم تنظیمات کارشون راه می افته .گرافیک سونی 4 به گفته خود سونی 1.8 ترافلاپس هست یعنی معادل یه 7850یا یه کم بالاتر

یعنی ضعیفتر از 6950 و 7870 و ... از آی ام دی و 660 معمولی و 660 تی ای و بالاتر از ان ویدیا
پردازنده سونی گرچه 8 هسته ای هست اما از نوع جگوار هست که بهینه شده بابکت هست که اون هم همرده اتم از اینتله (نهایت 30 درصد سریعتراز اون ، اون هم در بعد گرافیکی ) یعنی نمی گم پردازنده سونی از کور آی فایو دسکتاب ضعیفتره بلکه به ضرس قاطع می گم از پردازنده های کور آی فایو اینتل مدل لبتاپ هم با فصله زیاد تو بنچ مارکها عقب تره
درسته سونی جدید ، 8 گیگ رم داره (مشترک بین سیستم و گرافیک) اما در پی سی شما حداقل بین 2تا 3 گیگ رم برای گرافیک دارید (تو گرافیک های جدید و حداقل 8 گیگ رم دارید برای سیستم) یعنی جمعا 10 گیگ رم با پردازنده قویتر و گرافیک بالاتر و هزینه کمتر (نهایت برای آپدیت گرافیک نیاز به حدود یه تومان هست )
اگه بازیها در کنسول راحت وروون میاد صر فا به خاطر بهینه سازیه (یا به عبارتی حذف جزئیات گرافیکی به شکل زیرکانه ،مثل کار ی که تو کرایسس کردن تا بشه تو کنسولها اجرا بشه)
اگه اخبار رو دنبال کرد ه باشید ،حرفهایی بود که ،سونی 4 ،در اجرای موتو ر آنریل 4 اونجور که باید و شاید قوی ظاهر نشده بود.;)

واقعا بحث طرفداری از کنسول یا پی سی ، مطرح نیست ، من نه منکر زیباییهای کنسولم و نه در توهم قدرت رویایی کنسول ، ودر عین حال ، می گم چه اشکالی داره بازیهای مشترک رو با قیمتی قریب مفت (حالا خوب یا بد) تو پی سی با زی کنیم.

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
بابا به خدا این مقایسه سخت افزاری بین pc و کنسول میکنید چیه ... یعنی بعد از 2-3 نسل هنوز این تو ذهن ما جا نیفتاده که سیستم کنسول یه چیز کاملا متفاوت با pc هست ؟؟؟

بعنی واقعا بازی که با رم 512 روی کنسول انجام میشد .... روی pc با همون کیفیت و یا حتی با کم کردن رزولیشن با کیفیت کمتر حد اقل 2 گیگ رم میخواست ... و کارت های گرافیکی که خودتون میگید این نسل هم ضعیف تره خدا به داد نسل قبل برسه ... ولی بازم میبینیم تفاوت محسوس و زیادی نمیبینیم ... اونم فقط تو چند تا بازی ....

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
کی میگه PS4 گرونه؟! :d اگه 36 سال پیش میخاستین کنسول بخرین:
42835912385120601811.png

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
کی میگه PS4 گرونه؟! :d اگه 36 سال پیش میخاستین کنسول بخرین:
42835912385120601811.png

خیلی جالب بود ولی نکته جالبش اینه که کنسول 200 دلاری اون موقع 2 هزارتومان برای ما آب میخورد حالا 2 میلیون تومان .

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
نع :d حد اقل فعلا نه :d
اگه PS4 گرونه ، PS2 یِقِّرونه :d کلی هم بازی خفن مفن داره :d

shadanpoor

کاربر سایت
Mar 7, 2011
4
مطمءن باشید قیمت بالای بازیهاش هکرهای بیشتری رو جذب میکنه باور کنید 100 دلار هم برای درآمدهای اونوریهام پول خورد نیست. نزدیک 40% افزایش معقول نیست برای همین هم هکرها حمله میکنن. یادتون باشه تو الکترونیک و نرم افزار هیچ چی نشد نداره و فقط ممکن کار زیادی ببره که اونهم این قیمتها دلیل خوبی واسه کلکل بیشتر هکرها. فراموش نکنید c4 با ایکس باکس چه کرد. مایکرو به غلط کردن افتاد هر کاری کرد c4 گند زد بهش. یادتون نره دیگه هکرها اون هکرهای 3 یا 4 سال پیش نیستن و علوم خیلی زود منتشر میشن و هکرها تیمی کار میکنن. من خودم احتمال زیادی میدم که زیر 1 سال هر دو کنسول هک میشن با جی تگ این اتفاق هم میافته بعد میرن دنبال راههای کم هزینه تر و راحتتر.
فراموش نکنید تا الان چیزی نبوده که هک نشه حداقل تو کنسولها که اینطور بوده. نگران زمانش هم نباشید تا کنسولها به قیمت واقعی برسن و باگ هاشون برطرف بشه و ارزش خرید پیدا کنن هک هم میشن...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
به نظر من به جای هک بهتره کلوبهایی تو ایران راه اندازی شه که بازیهارو بصورت اجاره در اختیار گیمورها قرار بدن
بحث گرونی بازیها موضوع جدیدی نیست تقریبا 17 یا 18 سال پیش هم بازیهای sega رو اغلب اجاره میکردن یا تعویض!

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
[h=1]ارزش سهام سونی بعد از رونمایی Xbox One افزایش داشت ![/h]

sonystock-250x118.jpg
هم اکنون توجه شمارا به خبری بسیار عجیب جلب میکنم ! سهام شرکت Sony بعد از رونمایی رسمی مایکروسافت از کنسول نسل بعدی خود یعنی Xbox One با ۹ درصد افزایش مواجه شد و سهام شرکت مایکروسافت هم با ۰٫۶۶ درصد کاهش روبه رو شد !
به گزارش Bloomberg به نقل از وب سایت IGN،سهام شرکت سونی با ۹٫۲۵ درصد افزایش در روز گذشته و بعد از کنفرانس مایکروسافت به ۲۲٫۹۱ واحد رسید و شرکت مایکروسافت نیز در نقطه ی مقابل ۰٫۶۶ درصد کاهش سهام را تجربه کرد !البته Bloomberg دلیل دیگر این افزایش را حرکتهای بسیار خوب و مسمر ثمر شرکت سونی در بخش های Sony Pictures Entertainment و Sony Music Entertainment توصیف کرد.
اما هر چه باشد این افزایش سهم بعد از کنفرانس مایکروسافت نمیتواند بی دلیل باشد.نظر شما چیست ؟؟ آیا نمایش کنسول مایکروسافت آنقدرها در منظر اقتصاددانان خوب نبوده است ؟

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
با این شرایطی که پیش اومده و همه در جریان هستیم :yes: :d

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
ارزش سهام سونی بعد از رونمایی Xbox One افزایش داشت !

هم اکنون توجه شمارا به خبری بسیار عجیب جلب میکنم ! سهام شرکت Sony بعد از رونمایی رسمی مایکروسافت از کنسول نسل بعدی خود یعنی Xbox One با ۹ درصد افزایش مواجه شد و سهام شرکت مایکروسافت هم با ۰٫۶۶ درصد کاهش روبه رو شد !
به گزارش Bloomberg به نقل از وب سایت IGN،سهام شرکت سونی با ۹٫۲۵ درصد افزایش در روز گذشته و بعد از کنفرانس مایکروسافت به ۲۲٫۹۱ واحد رسید و شرکت مایکروسافت نیز در نقطه ی مقابل ۰٫۶۶ درصد کاهش سهام را تجربه کرد !البته Bloomberg دلیل دیگر این افزایش را حرکتهای بسیار خوب و مسمر ثمر شرکت سونی در بخش های Sony Pictures Entertainment و Sony Music Entertainment توصیف کرد.

اما هر چه باشد این افزایش سهم بعد از کنفرانس مایکروسافت نمیتواند بی دلیل باشد.نظر شما چیست ؟؟ آیا نمایش کنسول مایکروسافت آنقدرها در منظر اقتصاددانان خوب نبوده است ؟

چیزی که من دارم میبینم ، بعد معرفی X1 طرفداران PS4 اینجا هم زیاد شدن.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
کلا بچه زرنگ و نمونه خانوادمون قراره این ps4 بشه ... از وقتی x1 اومده بهش افتخار میکنم :-*

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
[h=1]XBOX ONE یا HTC ONE ! اولین طعنه سونی به مایکروسافت[/h]

shuhei-yoshida-250x144.jpg

رئیس استدیوهای کمپانی سونی، آقای Shuhei Yoshida بر روی شبکه اجتماعی توییتر، نظر شخصی خود را درباره ی سوالی که یکی از طرفدارن درباره ی XBOX ONE پرسیده بود جواب داد.
فردی به اسم JIM از او پرسیده بود که نظر شما در مورد XBOX ONE چیست؟
Yoshida نیز چنین پاسخ داد:
سلام Jim، ببخشید من خوابیده بودم و تازه از خواب بیدار شدم. شما در مورد HTC ONE سوال کردید؟؟
اگر به یاد داشته باشید زمانی که سونی از PS4 پرده برداری کرد مسئولان مایکروسافت اعلام کرده بودند که از PlayStation 4 نگرانی ندارند اما حرف مسئولان مایکروسافت این چنین زننده و کوبنده نبود
_________________________________________________________________________________________________________________________________________
دمش گرم کلی حال کردم به قول رضویان تو فیلم شاخه گلی برای عروس
مایکرو بت خاک کف کوچه یکی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر