آیا PLAYSTATION 4 خواهید خرید یا نه؟

آیا PlayStation 4 می خرید؟

• بله

رای‌ها: 0 0.0%
  • خیر

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    0
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
سلام .
این تاپیک و ایجاد کردم تا ببینیم کیا واقعا از play station 4 خوششون میاد و از العان برنامه ریزی کردند که بخرند و کیا نه؟
(البته اگه تاپیکی که ایجاد کردم بسته نشه به لطف ادمین ها)
خواهشا نظراتتون رو بیان کنین تا همه از نظرات همه بهره مند شوند . فقط خواهشن بحث جدال بیخود نکنید. ممنون.:-*:x:d
یه نظر سنجی هم میذارم.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
نیکی و پرسش؟؟؟؟؟
با یکم برنامه ریزی و پس انداز میشه خرید.چرا که نه؟؟
البته گوش شیطون ( همون فروشنده های نامرد) کر اگه قیمت خیلی فضایی ندن.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
شده وام می گیرم می خرم اونم احتمالا همون لانچ دی البته اگه فروشنده ها قیمت فضایی ندن.

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
قطعا خريداري خواهد شد با هر قيمتي....

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
بله ولی نه با هر قیمتی.مگه مجبورم کردن برم پول مفت بریزم جیب یه مشت مفت خور از خدا بیخبر.میزارم وقتی ارزون شد و چند تا بازی درست و حسابی واسش اومد اونوقت میخرمش

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من خودم میذارم وقتی ارزون بشه میخرم ، ولی حالی که اون کسی که همون ماه های اول عرضش میخره میکنه خیلی میارزه ولی واسه من نمیصرفه!

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
نه چون با انصاف فروشنده ها اشنایی دارم
اگر قیمت منصصفانه باشه بله چون پولو با زحمت کسب میکنیم فکر میکنم کاملا این حق رو داریم منصفانه برای شادی خرجش کنیم
خودم هم نفهمیدم چی شد!
خلاصش نه ولی حتما

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
طبق معمول یک سری میان اینجا میگن وای رفتیم قیمت کردیم چقدر گرون بود و یک سری های دیگه که مرفحین بی درد هستن هنوز هیچی نشده کلی پول سر کنسول و بازی هاش میدن که برن جلوی پسر خالشون پز بدن
از من آسیب دیده بشونید هیچ وقت کنسول تو لانچ نخرید والا مثل ما بازی اصلا گیرتون نمیاد و مجبور میشید سفارشی اونم با قیمت های گزاف و منت های فراوان گیر بیارید

saeedsoftness

کاربر سایت
Apr 30, 2011
82
نام
سعید
اگر پول داشته باشم حتما می خرم..اما فکر نمیکنم پول داشته باشم...بیشترین حجم پولی که تا حالا یکجا داشتم 100 هزا رتومن بوده...

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
نه من حتی پول اینو ندارم که بدم xbox ام رو تعمیر کنن چه برسه به کنسول نسل بعدی که بخوام بخرم

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
تنها چیزی که منو به سال های بچگیم متصل می کنه و حس خیلی خوبی بهم میده بازی کردنه چون از هفت سالگی و با آتاری 2600 تا حالا ادامه داره پس هرجوری باشه ادامش میدم بخصوص با Playstation که نقش عظیمی در این راه داشته :x

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
ممنون از همه که نظر هاتون و گفتین.
من یه راهکار برای کسایی که میخوان کنسول رو بخرن دارم که فکر کنم به درد بخره‌:
از آنجا که معلوم هست کنسول قراره تو ماه اکتبر عرضه بشه از اول ماه می تا اول ماه اکتبر = ۱۶۰ روز فاصله هست اگر شما از اول ماه می (با در نظر گرفتن این که قیمت کنسول بشه 2,500,000 تومان ) هر روز 15,500 تومان کنار بذارند میتونن به راحتی موقع لانچ این کنسول رو بخرند (البته اگه فروشنده ها بازار سیاه بازی در نیارند)
اگر هم کسی نمیتواند 15,500 هر روز کنار بگذارد میتواند 10 تومان کنار بگذارد آنگاه تا ۱۶۰ روز , 1,600,00 تومان جم آوری خواهد کرد و طرف میتواند بعد از ۲ یا ۳ ما باز کنسول را بخرد ( البته آن طور که من محاصبه کردم قیمت کنسول PS4 در ایران باید زیر 2,000,000 باشد چون ۴۰۰$ میباشد و اگر در ۳۵۰۰ ظرب کنیم = 1,400,000 تومان که فرض کنیم ۶۰۰,۰۰۰ تومان هم دست مزد این فروشنده های از خدا بیخبر.
من خودم از این راه کار استفاده میکنم . امیدوارم مفید باشه.
در ضمن من هم ۱۰۰٪ کنسول PS4 را خواهم خرید و فقط و فقط به خاطر UNCHARTED 4......

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
قطعا میخرم فقط لانچ نمیگیرم چند ماه صبر میکنم تا اون قیمت فضایی اولش شکسته بشه.

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
من هر وقتی که کپی خور بشه میخرم.دلیلش اینه که اگه کنسول را 3 میلیون هم بتونم بخرم ولی برای بازی حاظر نیستم 200-300 تومن بدم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر